Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
27. říj 2009

hmm, tak já jím a spím, na víc nemám 😝 😔 asi jsem fakt lenoch. Ale zas radši lenoch s mimčem, než něco pokazit. Přeci jen je to 3. pokus o mimčo a otěhotnět pro mne není snadný.
Ale moje máma pokaždé nabrala v těhu 35kilo, vždycky vykládá, jak nemohla přes pupek sepnout ruce, neběhala, nelyžovala, nesportovala, takže si myslím, že kecala. Má 162cm a 90kilo, a macek byla, už když se vdávala, natož těhotná. Ono se to dobře kecá... ale jestli někdo běhal, tak leda táta, ten tu figuru i po 70ce má, to jo. Máma ji neměla nikdy. ale ona nám takhle se ségrou klidně tvrdí, jak má s nás nejhezčí prsa (v 77mi), jak měla krásné husté vlasy (fotky říkaj něco jiného), co měla ctitelů (v 35ti svobodná před tolika lety)... prostě pohádkářka sebevědomá.

murynka
27. říj 2009

evi kdyby mi něco bylo hned přestanu 😉 ale prostě se cítím lépe když dělám 😅
nedokážu ležet nebo sedět 😅

ta tvoje mamina zírám 😕 😕

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
víš jak vytírám já? mám takovej ten mop co nejsou třásně, ale plocha jako hadra na smetáku, no a kam nedosáhnu, tam si komicky několik minut sedám, vytřu ze sedu a pak se dvojnásob času zvedám, nebo pokud je manžel v dosahu volám, aby mi pomohl se zvednout. manžel se řeže smíchy 😀 😀 😀 😀 a dost často, když vidím na zami drobek, dřív bych to nesnesla, ale teď se podívám a řeknu si, pozítří budu vytírat a jdu dál....

kackark
27. říj 2009

Evi, neměj vůbec žádné výčitky, jsme na tom stejně 😉 Prostě si ty naše poklady hýčkáme už teď 😵

K mámě opět nemám slov, možná by mohla dělat reklamu na sebevědomí 😀 😀 😀

kackark
27. říj 2009

Tak to já mám stejný mop, ale tím vytírám jen chodby. Kuchyň a koupelnu beru po 4, jednou si kleknu a vstávám až na konci. Ale jsem vždy spocená, jak... 😝

evanek77
autor
27. říj 2009

mury,
vždycky si se ségrou říkáme, mít tak její sebevědomí...

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
já koupelnu a záchod, kde jsou kachličky také brávala před těhu po čtyřech a spáry jsem bělila práškem do pečiva a kartáčkem na zuby (super to funguje), ale holt to nejde, tak to nejde. Ve zbytku bytu jsou parety, tam mop stačí.

kackark
27. říj 2009

Evi, ty jo, tak to tě obdivuji, takhle se drhnout se spárama. Ale určitě to vyzkouším - myslím ten prášek do pečiva (ale teď mi došlo, že když je mám jiné, než bílé, tak to asi fungovat nebude), a to si představ na jaký fýgl jsem přišla já, máme elektrické kartáčky, tak jsem ty použité a ten starý přístroj na ty spáry použila a to byl frkot 😀 😀

evanek77
autor
27. říj 2009

ale zas my tu jsme jen dva a chodíme v ponožkách, takže se tu nemá co brát krom prachu a drobečků, vy s dědou to máte úplně jinak na baráku

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
já myslím, že by nevadilo, že nemáš bílé, já zkoušela od sava po domestos a ten prášek to fakt krásně všechno vytáhne... no, my jsem s manžou trochu úchylové na pořádek, máme rádi čistej jednoduchej interiér bez serepetiček... ale už mám měsíc neumytá okana a i když v neděli máme návštěvu, na které mi záleží, asi se na okna víš co 😀 😀 😀

murynka
27. říj 2009

já jsme si ted dala s tou kuchyní 😝 😝 😝

mám černou desku a jak tam máme to velké okno vše je na tom vidět 😠 normálně i čmouhy po setření 😝 😝
a tu varnou plynovou deku také nemůžu dolešit 😝 😝

co jsme to koupila 😀 😀 😀 😀

kackark
27. říj 2009

Evi, tak to pro mě měsíc umytá okna jsou čistá okna. Ale je mi jasné, že zase prach ve městě dělá svoje.
Já to vyzkouším a uvidíme, ale do porodu to určitě nebude.
A ty se na okna taky vykašli, Tomášek je teď nejdůležitější 😉

murynka
27. říj 2009

evi na okna prd u nás se nedělali od června...navíc jak se tam rekonstruovalo fakt se přes ně nešlo koukat a dělám to postupně vždy uděláme místnost a já hned okno a do vánoc už na to prdím 😀 😀 😀

kackark
27. říj 2009

Mury, to mi povídej. Se sklokeramikou bojuji denně a šíleně se na ní chytá prach, je ale pravda, že v kuchyni žehlím.

evanek77
autor
27. říj 2009

jo jo, také mám sklokeramickou černou desku a skleněno-nerezovou digestoř 😀 😀 😀 😀

andara
27. říj 2009

Murynko-gratuluju ke kontrole 😉 ja si pamatuju jak si zjistila, ze ses tehu a uz budes rodit 😵 Jinak mas krasny brisko, chtelo by to zase nejake fotky -rada se na ne divam 😉
Jo a radim vyfotit brisko pred porodem, posledni fotecka je nej nej, ja se fotila v porodce a obcas na to koukam, jaky jsem mela bricho 🙂

murynka
27. říj 2009

andara moc děkuju 😵 😵 😵 fotky budou 😀 😀 ted jsme nás objednala na profi focení na 3.11 do ateliéru tak jsme zvědavá 😎 já ted na focení nemám čas ☹
určo ta poslední je nejlepší 😎

ta vaše Magdalénka je úžasná 😵 😵 😵 😵

murynka
27. říj 2009

a kde máš ted album 😕 😕 😕

mar26
27. říj 2009

mury děkujeme
a gratuluju ke KO a neskutečně se ti to blíží...je to až neuvěřitelné jak to uteklo 🙂
jinak jsem přidávala nějaké věcičky na mmb,tak když budeš chtít mrkni...zase brzo o něco doplním, i když už výbavičku určitě máš komplet,ale třeba pozdějí větší velikosti 🙂

ba111
27. říj 2009

Tak po včerejší kontrole máme 5,40 kg a 60 cenťáčků 😀 😀 😀 😀 😀
Už jsme očkovaní 🙂 🙂 no a díky nurofenu jsme to zvládli docela dobře 🙂 🙂

Strouži, čarodějnice se upaluji ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Holky, a fotečky budou.... jen co zjistím, jak se daj zmenšit 😎 😎

strouzek
27. říj 2009

ahoj holky jsem tu na skok, zahlásit co u dr., tak vše na jedničku, mimčo snad poprvé nechrápalo ale ukazovalo se v celý kráse, dr. mi ho ukazovala ve 2d i ve 3d utz, kontrolovala i páteř, rozštěpy aj. no a vše v pořádku a hlavně je opět potvrzená holka 😵 😀

strouzek
27. říj 2009

jo jinak manžu už mám doma, když přijel tak jsem se mu rozbrečela v náručí že už nesmí nikdy odjet 😀 dovezl mi parfémek kenzo a notebook 😉

mury gratuluju ke kontrole

kackark
27. říj 2009

Strouži: gratuluji k úspěšné kontrole, i k návratu manžílka 😵 Kdypak máš další ko?

kackark
27. říj 2009

Mončo, jsem ráda, že tě tu vidím. Je dobře, že jste krásně zvládli očkování 😉
Jestli se ti fotečky otevírají v tom normálním prohlížeči, tak dej nahoře ikonu obrázek - změnit velikost rozlišení - pak dávám většinou dvakrát polovinu - stisknu OK - a hlavně musíš ten obrázek znovu uložit pod jiným názvem a je to 😉

strouzek
27. říj 2009

díky kači, další kontrolu mám 27.10. to budu mít poradnu i mě bude točit to dvdčko s mimčem.
jinak jsem ale dostala sprda za váhu 😅 holky já to nechápu jako netěhule přibírám a jako těhu ani prd a hubnu. já jsem od začátku těhu nepřibrala ani deko. minule jsem měla aspoŇ kilo a půl nahoře ale dneska opět to co v 5 tt když mě vážili poprvý , přitom jím a to dost nezdravě však mě znáte (hambáče, jitrnice, koprovku ...) no ale asi to tělo stačí zpracovávat 😀 😀

murynka
27. říj 2009

strouzi moc gratuluji ke kontrole a k potrzení holky 😵 😀
konečně nejsem sama 😀 😀
a návrat manžílka to je super 😵 😵

strouzek
27. říj 2009

mury díky no jo všichni tu mají kluky viď? přitom se holek rodí víc ale asi ne vlaštovkám 😅 dneska jsem se při cestě domů od dr. vrhla do města a dotáhla jsem domů 2 tašky růžových věciček. tak manža prohlásil že to asi fakt vážně bude holka když já jsem se dobrovolně vzdala neutrálních barev které od začátku těhu nakupuju 😀

murynka
27. říj 2009

strouzek jo jo já tu byla jeidná z tich posledních 😀 😅
také u nás vede růžová 😀 😀 😀

kackark
27. říj 2009

Strouzi, 27.10. je dneska 😀

kackark
27. říj 2009

A chceš už do tabulky napsat pohlaví? 😉 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru