Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. říj 2009

Jinak si myslím, že Tvůj Tomášek má určitě taky minimálně 2,5kg.

evanek77
autor
23. říj 2009

kači,
zkusím s ním promluvit, uvědomuju si, že si to trochu dělám sama tím, že nechci přiznat, jak moc se tu cítím sama. nikdy mi samota nevadila, ale s tomíkem pod srdíčkem najednou chci "hnízdo" a to, abychom byli spolu.
Jinak já jsem dnes z kontroly vyloženě naštvaná, doktorka mě nejdřív řekla, že mne prohlížet nebude, pak si to teda rozmyslela, ale mě to mrzelo. Jako když mají být kontroly po týdnu, tak mají být, ne? Ale UZ nedělala, jen čípek, prý drží, napsala zas 2+. Ale veřím víc manželovi, tak ho nechám v neděli posoudit, jak se to od minulého týdne hnulo 😉

kackark
23. říj 2009

Tak já už musím zase frčet, jedu na nehty, ale večer ještě mrknu a doufám Evi, že už budeš mít s manželem pořešeno, a že pochopí, že s Tomáškem jste ty nejdůležitější sluníčka co má, a že kolem vás by se teď měl točit jeho svět 😵

kackark
23. říj 2009

Evi, asi dnes byli na KO nějaké erupce na slunci všude. U nás je taková divná mlha (smog), tak to možná i na všechny působí depresivně.
A takhle se mi líbíš, buď rozumná a vážně si promluvte. Není hrdinství brečet doma do polštáře, ale postavit se problémům čelem a řešit je. Nejsme stroje a naši manželé to od nás ani nesmějí vyžadovat, musí vědět, že i my někdy potřebujeme rameno, o které se můžeme opřít.

evanek77
autor
23. říj 2009

kači,
krásné nehty 🙂 🙂 🙂
já bych brala obě jeho ramena 😀 😀 😀 😀 😀
a to jsem hrdinka kdysi chtěla být svobodná máma, já trdlo naivní 😝

mimina321
23. říj 2009

ahoj 🙂
farmi som rada,že sa to zlepšuje 😵

farmarska
23. říj 2009

mimi díky 🙂

sarlotta
23. říj 2009

Ahojík holčinky, tak jak se máme při pátku ? 🙂

farmarska
23. říj 2009

sarlot, já práce neschopná stejně jako při pondělku 😀

farmarska
23. říj 2009

a co ty bobku, jak bylo v práci? 😕

sarlotta
23. říj 2009

🙂 v práci byla práce 😉 😀 zítra jdu taky a v nedělu taky na chvilku. škoda, že nemám zahradu, už je ze mě pomalu odborník🙂)

farmarska
23. říj 2009

sarlot já zahradu mám! a docela ted zanedbanou 😅 tak až si budeš chtít někdy udělat vejlet do Dvora.. 😀 😀 😀

farmarska
24. říj 2009

ahoj hezké ráno 🙂 už dnes nějak nemůžu spinkat, to je z toho, jak se válím celej den 😅
téda co se to tu děje? večer poslední, ráno první?! 😨 😕

murynka
24. říj 2009

dobré ráno

kačko gratulace ke kontrole 😵 😵 Tadík už má krásnou váhu 😎
jinak už mám sbalenou tu tašku do porodky 😀 😀 😀

přeji hezký den 🙂 já ti zase nebudu ☹ opatrujte se!!!!všechny 🙂

evanek77
autor
24. říj 2009

krásné sobotní ráno,
tedy holky vy jste ranní ptáčátkaa 😀 😀 😀 😀 😀
u nás nemít manžel autosalon, tak nevstávám 😀

kackark
24. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11., 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................23DC
Jaspina.......................20DC
Mimina........................12DC

kackark
24. říj 2009

Krásné dobré ráno 😵

Evi, zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli se manža koukal na Superba 😵 Je to mazlíček 😉
A co jinak, řekla jsi mu o tom, co tě trápí?

evanek77
autor
24. říj 2009

kači,
tak trošku, včera byl moc unavený, počkám ke kafíčku 😉 🙂 🙂
ale viděl, jak přijel k uplakánkovi a sotva byl chvilku doma, už jsem byla zas sluníčko 😉 😉

evanek77
autor
24. říj 2009

co nehtíky? už je máš skoro naposled, co? nebo se s mimčem mohou nechat? v tomhle tápu, já nosím celý život krátké 😀

kackark
24. říj 2009

Evi, nehtíky mám poprvé v životě do modra, aby bylo všem jasno, že čekáme chlapáka 😉 A uvažuji, že si je nechám, protože moje se moc lámou a měla bych strach, že malého poškrábu. Tyhle si vždy nechávám dělat co nejkratší a chodíme s mamkou ke stejné nehtařce, tak jsme zkusili objednat po sobě termín už i na prosinec, a uvidíme, jak to zvládneme. Když to nepůjde, tak se jich vzdám.
A jsem ráda, že jsi sluníčko, snad si toho manžel všimne 🙂

kackark
24. říj 2009

Moje dnešní noc stála opět za nic, protože se děda po druhé hodině v noci rozhodl sprchovat a přes půl hodiny mlátil v koupelně snad vším co se dalo a koupelna sousedí s naší ložnicí a já pak nemohla dvě a půl hoďky zabrat. A ráno to mělo dohru, když jsem zjistila, že neteče ani kapička teplé vody 😒

kackark
24. říj 2009

Evi, koukala jsem, jak se to v listopadu rozrodilo. Začíná se to blížit, co? 😲 😵

evanek77
autor
24. říj 2009

kači,
ten listopad, to jo 😉
já v noci také nemohla spát, mám pořád děsně oteklou sliznici v nose, přes den dýchat nosem umím, ale v noci né 😝 😝 😝 a prsty na rukou už mám oteklé celodenně, no prostě 4 týdny a malej půjde ven, ať se mu to líbí nebo ne 😀 😀 😀 😀 Tak jsem si psala se spolužečkou, jak v sobotu porodila, bylo to docela zajímavé, malej šel koncem pánevním, tak si užila až až
dědu bych fakt nedala, moc dobře to znám od naší mámy, ten věk to s sebou prostě nese. Naše mamka zas zásadně nesplachuje, šetří vodou a na koupání si ohřívá vodu v petlahvích na topení... jako nepotřebuje tak šetřit, peníze má, ale prostě věk 😝 😝 😝 Neumím si představit u vás bydlet, asi bych se brzy zbláznila, já tak miluju svůj klid. No ale co můžete dělat, nic, co? Ach jo 😝 😝 😝

evanek77
autor
24. říj 2009

holky,
dobrá historka:
on manželova kolegy z bývalé práce (má prověrky NBÚ- národní bezpečnostní úřad) a jeho další kolega mu posílal na účet peníze za tenisovou raketu a napsal tam: peníze za raketu. To by bylo Ok, kdyby se ten odesílatel nejmenoval Mustafa El Ghana 😀 😀 😀 😀 😀

mimina321
24. říj 2009

evi 😀 😀 😀 😀 tak to je suprové
ja som včera mala megadepku natrafila som na osobu čo vonkoncom neznášam a neodpustila si nenormálne blbé poznámky okolo tehotenstva 😝 🙄 🙄 😠 😠 😠 zabila by som ju kravku,tak som ani nepísala bolo mi celkom nanič 😢
mury no taška do pôrodky tak to ano ,už sa vám to bambulky moje blíži....

evanek77
autor
24. říj 2009

mimina,
koukám fakt byly včera erupce na slunku či co 😝 😔 😔 😔 no jo, takové kecy mrzí 😅 😔

sarlotta
24. říj 2009

Ahojík holčinky🙂
tak jsem dorazila z práce 😉

Mimina, měla jsi ji vytahat za vlasy a nebo si to aspoň představit🙂))))))), to taky pomáhá a věř tomu, že takové řeči se tomu člověku vrátí 😎

andara
24. říj 2009

Ahoj Vlastovicky 😉
chodim jukat,jestli uz je nejaky miminko 😉
Evi-tyy jo uz 37tt,parada.

Mimi-na kravky se vykasli, taky jsem to zazila 😝

Jo holky prosim, kdyby jste vedely neco noveho o Drackovi, poslete mi prosim IP, aby mi neco neuslo,kdyby uz byl treba Lukasek na svete 😵

evanek77
autor
24. říj 2009

andara,
jasně, daly bychom vědět 😉 🙂

mar26
24. říj 2009

Ahoj holky,jdu pozdravit,Naty se průjem nelepší 😒 . Včera jsem nasadila místo smecty hylak a je to možná ještě horší 😢 ...tak jsem zvědavá co na to Dr. v pondělí.
Jinak od včerejška krásně pase koníky...dala jsem fotečky do alba

Evi to je dobře,že když je manžel doma je hned lepší nálada

mimi na debilní kecy se vykašly...ono se to těm neohleduplným lidem jednou vrátí!!

Kačko snad to s nehtíkama zvládneš...u nás v porodce jim to vadilo...ale už se na ně zas chystám 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru