Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
29. zář 2009

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=761191

Je to on, viď? Ona ho chce kupovat ségra a asi je i ochotná za to tolik utratit, mě se totiž moc líbí od FP kvůli tomu světýlku, ale asi to bude žrout baterek. Tenhle je na natahování, viď?

strouzek
29. zář 2009

mury já mám taky vybraný natou, ne ty medvídky ale zajíce a medvídka, myslím že se to jmenuje pol a jade nebo tak nějak. k tomu chci ve stejném stylu i spirálu, akorát ta cena je mazec ale snad to z příští výplaty nějak splichtíme

evi 😀 😀

kackark
29. zář 2009

Evi, já fotím jen na automat 😉
Taky doufám že je to jen nachlazení, a když to nepřejde, tak si v pátek u dr. postěžuji 😀

kackark
29. zář 2009

Jaspi, taky záleží kolik km by si měsíčně najezdila, já jen do svého auta kupuji benzín za cca 1200,- Kč měsíčně a to až tak moc necourám a max. po okrese. Plus si manža kupuje do svého, takže pak je to docela mazec.

evanek77
autor
29. zář 2009

kači,
ale já bych to umět měla levou zadní... medicinské věci mi vždycky šly, ale na fyziku jsem tupá. První rok vejšky jsem nenáviděla, brácha mi tehdy řekl, že otevřeli pěkný obor na medině, že to je samá biologie a já v prváku zjistila, že máme 5 druhů fyziky a matiku 😀 😀 😀 😀 Naštěstí to byl jen bakalář a měli jsme ve třídě pár nadšenců, od kterých se dalo vyzvídat, magistr už byl pak dva roky fakt jen na medině. I když dodnes netuším, na co je mi v mé profesi zkouška třeba z gynekologie, to už ta fyzika měla větší smysl 😉 🙂 🙂

strouzek
29. zář 2009

jaspi ani nemluv, ta moje švagrová je sice pěkná a možná v něčem i chytrá (v tom čem vystudovala školu) ale pro normální život naprosto nepoužitelná. když jsme spolu asi rok bydleli tak to byli šoky snad denně, šla namočit povlečení do vany a dala do té vany prášek a zároveň aviváž, asi počítala s tím že si to ta vana rozdělí jako pračka, minule zase volala prý tchýni jak se peče kuřeatd. 😀 a to podotýkám je ještě o půlroku starší než já. manža ten je z ní vždycky na mrtvici, vždycky jede ke tchánovcům a když dojede už od dveří mi hlásí co jeho vypečená sestra a ještě vypečenější její manžel zase vyvedli za volovinu 😀

kači ten co mám vybraný ti pošlu do IP 😉

kackark
29. zář 2009

Evi, tak já bych pět druhů fyzik nepřežila ani náhodou 😝 Máš můj obdiv 😵 No alespoň si se z gynekologie něco přiučila 😀

kackark
29. zář 2009

Strouzi 😀
JJ, díky 😵

kackark
29. zář 2009

Je moc pěkný 😵

evanek77
autor
29. zář 2009

kači,
když pak musíš, tak musíš...
ale jako pobavila jsem na srazu gymplu našeho fyzikáře, když se bezelstně zeptal, co jsem vystudovala. On se mu totiž stal se mnou dobrý trapas, já prvák studovala gympl ve Žďáře a do Brna přišla v druháku. No a on mne 3x po sobě vyvolal k tabuli, i když normálně zkoušel 1x za pololetí. A napotřetí, kdy už celá třída nechápala mi povídá: a z čeho jste propadla, vždyť nejste blbá 😀 😀 😀 😀 😀 a už nám to nějak zůstalo až do čtvrťáku 😀
Já co na gymplu fakt nesnášela, byl dějepis, nemám mechanickou pamět a letopočty mi prostě nejdou. Naštěstí mám přírodovědnou větev a měli jsme ho jen do třeťáku.

jaspina
29. zář 2009

Strouži já jsem taky s nima bydlela chvíli dohromady a byl to děs!!! Třeba jsem vytřela chodbu a ještě jsem to ani nedodělala a on už mi přes to lezla v botech si zapálit 😠 Jsem myslela, že ji vezmu mopem přes držku! 😀

kackark
29. zář 2009

Evi, tak ten váš fyzikář byl fakt dílo 😀 To já na přírodní vědy zase nejsem vůbec 😝 Bavila mě občanka a i ten dějepis, ale letopočty mi taky nešly.

Jaspi, měla jsi to udělat a měla by si pokoj. Tohle si já k dědovi dovolit nemůžu.

strouzek
29. zář 2009

tak to mě fyzika bavila a i šla, byla jsem na fyzikální soutěži zato chemie to byl masakr

jaspi jj koukám všude stejný,my se od té doby co jsme spolu bydleli (což je asi 4-5 let)nebavíme, nezdravíme prostě nic a to jsme původně spolužačky. u nás to bylo taky tak, my s manžou makali na bytě, chtěli jsme to mít hezké čisté a jeho sestra s tehdejším přítelem akorát pořádali mejdánky, neplatili inkaso nejednou se stalo že jsem se v noci probudila a byt byl plný cizích ožralých lidí atd. no ještě že je to pryč.Myslím že kdybychom tehdy do toho bytu nešli mohlo být vše jinak, mohli jsme si ušetřit kupu času, peněz, práce , nervů a hlavně ty vztahy mohli být teď úplně někde jinde, vše se pokazilo až v tom bytě a trvá to dodnes

evanek77
autor
29. zář 2009

strouži,
ono ale asi nemáš co litovat, ne? ☹ 😔

strouzek
29. zář 2009

evi to víš že ne, maximálně toho že jsme do toho bytu šli a zbytečně jsme na koupi našeho bytu prodloužili o 2 roky , takže ceny se za tu dobu zvedli. i tak ho máme zalevno ale nejít do toho bytu od tchánovců a rovnou koupit náš byt který se v té době prodával tak jsme ho mohli mít o 300 tis. levnější. já jsem ráda že jsem pryč i manža je rád, sice jsme mohli mít 4+1 a takhle máme 2+1 s hypotékou ale za ty nervy mi to fakt nestálo.

jaspina
29. zář 2009

Strouži - to je dobrá náhoda - i u mě je to bývalá spolužačka 🙂

strouzek
29. zář 2009

holky mám dotaz, může se v těhu ležet na zádech? mě šokovaly švagrovky o víkendu na oslavě, tak nejdřív mi vykládají ty ohraný kecy jak mám být v klidu, nebát se nebo si něco přivolám a bla bla a pak jsem si lehla na lavičku že mě bolí záda a potřebuju se narovnat a ony vystartovali že vtěhu se na zádech ležet nesmí že je to nebezpečné. jako v životě jsem to neslyšela , beru ležení na břichu ale já prostě na zádech ležet budu dál a hotovo,na jednu stranu mě říkají ať jsem v klidu a pak si jenom lehnu a už mě děsí 🙄

mimina321
29. zář 2009

ahoj bambulky 🙂
tak tu sa už šteboce o 106
kačka ten kolotoč je velmi pekný 🙂

strouzek
29. zář 2009

jaspi fakt? no vidíš to, tak asi je fakt riziko vzít si bratry od spolužaček 😀 my jsme se spolu kamarádili jako ne úplně že by to byla nejkamarádka ale bavily ale pak jsem začla chodit s jejím bráchou pak i bydlet a začlo peklo

strouzek
29. zář 2009

ahoj mimi jak se máš??
koukám 12 dc to už brzo začne snaženíčko viď 😉

strouzek
29. zář 2009

ty jo kde jste všechny?? 😕 tady se už nekoníkuje či co?? 😠 všechny určo uklízíte , vaříte atd. jen stroužina šoupe v práci nudou nohama 😀

jaspina
29. zář 2009

Strouži ona začala chodít s mým bratrem 😉

papua
29. zář 2009

Holky..... 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

papua
29. zář 2009

ste tu??? Evi, Strouzi, mimi, Kaci, ostatne?

kackark
29. zář 2009

Papu, hádám, že máš dobrou zprávu, viď? 😉 😵

kackark
29. zář 2009

šup sem s ní.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kackark
29. zář 2009

Nenapínej nás, já prasknu zvědavostí 😀

jaspina
29. zář 2009

Papua je těhule že jooo? 😉

kackark
29. zář 2009

Já si to myslím taky, jen ona nás teď šíleně napíná a bude mě mít na svědomí 😲

papua
29. zář 2009

Papua robila dnes test a su taaaaaaaaaaaaaaaaaaam // !!!
ale holky ja sa strasne bojim, nechcem to zakriknut !!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru