Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
11. pro 2009

Mury, s tou rodinou, já říkala, že kdyby byl příště nějaký výběr partnera, tak si vezmu už jedině sirotka 😀

Pořád, se uklidňuju tím, že tady jde jen o bordel a pro mě o absolutně cizí ženskou, jsou maminky, co řeší nevěru partnera, nemocné děti, atd. A to musí být horší 😵

Šarlotko, určitě se zadaří, když tolik tet vlaštovek drží pěstičky 🙂

strouzek
11. pro 2009

kači jj právě o tom to je, pro něho budete nevděční fakani furt hlavně dokud tam bude dělat peklo i ta tchýně

šarlot já vím, my taky měli loni srdíčko i v 7 tt a pak konec ze dne na den a přišla jsem na to až ve 12 tt . rostlo mi břicho těhu chutě a stejně prd. letos pravý opak, břicho nerostlo žádný chutě ale zvracela jsem ale stejně tak i když mi lidi říkali musíš věřit jsem ten 1. trimáč nevěřila ničemu a prostě jsem se duševně připravovala zase na neúspěch. vždyť já tak dlouho pořád prala rychle špinavé pyžama a spodní prádlo abych jich měla dostatek pro případ že zase půjdu rychle na potrat. vždycky před kontrolou jsem všechno rychle chystala do skříně jakobych fakt měla jít na revizi. stejně tak jsem nebyla o mimču schopná vůbec mluvit, ani břicho jsem si nepohladila za ty měsíce než bylo vše jistý, dokonce jsem si šla koupit nové džíny v 10 tt úplé a manža na mě koukal jestli nejsem magor místo abych už sháněla těhudžíny já si kupuju takový ale já se prostě připravovala na neúspěch

kackark
11. pro 2009

Omlouvám se za špatného smajlíka v předposlední větě. Měl tam být tento 😔

kackark
11. pro 2009

Holky, já měla srdíčko v 9tt ještě dvě hodiny před tím, než jsem potratila ☹
Ale šarlotko, teď to vyjde, věřím tomu 😵

vlastovka385
11. pro 2009

No jo, se starejma lidma je to těžký, to je fakt, Kačenko, zkus to překousnout a nějak to zvládnout, budu na Tebe moc myslet. Jako vyprdni se na okolí, jak se ti malej narodí, tak budeš mít plný ruce práce s ním a se sebou, to šestinedělí je fakt záhul, psychicky aji fyzicky, já jsem z toho byla vyřízená a to jsem byla s Tiborem první dva měsíce u mamky a měla jsem tam full servis. A fakt mysli hlavně na sebe, po porodu budeš nejdůležitější ty, protože ty budeš vyrábět mlíko a budeš muset být v pohodě, aby byl v pohodě i Tádík. Možná bych se zkusila s manžou předem domluvit ještě před porodem, že v šestinedělí bude dědu řešit on, že na to psychicky nebudeš mít.

Moje děcko furt spí, ráno jsem ho nemohla uspat, byl protivnej, protože byl ospalej a nemohl zabrat, tak jsem ho musela zas unosit, moje záda ubohý 😒 . Teď jsem mu uvařila zeleninu na glejdu a sobě sem postavila na polívku a umyla jsem si vlasy, manža se dneska vrací, tak ať se mě nelekne.

strouzek
11. pro 2009

to je pravda kači, já se taky při všech problémech uklidnuju že jsou na tom lidi hůř. třeba že mě sere manža se svýma náladama ale pak si řeknu že sice náladovej ale bude skvělej taťka že lepší než hodnej milej ale co ženskou podvádí na každým kroku nebo jí mlátí
to samé s tou rodinou, že radši budu mít tchánovce, sice tchán arogantní podnikatel a i když ke mě se chová hnusně tak zase bude dobrej děda jsou na tom lidi hůř.

vlastovka385
11. pro 2009

Holky, můj manžel si nalepil na dveře velkej nápis, Každý den umírá 19 000 lidí hlady, proto nikdy nelituj sám sebe. A já jsem si k tomu dneska ještě připsala jméno Diny, to je ta kočka, co má 4 děti, holčička má spinální svalovou atrofii a před 3 týdnama se jí zabil manžel při autonehodě, jel po hlavní a z vedlejší jel kamion a nedal mu přednost. Kdyby mě náhodou napadlo si stěžovat....

kackark
11. pro 2009

Vlaštovko, já dědu vůbec neřeším. Za skoro dva roky, co tu jsme jsem se na něj ani jednou křivě nepodívala, ani mu nic nevytkla. Alespoň mám čisté svědomí 🤐

Teď mi volal manža, a když jsem mu řekla, že se k nám o víkendu na návštěvu chystá moje nej kámoška, tak se zhrozil, co si o nás pomyslí a hned to začal chudáček řešit 😖

vlastovka385
11. pro 2009

Čímž nechci říct, Kači, že se tady nemůžeš vypovídat, od toho tu jsme 🙂 .

strouzek
11. pro 2009

holky tak já jako šestinedělí nedám asi určitě, hormony mě určo pohltí i ten režim. zrovna dneska mi přišla knížka z bazaru o těhu, tak jsem si četla o péči miminek po porodu, jak to chodí s tím režimem no holky já nevím jestli to zvládnu, všechno mi přijde nové koukám na to jak tele na nový vrata, některý výrazy vůbec neznám takže popravdě mám nervy ne z porodu ale z poporodu, až mi dají malou do náruče a propustí z porodky co já si s tím nebožátkem počnu. to samé říkal i manža že mu to furt nedochází že v březnu už bude mimi a že vůbec netuší co my si s sním počnem když nezvládáme ukočírovat ani kocoura. ☹

strouzek
11. pro 2009

kači chudák manža ale tak to bylo i u nás. taky když měl někdo přijít nervy jestli tam zase nebude segra dělat naschvály, nebude tam bordel od ní takže furt se řešilo jen tohle.

vlasti no o té dině jsem četla na facebooku, je to blbá otázka a myslíš že je to pravda? já jsem na takový mejli kde jakože někdo umřel a doma má x děcek atd. dost nedůvěřivá dostkrát jsem naletěla. jestli je to pravda tak je to určitě šílené a naše problémy jsou nic

kackark
11. pro 2009

Vlaštovko, každý den se na její web koukám. Právě teď jsem si četla dnešek. Jsem rozhodnutá, že i z té své pitomé mateřské jí pošlu penízky, jen musím počkat až se narodí Táďa, nevím proč, ale prostě jsem si to tak v hlavě nastavila. Asi jsem pověrčivá.
Jinak jste tu všechny tak moc hodné a chápavé, jsem ráda, že vás mám, bez vás bych to snášela hůř, a určo by to i víc odnášel manža.

Strouži: můj manža každý den opakuje "Co budeme dělat?" 😀 Já jsem naivka naivní a na vše nové se těším, neskutečně moc. A ze všeho nejvíc se těším, až malý bude klokánkovat u tatínka a já to budu pozorovat z gyn. křesla. To bude největší kompenzace za vše.

kackark
11. pro 2009
strouzek
11. pro 2009

kači no my jsme teď ve fázi kdy se bojíme oba, jako těším se hrozně a doufám že to prostě zvládnu říkám si že to zvládli i lidi o kterých bych to nikdy neřekla ale prostě je to nový a já nemám moc ráda nový věci když nevím jaký to bude. na jednu stranu se chvěju nedočkavostí a na druhou stranu si říkám bože ještě nesmím rodit, neradši bych si posunula termín na květen protože fakt nejsem vůbec připravená, nic nastudovaný nejsem schopná bez vaší rady ani koupit vlhčené ubrousky a mastičku na zadek tak fakt nevím co budu dělat až mi začne malá v noci vřískat a na koníkovi nikdo nebude 😅

strouzek
11. pro 2009

chudák ženská, jen tak jsem to projela a ani nemám sílu to číst dál, už jsem o ní něco četla na facebooku co mi poslala kámoška . já se jen ptala proto že už jsem zažila na webu plno příběhů, ženská si vymyslela že má nemocnou holčičku lucinku , psala tam denně co se u nich děje, pak vlastně v přímém přenosu psala jak jí umírá denně , pak jak umřela o pohřbu a nevím co a apak se ukázalo že to byl výmysl, dávala tam fotky co někde našla na netu v cizině atd. 😔

kackark
11. pro 2009

Strouži, to tu budu já a snad budu už mít nějaké zkušenosti 😉

Já se bojím toho vyvolávaného porodu, že se mi vrátí vzpomínky, ale věřím, že to zvládnu, musím 😵

kackark
11. pro 2009

Strouži, nestihla jsem ti to napsat, ať to pročítáš, jen pokud jsi silná ☹ Nejhorší je, že nás to bolí jen číst, ona chuděra to zažívá na vlastní kůži 😔 Každý den na ně myslím. Čeká jí toho ještě hodně moc 😔

vlastovka385
11. pro 2009

Aji tak ste dobrý, že se připravujete, já jsem furt řešila porod a co bude po něm, to jsem neřešila a náraz na realitu byl celkem krutý 🙂 .
Jo Kači, si to maluješ teda, jak je budeš pozorovat, já jsem byla totálně vzteklá, protože mi malýho dali jenom na chvilku, pak ho otřeli, změřili, zvážili a dostal ho manžel, a na mě nastoupila doktorka a skoro hodinu mě zašívala, protože jsem byla celá vevnitř popraskaná, a to bolelo hnusně, hůř než celej porod, tak jsem si tu sentimentální poporodní euforii vůbec neužila, byla jsem nasraná, že já to všechno oddřu a on nic a ještě se může mazlit s miminkem a já trpím dál 😠 .

kackark
11. pro 2009

Vlaštovko, já vím že si to maluju 😀 😀 😀 To jsem celá já. Když oni to tak krásně na tom předporodním kurzu popisovali 😅

murynka
11. pro 2009

kači sirtotka 😀 😀

jak říkáš jsou horší věci 😔 ale člověk si to neuvedomí a myslí si že to jeho je nejhorší až pak když slyšíš co se děje kolem ☹ tak si člověk uvědomí že řeší kraviny 😅 ....ale ty to máš těžké neumím si to představit 😔

vlastovka naše malá je také protivná 🙄 skoro od rána nespí 🙄 spala jen chvilku v kočárku....

strouzi neboj režim si uděláš sama neřid se nějakými chytrými knížkami.....a hormony jsou v poho musíš to ustat....já jsme brečela asi všeho všudy 3krát....jednou to odnesl i manžel 😅

holky v pondělí končím šestinedělí 😀 😵 😵

murynka
11. pro 2009

jo strouzi a to jsem šla doml kde nebyla postel nebylo to tu zařízené dělali mi koupelnu 😅 a fakt jsme to zvládla možná líp jak před těhu nenechala jsem se rozhodit 😉 😉

kackark
11. pro 2009

Mury, tak to je teda dobrý, a to jsi měla termín jen týden přede mnou 😅

Hlavně, že mám manžu a máme jeden druhýho. Věřím, že tomu to tak je. Vezmi si, co třeba řeší chudák tercinka v těhu 😔 Doufám, že už je to doma u nich lepší.

kackark
11. pro 2009

Mury, protože jsi u sebe měla princezničku, viď 😉 😵

murynka
11. pro 2009

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/murynka/alb...

musím se pochlubit včéra jsem si koupila koberec do jídelny 😵

kackark
11. pro 2009

Mury, je úžasný 😵 O tom si můžu s tím našim psíkem nechat jen zdát,ale to nevadí, ona mi to bohatě vynahrazuje 😵

murynka
11. pro 2009

kači to víš že bych maxíka také raději doma 🤐 ale máme tu fakt vše nové a nešlo by to .....
on už si venku zvykl a je tu štastnější než tam tady krásně vidí ven a štěká na lidi 😀

vlastovka385
11. pro 2009

Mury, já jsem brečela v porodnici kvůli kojení asi 10krát, doma už to bylo lepší, ale asi jsem byla na zabití.

Jak jste se bevily o těch tchyních, tak moje je celkem v pohodě, je to strašně hodná ženská, ale hrozně tvrdohlavá. Ale já se s ní nehádám, to obstará manžel, oni jsou oba tvrdý palice a to když se střetne, tak lítají jiskry, jednou jsme o vánocích museli v noci odjet z Chorvatska, bo se porafali jak koně a manžel řekl, že tam nebudeme, a když jsme bydleli v Zagrebu, tak s náma jednou nemluvila asi 2 měsíce.

Já s ní teda mám akorát jeden problém, a to, že je jako trochu hloupá a já navím, co na ty její výplody mám říkat, jednou mě přesvědčovala, že viděla v televizi, že ženský mají prostatu, tak jsem nevěděla, jestli si dělá srandu, ale prozíravě jsem se nezačala smát, ona to totiž myslela vážně.

Jo a pokoušela se mi mluvit do péče o Tibora a vůbec nechápe, že se to docela hodně změnilo od té doby, kdy její děcka byly malý, ona třeba dávala švagrové v měsíci pít naředěný kravský mlíko, protože děcko nechtělo pít z prsu, to kdyby slyšel nějakej pediatr, tak ho vomejou, a když jsem se jí ptala, jestli neměla sunar, tak prej jo, ale že to malá nechtěla a vona že si to udělala podle sebe. Tak kdoví, jestli švagrovka teď není alergická z toho, má furt nějaký vyrážky, chudák.
A když Tibora bolely zoubky, jak rostly, tak mi vzkázala, že mu mám ty dásničky natírat citrónovou šťávou, jako když odhlídnu od toho, že citrusový plody se do dvou let vůbec nesmí dávat, tak nechápu, čeho by se jako tou citrónovou šťávou docílilo, jao bolet by ho to po tom nepřestalo, akorát by byl vzteklej, že je to kyselý.

strouzek
11. pro 2009

vlašti já budu asi stejná, já třeba ořvala i tojak mi manža řekl že tchánovci plánují že až se narodí malá udělat párty, že pozvou i naše a prostě se všichni ožerou a já budu v porodce zašitá bolavá nevyspaná. tak jsem říkala že je to bordel, že on letos byl v thajsku, pořád mi vykládá jak si užíval, jak byl tam co všechno ochutnal a já léto prožila blitím, jsem bolavá ze všeho unavená a on si s tchánem už domlouvají cestu na příští rok do ria 😠 je to blbost pro mě je malá cenější jak rio nebo thajsko ale hormony se bouří tak co nadělám. 😀 minule jsem ořvala nákup plavek, jsem si šla koupit nové ne těhu ale volnější tankini na to svoje břucho ať můžu chodit do bazénu a odepkovala jsem že jsem poprvé v životě šla do sekce nadměrné velikosti a koupila jsem si takovou tygrovanou obludnost 😀 přijdu si jak magor, normálně to odsuzuju že někdo řeší kraviny místo aby byl šťastnej za mimi ale já jsem teď taková nasraná někdy na celý svět že mě dostane i taková kravinka jako plavky.

minule jsem zase obrečela když mi manžův strejda řekl že se mu nelíbí barvy na našem kočárku a že stejně je blbé že to měl být kluk a hrozně řešili kdy bude druhé mimi a že to musí být nutně kluk protože manža je poslední nositel jména, tak jsemmanžovi řekla že se cítím jak chovná samice a to že berou naši Nelinku za méněcenou jen protože je holka tak to nedávám vůbec. viz včera ta zubařka je manžova teta tak se mě ptala co to bude a já holka a ona nahodila obličej aha holka no škoda tak jsem jako nechápala a bylo mi to líto a chtělo se mi brečet. 🙄 mě teď fakt dostane kravinka a co teprve v šestinedělí holky to někoho asi zabiju 😀

vlastovka385
11. pro 2009

Děcko spí už dvě hoďky, nechápu....

murynka
11. pro 2009

vlastovko tak to já jsme na sebe fat pyšná jak jsme to zvládla a že jsem se toho fakt bála 🤐
dokonce mám napečeno no prostě vše jen dárky nemáme ☹ 😅

já mám tchýni také super bydlí vedle nás v domečku takže ještě že tak....to víš také se snaží říkat co a jak a radit ale já jí to řeknu po svém a je klid jsem držka 😀 jako ona a nenechám si to líbit....

v prvním patře máme babičku Sofí prababička dneska mi třeba říká nechod s ní ven já půjdu odpoledne že prý j zima říkám má se chodit dvakrát a šla jsem 😉 prostě se nedám 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru