Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
2. lis 2009

Mury, bez netu ani ránu, to znám 😀 😀
No my máme út, st a čt předporodní kurzy a v pátek mám poradnu.
Ale já si myslím, že ty druzí to poznají líp, zda kleslo, nebo nekleslo 🤐 Každopádně tašku máš sbalenou, tak je to v poho 😉 Já ještě nemám, čekáme, co řeknou na těch předporodních kurzech a nejdýl o víkendu podle toho zabalíme.

papua
2. lis 2009

Kaci: ja som na tom utz furt, ale nemozu mi zatial robit vnutorny kvoli hematomu, nech mi to tam zbytocne nedrazdi, tak mi robia len vonkajsi a tam sa to este neda tak dobre zachytit, ale je vidiet vzdy ze sa mimi vrti 🙂

strouzek
2. lis 2009

mury to je jasný, net je základní vybavení domácnosti. mě nemusí fungovat sporák ani lednice ale když nejde net, telka a pračka je to tragedie 😀

jaspina
2. lis 2009

Strouži migrény v těhu - to je moje noční můra..Mělas i ty blicí? 😝 Vlastně v těhu asi zvracíš i bez migrény, takže je to skoro jedno, že? 😉

A jak si hezky plánujete ty pobyty v porodnici , tak já jsem si doma tak pěkně plánovala, že by se mi líbilo, aby se koupelna udělala za dobu, jak bych byla na laparce - ale asi to neprojde..
I když jak jsem byla loni s kamarádkama u moře, tak jsem se vrátila a bylo vymalováno i uklizeno - přesně barvy jaké jsem tam chtěla. Tehdy se Jarek fakt činil 😵

evanek77
autor
2. lis 2009

jaspi,
téééda, to bych si nechala líbit, vrátit se z dovči a mít vymalováno 😉 🙂 🙂

papua
2. lis 2009

Jaspi: ja to doverne poznam, moja nocna mora vsetkych tehotenstiev boli migreny, aj teraz...ja som totiz uplny migrenik, s vracanim a aurou - to je ked nic nevidim...(zasvatene vedia o com hovorim). je to hrozne, bez liekov nemozem zit...ale vraj su migreny spojene aj hodne s hormonami zeny a je pravda ze v tehotenstve teraz som ju zatial nemala, iba ma hlava bolela normalne ...(klopem si 🙂 )

jaspina
2. lis 2009

Papua - to znám.. ☹
Evi bylo to tehdy milé překvapení 😵

kackark
2. lis 2009

Jaspi, tak to věřím, taky bych si nechala takovéto překvapení líbit 😵

evanek77
autor
2. lis 2009

jaspi,
to tedy věřím 😀
holky, já vás obdivuju, tyhle zvracecí migrény má neteř a je to hrozný 😝 😔

kackark
2. lis 2009

Já si je vůbec neumím představit 😝

kackark
2. lis 2009

Evi, jaký byl obídek?

evanek77
autor
2. lis 2009

kači,
moc fajn, jen mi začaly děsně otíkat i nohy, tak mi rozepnuté tenisky nestačily a domů jsem pajdala 😀 😀 😀
a včera jsem si nohy po návštěvě i vyfotila, tomu totiž po porodu nebudu věřit 😝

evanek77
autor
2. lis 2009

už jsem se s bližším termínem porodu smířila a těším se 😉 🙂

kackark
2. lis 2009

Evi, tak otoky mě taky trápí, ale říkám si, že to ten měsíc už snad nějak vydržím 😉

evanek77
autor
2. lis 2009

kači,
když jsem doma a šetřím se, tak jsou to jen ruce, ale někde sedět, to pak nenazuju boty 😝 😀
manžel jde dnes podepsat smlouvu, tak se teším, až zavolá a řekne, že si nás z porodnice odveze do prahy 😉 🙂 už chci mít malého i velkého u sebe a neřešit tunu problémů, které ta vzdálenost mezi námi rozpoutává.
Kamoška mě úplně nakopla, že bude dobře 😉 🙂 🙂

jaspina
2. lis 2009

No jo no - právě kvůli tomu se mi tak těžko dělalo tehdy rozhodnutí vysadit Topamax - za celou dobu kdy jsem ho brala, jsem ani jednou neměla tu blicí migrénu - to byl fakt zázrak! Ale mám domluvenou na příští středu schůzku s panem doktorem co dělá ambulanci léčby bolesti - on je anesteziolog a že by jsme se domluvili možná na akupunkturu. Už kdysi jsem ji chtěla zkusit, ale to dělala tehdy nějaká ženská, která vyloženě píchala ty jehličky babám, co chtěly zhubnout a k tomu jim cpala nějaké kaše atd.. 😝 Takže s mígrénama evidentně zkušenosti neměla - jednou mi neprozřetelně prozradila, že její dcera s nima chodí taky k doktorce.. Tak už jsem tam víckrát nešla..

evanek77
autor
2. lis 2009

jaspi,
musí to být hrozné, kolik let už tě to trápí? Neteř už cca 4 roky a to jí je 16 😔

kackark
2. lis 2009

Evi, tak to je dobře, že sis při obídku zvedla náladu. A tak máš v plná rodit v Brně a s Tomáškem se stěhovat už do Prahy? Vůbec se nedivím, že se těšíš, až manža zavolá.

Jaspi, mě akupunktura zabrala na alergii, takže můžu jen a jen chválit 😵

evanek77
autor
2. lis 2009

kači,
ano, v praze chtějí registrace, sice tě podle zákona musí vzít akutně i bez nich, ale bude jednodušší malého převezt po porodu 😉 🙂

kackark
2. lis 2009

Budeš alespoň v klidu 😵
Nevím jestli jsem to sem psala, ale k nám do porodnice přivezli holčinu, co sice žila a začala rodit v Praze, ale trvalé bydliště měla tady a převáželi jí sanitkou. To by byla moje noční můra 😲

evanek77
autor
2. lis 2009

tak to je Kači drzné, to snad ani není možný 😝 😝 😝 😝 😝 😝
já jsem dneska byla moc spokojená, jak se chovali, no a navíc manžel v Praze příští týden stejně není...

kackark
2. lis 2009

Evi, je to pravda, taky se mi nechtělo věřit 😝

mimina321
2. lis 2009

ahoj moje kočky 🙂
mury no toto,to už sa nám chystáš...
evinka moja s tým čo si zvládla možeš byť hrdá manima 🙂
stouži nech nachladnutie rýchlo prejde
kačka mamina už sa šetri 😉
kačenka som rada,že su popísala ako sa máte,moc na vás myslím 😵
papu,farmi držím palce na kontrolu 😵
jaspi kým netečie krv je nádej.......
teraz ked sa blížia tehulkám pôrody,tak budem v práci rozmýšlať či nektorá z vás už nerodí 😉 nemám prístup k netu ale myslím na vás.....
mar ako sa s princezničkou máte?

evanek77
autor
2. lis 2009

kači,
moje sestra je tele, já jí poslala sms, že se ve středu rozhodne, kdy budu rodit, pak jsem si s ní i volala, celé jí to vysvětlila a hádej? Rozhlásila po rodině naprosto zkomolenou informaci, že ve středu porodím 😀 😀 😀 😀 😀 ale alespoň mi zavolala švagrovka, že teda bráchovi řekne, ať se zmíní kamošovi v porodnici, že tam budu rodit. Tak jsem zvědavá... jsem jí řekla, že bych byla vděčná, ale že nechci bráchu otravovat, že to nechám na nich, jestli by byli tak hodní...

mimina321
2. lis 2009

od dnešnej noci mám zvlášne pocity v podbrušku,na ms je ešte skoro-to určite šarapatí tá cysta 😝 😝 😝 🙄

mar26
2. lis 2009

Holky murynka rodí,odtekla jí plodová voda, už má yal...

mimina321
2. lis 2009

evi tak to teda ozaj dochomolila 😀 to asi od radosti 😉

mimina321
2. lis 2009

ty brdo kačka mala pravdu moc moc na ňu myslím 🤐 🤐 🤐 🤐

mimina321
2. lis 2009

Sofinka sa teda trošku poponáhlala,kači tebe sa to aj snívalo-asi bude z teba veštica 🙂

evanek77
autor
2. lis 2009

marti,
tý jo, to je ale, markétka bude mamka 😉 😉 😉 😉
jsem dala do alba své štíhlé kotníky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru