Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
30. zář 2009

jaspi,
od zítra budu mít i manžela přes týden 200km daleko 😀 😝

kackark
30. zář 2009

Evi, já úplně přehlídla ten tvůj příspěvek o těch křečích, snad bude brzy lépe, je mi to líto. O myčce vím naprosto přesně o čem mluvíš, ještě se tam ohnu, ale je to fakt záhul, dá to zabrat mnohem víc, než dřív.

Jaspi, gratulace ke kolaudaci střechy 😵 A teď malé info od manžela, ale je to bez záruky, jen to co si myslí, neměl zatím čas se na to nikde kouknout: pokud to je diesel, tak si myslí, že bude žrát kolem šesti až sedmi litrů, benzín mezi osmi a devíti. Ale co se týká těch náhrádních dílů atd., by si to prý raději někde načetl, že na evropském trhu bývají stejné požadavky, ale v Americe to může být jiné, mají jiné normy a třeba dával za příklad světla, že je můžou mít jinak seskupené, a kdyby si náhodou něco stalo, tak vy tu ten díl nemusíte sehnat, nebo hodně draho. Takže radil co nejvíce si o tom někde přečíst.

kackark
30. zář 2009

Jaspi, tak to jseš šikulka 😵

Ty by si to mohla vědět, myslíš, že si můžu kapat ten eukalyptový olej do nosu v těhu? Pomáhá mi to, ale nevím, zda se může 🤐

kackark
30. zář 2009

Evi, já myslím, že máš právo při nákupu přes internet odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu 😉

kackark
30. zář 2009

Evi, ale věřím, že porod stihne 🙂

murynka
30. zář 2009

evi toho bych se bála jak to dokázat!!! 😒 😒

nám se ted stalo něco podobného objednali jsme v Siku umyvadlo do koupelny....přivezli ho tam my ho vzali dali do auta a doma rozbalili a bylo prasklé úplně odlomené ve předu ☹ tak říkám jedem tam a manžel říká že to nemá cenu že řeknou ře jsme si to udělali my protože už jsme s ním manipulovali asi má pravdu a než se s nimi dohadovat koupili jsme v hornbachu jiné 😖 ale člověka to naštve!!!! 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

murynka
30. zář 2009

kači pinosol kapky do nosu jsou přímo pro těhulky 😉 😉 😉

kackark
30. zář 2009

Mury, tak to by mě taky vytočilo 😠

kackark
30. zář 2009

Mury, tak je v pátek určo koupím, díky za tip 😉 😵

evanek77
autor
30. zář 2009

mury,
to je právě ono...
kači,
odstoupit můžu, ale musela bych jim vrátit tu látku, co mi neposlali, že?! 😝 😝

jaspina
30. zář 2009

Evi já bych určitě udělala to, že bych sepsala tu reklamaci písemně a poslala jim ji doporučeně - pak budeš mít aspoň něco v ruce, žes s nima jednala a oni to musí do 30ti dnů vyřešit. Tyhle věci fakt leda písemně, jinak se nikde ničeho nedovoláš.. A když tak - manžel bude svědek při rozbalování, kdy viděl, že to tam nebylo 😉
Kači tohle nevím, ale já bych si klidně zavolala buď do lékárny nebo k tvému doktorovi a nebo přímo do nemocky na gyn. oddělení - oni ti poradí, jsou tam od toho 😉
A za to auto dík moc! 🙂

evanek77
autor
30. zář 2009

jaspi, jestli se mi během dneška neozvou, tak to tak udělám 🙂

kackark
30. zář 2009

Jaspi, není zač 😵

Evi, vidíš, mě to vůbec nepřemýšlí totální těhu demence 😝 Nyní už v pokročilém stádiu 😀

Byla jsem se chvíli napařit do vany, tak uvidím, zda se ta hnusná rýma spustí 😨

jaspina
30. zář 2009

Kači já vím, že bys asi mohla vincentku ne? Nemusíš ji pít, ale prodává se i ve spreji, který je do krku i do nosu a trošku uleví té sliznici.. Ale jinak je to asi tak, že léčená rýma je 7 dní a neléčená týden.. Asi fakt jen zalézt do postele, zahrnout se vitamínem C a vydržet..

mimina321
30. zář 2009

ahoj 🙂
no to som včera premeškala super novinku,papu mooooooc gratulujéééém 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 😵
bola som v meste a banke a vyzdvihnúť si v lekárni clostil
evi to je teda fakt 😠 😠 😠
zajtra idem na interbeauty do Blavy tak sa moc teším,idem pozrieť čo nové a nakúpiť trochu materiálu

evanek77
autor
30. zář 2009

jaspi, tak jsem jim tu reklamaci poslala zatím mailem, že shrnuji a upřesňuji manželův včerejší telefon, tak schválně, jestli zaberou 😉 🙂
kači,
u nás leje, to není moc počasí na to se rýmy zbavit 😝 už tak se blbě dýchá kvůli bříšku, natož mít ucpaný noc, viď? Tak snad ti to ve vaně trochu povolilo 😉

mimina321
30. zář 2009

kačka aj naparenie pomáha...rozovieť vodu a uterák na hlavu 😵
a čítala som aj o katuške a Lukáškovi,katuška tak dávno si nepísala,Lukáško je starší o 3tt 😲 tak ten ale rýchlo rastie

kackark
30. zář 2009

Jaspi, díky 😵 😵 Já si tohle přísloví taky říkala, ale dnes je to už desátý den a moc se nezdá, že by to potvora byla na ústupu 😒
Mimi: tak si zítřek moc hezky užij a už se nemůžu dočkat, až // zahlásíš i ty 😵

evanek77
autor
30. zář 2009

tak mi odepsali rovnou, ať jim balení vrátím, že pošlou nové... doufám, že mi uhradí to poštovné 100,-

mimina321
30. zář 2009

kači dakujem 🙂 🙂 😵
tých kolajníc sa už nemôžem dočkať ani ja 😀 😀 ale budem sa velmi snažiť opakovať po papu 😀 😵

mimina321
30. zář 2009

evi tak to zbal a pripíš im tam lístok 😠

kackark
30. zář 2009

Evi, tak, tak, někdy mám pocit, že se už ani nezvládnu nadechnout, a jak malý kope do žeber, tak je to fakt sranda. Je mi i broučka líto, když pšikám a smrkám, chudáček sebou tak mrská. Jsem na rýmu zvyklá, jako alergikovi mi ani nic jiného nezbývalo, ale tentokrát mě to prostě nějak zmáhá, připadám si jako ufňukaný chlap 😀 😎
Zdá se, že vana pomohla a za chvíli se tu spustí.

kackark
30. zář 2009

Mimi, já tomu věřím, že do Vánoc se dočkají všechny vlaštovčí snažilky a tyhle Vánoce pro nás všechny budou těmi nejkrásnějšími, protože budou pod stromečkem bříška a maličkatý uzlíčky štěstí (někde už i větší 😉 🙂 )

evanek77
autor
30. zář 2009

kači,
vím o čem mluvíš, fakt už počítám dny, kdy se malý narodí

kackark
30. zář 2009

Tak jsem ráda, že na tom nejsem takhle sama, připadala bych si jako kňoura největší. Ale počkej, jak se nám pak bude zase stýskat po bříškách.

mimina321
30. zář 2009

kači tak to by mi už ,,ježiško ,,ani nič iné nemusel nosiť 😅
a vy už budete mať drobčekov pod stromčekom z bruška vonku 😵 to budú krásne fotky 😵 už sa teším na albumčeky

kackark
30. zář 2009

Mimi, je mi to naprosto jasné. Ani já si nepřeji nic jiného, než zdravá miminečka pro nás všechny 😵

Jakpak asi je naší čerstvé těhulce? Snad si tu euforii do syta užívá 😉 🙂

strouzek
30. zář 2009

ahoj holky teda na chvilku tu nejsem a hned 2 stránky pokecané 😀
Zase jsem se rozčílila v práci, jako nevím jestli šéfům hráblo nebo co ale není snad den poslední dobou aby mě něčím nevykolejili. O tom že mají kecy že chodím k dr. jsem už tu psala, včera zase měl poznámku když mu říkala kolegyně že jde opět k zubaři (chodím tam co druhý den už jak dlouho, já jsem byla v záři u dr. 2x , tak měl šéf rýpavé kecy že už chodí k doktorům jak já. No a dneska aby toho nebylo málo tak přijdu do práce tady zima jak blázen, tak jsem šla za druhým majitelem kdy se začne topit, začal na mě dělat obličeje co po něm jako chci, přitom kotelníci nezačnou topit bez jeho souhlasu, všechny ženský z kanclu chodíme dneska zmrzlé a prej není zima. Tak jsem se naštvala a šla jsem si půjčit od kolegyně přímotop, pak přišel ten druhý majitel a začal kecat že na teploměru mám 22 stupňů tak proč jako si topím aj. bože já jsem dožraná, že tam těch 22 stupňů je až po tom co půlhodinu topím přímotopem a i kdyby ne tak prostě když se sedí u počítače tak je víc zima, když on bude nemocný veme si prášky ale co já 😠

strouzek
30. zář 2009

kači taky zrovna myslím na papu jak se asi má a jak si tu euforii užívá 😉

mimi a jaspi ted to pojede nebojte, já a papu jsme prolomily smůlu teď to tu bude těhulit jedna radost 😵

evanek77
autor
30. zář 2009

mimina,
ale já chci fotečky miminka s černým pozadím, béééé... snad mi to do porodu vyreklamují 😀
strouži,
já ti můžu říct, že jsme v práci měli klimu nastavenou na 21,5... víc to nešlo a kdo došel na návštěvu, ten jakože pohoda, ale být tam celý den, tak jsme ve svetrech mrzli jak fialky na Bezdězu 😝 😝 😝 😝 😝 vůbec se nedej...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru