Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
19. říj 2009

jinak nocí kolik to je já ani nevím ale přijede příští týden v pondělí v noci z pondělka na úterek. já mám v úterý gyndu tak si beru na celý den volno a budu prát a prát 😀

strouzek
19. říj 2009

jinak jsem šéfovi slíbila že v práci zkusím vydržet do konce roku takže do konce roku makám nebo spíš do vánoc, pak dovolená , pak 14 dnů nemocenská a pak mateřská 😵 akorát nevím kdy stihneme ty okna, vymalovat byt atd. jako na to budou lidi to jo ale úklid je stejně na mě,já už to vidím že budu v 9 měsíci lítat po bytě a rychle uklízet po malování 😀

kackark
19. říj 2009

Strouzi, mě zase teď uklízení nějak nebaví, připadá mi to marný, tak se snažím zabavit jiným způsobem, abych se neunudila.
Bez manži Tě čeká ještě 8 nocí a pak už budete spolu 😵
Snad se najde nějaká dobrá dušička, která ti pomůže uklidit.

strouzek
19. říj 2009

no dobrá dušička asi nebude, max manža ale víš jak to je, chlap nikdy neukldí pořádně. moje mamka je po operaci kolene takže taky asi ne, no nějak to zvládnu, zvládli to jiní zvládnu taky, aspoň mi to lépe uteče to čekání, zatím to teda utíká hrozně rychle jak chodím do práce.
jinak zrovna řeším fusak, já ho kupovat nechtěla že v březnu už bude hezky ale lidi mě straší že bude ještě zima tak já nevím, jestli ho koupit asi jo pro jistotu. jen nevím jaký, takový ten styl spacák kukla se mi nelíbí. jaký máš ty?

mar26
19. říj 2009

tak jsem volala Dr.,nemusíme k ní, až v tu středu,kdy měla jít na očkování,což určitě nebude,ale půjdem na KO ve 3.měsících
Jinak jak jsem si myslela,musí omezit mléko...tak že kdyby byla plně kojená,musela bych to stejně dát na půlku...to teda pro kojící matky nic moc. Já omezím nutrilon na půlku a budu dokrmovat mrkvovou šťávou a nemléčnou kaší. A budu dávat smectu, půl sáčku denně. No prý tak 5 dní mít průjem bude.

kackark
19. říj 2009

Strouzi, jj chlapské uklízení je kapitola sama o sobě a nejlepší na tom je, že je za to musíme ještě chválit 😝 😀

Já mám dva od Emitexu, jeden do autosedačky, takový ten plyšový a pak do kočárku, jak do hluboké korby, tak nám vydrží i do příští zimy do sporťáku, má nástavec a to je ten šusťákový, co se ti nelíbí.

kackark
19. říj 2009

Marti, tak to je dobře, že dr. poradila. Snad se Natynce brzy uleví 😉

kackark
19. říj 2009

http://www.babymax.cz/emitex-zimni-fusak-emitex...

Tenhle máme černo-světle modrý.

http://www.eshopbaby.cz/katalog/zavinovacka-zim...

A tenhle béžový máme do autosedačky.

mar26
19. říj 2009

kačko moc hezké fusaky 😉 , já měla ten letní do autosedačky a nikdy se mi jí v tom tam nepodařilo dát,aby to neměla zmuchlaný a netlačilo jí to 😀 ,tak jsem ho ani jednou nepoužila 😀

kackark
19. říj 2009

Marti, tak jsem zvědavá, jak úspěšná budu já 😀 😀

mar26
19. říj 2009

určitě to bude dobré 😉 ,ona v tom Naty děsně plavala ...asi je to na 5-ti kilové mimčo 😀

kackark
19. říj 2009

Tak to bude něco přesně pro nás 😀 😀 😀

kackark
19. říj 2009

Máte s Natynkou moc pěknou fotečku 😉 😵

strouzek
19. říj 2009

díky za tip, na ten emitexový jsem taky koukala. jinak ten do autosedačky mám ale letní verzi a taky mi to přijde hrozně veliký tak na půlroční dítko.

kackark
19. říj 2009

Strouzi, já nebudu mít žádný malý miminko, tak nám snad padne 😉
Mamka mi už měsíc říká, že mám břicho, jako těhulky co k ním chodí rodit 😀

strouzek
19. říj 2009

no já taky nebudu mít malé mimi, doktorka mi pořád říká že je to dlouhán, no má po kom já 181 cm manža 185 cm takže to bude dlouhonohá modelka 😀 jinak břicho se mi zdá že mám taky už pěkný ale plno lidí mi tvrdí že na mě nejde těhu ani moc poznat. no je fakt že jsem zatím nepřibrala a podle mě spíš za poslední týden shodila protože mám hrozně volné kalhoty dneska, no je fakt že jídlu moc nedám sladkosti nejím vůbec tak sjem zvědavá jak u doktorky dopadnu, minule mě sjela že nepřibírám, štítkař mě zase sjel že přibírám no super 😀

kackark
19. říj 2009

Strouzi, počkej za chvíli, to nikdo nepřehlídne, že jsi těhu 😉 😵

evanek77
autor
19. říj 2009

krásné pondělí,
marti,
to je dobře, že paní doktorka poradila, snad to natynce brzy uleví 😉 😉
papua,
čekáme na zprávičky, jak miminko poporostlo, pořád věřím, že jen zlobí nějáký hematomek, co se brzy vstřebá 😉
kači,
půdruhého kila ořechů, tý jo, to bude báboveček. Zrovna jednu ořechovou od manželovy maminky jím a je báječná 😀

mar26
19. říj 2009

Kačko děkujeme 🙂

Evi jj snad se jí uleví,chudinka byla z noci tak hotová,že ještě teď spinká

papu mimískovi se daří určitě dobře 🙂 a jiné než dobré zprávičky nebudou 🙂

jaspina
19. říj 2009

Ahoj holky!
Farmi krásná zpráva, gratuluju! 😵
A Papua tobě držím hrozně moc palce!!!! 😉
Jinak já teď mám nějaké blbé období. Nějak mě to všecko udolalo a nic se mi nechce...Nechce se mi chodit na UTZ, brát hormony, jít na laparku..prostě nic ☹ Kolikrát mám takové černé myšlenky, že se na to všecko vykašlu, nechám si dát zas Topamax - aspoň mě nebude bolet hlava často jak teď a že se časem prostě s tou myšlenkou smířím a aspoň to nebude nejistota. Jako nechystám se to tak udělat - ale poslední dobou se na mě takové myšlenky nějak hrnou.. Asi ztrácím motivaci.. Dřív když jsem viděla mimioblečky, tak mi přišly nádherné a chtěla jsem je už kupovat. Teď se na ně podívám a ucítím jen určitou hořkost a jdu dál.. Dokonce ani kamarádky malý, který mě vždy hrozně nabrnkal na moje dítě už na mě takto vůbec nefungoval. Mám pocit, že je to asi nějaká obrana organismu..nevím. Potřebovala bych nějak nabrat nové síly a hlavně nadšení do toho všeho..

mar26
19. říj 2009

jéé a farmíkovi jsem zapoměla pogratulovat....
moooc gratuluju paráda 😵 😵 ...věřím,že do Vánoc bude tabulka samé //

kackark
19. říj 2009

Jaspi, jsi na nejlepší cestě k tomu otěhotnět, takhle přesně jak to popisuješ jsem se cítila já v měsíci, kdy jsem otěhotněla. A doufám, že ti je jasné, že v listopadu je řada na Tobě nebo na mimi, když se šarlottka zatím nesnažila 😉 Posílám pohlazení a neboj bude líp 😵

Evi, já to mám na cukroví 😀 Ale nějaké dám asi mamce, ať mi zbytečně nezhořknou. Já přímo louskání ořechů nesnáším, ale včera jsem měla takovou nudu, že jsem podlehla 😀 Akorát mě teď zamrzelo, že jsem zjistila, že na to strojkové nemám všechny přísady (je tam 5 vanilkových pudinků), tak budu muset vydržet do zítra.

Evi, domluvila jsi doufám Tomáškovi, že teď zase pět dní musí vydržet, než přijede tatínek 😉 🙂 A kdy půjdeš na první monitor, teď v pátek? Od kdy se vlastně dělají?

kackark
19. říj 2009

Marti, taky tomu moc věřím 😵 A Martinka se snad dozví jen samé dobré zprávy a bzry nás dožene 😉

mar26
19. říj 2009

Kačko monitor je od 36tt

kackark
19. říj 2009

Marti, díky 😉 🙂

evanek77
autor
19. říj 2009

kači,
na monitor jsem měla jít tenhle týden, ale nakonec dík těm komplikacím z minulého týdne si mne doktorka ještě nechává do pátku, probere se mnou výsleddky odběrů a předá mne od dalšího týdne 🙂
a tomík od včera kope a kope, ale není mi vůbec zle, tak super 😉 🙂
jaspi,
je mi líto, že na tebe podzim tak doléhá ☹ určo bude líp 😉 😉 😉

strouzek
19. říj 2009

Ahoj jaspi nesmutni, že máš takový období vlastní bariéry před těhu a mimčama to chápu, já to měla taky, dřív jsem koukala do výloh nakupovala ale pak přišlo období kdy jsem se těhulím a mimčům vyhýbala, do výlohy jsem ani nekoukla , dokonce jsem sbalila věci z loňska že je rozdám a s dětma končím a buch //. 😉 podle mě je to i obdobím že je podzim, brzo tma, venku deštivo. já měla podzimní depky i jako nesnažilka takže tě úplně chápu. ale neboj máš nás,my to s tebou přečkáme a uvidíš brzo budou i ty // 😵

mar26
19. říj 2009

Kačí není přeci vůbec zač 😉

Evi to je super,že je ti dobře 🙂 ....kolikpak dní ti zbývá?

Holky vy týdny vám tak neskutečně utekly 😵

A je fakt,že nejvíc vidím,jak to utíká na Naty, ten čtvrtrok utekl neskutečně rychle

kackark
19. říj 2009

Evi, a tvoje dr. monitor nemá? A pak už budeš chodit do nemocnice asi každý týden, viď? 😵

kackark
19. říj 2009

Marti, já vždy když ti kouknu do pasu, tak se nestačím divit, kolik už Natynce je. Kdoby si to před rokem pomyslel, jak moc se nám tabulka změní 😵

Zajímalo by mě, jak se má Monča, dlouho se neozvala 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru