Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
16. čer 2009

jaspi ja už som skoro ok 🙂 už ma pobolieva podbrušok tak sa hlási mrcha 😝 som zvedavá kedy sa pustí
moja bolesť hlavy,už si si niečo dala proti bolesti?

dracekmracek
16. čer 2009

Hezký den vlaštovky a žádné bolesti 😉 mám vás ráda 🤐

mimina321
16. čer 2009

ahoj katuška 🙂 aj my ťa máme rady 😵
neviete mi niekto poradiť,chcem si urobiť graf bt a neviem ako na to

dracekmracek
16. čer 2009

mimi já vím🙂udělám ti ho jestli chceš🙂dělala jsem si jich asi 20 😀

mimina321
16. čer 2009

katuška ty si poklad 😵 tak by som ťa poprosila
dnes som začala merať
a ja som z týchto vecí nejako vedla-ale skôr by som chcela ten anglický to by som nejaké to slovíčko rozumela z nemčiny som totiž úplne mimo
a napíš prosím ako tam pridať tie teploty 😵

strouzek
16. čer 2009

ahoj holky 😵 včera nešel koník to byl absťák 😀

dráčku ahoj kočko, jsem ráda že se vám daří lépe a co to vidím, že by to nakonec byla holčička?? jsem natěšená co ti nakonec vyjde 😵

jaspi ty jdeš na HP?? já jdu taky ale až 16 dc, což vychází na příští pátek, tak jsem zvědavá i když dr. mi řekla že si myslí že bude dobrý páč cyklus jak hodinky, ovulka taky tak uvidíme no.

koukám že tady je to jeden velký bolehlav, mě taky bolí hlava už několik dní 🙄 tyhle změny počasí mě vždycky dostanou a taky mě bolí hlava před mrchou a před ovulkou, akorát že jsem včera četla že když si beru ibuprofen před ovulkou tak že to může zahubit vajucho takže jak přečkám ovulku bez prášku to teda nevím. 😅

jo jinak s tím BT, no holky já vám nevím, mě řekla dr. že už nemám šílet z teploměrem a čůrat jenom na ovutesty a ještě i na těhu testy což byl šok páč všichni doktoři mě vždycky řekli testovat až když se nedostaví mrcha jen ona ať testuju klidně dřív, aspoň budu vědět na čem jsem 😀

mimina321
16. čer 2009

čo k tomu potebuješ?

mimina321
16. čer 2009

stouži pila si to aloe? čo na to hovoríš?
no ja som za to dala kopec peňazí tak teraz skúšam toto 😵 ovu testy budem používať len na overenie 😵 a tehu až po týždni meškania-tak som sa rozhodla

dracekmracek
16. čer 2009

mimi a jsi už přihlášená na fertility friend?

mimina321
16. čer 2009

katuška včera som to študovala na merenibt.len sa bojím aby som to prihlásenie nepokazila 😅
ešte prihlásená niesom budem to musieť asi 2 krát pre istotu prečítať a potom skúsiť prihlásiť 😵

papua
16. čer 2009

Ahoj kočky zlate! to teda bolo, ze nefungoval, ked som konecne mala cas sa prihlasit, tak nesiel ☹....

Evi: neboj amnio dopadne dobre, spravne si sa rozhodla, ja na nu pojdem tiez 🙂
Dracku: tvoj 16tt je nadhernyyyyyyy! Drzim palce maminke a drzkaj sa aj ty moja! myslim na vas obe stale a posielam silu!
Mimi, strouzi, jaspi ako?
Inac ja som chcela nakuknut k tym unorovkam a neviem to najst, kde to mam hladat?

dracekmracek
16. čer 2009

mimi tak já tě přhlásím jo? 😉

papu ahoj moja 🤐 musíš vlézt na společný termín.únorovky 2008 a jsme kompletní nebo tak nějak se to jmenuje....

mimina321
16. čer 2009

katuška ked budeš taká dodrá a napíš mi prosím ako potom pridávať tie teploty 😵 si zlatíčko
papua ujde to a čo ty ako sa máš?

evanek77
autor
16. čer 2009

mimina, tady to máš přehledně popsané:
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

mimina321
16. čer 2009

katuška pošlem ti do ip mail.adresu 😵 😵

evanek77
autor
16. čer 2009

papua,
děkuju, doufám 😉

mimina321
16. čer 2009

evi už som to študovala len sa bojím že niečo pokazím a už mi nepojde prihlásiť 😔

mimina321
16. čer 2009

dnes tu nemáme Kačku 😕

evanek77
autor
16. čer 2009

mimina, mne tenkrát registroval manžel, vypadalo to jednoduše, ale netuším, já už se pak jen přihlašovala...

kackark
16. čer 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................30DC
Mimina...................29DC
Papua....................25DC
Tercie.....................6DC
Jaspina....................5DC
Strouzek.................5DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

mimina321
16. čer 2009

evi mám aj kalendárik od dr. len neviem či si budem vedieť určiť ovu 😕

kackark
16. čer 2009

Ahoj holky, konečně jsem tu 😵

Dva dny mi koník nešel a teď mi trvalo, než jsem dočetla vás a našla zprávy o Matyáškovi a Martince - pořád na ně moc a moc myslím 😵

Kači: jsem moc ráda, že Tě tu vidím 😉

Evi, Tobě jsem chtěla napsat o té svíčce přesně to, co ti říkala sestra, jen už jsem se nemohla připojit. Já v tom vidím dobré znamení, hoří svíčka za miminka, která jsou v nebíčku, ale Tomášek je přeci u Tebe a zdravý, proto jeho svíčka hořet ani nemůže 😉

mimina321
16. čer 2009

kačka ahoj 🙂 koník naozaj blbol dokonca aj dnes ráno ma vyhodil 🙄
včera som nemohla zaspať tak som moc na maovátko myslela a pripojila modlidbičky

kackark
16. čer 2009

Já se dva dny nemohla připojit skoro vůbec, jen chvilinku včera ráno, to jsem stihla dočíst a pak už jsem měla celý den smůlu ☹

evanek77
autor
16. čer 2009

kači, 😉
na martinku a matýska také pořád myslím, dokonce i manžel, od začátku jsme mu o martince vyprávěla, jak celou dobu leží a přesto... protože to jsou opravdová trápení a pak výhry a štěstí, když se povede.
Po všem, co si prošli, u nich bude mít matýsek tu nejlepší péči a všecičko dožene 🙂 🙂 🙂 Dokud není nejhůř, může být pořád dobře a já věřím, že se to tomu drobečkovi statečnému povede 😉

mimina321
16. čer 2009

včera mi to išlo až večer 🙄 mala som absták 😀 😀 😀

evanek77
autor
16. čer 2009

jsme už závislačky, co? 😀 😀 😀

kackark
16. čer 2009

Evi, já příběh Martinky a Matyáška taky prožívám s manželem a oba věříme tomu, že to musí být moc hodní a silní človíčkové, když ten osud jim staví pořád takové překážky a oni je statečně zvládají. Věříme tomu, že ta péče a láska se jim vyplatí a vše se v dobré obrátí. A taky jsem ráda, že Martinka má při dalším těhu možnost donosit miminko déle, jak popisovala tu možnost stehu ještě před otěhotněním. Věřím, že i to jí dodává naději 😵

kackark
16. čer 2009

Holky, ale já nemám závislost na koníkovi, ale na vás 😀 😀 😀

papua
16. čer 2009

holky prosim poslite mi do IP ten link, ja to proste neviem najst .... ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru