Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
25. lis 2009

Strouži 😉

kackark
25. lis 2009

Evi, to je jasný, že teď je Tomášek na prvním místě 😵 Ale krásně to zvládáte 🙂 A co únava?

mar26
25. lis 2009

Ahoj Evi, neboj,ono se to poddá a bolet pak nebude nic 😉

papua
25. lis 2009

fuha Kaci ty mas novu fotku, hmmm kraaasna 🙂!

Eviiii: ahoj mamina!!! naozaj nam tu chybas🙂, Tomasek je nadheeeeerny, krasne fotecky-velmi vam to tam svedci vsetkym 😉

strouzek
25. lis 2009

Evi za to tě obdivuju já jsem rozhodnutá že když to nepůjde tak prostě půjdem na flašku a hotovo.

kackark
25. lis 2009

Papu, a kdy si přidáš nějaké fotečky do alba ty? 😅

kackark
25. lis 2009

Strouži, tak to já to mám blíž a zatím nad tím takhle nepřemýšlím, prostě uvidím, co přinese čas 😅 😉

papua
25. lis 2009

Strouzi: presne tak, ten pocit bol naozaj uzasny!!!! Normalne som zatuzila, aby bol mojim doktorom ten druhy dr., bol fakt skvely 🙂....Konecne mi niekto venoval viac ako 5 minut casu a vsetko mi ukazal a hlavne aj mna si vypocul.

mimina321
25. lis 2009

jasné papu 😵

mimina321
25. lis 2009

ja ti posielam moje 🙂 😉

evanek77
autor
25. lis 2009

marti,
já vím... ale trvá to. Ale považuju za zárkak, že se nám s tomíkem podařilo ty zatvrdliny zlikvidovat, vypadalo to
hrozivě a já se moc bála zánětu. Už jsem si objednala odsávačku od aventu, tak snad to příště podchytím hned 😉
strouži,
nic lepšího jak mateřské mléko není... myslím, že stojí za to bojovat 🙂

papua
25. lis 2009

Kaci mala by som, ze? No musim vymsliet taku kde ma velmi vidno nebude, nie kvoli vam samozrejme, ale nechcem aby ma nejaky ludia nahodou tu vysliedili 😉, ked budem mat dnes vysledky uz tak si zajtra pridam aj mimi fotecku, co mam velku zo vcera 🙂

evanek77
autor
25. lis 2009

píšu jak tatar, chovám u toho malého... už tolik nespinká a má rád pozornost

mar26
25. lis 2009

Evi moc ti to přeju, i když nemůžu tvrdit,že mi to moje kojení není líto, když takhle někdo píše,že je to to nej 😔

kackark
25. lis 2009

Papu, to jsem moc ráda, že z toho máš takový skvělý pocit 😵

Evi, a máš tu elektrickou odsávačku, nebo ruční?

kackark
25. lis 2009

Papu, už se moc těším 😵

mimina321
25. lis 2009

evi nádherné fotky 🙂

evanek77
autor
25. lis 2009

kači,
ruční, ta aventová mi přijde dost vymakaná, aby to šlo i s ní... uvidím, až dorazí, pak napíšu názor 😉 🙂 🙂 elektrická od aventu už je přes 3tis a to se mi zatím nechce dávat... a zas od aventu mám jinak všechno, tak nechci kombinovat značky

strouzek
25. lis 2009

Evi no u mě je to jiné, já nevím ale nemám z představy kojení tak úžasný pocit jako mnoho holek, spíš mám z toho strach. asi je to tím že nejsem kojená ani manža takže to jakoby nemáme v sobě. ale každopádně to zkusím, u mě spíš jde o to že už teď mě dr. ze štítky připravuje na obě varianty, že se může stát že mi kojení zakáže, ty máš taky štítku špatnou ale já po operaci to mám zase o trochu jiný a fakt si nemyslím že když mi pořád štítka skáče a beru asi tak 2x větší dávku hormonu než ty že moje mlíčko bude zrovna extra košer

evanek77
autor
25. lis 2009

mimina,
malej nám nechce pozovat potvůrka 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
25. lis 2009

strouži,
já také nejsem kojená, manžel nevím...

mar26
25. lis 2009

Evi ta ISIS je fajn,taky jsem ji používala a měla ji radši než. el. medelu a je super,že ti na to pasují rovnou lahvičky..taky jsem pro to mít vše od jedné značky

mimina321
25. lis 2009

je rozkošný 🤐 všetky lastovičie miminka sú velmi krásne 🤐

strouzek
25. lis 2009

papu to je dobře že si z toho měla takový krásný pocit, já to samé a hlavně manža, ten byl se mnou na prvním utz na tom screeningu, hlavně jak píšeš dlouhej utz, vše dr. ukázal vysvětlil bylo to fajn a za ten pocit klidu to stálo. já jsem se třeba po tom screeningu zase o to víc zklidnila, jednak tím že jsem začla 2. trimestr ale taky tím že jsem tak nějak víc začla věřit že to bude dobrý a že mimiš je zdravej a že to dotáhneme do konce

evanek77
autor
25. lis 2009

marti,
tak jsem uvažovala 😉 😉 😉

strouzek
25. lis 2009

jaspi hele teď mě napadlo že třeba to bude u tebe stejný jako u mě, já totiž taky řešila asi 3 týdny před otěhu že začnu chodit na ty lymfomasáže protože manža dostává z práce příspěvek na masáže a tak, do toho jsem si koupila kolečkový brusle že prostě začnu žít zdravě a krásně budu hubnout no a buch // 😀 takže kdoví, nejlépe si jít koupit pernamentku někam to přijde těhu rychlostí blesku 😉 moje známá si koupila jeden den pernamentku na solárko a druhý den našla // 😀

kackark
25. lis 2009

Teda já než vyřídila krátky telefonát, tak jste toho stilhly popsat 😲

Evi, na reference jsem určitě zvědavá 😉 Na kojení mám stejný názor jako ty a budu se snažit dělat maximum, ale radši si dopředu nic nemaluji, můžu dopadnout jak Martinka, a vím, jak moc bych byla zklamaná 😔

mimina321
25. lis 2009

stroži tak rýchlo porozmýšlam akú si kúpim ja 😀 😵
idem sa dať pichnúť,o chvílku prídem 😵

kackark
25. lis 2009

A taky už vím, jak se Martinka cítila ty poslední dny před porodem, taky nemám náladu na nic, jsem šíleně utahaná a nemůžu se dočkat až to příjde. A každou chvíli čekám dotazy od známých, jestli už 😔 Od vás je to něco jiného s vámi prožívám vše 😉

kackark
25. lis 2009

Mimi, zatím 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru