Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

vlastovka385
29. říj 2009

Tak jsem se teď pobavila, díváme se s Tiborem na kreslný pohádky a Spongebob dostal příručku Jak být normální: Pro začátečníiky, to bych měla koupit manželovi 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

vlaštovko,
normální chlap? To by byl 8.div světa 🙂 Oni jsou zlatíčka, ale fakt z Marsu a my z Venuše
jsme si to s tou rovnoprávností zavařily, najednou máme krom tradičních rolí ještě mýt vzdělání a práci, oni už nemaj ani tu vojnu...

evanek77
autor
29. říj 2009

ježiš, oprava: mít

strouzek
29. říj 2009

evičko manža by potřeboval za včerejšek pořádně poklovat nebo rovnou na prdel a pořádně 😀 nejhorší je že já jsem držka a cholerik, já se hned tak nenaštvu ale když tak to jede. akorát včera jsem se mírnila to asi že vím že tam je Nelinka bo nebýt těhule tak lítaj talíře a sprosté slova. taky chudák Oliver byl z toho včera vykulenej, ležel jak božátko v pelechu a pak přišel za mnou se přitulit asi se bál že jsme naštvaní na něho.

strouzek
29. říj 2009

evi no tak přesně je to i u nás, teda ale jen jak kdy, mě někdy přijde že mi to dělá naschvál, když se já fakt vyoblíkám nalíčím tak on si naschvál obleče něco shnusného, nejlépe sto let staré džíny a tričko a nejlépe s flekem nebo dírou ale když jde on někam sám nebo jdu já a zrovna ten den vypadám hrozně tak se vyoblíká jak manekým a já se cítím trapně.

kackark
29. říj 2009

Evi, s tím strojením u chlapů to znám moc dobře 😀 A kdyby si viděla v čem chodím já, jsem jak strašidlo, prostě mi je líto na měsíc vyhazovat prachy za něco, co pak neunosím.
A s penězma, taky jsem teď dotovala manža, i z toho minima co mám.

kackark
29. říj 2009

Strouži, nemáme stejného manžela?? 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

strouži,
já se takhle vytočila v červnu, když mi po dvou dnech manžel řekl, co jsem na něj v afektu zařvala (já mívám okno, pokud se fakt naštvu), tak jsem nevěřila, že takovou nadávku znám, dlaždič by se červenal 😀 😀 😀 😀
ale já naštěstí choler nejsem, to jsou máma a bratr a já vždycky nevěřícně koukám, co je umí nastartovat, já pokud je malér spíš slzím a odcházím vedle

evanek77
autor
29. říj 2009

strouži,
tak já mám seladona... když jsme se potkali, to byste nevěřili, že je stejný chlap, ale změnil účes (ale byl to boj), komplet šatník (to byl zas boj mu vysvětlit, že dál už nakupovat není potřeba) a dnes je to on, kdo by se smetím nešel bez pohledu do zrcadla 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

i když co jsem těhotná, jsem nervozní z hladu 😀 😀 😀 😀, po jídle mám pocit, že je řešitelné naprosto všechno 😀 😀 😀

jaspina
29. říj 2009

Kači nevzpomněla sis na mě s tou převodovkou?

kackark
29. říj 2009

No jo Evi, ale já nad tím přemýšlela, že ono asi nemá moc cenu si z nich dělat až tak krásný chlapi a hlavně jim dávat moc najevo, jak jim to sluší. Pak jim to ego vystřelí až bůhví kam. A dle mého se to může stát nebezpečným.
Když si vzpomenu v čem chodil manža, když jsme se poznali, ale to bylo vlivem jeho mámy. Myslím, že pro vysvětlení bude bohatě stačit, když napíšu, že mu dala 1500,- Kč, ať si koupí oblek na svatbu a promoce u vietnamců, že to bohatě stačí, takže jsem mu ho koupila celý já v butiku

kackark
29. říj 2009

Jé jaspi, jsem to hlava děravá, promiň. Už si to píšu a určo se dneska zeptám 😉

kackark
29. říj 2009

Jaspi, napiš mi prosím co nejvíce parametrů k autíčku, aby to bylo co nejoběktivnější 😉

kackark
29. říj 2009

Holky, mě se dneska tak nechce nic dělat 😝 A práce by bylo až, až, jsem totálně líná 😒

vlastovka385
29. říj 2009

Ono je fakt, že to dítě s tím vztahem docela zamává, je to náročný, někdy se fakt nemůžu jít ani vyčurat, aby Tibor nezačal ječet a když nechce spat, tak nemám kdy ani uvařit, vyprat atd. U nás byl taky problém, že já jsem byla první dva měsíce u mamky, která vařila, prala atd., takže já jsem se starala "jenom" o dítě a asi jsem čekala větší pomoc z jeho strany. On třeba vyžehlil předvčerejškem nebo včera uvařil polívku, ale ať si to radši nechá, když to pak tak blbě okomentuje.
Jinak pro Monkulu, můj manžel je Chorvat a teď žijem v Rakousku.

U nás je chlerike manžel, ten když se nasere, tak fakt dokáře přšerně řvát třeba půl hodiny, naštěstí to není často. Já jsem spíš urážecí typ, což ho totálně vytáčí 😝

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
no jo, ale když ty máš doma italský typ krasavce 😉 🙂 Já normálního chlapa 😀 Manžel neměnil šatník ve smyslu ceny a značek, v tom s ním nehnu a jen občas skřípu zuby, nad náročností jeho vkusu, spíš šlo o barvy a střihy. Každý kdo ho znal před a po uznává, že omládl o 10 let, dneska nosí jasné veselé barvy, dřív jen šedou, hnědou a khaki... Ale ženil se v tričkové polokošili 😀 😀 😀 😀

kackark
29. říj 2009

Vlaštovko, jsem stejná jak ty, než o něco prosit a říkat si třikrát, tak radši jdu a udělám si to sama. A asi to není úplně to nejlepší 😒

Já kříčím výjmečně, ale to pak stojí za to. Spíš se většinou stáhnu do své ulity a brečím, a to manža přímo nesnáší a nestane se, že by mě přišel uklidnit, nebo obejmout 😔

evanek77
autor
29. říj 2009

vlaštovko,
já se cholerů bojím 😝 😝 😝
žehlit bych manžela nedonutila 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
tak to máme stejně, i když teda já dělám to, že si o obejmutí přijdu s těma slzičkama říct. A docela to funguje...

jaspina
29. říj 2009

Kači je to Peugeot break 306- kombi v automatu z r.99 (a dotáhlý ze švýcarska)

A s oblečením, tak to je u nás kapitola sama pro sebe.. Koupit pro Jarka nové oblečení (aby byl u toho) je nadlidský výkon a změnit jeho zvyky taky.. Prostě má něco oblíbeného a to bude tahat furt do kola.. A kolikrát je schopný kombinovat nekombinovatelné.. Občas bych vraždila.. 😠

evanek77
autor
29. říj 2009

jaspi,
skřížíme ho s mým, ten by tááák nakupoval, jeho to baví... jako né zkoušet nepadnoucí desatery kalhoty, ale pokud sedí, jé to je blaho 😀 😀 😀 😀 zato já nákupy nesnáším, ještě tak prádlo, podprdy si zkouším ráda, ale zbytek 😝 😔

kackark
29. říj 2009

Evi, můj manža snad ani neví, kde je žehlička a nevadí mi to 😉
Víš, já jsem si ho vyladila k obrazu svému až moc, když ráno cítím ty tuny deodorantu a parfému a dá mi pusu a já cítím hlaďoučkou tvář, tak si říkám, proč o sebe tak nepečuje třeba i o víkendu (nadruhou stranu já mám teď co říkat 😀 ), vím, že do práce nemůže chodit jak otrhánek, ale...
No a s tím oblečením si to tedy měla jednodušší než já. Ale je sranda, že teď já jsem ta "rozumná" co vybírá levnější věci, se slovy, to stačí a on si kupuje drahé značkové bundy atd. Ale mám co jsem chtěla 😔
A jinak se neboj, mám doma úplně obyčejného normálního chlapa 😉

kackark
29. říj 2009

Evi, tak manža je na slzy úplně alergický a snažím se brečet tak, aby to neviděl. Dřív jsem byla asi větší cíťa a brečela dost často, tak prostě se stal imunní vůči mému pláči, ikdyž teď je podle mne vždy opodstatněný.
Naposledy mne utěšoval loni při pláči, když jsme přišli o Natálku 😔

kackark
29. říj 2009

Třeba včera večer jsme si v posteli povídali o porodu, a já mu říkala, že se ani nebojím bolesti, ale toho, že se mi prostě vybaví porod s Natálkou, a že nevím, jak to zvládnu, rozbrečela jsem se. A on radši usnul 😔

jaspina
29. říj 2009

Kači chlapi na to utěšování většinou moc nejsou.. Přijde mi, že neví co říct, co dělat..tak radši nedělají nic 😒
A Evi je fakt, že udělat z nich jendoho, tak by asi byl vyvážený 😀 Jako Jarek si kdysi koupil boty tím stylem, že si vzal horní krabici s tím, že mu prostě budou -aniž by se podíval na číslo..takže si to asi dovedeš představit.. Musím ho vždycky donutit a celou dobu mrčí.. Si pamatuju, jak jsem mu kdysi koupila na léto žabky - to jste měli vidět 😀 Řekl, že nebude chodit jak degen s takovýma botama a že ta blbost mezi prstama ho tam štve a ustříhl to.. 😀 Si myslel, že z toho bude mít nazouváky a divil se, že mu to nedrží na noze. Ani jsem se nemohla zlibit jak jsem se smála 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
hele, já mám značkvých věcí také jen pár a ty kupoval manžel, on má značkové i trenýrky.
a s tou vyzáží jsem si to říkala v úterý s tou rtěnkou. Že když jdu na obídek s holkama, tak se načinčám, ale manžel mě vetšinu času vidí jen v županu (byť krásném, je od něj 😀 ) a ještě je to takové to, že dojede a já mu dělám: dej si po celém dnu nožičky nahoru, já ti je nakrémuju (praskají mu paty a má masáž rád), pil jsi dost? Dáš si žaludeční čajíček? A fakt už se mnou nebudeš jíst? Já mám ještě hlad, tak já ti alespoň podám oříšky... no prostě je za mne mamina. Asi stačí, když popíšu, že nedávno byl manžel v šoku, že nemá v koupelně osušku. Po koupání si ji totiž nosí na topení nebo sušák na prádlo v pokoji. Ale z topení nikdy, to je zvyklý, že jak slyším sprchu, jdu a donesu mu ji z topení, počkám, než vyleze a balím ho 😀 😀 😀 😀 😀, popř. ji má poskládanou dopředu, tak aby z vany dosáhl na poličce....
Vlastně jak to teď píšu, ani bych se jako milenka nechtěla, kde jsou dráždivé oblečky, zůstala jen ta mamina 😀
....i když včera bral i maminu, asi má dobrou imaginaci nebo mi ten župan fakt sluší 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
to si děláš srandu? Tak to teda nééé, to není fééér. Mně se porod s naším broučkem také teď pořád motá do snů a občas mne to rozpláče, ale manžel by mě v tom nenechal, to ne. On ví, jak to bolí a vždycky mě obejme a říká, jak máme jeden druhého a že už budeme mít i tomíka a že už bude dobře... i když pokaždé, když jdeme na hřbitov, zapalujeme svíčku i našemu prvorozenému 🙂

evanek77
autor
29. říj 2009

jaspi 😀 😀 😀 😀 😀

jaspina
29. říj 2009

Evi ten tvůj má teda servis 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru