Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
30. říj 2009

Jak to tady čtu, tak mi to připomnělo, že včera jsem taky měla den.. Mě se celý večer chtělo bulet - bezdůvodně.. a den před tím, jsem bulela jak bylo v TV Dům snů.. 😅 Jsem pako, ale to asi dělá zas ten utroš. Už jsem to tak měla, když jsem ho začínala brát.

evanek77
autor
30. říj 2009

teď jsem prožila zadostiučinění budoucí matky: volal mi bývalý spolužák, takový idol dívčích srdcí, nevíc velmi úspěšný podnikatel, v 35ti svobodný... kolegyně pokaždé omdlévaly, když došel do práce 😀 😀 😀 😀 😀
no a ten, když mi loni zemřel malý, tak mi řekl, že bychom to neměli zkoušet, když to nejde, že to je proti přírodě a takové kecy... no a teď jsem mu tím medovým hláskem, co mívám do telefonu řekla, víš, já nepracuju, já za 3 týdny budu mít miminko 😉 🙂

evanek77
autor
30. říj 2009

on je hrozný pohodář a nemyslel to zle, spíš žije v úplně jiném světě, než je snaha o miminko 😀, proto tak blbý názor

evanek77
autor
30. říj 2009

jaspi,
to je mi líto, že zas dorazily smutky ☹ ☹ ☹ ☹ snad brzy utečou...

kackark
30. říj 2009

Holky, to mě se zdá o porodu opravdu velice často 😵 Dneska se mi zdálo, že jsme se s manžou znovu romanticky vzali, dokonce jsme měli i nové prstýnky 😅

Evi, to asi koukal co? 😕 😀

Já dělám perníčky, ale přišla jsem si za vámi odpočnout, nějak mě tvrdne bříško 😖

kackark
30. říj 2009

Evi, já věřím, že se jaspince smutky promění v // 😵

strouzek
30. říj 2009

no já myslím že ten porod je pro mimčo i maminu trošku stresující, teda hlavně pro mimčo ale já bych to fakt nějak zvlášť neprožívala, narodili jsme se holky všechny a následky nemáme, porod si nikdo nepamatuje, podle mě je pro dítě víc stresující nástup do školky než porod, teda pro mě byl, prej když mi řekli že odcházím z jesliček do školky tak jsem se strachem posra.. 😀

Myslím že ani těžký porod nemusí na mimču nic zanechat, vidím to v rodině, jedna neteř se narodila při těžkém porodu, hned jí odvezli do olomouce zjištovalo se jestli nebude mít následky bylo to fakt vážný ale dítě to je pohodové úplně zlaté. Druhá neteř se narodila v pohodě, po pohodovém těhu a je neskutečně na zabití, jako mimčo řvala půlroku v kuse, tak neklidné a vystresované dítě byste měli vidět

strouzek
30. říj 2009

jaspi co ty víš, třeba to není z utroše ale z těhu a ani o tom nevíš, já měla to samé byla jsem taková rozjetá, buď jsem bulela nebo jsem po někom řvala až jsem si říkala že tentokrát přišel PMS nějak brzo no a vidíš 😀 každopádně těhuhormony má teď můj manža, ten řve v poslední době u každýho filmu, i u reklamy 😀

evanek77
autor
30. říj 2009

strouži,
ty mě pokaždé pobavíš, představuju si toho tvého 😀 😀 😎
kači,
jj, koukal... te´d jsem ráda, že jsem to, že čekáme mimčo nikde neroztrubovala... hodně lidí bude po sms z porodnice koukat, znáš to sama, po našich zážitcích se radši nikdo nevyptává a já teď byla od března doma a nemluvila o tom, krom svých nej kamarádů... takže budou překvápka: "hele, ona má syna" 😀

strouzek
30. říj 2009

Evi no i já to nikde neříkám, jako nemuset to říct v práci kvůli břichu tak to tajím až do porodu všem. Mě to vyhovovalo, nikdo se na nic neptal, nikdo mě neotravoval kecama o jméně že se mu líbí či nelíbí a jaké máme dát, nekoukali na mě jak na exota když jsem si dala cokoliv k jídlu nebo chtěla jít na blbou grilovačku atd.

zlatý časy v 1. trimáči když mi dali všichni svátek, někteří lidi v pohodě přejou nám to ale jiný těch mám plný zuby, v práci si tu brousí zuby na moje místo, jiní zase nemají nic lepšího na práci než mě bombardovat svýma zkušenostmi z těhu nebo nejlépe vykládat historky jak kdo měl těžký porod, či šestinedělí a už vůbec mě nevykládat o tom kde se komu narodilo postižené či mrtvé dítě. Úplně nejvíc nesnáším když mi někdo vykládá o někom a pak udělá ten obličej nebo vzdech kdoví jak já to zvládnu tu péči o řvoucí dítě. Každopádně plno lidí to neví doteď, takže to bude taky překvápko až rozešlu smsky z porodky 😉

strouzek
30. říj 2009

Evi no jo, manža je teď hroznej cíťa, jak je v nějakým filmu o tatínkovi a dítěti tak je konec, roní krokodýlí slzy. třeba ve středu bylo o té školce co tam hrál Edie Murphy a v jednom záběru tam ten syn nakreslí obrázek kde je taťka + syn a strčí mu to do složky do práce a on to najde na poradě, holky to jste neviděli manžu jak byl dojatý

evanek77
autor
30. říj 2009

strouži, úplně ho vidím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
30. říj 2009

nic, já se loučím, kamoška jde před obídkem ještě na kosmetiku, tak jdu pohlídat malého, ať si oběd zasloužím 😀

jaspina
30. říj 2009

Strouži tak ten film dojal i mě.. 😀
A jste hodné, ale já nemám smutky - mě se prostě jen furt chtělo bulet a klidně bych se u toho i smála..nevím co to zas bylo za stavy, ale nebylo to takové, jak když jsem měla depku, že se nedaří.. Prostě mi jen brečely oči 😀

strouzek
30. říj 2009

Holky dneska je v práci zase kulturní zážitek, my máme firmu na vesnici, a každý pátek tu hraje rozhlas ,většinou hlásí že rozváží plyn nebo čištění peří, teď zrovna tam zpívá štefan margita, psy na zahradách vyjí (sorry nevím jaké iy) slepice kdákají to je mazec, no řekněte kdo z pražáků tohle má. 😀

strouzek
30. říj 2009

jaspi no teda to vypadá fakt na těhu, to já mám taky ne teda tak často, víc to má můj muž, se směje a bulí do toho 😀

mimina321
30. říj 2009

ahoj moje milé lastovičky 🤐
včera večer mi vôbec nešiel koň 😒
a dnes sa nemôžem dopracovať k vám,idem dočítať

strouzek
30. říj 2009

ahoj mimi jakpakto? stávkoval? já když mi nejde kůň v práci tak umírám a zuřím 😀

mimina321
30. říj 2009

nešlo mi vôbec pripojiť 😖
stroži viem si to predstaviť 😀
mury tak to dobre dopadlo,odpadávam ked čítam že si chcela vláčiť obklad
evinka to si mu to natrela....
kačka už ty už vypekáš,si šilulka 🙂
včera sme si si robili na makemy baby fotky aké to hodí,ale sme sa pobavili 😀

jaspina
30. říj 2009

Strouži, ale já mám takové stavy celou dobu, co baštím hormony... takže to je spíš tím.. Jinak necítím jedinou věc, co by těhu nasvědčovala. A pamatuju si, jak jsem byla malá, že jsme taky měli ten rozhlas. Teď už jsme jakože víc kultivovaní, tak máme vlastní obecní kanál na kabelovce, kde se to všecko dočtu 😀 Jsou tam i fotky ze svateb a fotky nových miminek..Tak je to takové hezké..

mimina321
30. říj 2009

tak to u nás rozhlas funguje 😀 😀
jaspi po clostíku som aj ja mala také stavy -nanič nálada 😝nebudeš testiť?

papua
30. říj 2009

ahoj zlaticka moje !!!! no to ste toho nakecaly, ani nevladzem toho tolko citat 🙂

mna dnes zase bolia zada hrozne a spinim nejako viac :-/...ale zatial nic tragicke 🙂

Som sa zase tak vytocila na socialke, tu u nas je to katastrofa, nic tie zeny nevedia 😠 , neviem ako u vas v cechach, ale tu je to des !!!!!! Normalne mi pani povedala, ze mi nevie odpovedat na otazky, ani poradit....A ja ze a co mam robit, kam mam volat? a ona ze neviem 😠 😀 , no chapete to??? Zistujem si veci okolo PNky...Neviem co mam robit......

kackark
30. říj 2009

Tak mám hotovo a budu odpočívat. Bylo to sedm plechů, tak už sotva pletu rukama i nohama 😀

Evi, já jsem taky do světa těhu nehlásila, tak možná že pár lidiček bude hodně překvapených. Jinak přeji dobrou chuť 😵

Strouži, to je hezké, že se manža tak krásně dojímá 😉 Doufám, že už nezlobí.

Jaspi, já si myslím, že by to těhu stavy mohly být. A navíc za chvilku je listopad, a je jedna z vás na řadě s objevením // 😵

Mimi: taky mě to vždy rozhodí, když mi MK nejde 😒

kackark
30. říj 2009

Papu, u nás je to podobné ☹

Ale ty hlavně odpočívej a nerozčiluj se. Potřebujete to s mimískem 😵

kackark
30. říj 2009

To mi taky jedeme hezky po staru s rozhlasem 😀 😀 😀
Až mi to bude budit Táďu, tak budu pěkně vytočená, vždycky to šíleně řve 😖

strouzek
30. říj 2009

ahoj papu tak hlavně odpočívej, mě taky dneska nějak bolí záda v kříži, včera mě zase boleli klouby, jsem vstávala z gauče jak nějaká 100 letá babka manža měl ze mě záchvaty co tam předvádím za skřeky a pohyby 😀 asi to bylo těma podpatkama, já jsem zase celý týden lítala na vysokým podpatku ale dneska jsem si vzala už zase pohodlnou obuv abych mohla oběhat město, páč mi přišla výplata tak je třeba jí uvalit 😀
jinak s tou sociálkou koukám ČR i SR to samé, já teda zatím se sociálkou do styku nepřišla ale naše účetní v práci ta když něco zařizuje kvůli zaměstnancům tak z toho šílí. taky jí nic neumí říct, ať volá kam volá tak jí nikdo není schopný říct na koho se obrátit. na ty zákoníky na to aby měl člověk 3 vysoké školy než to pochopí.
já taky vůbec nevím nic kolem letošní PNky, stejně tak vím prd o mateřské, furt spoléhám na naší účetní že mi to někde vypátrá, napočítá a že mi vůbec přijdou nějaké prašule.

papua
30. říj 2009

no ani neviem ci to ide nestresovat sa holky...Ale nasla som temu na koni.cz ze dobrovolne nemocenske a PN-slovenky, tak mi poradili trosku, sa tesim velmi!!! na Konika sa da vzdy spolahnut 😀 !!!!!!
vidim ze je to vsade rovnake......Vsetci chcu aby ste platili, ale ked chcete vediet kolko a ci nieco dostanete viac, tak to uz vam nikto nepovie 😠

jaspina
30. říj 2009

Kači ještě si živě pamatuju, jak u nás jezdilo auto s tou hlásnou troubou a řvalo: Peříííí, vykupujeme peřííí!
A nebo ještě dřív: Kožky, vykupujeme vyčiněné kožky - to se vždycky říkalo, že jede kožkař 😀 Ale to jsem byla fakt hodně malá..
Mimi - testit nebudu. Já radši počkám na MS .. ještě beru do neděle utroš a pak počítám že během týdne dorazí..
Jako // do vánoc by byly krásné - ale já jsem v těchto měsících tak zmrzlá až do jara, že nepředpokládám, že by moje tělo vynaložilo úsilí, aby těhotnilo - ono teď jen přežívá.. Jsem měla být medvěd 😵

mimina321
30. říj 2009

kočky moje tak sa dnes lúčim 🙂 ahoj 🙂

strouzek
30. říj 2009

kači no teda zase si pracovitá včelička, 7 plechů to by mě omyli. já budu ráda že stihnu zařídit stromek a dárky a tím pro mě přípravy končí, já budu mít předvánoční atmosféru v práci páč zřejmě budu makat v práci až do 18.12. 😝

jaspi jj kožky, můj taťka byl kožkař teda ten co je prodával 😀 si pamatuju jak to měl vždycky pověšené na usušení z králíků 😖 každopádně neházej flintu do žita, já si taky říkala že jsem tak vycuclá za to období štítky řešení problémů v práci atd. že i kdybych se rozkrájela tak // nebudou no a byli. přes únavu, přes depky,totální psychické a fyzické vyčerpání se tam někde ta mrška spermie dostala 😀

mimi kam zase utíkáš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru