Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
22. říj 2009

Ahoj vlaštovičky 🙂 Konečně už se nám to pomalu sobotí 😵
Včera mě normálně táááák vytočil šéf 😠 Jako domluvila jsem se s ním, že si nezmu 90minut z volna, abych mohla dřív domů - takže jsem měla jít 14:45 - no a odešla jsem 14:42. On mi v tu dobu ještě volal do práce a nedovolal se, tak z toho dělal hroznou kovbojku, že mu lžu atd.. Jako nenapadlo by mě, že bude řešit 3 minuty.. A hlavně mě štve, že dřív když nebyl nadřízený byl normální a měla jsem ho ráda - teď se chová jak debil. Jako jsem tady 6tý rok a on mi 3x týdně volá 3 minuty než mám jít domů - jestli tam jako ještě jsem 🙄 Vždycky má nějakou výmluvu, proč volá.... Přijde mi to tááák trapné 🙄

mar26
22. říj 2009

Kačko 😀 tak perníčky už jsou v bříšku jo? To si Tádík pochutnal

ááá moje beruška se budí a tlačí 😒

evanek77
autor
22. říj 2009

krásné ránko,
jaspi,
naše manažerka tohle dělala také, v neděli večer jsme mívali do 20h a ona se jen tak náhodně stavovala, jestli jeden z kolegů nešel dřív...
marti,
téééda, natynka už má skoro 6 kilo, to je macíček 🙂 😉 snad jí bude brzy líp 🙂

kackark
22. říj 2009

Marti, kdyby Tádík, povětšinu manža 😀 😀 Ale co, hlavně že mu chutná, horší by bylo, kdyby mi to nejedl.

Ahojky Jaspi, neboj za chvilku ho nebudeš muset řešit, protože budeš těhulinka těhulkovatá 😉 😵 Vím, že se mi to říká, ale uvidíš, že mám pravdu 🙂

kackark
22. říj 2009

Ahojky Evi, jaká byla dnešní noc?

evanek77
autor
22. říj 2009

kači,
já nevím, zas jsem usnula až o půl třetí, to už přitom večer čaje nepiju, kafe vůbec, unavená jsem byla ☹ ☹ ☹
ale ono mi v noci hodně tvrdlo břicho a bolelo to, tak asi tím.

kackark
22. říj 2009

Evi, tak to jsme na tom byli stejně. Taky jsem se cítila taková nesvá a nemohla moc spát. A nejlepší byl ráno manža, když mu to říkám, a on na to, to je blbost, Táďa se má narodit až 8.12., tak Tě břicho nemůže ještě bolet 😀 Vtipálek jeden.

jaspina
22. říj 2009

Kači taky si vždycky říkám, když mě naštve, že už abych byla na mateřské a nemusela tady řešit takové kraviny.. 😒

kackark
22. říj 2009

Jaspi, úplně si své pocity z práce vybavuji a myslím si, že nejhorší to snad bylo ten měsíc před otěhotněním. Tělo asi pochopilo, že bych dal takové zacházení nesnesla a radši jsem otěhotněla 😉

Myslím si, že papu a Farmi by ti mohly být krásným příkladem 😵

farmarska
22. říj 2009

Já někomu příkladem, jen to né proboha! 😀 😝
holky jneznám snad většího smolaře než jsem já 😠 😝 pomalu už se stalo pravidlem, že jakmile otěhotním, chytne se mě nějaká nemoc, většinou angína 😢 Nevím jak hodně ty nemoce souvisej s mejma potratama, ale bojím se toho 😔 😔
No ani tentokrád jsem neudělala vyjímku...od včerejšího odpoledne, kdy my začínalo bejt nic moc a začlo mě poškrábávat v krku, jsem se v noci vzbudila, celá zahleněná v krku už mě bolelo vest a měla jsem zvýšenou teplotu. Nemohla jsem spát, tak jsem tro řešila vitamínama, čajema s citrónem, různejma kloktadlama, no ale moc to nezabralo, je mi pořád blbě, krk silně bolí, ted jsem si musela vzít paralen, bo jsem naměřila 37,7 a vůbec nevím co si počít, jestli jít k doktoroj, kterej se obávám, že mi hned napíše nějaký antb. a nebo to zase zkusit léčit sama a hrozit, že to zase nevyléčím, zhorší se to a že potratím jako v předcházejících dvouch případech ☹ ☹ Ach jo, proč todleto nemůže přijít alspon po těch třech měsících 😔 😔 😔

ted se jdu nabalit a musím jít podojit a vy mi zatím poradťe, co by jste dělaly na mém místě ju?
já se tolik bojím ☹ ☹ ☹

kackark
22. říj 2009

Farmi, být tebou bych minimálně volala na gyndu a zeptala se jich na názor. Myslím si, že antibiotika v tomhle stádiu by ti zatím neublížili, že je miminko vyživováno žlutým tělískem z vaječníků, ale nerada bych se spletla 😔

strouzek
22. říj 2009

baf jsem zpět

ahoj holky

koukám že břicho bolelo asi všechny i mě ☹

jaspi s tím šéfem no teda to je nějaký magor, to by mě taky vytočilo 😠 mě se stalo něco podobnýho kdysi, dostala jsem novýho šéfa, kluk starší jen asi o 4 roky víc než já,namyšlenej frajírek.ten mi sledoval snad i sekundy kdy chodím a odcházím z práce, nebo třeba přišel a začal po mě ječet jakto že nemám v píchačce poznamenaný odchod z předchozího dne (píchačku si píšeme rukou) přitom chodím furt stejně každý den, začal vyhrožovat že mi veme osobní za přestupek proti pracovní kázni. no nakonec jsem dostala jiného šéfa vlastně nadřízeného jeho samotného a toho mám doteď a ten po tom bývalém hrozně jel za to jak se ke mě choval, ten se pak bál na mě i podívat aby ho můj nový šéf zase neseřval 😀

evanek77
autor
22. říj 2009

farmi,
noboooj, já také když otěhulím, tak onemocním a vidíš, napotřetí se povedlo 😉 🙂
kači,
ti naši chlapi jsou fakt trdla 😀
holky,
já ten měsíc, kdy jsem otěhotněla, jsem v den ovulace brečela kvůli práci manželovi ve vaně u vína, pamatuju si to jak dneska, pak jsem to šla řešit k manažerce a když jsem měla jít další týden pro výsledek, jak to tedy manažerka rozsekla, tak jsem jí ve dveřích musela zahlásit, že jsem asi těhule a jdu na PNku 😀 😀 😀

evanek77
autor
22. říj 2009

for je v tom, že kolegyně, co mi dělala peklo, už dneska stejně na pobočce není... to tam dlouho nevydržela 😀

papua
22. říj 2009

ahoj holky, pekne ranko!
Farmi: ja by som urcite isla k doktorovi, neliec sa sama doma, mozno ti neda antibiotika , skus nejake homeopatika, alebo take veci co mozes v tehu...Urcite ti da nieco ine...Myslim, ze tvoj problem je v tom, ze sa ti prudko znizi imunita ako nahle otehu a hned sa na teba nieco nalepi....Treba si davat na seba velky pozor!

Ja som tie dnes nemohla spat vobec, respektive ja kazdu noc nemozem spat☹. Zobudim sa ked mi prvy krat treba curat a potom uz nemozem zaspat, aj dve hodiny...potom zaspim uz len tak , ze sa stale prehadzujem a len dbiem vlastne. je to hrozne.... 😠

kackark
22. říj 2009

Evi, on to za nás někdy život vyřeší, že se ani nestačíme divit 😵

A k těm manžílkům, je to s nimi opravdu sranda, asi by byli rádi, kdybychom jim napsali do diáře, že budeme rodit ten a ten den v tolik a tolik 😉 Manža pořád věří tomu, že se Táďa narodí prostě 8.12., a když mu oponují statistikami, tak mi na to jen řekne, že si přeci udělal šikovného kluka 😀

evanek77
autor
22. říj 2009

papua,
koukám si ty noci "užíváme". jak se dnes cítíš?

kackark
22. říj 2009

Papu, pro mě je noc taky nejhorší, vždycky se těším na ráno 😉

evanek77
autor
22. říj 2009

kači,
přesně, manžel věří termínům a né tomu, že příroda si to udělá po svém 😀 😀 😀
hlavně že všechny moje kamošky rodily: 30tt, 37tt, 37tt, 31tt

kackark
22. říj 2009

Holky, tohle dostane Táďa k příštím Vánocům a Bessinka popruhy 😀

http://www.babysport.cz/zimni-sporty/sane-khw-s...

kackark
22. říj 2009

Tak Tvůj manžel asi taky ví, že si udělala šikovnýho a inteligentního kluka 😀 😀

evanek77
autor
22. říj 2009

kači,
né že ti pak oba utečou 😀

kackark
22. říj 2009

Já když si to vezmu sama sebe, být v jejich pozicích, tak už se vidím, jak nervím při každém svém zavolání, jestli už, což si myslím, že je snad ani nenapadne 😀

evanek77
autor
22. říj 2009

kači,
jak jinak, celý tatínek... 🙂

kackark
22. říj 2009

JJ 😵 A největší sranda by byla, kdyby se to těm našim chlapákům opravdu podařilo 😀

Na veterině jsem potkala bývalou kolegyni z práce, má 3 letého chlapečka a v lednu čekají mimi, manža mi "vynadal", že jsem nezjistila, co vlastně čekají. Tak jsem jí pak psala maila a ptala se, no a čekají holčičku. Tak prý bude muset vyzpovídat jejího manžela, jak se dělá páreček 😀 😀

kackark
22. říj 2009

Kdyby se narodil Táďa v termínu, tak by si už manža doživotně myslel, že má vždy a ve všem pravdu 😀 😀 😀

papua
22. říj 2009

Evik: dakujem za opytanie moja, som unavena z tej noci, ale inac fajn, stale trochu spinim, ale hlavne vecer, cez den ani nie....Ale nevadi mi to, radsej nech to ide prec vsetko...😉

Kaci: ja tiez neznasam noci, sa tesim na rano a cez den si aj tak vzdy musim pospat a vtedy sa mi lepsie spi....

kackark
22. říj 2009

Papu, taky jsem v 1. trimestru hodně odpočívala přes den a dávalo mi to sílu 😉

mar26
22. říj 2009

Kačko 😀 ...ty boby jsou ale super a dají se třeba na aukru sehnat za 1500,- nové

Evi jj přibírá hezky 🙂,ale naprosto v normě 🙂,těch 660g za skoro měsíce je akorát na její délku ...ale rozhodně nestrádá

evanek77
autor
22. říj 2009

přesně, odpočívat, odpočívat odpočívat, ať víme, že jsme udělali maximum 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru