Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
25. lis 2009

Holky, mě se z bříška ozývají takové zvláštní zvuky, jakoby praskání, když vám třeba rupnou prsty, ale mnohem tišší, já už se asi fakt rozpadám 😲 😀 😀

strouzek
25. lis 2009

teda holky tady se kecá o 106, odběhla jsem převléct peřiny a nestíhám dočítat

kači s těma nehtama ono se to zlepší uvidíš, já po sundnání gelovek měla nehty hnus fialovej, jsem se styděla je ukázat tak jsem ruce furt schovávala, trvalo skoro 2 měs. než to odrostlo a vyzdravilo se to a teď mám zase krásný nehtíky lepší jak předtím

jaspina
25. lis 2009

Kači v pánských je akorát ta šedá tmavší. Já třeba mám vel.5 a brala jsem si dřív 3-5, ale ony se časem trochu sperou, tak teď si už beru 5-7. Pak je 5-8 a pak 9-12 ne?
A do Brna jedu s Jarkem - ale on to tam vždy nějak přežije. Akorát já mám představu, že se první na všecko podívám a pak to projdu podruhé a to už budu nakupovat.. No a to už je vždycky na něj moc, tak si jde sednout do auta, řekne mi, že na to mám čtvrt hodiny a hotovo. Tak já pak poletuju a hledám, co jsem kde chtěla koupit. My tam jezdíme i do Černovic - to je jak tam prodávají mimo jiné ťamani falzifikáty a tam bych byla celý den - je to tam obrovské - akorát Jarek s nima odmítá komunikovat 😀

jaspina
25. lis 2009

Strouži tak to já jsem bez nehtů vydržela 14 dní a pak jsem si je musela zas dát 😒
Teď mě napadá - Kači kdybys chtěla na nehtech ušetřit, tak mám pro tebe tip - je to trošku jiný gel, nepotřebuješ tu pec a uděláš si je s ním sama doma. Ty si určitě šikula a šlo by ti to. Ten gel tě vyjde tak kolem 1000 + nehtové tipy, ale mě to vydrží tak rok a to si je dělám tak po 14ti dnech nové - nelíbí se mi doplněné..

kackark
25. lis 2009

No my máme s manžou 8, takže kdybych vzala těch 9-12, tak to bude akorát?

Čtvrt hodiny 😀 😀 Ten je ale vtipnej 😎

kackark
25. lis 2009

Strouži, ale já je nikdy dobrý neměla, tak proto jsem chodila na gelovky. A ikdyž je mám zapilované, tak oproti gelovkám strašně škrábou.
Jaspi, já a šikovná 😀 😀 😀 Já bych to vůbec nedala. Pro mě je to takový relax a ta holčina co je dělá je moc hodná, šikovná a příjemná. Já je teď měla skoro tři roky, od svatby a vždy jen doplněné a nikdo by to nepoznal 🤐 Nechávala jsem si je dělat krátké a bez tipů, ty mi nevyhovují.

No a mamce, jak dělá ve zdravotnictví, tak je dělá tak hezky nenápadné, že by málo kdo řekl, že má gelovky. Má hezky a nenásilně upravenou ruku.

strouzek
25. lis 2009

jako jo neříkám já nehty nosila od střední tudíž 10 let takže jsem na nich byla závislá psychicky, taky to byl šok když jsem je sundala pro mě i pro okolí ale měsíc jsem se překonávala a teď už mi to ani nepřijde že je nemám a že jsem je kdysi tolik let nosila. hlavně jsem musela překonat to období uzdravování což bylo těžký protože v kanclu, nehty šílený zničený žlutý, na nic zbytky gelu no hnus ale teď jsem ráda že jsem se překonala. zpátky si nehtíky dám až tak za rok až bude mimi větší

kackark
25. lis 2009

Já si musím nakoupit nějaký zpevňující laky, pokusit se je dát do pořádku a pak prostě, duben, květen to zkusit znovu, ale je to zatím jen plán. Uvidím co finanční situace atd.

strouzek
25. lis 2009

kači a nechceš takový nehtový olej?? já mám dva a už je vůbec nepoužívám jak jsem ty nehty zaléčila tak zbytečně by mě to vyschnulo. myslím že mi to i dost pomohlo, bych ti to poslala zadáčo, jak půjdu do práce tak to pošlu z firemní poštou jestli chceš.

kackark
25. lis 2009

Jé strouži, tak to by si byla moc hodná, asi vím, co máš na mysli, dávala mi to Šárka vždy když dodělala gelovky a bylo to moc přijemný, na tu kůžičku. Ale jak se ti odměním???

jaspina
25. lis 2009

Kači určitě bys to taky zvládla - ale je fakt, že tak to máš jako relax. S tou velikostí je to těžko - tabulkově zapadáte do 5-8 ale zas kdyby to mělo táhnout.. Nebo zkus objednat jen něco od obou velikostí a uvidíš co vám bude sedět líp - zas aby ti nebyla velká ta "ťapka"..

dracekmracek
25. lis 2009

Moc děkuju za přání zlatíčka,jdeme se rozloučit,myslete na nás posíláme pusinku a Kačí tfuj tfuj,hned jak budu něco vědět ozvu se.
Kačenko snad ti mudr něco dá chudinko ☹

strouzek
25. lis 2009

jj je to takový medový změkčovač na kůžičku ale já to dávala hlavně na ty nehty a fakt šlo vidět rozdíl. nakoupila jsem si toho plno, ty změkčovače olejové dva a jak říkám teď už je mi to na nic akorát by to tam stáloa vysychalo. tak ti jeden pošlu, vůbec neblázni s nějakým odměňováním, mě to nehtíky vyléčilo tak posílám dál a za léky jak se říká se neděkuje 😉 a ani poštovný nebudu platit když to bude z práce. pošlu ti to v pondělí ju 😉 akorát mi hoď do ip adresu ať to nemusím hledat vhistorii

kackark
25. lis 2009

Holky, já tu s vámi kecám, a úplně jsem zapomněla přikládat, snad se mi to ještě rozhoří 😲

Asi to tak udělám, od každého objednám třeba troje a uvidíme 😵

papua
25. lis 2009

Dracku zlatinko opatruj sa nam a drzime palceky moooooooooooc!!!!!!!!!!!!

vlastovka385
25. lis 2009

Jaspi, ten můj je to samý, v poslední době se teda pod mým vlivem trochu zlepšil, ale stejně furt nosí reklamní trička 10 let starý, mu je prostě líto něco vyhodit.

strouzek
25. lis 2009

dráčku moc na tebe myslím, drž se, zítra máš nástup viď? hned jak bude něco novýho tak piš piš smsky 😉

strouzek
25. lis 2009

ježiš holky trička jak víte že jsme to řešili včera doma?? jsem manžu seřvala že jenom přibírá ve skříni těch starých triček které se hodí akorát tak na doma na spaní a že pořád tahá domů další a další , že to prostě půlku vyhážu nebo to použiju na hadry a to byl oheň na střeše že je to škoda

jaspina
25. lis 2009

Strouži taky jsme teď řešili přibírání. Jako já taky úspěšně kynu, ale snažím se s tím něco dělat a vadí mi to - a jemu roste pupek a vůbec to s ním nehne. Tak už mě to vytočilo 😠

strouzek
25. lis 2009

jaspi jj tak pupek jsme si měřili s manžou v sobotu. on se taky pěkně zakulatil jak na břichu tak na obličeji ale je fakt že žádná hrůza ale taky i kdyby měl pupek až pod nos tak s tím taky nic nedělá a teď do toho má i výmluvu že na děti má splněno a že taťuldové prostě pupek mají tak co 😀

kackark
25. lis 2009

Kačenko, děkuji a myslím na tebe. Ty máš alespoň v něčem jistotu. Možná bych si taky radši lehla do nemocnice, než tohle čekání 🤐 A jak vtipně podotkla Anička, že má o mě takový strach, jestli by si mě nemohli v porodnici už nechat, že by se tak nebála.

Strouži, jsi opravdu zlatá. IP ti napíšu. A to jsem nevěděla, že se za léky nemá děkovat 😲

strouzek
25. lis 2009

no u nás se to tak říká, teda mě to naučili v práci, já si vždycky šla vyškemrat u někoho brufen na hlavu a skoro všichni mi řekli nesmíš děkovat za léky se neděkuje. fakt skoro všichni v práci ale já to teda taky nikdy neslyšela 😅

kackark
25. lis 2009

Dobře, tak já neděkuju 😀

kackark
25. lis 2009

Už mi volal manža, že je na cestě, tak se pokusím jít ustrojit, to bude očistec. Na nějaké malování dneska prostě kašlu. Pojedu jak bosorka 🤐

strouzek
25. lis 2009

kači tak dobře pořiď, já jdu taky s manžou do města kupovat bundu pro něho to bude boj, znáte chlapa v obchodě 😝

jinak vám holky musím říct že už fakt mě hrabe, těhudemence jak vyšitá, teďjsem šla zapnout pračku a jelikož peru povlečení tak tam liju i tekutý škrob ale místo škrobu jsem vzala ve skřínce čistidlo na čalounění, no těsně než jsem to tam nalila jsem se zarazila, to mohl být průser, to čistidlo hrozně pění , až se mi udělalo zle z tépředstavy jak mi pění pračka a pokazila by se když je nová od léta

tercie
25. lis 2009

Ahoj holky, přišla jsem Kačenkám popřát hodně štěstí k svátku, protože ho obě budou potřebovat teď ranec 🙂, žejo holky 🙂
Dráčku držím palce ať máš Lukáška co nejdřív u sebe 😉

Papu moc gratuluju k NT, hodnota skvělá a krev bude taky v pořádku 😉

Strouži za léky se neděkuje, protože by pak prej nepomohly... nevím kdo to vymyslel ale u nás se to taky říká 🙂

strouzek
25. lis 2009

ahoj tercie, aha no jo vidíš to to je taky možný aspoň je vidět že je to obecně známé když to znáš i ty z druhého konce republiky 😵

neznáte náhodou někdo šťovíkovou polívku?? to jsem taky zjistila zná a dělá plno lidí já to teda neznám tak jsem byla v práci za exota 😅

jaspina
25. lis 2009

Strouži Jarek se právě taky zakulatil v obličeji a mě se to nelíbí 😒 Jsem na něj byla zvyklá a teď mi přijde jak nateklý 😖 Ale nemyslím, že s tím bude něco extra dělat..
Kači držím palce, ať ti dá něco, co ti konečně pomůže! To není normální, takhle tě trápit 😠

papua
25. lis 2009

jej Tercie ahoooj🙂!! dakujem!!! akurat idem volat k dr. ci uz maju vysledky a pojdem si pre ne...

strouzek
25. lis 2009

papu držím palečkyyyyyy

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru