Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
5. led 2010

Strouži pro mě byla loni na jaře daleko horší ta bolest jak rostl než to škubání - a to ho vyřezávali z dásně, ještě nebyl vidět, jen na RTG a ta bolest byla hrozná 😖 Tehdy mi hned vyrvali i ten naproti, takže vpravo už moudáky nemám a vlevo nahoře zatím nic a dole ho kus vylezl, ale není na něj místo, tak roste až kdesi skoro u ucha směrem do škraně, tak jsem sama volala doktorce, že chci objednat na tu chirdu ať ho vyrvou a bude klid. A podle chytrosti určitě nelezou - nebo mi je možná vytrhli právem? 😀

papua
5. led 2010

ach holky o zuboch mi ani nehovorte :-P, ja mam sice vsetky 4 osmicky a nemam s nimi ziadne problemy, ale u mna su totalnym problemom sestky....tie mam pokazene totalne a hrozne ma bolievaju, jednu az ani nemam.....Es te som ani u zubara teraz v tehu nebola, len na preventivke hned na zaciatku....

strouzek
5. led 2010

jaspi no na tom podobném teď byla manžova segra, dělali jí 2 zuby a prej na 2 má ještě jít, no jsem potvora ale říkala jsem si u ní že je aspoň spravedlnost 😀 já jsem ráda že nemám ještě žádnej, ani náznak ani mě nic nebolí tak ještě že tak protože k zubaři mě už zase dlouuuuho nikdo nedostane 😀

jaspina
5. led 2010

Strouži ono to začne z ničeho nic.. Ale ze 3 mě fakt moc bolel jen ten 1 - ale já mám malou čelist a nemůže se mi tam pořádně vlézt ani 28 zubů, natož 32..

strouzek
5. led 2010

no snad mě to růst nezačne nikdy prej jsou lidi kterým moudráky nikdy nevykouknou tak to bych chtěla být ten případ. stejně k čemu jsou tyhle zuby že jo? akorát starosti s nima.

kackark
6. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................31DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

kackark
6. led 2010

Ahoj holky, zatím jsem nestihla vše dočíst, ale píšu, dokud malý spí a pak někdy snad dočtu zbytek.

Včera se mu ty potničky natolik zhoršily, že jsem ho litovala, tak jsem volala mamce, a ta nás odvezla k dr., dostali jsme Jarišův (nevím jak se to píše) obklad a nějakou dělanou mastičku, snad mu to konečně zabere, a mamka mu některé na radu dr. strhávala i lihem, strašně jsem šmudlu litovala. Tím jsme strávili celé dopoledne a část odpoledne.

No a jen mamka odjela, tak se tu po půl hodině objevila tchýně, čekala jsem to. "Jela za dědou", tak jsem se s malým zavřela do ložnice a hrála si s ním, ale bylo mi děsně.
A jak psala šarlotka, ať jí ho ukážu třeba venku v kočárku, tak i tohle je pro mě víc než nemožné, a ani tohle si nedokážu představit. Nikdy v ničem nám nepomohla, jen hází klacky pod nohy, tak proč by ho měla očumovat. Vím, že si to myslela dobře. Ale já slova ani nějak neumím vyjádřit, co k ní cítím (spíš necítím), a jak strašně mi je, jen jí slyším za okny. Vážně bych se bála, že třeba ztratím mlíko.

Všem vám přeji krásný den a přeji hlavně pohodu a veselá a šťastná miminka 😵 Chudáčkům, co musí pracovat, ať to utíká a těhulkám, ať si pořádně odpočinou a nic nedělají, po porodu se namakají až, až... 😀

jaspina
6. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................1DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

Jen oprava tabulky.. tak už mám tu laparku jistou - jen ještě dohodnout datum.. Už bych si tam zavolala hned, ale možná počkám do příštího týdne, aby se mi to nekřížilo s tím trháním zubu..
Kači to mě mrzí, že ani doma se nemůžeš cítit dobře.. ☹ A co děda, jak se chová když už je malý na světě?

strouzek
6. led 2010

brý ránko holky

kači to je bobátko vůbec jsem netušila co můžou potničky nadělat starostí ☹ jinak ten jariš je dobrej já ho používám už snad 10 let, protože nesnesu žádné oční odličovače a tak ho mám od očního na odličování očí ale léčím si tím plno věcí na kůži.

jinak s tou tchýni ach jo kdyby tak šlo nějak to vyřešit ale nejde, vůbec si to neumím představit takhle bydlet s prckem, mít nervy s dědy a ještě i s tchýně. 😔

strouzek
6. led 2010

brý ránko holky

kači to je bobátko vůbec jsem netušila co můžou potničky nadělat starostí ☹ jinak ten jariš je dobrej já ho používám už snad 10 let, protože nesnesu žádné oční odličovače a tak ho mám od očního na odličování očí ale léčím si tím plno věcí na kůži.

jinak s tou tchýni ach jo kdyby tak šlo nějak to vyřešit ale nejde, vůbec si to neumím představit takhle bydlet s prckem, mít nervy s dědy a ještě i s tchýně. 😔

jaspi mrzí mě že došla mrcha ale třeba ta laparka je fakt potřeba pěkně tě zkouknou profouknou a bude těhulení hnedka 😉

sarlotta
6. led 2010

ahojík holky🙂

Kači ty potničky se spraví neboj, některé malé mimíša tímhle trpí, to se nedá nic dělat- vydržte 😉

ad tchyně... je mi to líto... dělej jak to cítíš, ale vykašli se na nějaké výčitky - opakuj si co máš a že jste krásná rodinka- Ty, prcek a manža 😎 a svůj život si zařídíte podle sebe.

jaspi držím palečky na laparku 😉

jaspina
6. led 2010

Normálně teď mi úplně náhodně přišla na prodejnu sestřička od mojí gyndařky, tak jsem se jí ptala na tu laparku a že to se objednává až tak za 5 týdnů, takže se tam někdy mám stavit a domluvíme to.. buď tam zajdu zítra nebo v úterý - to myslím do té doby ten zub stihnu v pohodě..
Strouži normálně já četla tvoji diskusi s Rimmel a já jí musela napsat IP jak mě nas..... ona mě točí v každí diskusi kde ji vidím - je jak patent na rozum.. Uff, ale ulevilo se mi 😀

jaspina
6. led 2010

Strouži - snad už se taky té malé svině brzo dočkám.. 😀 😠 Psycho!!!

kackark
6. led 2010

Jaspi, ach jo, je mi moc líto že ms dorazila 😒 Doufám, že laparka pomůže a budeš mít letos tak krásné Vánoce, jako my ty loňské 😉

Z těch potniček se nehroutím, jen lituji malého, že mu to už leze až do očiček. Ale moc dobře vím, jak na tom mohou být děti mnohem hůř.

Ke tchýni se snad už ani vyjadřovat nebudu a rozhodně žádné výčitky nemám 😎 , ani vůči manželovi, měl zasáhnout mnohem dřív a nemuselo to dojít tak daleko, ikdyž...
A s dědou je to pořád stejný, radši na to ani nemyslím ☹ Aspoň, že mám svýho broučka hodnýho.

kackark
6. led 2010

Jaspi, koukám ještě štěstí, že nemám čas na jiné diskuze.

šarlotko a jakpak se cítíš? 😉

jaspina
6. led 2010

Kači přesně tak -hlavně že máš broučka a to je nejvíc! 😉 Akorát je blbé, že nemůžeš tchýni odstříhnout úplně - když k vám chodí za dědou 😒

kackark
6. led 2010

To je to, kdybych ji neviděla, neslyšela, tak budu fakt šťastná.

jaspina
6. led 2010

Musíš se proti ní obrnit - ale jak to udělat že? 😉

sarlotta
6. led 2010

kači, dobrý... normal jsem poobjímala záchod a už mám svačinku🙂))) jako každý den 😉

jaspina
6. led 2010

šarlot ty si teda užíváš 😝 Snad brzo nevolnosti poleví 😉

strouzek
6. led 2010

jaspi díky díky já už myslela že jsem divná že to přijde mazec jen mě. nejlepší je že je jak jakyl a hyde, na jednu stranu řeší matku a otce jak jsou na sebe sprostí (přitom by jí to mohlo být fuk naši se taky žerou jak psi ale to dělají 40 let manželství a hlavně doma nebydlím tak mě to může být totálně jedno) a pak vlastně dělá to samý ale dle mě horší když říká děcku svině a veřejně se tím chlubí píše si to do pasu atd. bože bože zajímalo by mě jestli by si mimina nebo maova napsali do pasu něco takovýho stylem už máme tu ...(nechce se mi to ani znovu vyslovit ) pryč 😔 hnus fialovej

mimina321
6. led 2010

ahoj bambulky 🙂
u nás ale nasnežilo,je ako na vianoce 🙂

strouzek
6. led 2010

šarlot neboj to přejde a když ne tak se probliješ k porodu jako já 😀 teď už je to lepší co mám tu dietu na cukrovku, ehm takže mám možnost buď blít a nebo nic nejíst takže si vyberte 😀

mimina321
6. led 2010

stroži 😲 😲 😲 to kde si na tú exotku narazila????? 😲 😲 😲
to fakt svoje bábo volá sviňa 😕 😕 😠 😠

mimina321
6. led 2010

kačka potničky sú nepríjemné.....snád sa po mastičke rýchlo stratia
so svokrou to máš večný boj.. 😔keby aspoň dala pokoj 😠

sarlotta
6. led 2010

holky už jsem si zvykla🙂

kukla jsem na diskusi... stroužku ona má tohle v pasu protože na sebe potřebuje upozorňovat, očividně jí její dítko neleží ani v patě... má spoustu jiných věcí na řešení 😉

strouzek
6. led 2010

šarlot taky jsem si všimla mě stačilo včera, řeší tam rodiče, je schopná kvůli toho založit dvě diskuze ale že by šla s děckem ven to ne, protože jak jsem koukla byla ona vždy online od rána do noci

mimina321
6. led 2010

stouži to je sila 😕 😕 😕
ani nemám slov aby som to okomentovala 😔

jaspina
6. led 2010

Strouži ona tak vystupovala i v tom IP - arogantní rozmazlený fracek, který má jen svou pravdu. Mě točila už na několika diskuzích - ale snažila jsem se držet. Bylo to ve stylu, že si tam třeba holka stěžovala, že ji manžel asi podvádí atd. Ostatní jí tam psaly normálně a ona hned: To já bych netolerovala a bla bla bla. Nebo zas psala, že by nepřipustila, aby se někdy zamilovala, když je vdaná. Jako jak nepřipustila? 😅 To se přece moc ovlivnit nedá.. Nevím no, přijde mi že bude hodně mladá a myslí si, že je prostě veliká frajerka..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru