Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
30. lis 2009

Kacenka: je mi trosku lepsie, snazim sa byt pozitivna..nemysliet na zle veci..... 🙂 , No uz to tak vyzera ze prosincatko mat budes 🙂.....Je to uzasne, velmi sa tesim s tebou......Inac a 1. december by bol naozja nadherny termin🙂. Som tiez zvedava na Katusku....

kackark
30. lis 2009

Papu, už jsem jí psala, tak jsem zvědavá na odpověď. Uvidíme 😉
To je to nejdůležitější, že myslíš pozitivně a zlé si nepřipouštíš. Určitě to tvoje miminko cítí a je mu hned líp, věřím tomu 😵

kackark
30. lis 2009

Ach jo, dorazila mi zase smutná zpráva od Kačenky:

Kačenko, nic, ráno jsem už jasně řekla doktorovi, že chci mluvit se svou doktorkou, a on že jí to vzkáže. 3 dny mě nevyšetřili, jen skáču na míči jako idiot, jsem z toho všeho smutná.

papua
30. lis 2009

Kaci: to snad neni mozne 😠 , co tam s nou robia??? teda preco nerobia nic ? to neni normalne uz...... 😠

evanek77
autor
30. lis 2009

krásný začátek nového týdne vlaštovičky,
kači, to je děs, co se v porodnicích občas děje 😠

evanek77
autor
30. lis 2009

papua,
už 14tt, to je nádherný.... 🙂 😉

evanek77
autor
30. lis 2009

já myslela, že dráček má rodit císařem, že jela na termín...

papua
30. lis 2009

Evi ahoooj🙂, no uteka to strasne...🙂, tesim sa ze sa ti to kojenie zlepsilo trosku...ako sa inac mas? v jednom kole co?

evanek77
autor
30. lis 2009

kači,
já bych nakoukla častěji, ale manželova ex zase manžela tak vytočila, že mu spadl můj počítač a mám v háji nabíjecí kabel, takže nejenže pomaej net přes modem, ale ještě musím rukou držet šňůru, aby se mi nabíjel a nechcípal, což s tomíkem v druhé ruce moc nejde. Zítra jedem do Brna se s ní pokusit podepsat dohodu, co nachystali právníci, tak uvidme, co zase vymyslí. Manžel je hotovej a celý víkend strávil v posteli, že mu je blbě
☹ ☹ ☹

papua
30. lis 2009

Evik: tak to ma mrzi, ze vam stale robi ona take problemy, drzim palce nech uz sa s nou nejako dohodnete...Je to hrozne, ze niekto ti takto nici zivot.... 😠

evanek77
autor
30. lis 2009

papua,
jo jo, kojení už je fajn, dost mi pomáhá ta odsávačka, přeci jen prsa zatěžuje v jiných místech, než je okusuje malý. Ale dneska v noci se mi zase budil po 1,5h, tak moc svěží nejsem, naštěstí teď spinká...

kackark
30. lis 2009

Evi, to je ale koza 😠 Neskutečné 😖 Ví už, že máte malého? Jestli nedělá naschvály ze žárlivosti 😝

Právě jsem se pokoušela péct kokosovou buchtu a mám toho tak akorát, to je šílené, jak mě taková prkotina utahá, radši budu odpočívat, abych nemusela tahat manžu z práce 😀 😀

kackark
30. lis 2009

Evi, Kačka jela do nemocnice dřív, aby si jí hlídali, měla tam ležet do neděla, a když mi porod nepřišel sám, tak jí ho měli dneska vyvolat.

evanek77
autor
30. lis 2009

papua,
jako donutit manžela, aby tam jel byl docela výkon, on už je táááák naštvaný, že ji nechce vidět. Jenže prostě potřebujem její podpis, že se toho bytu vzdáváme a ona ho přebírá, jinak za ni budem platit nájem nadosmrti. A ono stačí, že tam pořád 200tis budem splácet za renovaci, na kterou si bral úvěr manžel. Jo a dobrej gól, když spolu mluvili, tak ho obvinila, že jí prý píšu hnusné sms... jako ona fakt už není soudná. Stačí jak všude vypisuje, jak jsme se rozešli a jak manžel nechce děti...

kackark
30. lis 2009

Evi, ta dáma by měla co nejrychleji využít služby nějakého renomovaného psychiatra 😠

evanek77
autor
30. lis 2009

kači neví,
zrovna minulý týden řešila, jak získá ten byt a že se mi v něm po ní nelíbilo, tak jsem manžela opustila... manžel se tááák zlobí, že jestli mu to předání nepodepíše, tak je odhodlaný jí říct, že něco z toho, co víme dík jejím diskuzím na netu dá novinám, někdo z jejího okolí se teď ve vládě posunul dost nahoru. Na hrubý pytel hrubá záplata, už to fakt asi poslušnu nepůjde 😠 A my jí to říkat nechceme, že jsme spolu, to by všechno jen zhoršilo. Ale tím to musí vyřídit manžel sám a dooost se toho bojí...

tak snad dnes dráčka nechají porodít....je to nepříjemné čekat a nevědět, co bude....

evanek77
autor
30. lis 2009

kači,
se fakt šetři... já až teď po porodu vidím, jak mi těhotenství dávalo zabrat, oproti tomu je péče o miminko pohoda... tahat pupek, mít bolavá záda, necítit pořádně prsty... brrr, teď se konečně cítím jako ta laňka 😀

kackark
30. lis 2009

Evi, přesně jak píšeš, na hrubý pytel, hrubá záplata, jinak to nevidím. Hlavně si ji nenechtě otrávit to krásné období, které teď určitě prožíváte.

Jinak asi ty nejlíp víš, co teď chuděra Kačka prožívá, je to děs 😠

A že mi bude líp, na to se moc těším a věřím tomu. Až se konečně nadechnu pořádně a ucítím, že mám prsty na rukách a nohách, o zádech nemluvě. A jak zvládáš šestinedělí? Dá se to? Co krvácení a hormony?

kackark
30. lis 2009

Jinak je to zvláštní, jak jeden jsem téměř všeho schopná, lítám tu s hadrem a řádím, a druhý den nejsem schopná téměř ničeho. Vždycky si dělám plány, co vše bych chtěla ten den udělat, ale realita je pak úplně jiná.

evanek77
autor
30. lis 2009

kači,
já si šestinedělí užívám už od porodu fakt na jedničku s hvězdičkou, je mi o tolik líp než jako těhuli, že až zírám... žádné splíny a pláče (jako 2x jsme na manžela přetažená vyjela, ale na to jak nespím a funguju tu mezi krabicemi je to v poho), fyzicky už stehy skoro nevnímám, otoky pryč, dýchat můžu, bříško se zatáhlo (no, mám v pase 78 místo 65, ale kůže už nevisí), prostě je mi fajn...

kackark
30. lis 2009

Evičko, tak to ti moc a moc přeju 😵

papua
30. lis 2009

Evi: super, ze sa citis tak dobre..... 😉 , este aby sa vam podarilo nieco s tou zenskou vymysliet a budete to mat idealne 🙂

evanek77
autor
30. lis 2009

papua,
no to tedy, je mi jedno, kolik to bude stát, ale ať už s ní manžel nemá nic společného... to co se děje, by mne ve snu nenapadlo, že se dít může 😝 😝 😝

evanek77
autor
30. lis 2009

holky moje, také porodítě a bude vám stejně dobře, uvidíte 🙂 🙂 🙂 a k tomu bonusem pěkná zdravá miminka 😉

kackark
30. lis 2009

Jé Evi, ty o tom tak hezky píšeš, že se už nemůžu dočkat 😉

kackark
30. lis 2009

Dneska patří veliký dík těm, kteří vynalezli mrazák, pizzu a troubu. Jinak bych byla asi o hladu 😝

evanek77
autor
30. lis 2009

kači,
já to tu mezi kojením řeším čokoládama a divím se, že nehubnu 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
30. lis 2009

Evi 😀 😀

kackark
30. lis 2009

Holky, nová veselejší zpráva od dráčka:

Kačenko, nález pokročil, mám tabletku. Tak na mě myslete!

mar26
30. lis 2009

Ahoj holky,

jéé tak snad bude mít Dráček brzy Lukáška v náručí a hodně sil na ten závěr 🙂

Kačko tak zítra už může Tádík s klidem ven, bude prosinec, střelec 😵

Evi to je dobře,že máš pohodové šestinedělí...já měla teda pohodovější 9.měsíc než šestinedělí 😀
a snad manžel zítra v Brně pochodí!Jen si dej čokošku,alespoň bude sladké mlíčko 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru