Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
15. říj 2009

tak jsem asi v závěru těhu stihla nějákou infekci 😝

murynka
15. říj 2009

ahojky

marti gratulace k natynce ke zdravím kyčličkám 😵 😵 😵 to je super vid 🙂

kačka mi udělala chut vdolkami 😀 😝 😝

evi také jsme dnes koupili chůvičky 😵 už jsme zkoušeli a super 😉 a lodovka myslím bílá není 😨 😨
držím palce na zítřejší kontrolu 🙂

my byli na návštěvě u kámošky má 6 denní holčičku 😵 😵 holky to je drobeček maličkýýýýý já už chci také ☹

strouzek ty máš tedy dny 😠

evanek77
autor
15. říj 2009

mury,
už se to blíží, co?
no, s tím výtokem... já jen byla zaskočená, že teď naposledto bylo fakt hodně, v dlaních jsem koberec nezachránila... uvidím, co zítra doktorka.

evanek77
autor
15. říj 2009

ale pohyby malého cítím krásně, je spíš až moc živej 😉 🙂

murynka
15. říj 2009

evi to tedy 😅 😕 utíká od zítřka jsem ofiko na mateřské 😵 😵

jinak někdy mám ten výtok také skoro jako bych se počůrala 😨 😅

kackark
15. říj 2009

Holky, tak se k podobnému výtoku poslední dobou taky přidávám 😲 Ale navíc se dole tak nějak necítím, nevím jak to popsat, ale mám pocit, že je vše nějak mnohem větší a taky trošku cítím svědění 🤐

Mury, manžovi jsem s vdolkami udělala takové chutě, že si na mě vyškemral, abych mu zítra upekla houstičky.

evanek77
autor
15. říj 2009

mury,
já jsem na mateřské od pondělí, zítra si konečně odnesu ty papíry od doktorky (co mi zítra dá) k účetní...
mně se to nikdy nestalo, zítra se zeptám

kackark
15. říj 2009

Evi, a v kolik jdeš? Budu na tebe moc myslet.

evanek77
autor
15. říj 2009

kači,
oteklou ji mám také a pořádně, jak kdyby mě našel roj včel 😀

mar26
15. říj 2009

mury děkuju

evi to nemusí být infekce, prostě někdy ten výtok je a hodně ,uvidíš co u doktorky 😉

mury děkuju,mám radost moc, oproti prvním prognozám. To těhu ti teda uteklo 😨 ...už mateřská 😵

kackark
15. říj 2009

Holky, já pořád tu mateřskou nějak nechápu, jakto, že nastupujete takhle v půlce rozjetého těhotenského týdne, já myslela, že to je jen 6 nebo 8 týdnů před předpokládaným porodem. Takže příklad, když mám termín 8.12., což je úterý, tak jsem si myslela, že mi bude mateřská začínat v úterý.

evanek77
autor
15. říj 2009

kači,
jdu 10.50 a je to naposled, příště už pojedu na monitor do porodnice, doktorka mě zítra předá...

kackark
15. říj 2009

Já si pro jistotu koupila v lékárně čípky co mohou těhotné, myslím Femalle (nebo tak nějak), ale že by nějak zázračně zabíraly zatím nepozoruji ☹

Marti, já si pamatuji, jakoby to bylo včera, když si před necelým rokem hlásila // a teď ti doma spinká třímesíční Natálka 😵

evanek77
autor
15. říj 2009

kači,
já tu mateřskou nastupuji přesně 6tt, tj teď v pondělí 16.10 a rodit mám dle průkajdy 23.11.
marti,
včera jsem to ještě brala, ale dnes už mi to přišlo dost, ale já zas na druhé straně dneska dost lítala kolem vaření včera jsem ležela

murynka
15. říj 2009

kači nemusí 😉 může to být rozmezí od 8-do 6tt 😉 já jsme to chtěla zítra abych končila mateřskou 30.4 a od 1.5 bude rodičák 😉

evi tak já takový výtok mám skoro celé těhu 😝 😝

marti to jo to jsou krásné zprávy to potěší 🙂 kšíryčky zabrali 😵 😵 😵
a uteklo to hrozně 😲 😲

kackark
15. říj 2009

Evi, tak dej co nejdřív vědět, prosím. Jsem zvědavá, co ti řekne na ten výtok. Já jdu až za týden a přijde mi to tentokrát nekonečné.

kackark
15. říj 2009

Aha, tak to jsem zvědavá, jak mi to vypíše ta sestřička. Ale jdu v na ko 23., tak to třeba napíše od toho dne.

kackark
15. říj 2009

No jo Evi, ty to máš přesně 😵

evanek77
autor
15. říj 2009

kači,
ty bys měla ideální nastoupit tak, aby ti 28tt končilo 30.4., zkus je přemluvit 😉 tada pokud máš mateřskou vyšší jak rodičák, jinak je to jedno

mar26
15. říj 2009

Kačko já ty svoje // taky vidím jako včera 😵 ,fakt jsem si tenkrát myslela,že jsme ovu prošvihli a oni si ty mršky počkaly 😵

a tobě a Evičce to těhotenství taky neskutečně uteklo...a Natálky první čtvrtrok úplně neskutečně..už v neděli 🙂

evanek77
autor
15. říj 2009

marti,
už v neděli? To není možný, pořád vidím, jak jsme řešili, jestli se ti narodí k svátku 😉 🙂 🙂 🙂

kackark
15. říj 2009

Evi, tak to by bylo přesně v ten pátek 23.10. a kdybych šla v úterý 27.10., tak by mi to dala do 4.5., to by se asi ale taky až tak moc nedělo. A myslím si, že pokud by po tom novém roce měla platit i pro nás ta nová mateřská, tak bude určitě menší než rodičák a někde jsem se dočetla, že se snad dá žádat o dorovnání do výše rodičáku, tak to budu muset ještě prozkoumat.

Marti, letí to šíleně. Pamatuješ si ještě kolikáteho jsi // objevila?

kackark
15. říj 2009

Evi, letí to letí. Tomáška budeš mít u sebe ani se nenaděješ 😉

kackark
15. říj 2009

A jsem moc ráda, že návštěva maminky probíhala v pohodě 😉 😵

murynka
15. říj 2009

evi ale to by kačka musela nastoupit na mateřskou zítra aby to končila 30.4 ne 😕 😕 😕

kackark
15. říj 2009

Aha, tak je možný, že jsem to blbě spočítala 😕 Sedím tu téměř po tmě u kalendáře 🤐

kackark
15. říj 2009

Ale ty to máš mury určitě dobře spočítané, když sama tak nastupuješ 😉 🙂

evanek77
autor
15. říj 2009

mury,
ale to už může, né? jdu pro kalendář

murynka
15. říj 2009

kači počítala jsem to od zítřka přesně 28tt dělám to špatně???

murynka
15. říj 2009

evi jako že by jí to napsali zpětně 😕 😕 jde na kontrolu až za týden 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru