Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
20. říj 2009

Tak to doufám, že máte velkou místnost na WC - aby jste se tam vešli. Ty s bříškem a ještě manža 😀

strouzek
20. říj 2009

jaspi my si necháváme otevřené dveře, teda když se jde dělat velká potřeba tak ne ale třeba při čůrání na sebe normálně mluvíme přes otevřené dveře 😀 😀

mimina321
20. říj 2009

ahoj bambulky idem vás prečítať

mimina321
20. říj 2009

farmi čakám na správy 😀
papu moc na teba a miminko myslím
Natinka drobček ,nech tá chrípka rýchlo prejde
stouži terz ho už len tak nikde nepustíš 😵 😅

kackark
20. říj 2009

Tak jsem zvědavka zvědavá na zprávy od farminky a od papu, a zatím nic 😔 Ale nepřestávám na vás myslet 😉
Moc prosím pokročilé snažilky, jakpak to je přesně s tím maliníkem a lněným semínkem? Dnes jsem se zásobila v lékárně, ale nemám receptík.

A jinak holky dneska jsem myslela, že porodím v tescu, já kráva hloupá jela na velký nákup sama a málem jsem to nedala, začalo mě tvrdnout břicho a cítila jsem kontrakce, byla jsem ráda, že jsem tak, tak dojela k našim a tam jsem si lehla. ☹ Snad to bude dobré.

farmarska
20. říj 2009

ahoj poupátka, teprve jsem se přihnala domů, byla jsem jeětě u našich na obědě a pak s malým vybírat kalhoty, no a první co jsem přišla, hned po tom co jsem vyndala nákup, je že vám píšu 😉 dočtu si vás potom 😉
takže: doktor říkal, že tam zatím nic nevidí, ale to co vidí vypadá dobře, že mám hodně vysokou sliznici a že tam vidí jakoby tvořit se začínající dutinku a že by se k tomu těhu přikládal 😵 😵 😵 😵
no a napsal mi hned ten duphaston, mám ho brát dvakrát denně a nebo mi nabízel ten ultroš, prej, že to je oboje tak nějak stejný, tak at si vyberu, tak já si nakonec nechala ten dupák, bo když už jsem s ním začla, tak abch to neměnila... No ale nevím, holky co je lepčí, udělala jsem dobře? 😕
Jo a pěkně mne štve, že mne neposlal na krev, bych to věděla třeba už zítra, přesnějc 😢 no a takhle musím 14dní čekat, bo říkal, že za 14dní mám přijít na kontrolní ultrazvuk, že už bychom tam něco měli vidět víc.
to bude zase dlouhejch 14dnů!!! 😀
A taky jsem mu říkala, že mi ještě nepřišlo vůbec nic z tý genetiky, jak jsme na ní před měsícem byli a on jen říkal, že tydle vyšetření prostě dlouho trvaj 😠 sem si myslela, že by tam třeba mohl zavolat a pozeptat se, alr on nic 😝 Tak nevím, ale by si s tím měli pospíšit, když jsem teĎ těhu, co když přišli na něco důležitýho a já to nevím a zase se to kuli tomu třeba posere 😔 až tam půjdu za 14dní, tak jestli to do tý doby nepřijde, tak si řeknu o číslo a zavolám si tam sama 😎 at něco nezanedbám 😉

kackark
20. říj 2009

Farmi, to bude všechno dobré uvidíš. Nestraš se zbytečně, ty vyšetření opravdu trvají. Hormony na podporu těhu máš a vím, že 14 dní je dlouhá doba, ale za to, by si už mohla vidět i srdíčko 😵 Gratuluji těhulinko 🙂

farmarska
20. říj 2009

kačíi děkuju 🙂
holky rychle jsem to tu přelétla očima a papu se zatím neobjevila že?? 😕 😕 😨
no určitě je všechno v pořádku a ona ted někde slaví 😉 😵

kackark
20. říj 2009

Farmi, snad se nepletu, ale myslím si, že u toho genetického vyšetření platí pravidlo čím déle, tím lépe, že kdyby tam něco bylo, přišli by na to hned, takhle hledají a zkoumají.

evanek77
autor
20. říj 2009

farmi,
gratuluji, to vypadá moc dobře 😉 😉 😉
ještě zprávičky od papuy a můžu pustit pěstičky 🙂
kači,
maliník od ukončeného 36tt 2/den, pak od 38tt 3/den... lněné semínko spaříš lžičku a to pak zamícháš do maliníkového čaje, ale já piju jen maliník od 34tt, on porod nevyvola, jen usnadní

kackark
20. říj 2009

Takže v mém případě mám začít jen tím maliníkem 1x denně a semínko vynechat?

evanek77
autor
20. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
kači,
asi ani tím lnem nic nepokazíš, kdyžtak se zkus zeptat holek viz odkaz

farmarska
20. říj 2009

aha, no tak to je v poho, to ať si zkoumaj klidně do vánoc 😀 když pak přijdou s nějakým rozumným dobrým výsledkem 😉 😀

stroužku no měla jsi pravdu nic tam neviděl 😀 ale prášky mám, to je hlavní 🙂 a taky naději mi dal 😵
hele a proč ti zakazovala vanu? jako že nesmím horkou, to mi je jasný, ale při normální teplotě?.. 😨

mimina321
20. říj 2009

v prvom rade idem vyhrešiť kačku -pretože sa neštrí a naloží sa taškami,kačka oddychať s nožkami hore a žiadne nákupy 😵
farmi ták super 😵 duphaston je to isté ako utroš v podstate,tak o 2 týždne sa tešíme na srdiečko 😉

farmarska
20. říj 2009

mimi to se těším i já, tak snad 😵 kéž by 😵
holky ale dost mne píchá na levé straně v podbřišku, i několikrát denně a já osel jsem se ho na to zapoměla zeptat jestli to je normální 😨
a to mi ještě povídal, že to vypadá na těhu z levého vaječníku...ale já byla zase tak mimo 😅 celou tu dobu v ordinaci 😅 😅 😅

kackark
20. říj 2009

Evi, díky moc 😵
Mimi, neboj Táďa už mi pěkně nadává. Ono to není ani tak o taškách, jako o tom vyndávání a nadávání z košíku a do košíku, copak auto to už pak uveze. Ale kupovala jsem hodně mouky, abych měla na to cukroví, ja blbec a teď kdo ví, jestli vůbec budu péct, když jsem si to takhle rozbláznila 🤐

Farmi, to poíchávání je naprosto v pořádku. Pamatuji si, jak mi při těhu s Natálkou napsala nějaká holčina, že až do třetího měsíce můžu vaječníky cítít, a pak, že je celé těhu neucítím, ale teď mám pocit, že se začínají znovu ozývat.

strouzek
20. říj 2009

ahoj mimi

kači no teda ty si ale těhule ale na druhou stranu to chápu, já včera táhla plné tašky až se na mě lidi dívali jak na blázna , ještě k tomu na podpatkách došla jsem domů a bolelo mě břicho, mimčo se nehývalo tak jsem dostala hysterák že jsem to posra.a ale dobrý večer začlo kopat a dneska už jsem šla v pohodlných botách a nechala jsem se dovézt až k baráku

farmarska
20. říj 2009

holky že já vám za ty těžký nákupy pojedu naplácat!!! 😠 😀

kackark
20. říj 2009

Strouži, ono já nákupy zvládam celé těhu, kromě začátku, kdy jsem měla nevolnosti a nemohla jsem do krámu vstoupit, ale dneska jsem si vzala ten hluboký košík a asi v tom byl kámen úrazu. Snažím se manžovi co nejvíce usnadnit práci a nakonec bych mu přidělala jen starosti 😵

strouzek
20. říj 2009

farmi no vidíš super, to píchání je prej normálka, já to měla loni ale letos ne tak jsem letěla jako vždy k dr. že nemám píchání a ona že to píchání je jen v případě že je mimi chytlé jakoby u kraje dělohy na jedné straně, že to vlastně dělá to žluté tělísko no moc jsem tomu nerozuměla ale píchání jsem teda neměla ale vím že to ho má spousta holek 😉 s tou vanou to nevím, však znáš jaký to je na gyndě, klepeš se jak osika, zapomínáš dýchat, doktorka na tebe mluví, před utz nevnímáš po utz už vůbec když máš v ruce fotku mimíše. mě ale na prvním utz řekla zákaz vany, koupání venku , nejezte rajčata se šlupkou, houby a párky atd. na ty rajčata jsem se zeptala tak mi řekla že tam vadí ta šlupka, že nějak podráždí střeva a může to do organizmu pouštět jedy a nedělá to mimču dobře, no ale stejně jsem je jedla, párky na těch jsem závislá akorát ty houby jsem neměla, i když hřibovou omáčku jo 😀

strouzek
20. říj 2009

kači no když je manža doma chodíme na tyhle nákupy spolu většinou do kauflandu ať je vše najednou ale teď tu není, já bez auta takže jsem letěla na poštu, z pošty do zverimexu pro kočkolit, z tama do drogerie atd. no ulítaná, podpatky vysoké, v ruce těžké tašky abych nemusela jít na 2x no ale slibuju bylo to naposled, fakt jsem si to včera pěknou chvíli vyčítala.

a co ty mimi jak se máš?? vždycky tu přijdeš jen na skok, to máš tolik práce??? to bude aspoň výplata veliká co? 😉

mimina321
20. říj 2009

farmi k tomu naplácaniu sa pridávam 😀 😵 tehulky sa musia šetriť a teraz už k nim aj ty patríš 😉
kočky idem volačo porobiť a má prísť kamoška na kávičku tak zatial pá 🤐

maova
20. říj 2009

Jdu vám taky ukázat novou čepičku s rukavičkama 🙂 Dneska jsme si dali úplně odpočinkový den 🙂 a zítra zase do práce.

farmi, hezky se šetři a za 14 dní už určitě na utz bude miminko vidět 🙂

mimina321
20. říj 2009

stouži práce dosť a ešte som sa dala na prerábanie suterénu 😝 😝 chcem si tam urobiť pracovisko lebo prenájom v piešťanoch je hrozná palka 🙄 a mám dosť klientiek tak sa to doma už moc nedá......
ked sa to lepšie rozbehne tak rozmýšlam nad výpovedou z ,,,priemyselnej,,práce

kackark
20. říj 2009

Martinko, jsi úžasná 😵 Je to moc pěkné 😉

Strouží, ale ty jsi to přeháněla mnohem víc než já, ty, ty, ty 😀

mimina321
20. říj 2009

mao krásne si šikulka 🙂

kackark
20. říj 2009

Mimi, tak to ti budu k osamostanění držet pěstičky 😵

mimina321
20. říj 2009

kači vdaka,už budem prerábať pre seba pretože už som priestory upravovala,vrazila do toho prachy a nakoniec som oddtial musela odísť 😝
tak utekám ,ale večer nakuknem 😵

strouzek
20. říj 2009

no jo já jsem neukázněný pacient a těhulka ale o mě to všichni ví. 😀 nejlepší fórek byl že mi doktorka na gyndě řekla že bych neměla párky a já jí druhý den potkala s párkem v rohlíku v ruce 😀 😀 ta asi koukala 😀

mimi buď ráda za práci a hlavně za výplatu. u nás ve městě teď končí 2 velké firmy takže síla, moje tchýně dělá na pracáku a říkala že v okresu bruntál připadá na 1 prac. místo volné až 70 uchazečů!! vlastně ani nevím co děláš za práci

strouzek
20. říj 2009

no nic holky zatím se loučím, jdu na jídlo s kámoškou, to víte doma ani kůrka chleba tak jsem si narychlo domluvila kafe v restauraci naproti abych se mohla najíst ale zítra už jsem si dala přecevzetí že nakoupím a uvařím 😵 večer se tu zase ukážu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru