Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
27. lis 2009

ty hrnečky jsou parádní až na tu cenu teda 😝

kackark
27. lis 2009

Tak já bych se taky rozhodně za oběť svých dětí nepovažovala, spíš oni k nám příjdou proto, aby nám život naplnily a udělaly nás šťastnější 😉

tercie
27. lis 2009

Strouži to Jasponka má ale dobrej nápad, mohlo by ti to pomoct. Jáuž jsem tu o kinezio psala mockrát, možná už jsem s tím trapná, ale mě nesmírně pomohla, když jsme začali mít problémy s manžou před 4 lety a od tý doby ještě mockrát, po obou potratech a vůbec pokaždý když jsem se cítila mizerně...možná by to nebylo od věci, a uměla by sis pomoct, když by tě přepadly ty úzkostný stavy 😉

jaspina
27. lis 2009

Terci to jsem ráda, že to píšeš - já mám jít dnes poprvé 😉

mar26
27. lis 2009

Ahoj holky 🙂 ,

stroužku gratuluju k dobrým zprávám a zahoď ten panický strach 😉 ,po porodu bude ještě mnohem větší, to mi věř 😉

kačko mám radost,že ses vyhnula vyvolání (zatím) a přeju ti krásný přirozený porod 😉
a na to přenášení nemysli..bylo mi hrozně,ale jak pak Naty dost plakala,tak jsem si už říkala,že mohla v bříšku zůstat ještě pár dní 🙂

jaspi krásné hrnky...naoko prodává pěkné věci..líbí se mi tam prkýnka,jak na každém je malůvka na co je a ještě barevně odlišená

my včera byli na krásné akco od manžela z práce....měli akci Piráti z karibiku na http://www.golfyacht.cz/pages/cz/uvod.php . Bylo to mooc fajn, Naty byla s námi., v pohodě nám tam dali dětskou postýlku....teda odpoledne v kajutě a pak ve 20h usnula,měli jsme ji na chůvičkách a ona vydržela bez problémů do půl 6 do rána..já šla spát v půl 1,manžel o 2 hodinky později. Dala jsem si spoustu dobrot piňa coladu, mojito...a byla fajn nálada 🙂 ...úžasné takhle někam po delší době vyrazit.

jaspina
27. lis 2009

Mar to musela být paráda 😵 je moc dobře, že spolu občas někam vyrazíte - jinak když je ženská furt doma, tak se to určitě podepíše na psychice.. Na prkýnka se musím mrknout!

jaspina
27. lis 2009

Kam jste se mi zas poděly? Já už půjdu za chvilku domů... teda vlastně domů ne - na lymfodrenáž a pak tu kineziologii - pak vám poreferuju 😉

strouzek
27. lis 2009

já jsem tuuuu jaspi, byla jsem jen na skok na oběd na meníčko a jsem se fakt vytočila. úroveň mazec, měli v té restauraci nějakou akci tak že prej meníčka dneska vydávají v zádní místnosti u bowlingu, no nádražka hadr. špinavé ubrusy, studená polívka, personál nezájem, připálené americké brambory a jako bonus aby nám chutnalo tak se kousek od nás postavil číšník a kuchař a kouřili nám do lokálu k dobré chuti. tam už nikdy nejdu přitom ta restaurace má takové dobré recenze 😠

strouzek
27. lis 2009

holky s tou kineziologií no právě že já na to moc nejsem na to duševno, já bych třeba ani nešla k psychiatrovi, můj psychiatr jste vy, vám se tu vyžvaním a je mi hned líp.

Mar to je paráda že jste si večer tak užili, já taky nechci sedět pak furt doma, mě by z toho začalo hrabat, takže už mám naplánované jak budu chodit 1x měsíčně s kolegyněma na kafe a 1x týdně s kámoškou, plánuju si i jiné akce ale kdoví co bude při mimču, možná nevytáhnu další 3 roky nos z bytu.

jaspina
27. lis 2009

Tak jsem zpátky z té lymfodrenáže. Šla jsem na chvilku do práce, protože mám čas než půjdu na tu kineziologii.
Strouži já to zatím nezažila, tak na to nemám udělaný názor. Vyzkouším a uvidím 😉
A ta lymfodrenáž je fajn relax- trvá to skoro hoďku. Navlečou vás do takových nafukovacích kalhot, které končí až pod prsama a od spoda se nafukují. Vždycky to napřed začlo jakoby studět a pak to úplně zkamenělo.. A pak se to vždy střídavě odfouklo a nafouklo.. Jako fajn, akorát na břicho to dost tlačilo.. A po půl hodině jsem myslela, že se počůrám 😀

strouzek
27. lis 2009

jaspi a cítíš s té masáže nějaký rozdíl?? moje švagrová říkala že ten den po tom se cítila super štíhlá a přitažlivá jakože měla štíhlejší všechno ale druhý den zase nanovo 🙄

papua
27. lis 2009

ahoj zlaticka!!!!
Tercinko: dakujem to moc za podporu, si poklad!!!!!!!

Strouzi: graulujem ku kontrole, supeeeer!!!

Evi: ani som nevedela ze si nakoniec bola na amnio tento krat, som myslela, ze na nu nemusis ti hovorili...No nejako som to doplietla.....Ja na nu asi pojdem asi, ale musim nasetrit na zrychlene vysledky, nebudem cakat tak dlho urcite.
Sarlott: drsim palceky na resty!!!!!!!!!!!!!!!

Mimi: ako si dopadla s folikmi????

murynka
27. lis 2009

ahojky holky 🙂

strouzek gratulace ke kontrole a nenervuj se protože nervy budeš mít pořád a hlavně po porodu 😅 jo a za tu váhu bud ráda po porodu to shodíš jedna dvě tedy zda ještě něco nabereš 😀 😀

kači pořád v celku? 😨 😵 😵 to jsme moc ráda!!tadeášek je šikulka jak se hezky drží 😉

jaspi ty hrnečky jsou moc hezké 😵 😵

sarlot tak co testila jsi???????? 😕

strouzek
27. lis 2009

ahoj papu a mury

papu já myslím že děláš dobře, já bych taky na to amnio šla, sice jsem si říkala že bych nešla ale mě stačilo jen to blbé čekání na výsledek screeningu 1 den a v těch nervech už jsem začla i přemýšlet že co když mi zavolají že je to špatný co bude a že bych na to amnio šla protože nejistota by byla horší. uvidíš bude to dobrý, jen nechápu ty prašulky u vás to neplatí pojištovna??

papua
27. lis 2009

Strouzi: plati to poistovna, ale vtedy cakas na vysledok 3 tyzdne az mesiac, ale daju sa priplatit zrychlene vysledky do 3 dni. .....a tie stoja vela......ale radsej zaplatim ako cakat tak dlho a byt v nervoch, uz to nechcem zazit... 😔

kackark
27. lis 2009

Papu, pořád na tebe myslím. Pamatuji si, že jsem někde četla, že pokud maminka čekala už jedno miminko s DS je pravděbodobnost, že by čekala další takové velice malá, tak alespoň Tě to snad trošičku uklidní. A já se v praxi taky nesetkala s tím, že děti s DS by měli sourozence s postižením 😉 Ty zrychlené testy chápu, a udělej cokoli, co bude potřeba, hlavně, aby si byla v klidu.

Jaspi, já ti říkala, že si u toho odpočineš, jsem ještě zvědavá, co napíšeš, jaká byla kineziologie 😉 Moc na tebe myslím 😵

Mury, jj, vcelku, teď se mi udělalo i líp, tak vidím vše optimističtěji. Jinak nám dneska dorazil ten obojek, Zdenda ho chtěl vyzkoušet, vzal Bessinku na vycházku a jako na potvoru prý byla ukázkově hodná a přiběhla na každé zavolání 😀

Strouži: ta restaurace děs 😠

kackark
27. lis 2009

A psala jsem Kačence a tak mi odepisovala:

Kačenko, jem hrozně slabá, už 24 hodin mám bolesti, v noci jsem si měla sbalit věci, že půjdu na sál a nic. Doteď jsem na pokoji, neotevírám se ☹

strouzek
27. lis 2009

papu aha tak to je jasný taky bych si připlatila

jinak co píše kačka tak s tím souhlasím, taky jsem to slyšela, říkala mi to i jedná známá co má jedno dítko s DS a teď porodila druhé , šla na amnio pro jistotu vše v pořádku ale to co píše kača že jí prej říkali i doktoři že je riziko že by se to opakovali malinkaté

jinak jestli budeš odepisovat dráčkovi že na ni myslíme, chudák už by se to mohlo pořádně rozjet a mohl se LUkášek vyvalit na svět

papua
27. lis 2009

Kacenka: dakujem ti zlatinko, velmi mi pomaha, ked ma takto podporujete🙂, verim ze to bude ok....
Je mi luto Katusky co tam s nou robia????? boze ved uz si toho vytrpela tolko.....Posielam jej vela sily!!!!!!!!!

kackark
27. lis 2009

Marti, tak jste si včerejšek snad užili 😵 Moc vám to přeji 😉 A fotečky jsou krásné 🙂

papua
27. lis 2009

Mury mala je naozaj uzasna🙂, rastie ako z vody 😉

kackark
27. lis 2009

Papu, já si myslím, že s Katuškou právě nedělají nic 😖 Ale myslím, že zítra se snad Lukáška dočkáme 😉 😵

Strouži, to víš, že jít o napíšu 😉

kackark
27. lis 2009

A řeknu vám jeden drb, dnes jsem náhodou narazila na album jitulika24 a objevila //. Moc jí to přeji a doufám, že se do třetice taky dočká 😵

kackark
27. lis 2009

A šarlotka včera psala, že bude testit až 30DC a já jsem tak šíleně netrpělivá 🤐 Moc jí to přeji, je jediná která může podle plánů zachránit listopad 😅

papua
27. lis 2009

Kaci: no tak som to myslela, ze nerobia s nou to co maju 😒 😠 , chudatko, to zdravotnictvo je naozaj jedna katastrofa..., aj u nas....to iste.... 😠

strouzek
27. lis 2009

kači o jitulíkovi vím, hned jsem jí psala do IP tak jsme si gratulovali k těhu navzájem 😀 3x zkusili IUI a 3x z toh těhu takže úspěšnost super, teď jen aby to napotřetí dotáhli do konce. 😵 jsem za ní moc ráda

kackark
27. lis 2009

Já vím, že jsi to tak myslela 😉 Podle mě, když se to chuděře nerozjede, tak budou čekat až do pondělí, než začnou vyvolávat 🤐

kackark
27. lis 2009

Taky jsem jí hned psala IP, protože jsem měla takovou radost, zalilo mě to pocitem štěstí. A hned jsem myslela na naší miminku, jak dopadla a věřím tomu, že se v tom kouzelném prosincovém měsíci dočká 😉 🙂

papua
27. lis 2009

Kaci: pamatam si na nu, drzim velmi palceky!!!! Presne tak s tou sarlott, listopad by sa konecne pohol tym spravnym smerom 🙂 a nevies, ci mimi ma foliky a ide na iui teda?

strouzek
27. lis 2009

holky to si nevyberete, koukejte na katušku nebo laadu jak je dlouho trápili to samé evulka jaké zážitky z porodnice a naopak u nás případ kdy manžova vzdálená sestřenka hvězda dojela v 9 měs. 2 dny před TP přes celou republiku na svatbu,samozřejmě začla rodit, sebou ani průkajdu, ani tašku doporodky totálně nic, chtěli si jí tam nechat že jí nepustí a porodí prostě tady a ona hvězda začla vřískat že chce stihnout svatbu že ještě snad nerodí a že chce na reverz jet zpět do Prahy . masakr, takové zabít, podepsala hvězda reverz a odjela a dojela do prahy a porodila 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru