Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
12. čer 2009

Krásné ráno holky, už se nám to sobotí 😀
Já hlásím na dnešek 1DC. Agolutin konečně zafungoval, ale tím pádem mi odběr krve vychází na sobotu nebo neděli (HP), tak mi to bude muset vzít kamarádka. No píchala mi už i tu injekci a v pohodě.

evanek77
autor
12. čer 2009

krásný pátek vlaštovičky,
dráčku, jsem ráda, že tě tu zase máme 😉

sarlotta
12. čer 2009

Dobré ránko holčinky🙂

Jaspina blahopřeju🙂

Dračku to je dobře že jsi zase doma 😉

kackark
12. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Strouzek................29DC
Nella......................26DC
Mimina...................25DC
Papua....................21DC
Tercie.....................2DC
Jaspina....................1DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

kackark
12. čer 2009

Krásné, dobré ráno, všem 😵
Ahoj dráčku 😉

Evi, hodně štěstí na kontrole 😵 Tiše závidím, už bych taky chtěla vidět zase broučka.

Dokonce se mi holky dnes v noci zdálo, že jsem se o něj tak bála, že jsem v nemocnici ukradla utz, doma si ho v rychlosti udělala a pak jsem posílala manžu, ať ho tam jde vrátit 😀 😀 😀 Ale miminka jsem tam měla 4 😕 😀 😀 😀

Jaspi, gratulace k výbornému spermiu, jsem moc ráda 😵

jaspina
12. čer 2009

Kači já nevím jestli je výborný.. ale psali normální, tak snad. Myslím, že co se týká pohyblivosti, tak asi nic moc (47%) a někde jsem četla, že má být 50, ale zase je 31 těch progresivně rychlých a někde zas bylo, že musí být aspoň 25 těch.. Tak ty ho asi zachránily.. 😀

kackark
12. čer 2009

Jaspi, ty progresivní jsou nejdůležitější, to jsou ty, co plodí miminka, tak se neboj, je to v pořádku 😵

jaspina
12. čer 2009

Kači - on o tom ani nepochyboval- hrdina největší 😀 To jen já měla psycho.. Nejlepší bylo jak jsme to tam nesly - tak on tam znal skoro všecky ty sestřičky.. Tak z toho byl parádně vytočený a naštvaný, ale dělal že néé 😉 On dřív jak hrál v kapele a sjezdili tady okolí, tak tam byly samé mladé sestřičky, co ho znaly s pódia, kde si určitě připadal jistěj než když jim dával zkumavku.. 😝 Ale co, přežil to.
Ovšem co mě úplně zabil, tak jak jsme šli už z tama pryč, tak se mě zeptal na co to vlastně je. Prý: To nám jako řeknou podle toho, jestli se k sobě hodíme? 😀 😀 😀

evanek77
autor
12. čer 2009

jaspi,
gratuluji k spermiu, já teprv dočetla, to je bezva 🙂
kači,
díky, jsem hrozně nervozní a jdu až na 12.40... ráno manžel říká: ty máš zas úplně ledové ruce, ty se bojíš co? A já mu říkám: no jo, jestli tam je a jestli je zdravej. A manžel se začal hrozně smát a říká: no, tak to máš poloviční starosti, že tam je, o tom s tvým pupíkem není pochyb 😀 😀 😀 Půjde dnes se mnou, tak jsem moc ráda.
A na 11 máme právníka, tak snad i tam neuslyšíme tak špatné zprávy, jak se bojíme, že uslyšíme...

evanek77
autor
12. čer 2009

jaspi,
ono je to pro chlapi hrozně težký.... jsou holt ješitové 🙂

kackark
12. čer 2009

Jaspi, no jo no, chlapi 😀 😀 😀 Někdy je s nimi vážně sranda. Hlavně, že mu potvrdili, že je borec, to je to nejdůležitější 😵

Evi, moc na Tebe budu myslet při obou "jednáních", doufám, že se u právníka moc nevystresuješ. Já taky poslední donbou chytám paniku, jestli je mimi v pořádku, ale je to asi tím víc, čím dýl je od minulé kontroly.

mar26
12. čer 2009

Ahoj holky,
já od rána uklízím, už mám utřený prach, převlíknutý postele, naleštěno co se naleštit dá a jdu na vytírání.
pak jedu nakoupit a budu dělat manžovi dortík k nedělním narozeninám.

Zítra máme takovou menší sešlost v jedné restauraci,tak se docela těším.

Evi držím dneska palečky a nevím na co dřív, tak nejdřív na tu jedenáctou a pak hned na kontrolu 😵

Kačko dneska jsem se pobavila nad tvýn příspěvkem o ukradeném utz a 4 mimíscích 😀 😀

Já jak mám teď ty kontroly po týdnu,tak už mi to přijde jako za chviličku, že jdu zase ve středu.

evanek77
autor
12. čer 2009

holky děkuju,
jdu do sprchy a utíkám, snad přijdu s dobrými zprávami.

kackark
12. čer 2009

Marti, ty seš ale pilná včelička, potřebovala bych Tě tu 😵

Evi, držím vše co mám, ať to dopadne dobře 🙂

kackark
12. čer 2009

Holky, kdepak je strouzek a jeho testování?

mar26
12. čer 2009

Kačko to jen dneska 😀 ,asi záchvat hnízdění nebo jak se tomu říká 😀
Teď už mám i vytřeno, jdu se zličtit a až přejde ta mega bouřka co tu je, vyrazím na nákup.

Evi budeme čekat jen dobré zprávičky a držet palce 😵

snad se stroužek odjeví a nejlépe s krásnými // 😵

kackark
12. čer 2009

Marti, taky čekám až ta bouřka přejde, potřebuji vyrazit do města.

farmarska
12. čer 2009

ahoj holky 🙂 ještě se neznáme. Jsem ze zamlklinek, ale jelikož jsem teď opět těhu, tak nakukuju i jinam 😉 a nakoukla jsem k vám, a zjistila jsem, že máme stejné přátelé 😵 sarlotko, tercie, stroužku ahoooj! 😉

jinak co já vím, tak stroužínek v testování boužel moc neuspěl 😔 ale! Ale zašlala si k nové doktorce a ta vypadá podle toho co psala naprosto suprově a hlavně bude se už konečně něco dít 🙂 takže já věřím, že teď by jí to opravdu už mohlo vyjít!!!

jaspina
12. čer 2009

Evi držím palce! 🙂
Stroužek nás pěkně zanedbává - vůbec napíše novinky 😉 Téééééda! 😒

papua
12. čer 2009

Ahoj holky! Sa ospravedlnujem ze som tu malo, ale my mame nejaky problem v praci s internetom a vobec mi to nefunguje.....neviem co je...
Som rada ze katuska je doma uz...snad budes mat vacsi klud moja....

Jaski: gratulujem k dobremu spermiu 🙂

Eviiii: drzim palce aj na jednani a j na kontrole!!!!

Vitaj farmarska!

Mimi: ja sa mam normalka, dakujem, na druhe IUI zatial nejdem, kaslem na to...skusame to prirodzene zas , uvidime.

jaspina
12. čer 2009

Holky já jsem se teď zasekla na prohlížení fotek z různých dovolenkových zemí a naprosto mě okouzlila Lefkáda.. (když nepočítám nereálnou Dominikánskou republiku - ta je můj sen) Tak se budem muset rozhodnout, jestli zvolit krásnější místo, ale v tom ostatním se uskromnit, nebo třeba to Bulharsko a nemuset tak řešit finance..

mimina321
12. čer 2009

ahoj bambulky tak som doma z ko.zatial všetko v pohode 😉
papua ja to nechám na prírodu do augusta a potom šup do car-čo narýchlejšie 😵
evinka držím palce na kontrolu 😵
stožkovi to šte výsť môže kým nepríde mrcha tak to je ešte nádej
ja už sa mršule neviem dočkať -teda ovu po nej 😀 😀 😀

mimina321
12. čer 2009

jaspi to sú ale destinácie,môžem byť tvoja batožina? 😀 😀 😀

evanek77
autor
12. čer 2009

ahoj holky, nejdřív napíšu co kontrola, pak vás konečně pořádně dočtu za včerejšek a dnešek

evanek77
autor
12. čer 2009

takže:
1) jdu na plodovku, sice je to jen prevence, ale po diskuzi s paní doktorkou jsme na to přistoupili, jisté riziko že malý není zdravý tam prý stále je.
2) nedělali mi dnes UZ, jen najela na srdíčko, no a to tlouklo jedna radost, takže mám ohromnou radost, že se Tomáškovi daří.
3) u právníka jsme dopadli vcelku dobře, to čeho jsem se bála mi vyvrátil, takže se zas můžu naplno soustředit na svoje bříško, výbavičku a tu všechnu krásu kolem miminka

evanek77
autor
12. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Strouzek................29DC
Nella......................26DC
Mimina...................25DC
Papua....................21DC
Tercie.....................2DC
Jaspina....................1DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

evanek77
autor
12. čer 2009

tak jsem fakt těhule, jak jsem pročítala, jak jste mi držely palce, tak mne to rozbrečelo 🙂 😉
kači, ten tvůj sem měl tedy ránu 😀 😀 😀

sarlotta
12. čer 2009

Evičko..tak palečky se vyplatily🙂)) držíme dál, kdy bude ta plodovka ? 😉

evanek77
autor
12. čer 2009

šarlot,
už jsem si ji hodila do tamulky, 22.6. 🙂 manžel jindy nemohl a musí mne pak odvézt...
i když loni jsem hned po plodovce docela dost chodila (už před odběrem nám z UZ řekli, že je to marné), domluvit si nástup v nemocnici, pak se stavit k obvoděčce pro žádanku na internu, pak mne vzal manžel na jídlo a malej držel jak přibitej, tak to tomášek ustojí ve zdraví, paní doktorka dnes strašila, že asi půjdou jehlou přes placentu a to se mi moc nelíbí, ale co se dá dělat...
jinak manžel zbaběle prohlásil, že letos tedy na tu jehlu nemá nervy, že radši koukat nebude 😀 😀 😀

evanek77
autor
12. čer 2009

vypadlo mi tam slůvko snad, snad to tomášek ustojí... už jsem s plodovkou nepočítala, doktorka mi slibovala, že nemusím, ale prý to konzultovala a radši ano. Tak určitě ví, co dělají a jak říká manžel, když už jsem jednu neměli zdravé mimi, holt musíme být pečlivější 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru