Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
8. únor 2010

Terci, to se říct nedá, a navíc jsme si to každá určitě prožily jinak. Ale bolest to je nepopsatelná, vše se mi zpátky vrátilo. A i když mám v náručí nádherného broučka na Natálku myslím stále ☹

Jedině jí můžeš terci vyřídit, že v tu chvíli, kdy to bude mít za sebou, tak bude postupně, den ode dne líp, pro mě to byl takový zlom. Ale v dušičce a v srdíčku to je napořád ☹

strouzek
8. únor 2010

holky nemám slov, co na to říct, život je kur.a !! ještě minulý týden jsme s farmi drbnili o těhustarostech bože proč se tohle stává 😢 farminko drž se

tercie
8. únor 2010

Kači mě to taky švihlo zpátky...jak bič. Taky myslím na ty chvíle, kdy jsem se holčičce omlouvala vysvětlovala proč to musím udělat...aspoň,že už necítí pohyby a tak,to na tom bylo nejšílenější. A jak píšeš,jak bylo po všem, tak se mi nesmírně ulevilo, ale zapomenout se nedá.
Achjo, je mi z toho tak smutno...

kackark
8. únor 2010

Jaspi, někdy se sama sebe ptám, proč se to vůbec ptá. Pamatuji si, že když se to týkalo mě, jak moc jsem si přála, abych byla poslední na světě, kdo to musí prožít... 😔

Ach, kdyby se dalo alespoň říct něco pozitivního.
Ať je to zlé co nejdřív za ní.

papua
8. únor 2010

Ach nie, preco?????? To je sialene holky, chce sa mi plakat, boze to je tak nespravodlive....Ja som to tiez prezila, je to strasne...neda sa to opisat, posielam jej silu, aby to zvladla......PRECO??????????? 😢 😢 ☹ ☹
Prosim Sarlottka povedz jej ze sme vsetky v duchu s nou a myslime na nu..... 😔

tercie
8. únor 2010

Když už se takový věci musí dít, proč se to neděje hned na začátku, kdy to sice taky bolí, ale ještě to není tak hrozný...
Všechno jí vyřídím holky...

papua
8. únor 2010

Tercie presne tak a dakujeme, pomylila som, napisala som ze sarlott...ach joooo, ja som uplne na nervy z toho a teraz sa budem bat este viac asi...... 😔

kackark
8. únor 2010

Terci, jsem ráda, že jsi to napsala, napadlo mě to samé co Tebe, že "naštěstí" necítí pohyby a to rozhodnutí není na ní - to jsem na tom všem brala za nejhorší, nejvíc, když jsem musela jít pod narkozu na "tu" injekci. Ale i bez toho všeho si chuděra projde očistcem ☹ Myslím si, že to může mít souvislost s tím, jaké měla chuděra nervy, když jí umřel ten tatínek. Je toho na ní tak moc.... hladím na dálku a přeju jí, ať to má za sebou co nejrychleji.

jaspina
8. únor 2010

Je to hrozné - napřed člověk trne, jestli se vůbec podaří otěhotnět a když jo ,tak stejně není nic vyhráno - protože život dokáže přinést takovouhle zradu.. ☹ Je to smutné a hrozné i v prvním trimestru, ale teď? Když už si říkala, že je za tou obávanou 12tt hranicí a věřila tomu, že si za pár měsíců fakt poveze domů miminko 😢 😢
Tohle by se fakt dít nemělo!

kackark
8. únor 2010

Jaspi, chudák prožije příští těhotenství celé ve stresu.

Terci, kdy byla naposledy na kontrole a zdálo se vše v pořádku?

jaspina
8. únor 2010

Kači - to teda.. ☹

papua
8. únor 2010

jaspi: presne, mne kazdy hovori tiez (ten kto nezazil nic take ako my), ze uz si za obavanou hranicou 3 mesiace, uz sa nemusis bat, ja kazdemu hovorim, ze to neni pravda a nech mi to nehovoria....Clovek nechce nic zle privolavat, ale kto to neprezil, nevie o com hovori, ten strach je vecny, az do konca..kazdy jeden utz, kazda kontrola, rano vecer, pohyby, ci nahodou nekrvaca.... Stale stale stale.....

tercie
8. únor 2010

Kači, no myslím, že byla někdy kolem 17tt...
Navíc teď jí dr řekl, že mimi odpovídá týdnům,takže to asi nejspíš muselo bejt čerstvý... Achjo...

Jaspi přesně, jistota není vlastně ani když se narodí, pořád jsou nějaký rizika a pohromy co se můžou přihodit...máme to my ženský úděl, fakt.

Kači promiň že se ptám, ale na co ti dávali za inj. v narkoze?

kackark
8. únor 2010

Papu, naprostý souhlas 😔
Já pořád chodím malého kontrolovat, když spinká jinde, než má monitor, atd. Toho strachu se už nezbavím, nikdy, nadruhou stranu si to užívám se vším všudy, nočním vstáváním, brečením atd., protože vím, jaký to je zázrak mít doma zdravé miminko.

Terci, nejdříve mi zavedli tyčinky na roztažení čípku a druhý den ráno mi píchli v narkoze injekci na umrtvení Natálky a něco na vyvolání porodu ☹

sarlotta
8. únor 2010

papu chtělo by to domácí utz co.

jaspina
8. únor 2010

To je pravda s tím strachem.. Napřed se bojíme, aby vůbec nějaké dítě bylo, pak se bojíme o nenarozené a po zbytek života o narozené..
Ale když se ta obava takto zhmotní, tak je to nejhorší 😔

kackark
8. únor 2010

Jaspi ☹

Šarlotko, nejhorší je, že ani ten nedokáže takovým tragédiím předejít 😔

papua
8. únor 2010

Sarlott: no to asi ano, ale to by som kukala na neho furt asi:-P a to by tiez nebolo dobre...Mozno by stacil len ten fonendoskop na srdiecko...Ale ked sa stane nieco zle, tak co s tym uz, asi by som sa furt plasila, keby som to srdiecko dobre nepocula, lebo nie vzdy to ide zachytit dobre...

Kaci: je to peklo, nezelam to nikomu a tie zeny ktore nic zle neprezili, ani netusia ake maju obrovske statie, ked sa im na prvy krat narodi zdrave miminko a vsetko ide ako ma....Viem, ze treba mysliet pozitivne, ale niekedy to proste uz nejde...po tom vsetkom...A teraz som uplne vyradena z cinnosti, je mi to velmi, ale naozaj velmi luto.... 😔

sarlotta
8. únor 2010

dneska je tu strašně smutno a jak bude až se farminka vrátí, kočka naše.... ona potřebovala zdravé miminko po tolika smutných věcech co si už prožila a nééé sakra tohle!!
jdu se vyvětrat. pa

skritkova
8. únor 2010

Ahoj vlaštovičky, jejda co to čtu??? Proboha nééé ☹ 😢 Posílám velké pohlazení po dušičce, ať má to nejhorší co nejdříve za sebou 😢

skritkova
8. únor 2010

Holky, já z toho nemůžu dýchat, úplně se mi sevřel hrudník 😢 Nezažila jsem jaký to je přijít o mimíska takhle pozdě, ani si to neumím představit, ale je to šílené. Jak může být život tak hnusný? Hnus je všude kolem nás, akorát jsou chvilky, kdy ho člověk moc nevidí, až když se v něm sám hrabe 😢 Farmíku, posílám Ti sílu, energii na boj se vším tím, co Tě teď čeká 😔

tercie
8. únor 2010

Kači teda... to je taky šílený... mě dali tyčinky a pak mi ale bez narkozy, metodou stejnou jako se dělá amnio, odebrali plodovku a místo ní mi do dělohy vstříkli hormony na kontrakce... a nebo mi to neřekli, že něco malý píchají... no asi ne,protože jsem ji cítila jak se hýbe ještě když se narodila...
Šílenost šílenost...
Dneska to je fakt den.
Šla bych si taky ven provětrat hlavu, je tam hezky, ale samotný se mi nechce.

papua
8. únor 2010

ach holky ani nehovorte... 😔 😔 😔 😢 , mam to pred ocami 😢

tercie
8. únor 2010

Papu máš pravdu, nebudem to jitřit... 😔

skritkova
8. únor 2010

Tak jsem to byla venku trochu rozdýchat... Moc na Farmíka vzpomínám... ☹

tercie
8. únor 2010

Teď Farmi psala, má po příjmu,kapačku v ruce, do břicha dostala inj. na srážlivost krve a do čípku tyčinky na roztažení, zítra jí budou vyvolávat. Prý uvažuje,že už žádný další dítě nechce. Ani se jí moc nedivím,po těch peripetiích,co už si užila.
Vše od vás jsem jí vyřídila 😔

skritkova
8. únor 2010

Chudinka Farmi, posílám na dálku pevné objetí a spoustu sil 😔

mimina321
8. únor 2010

terci stále na ňu myslím chúda v poslednom čase prešla takým ťažkým obdobím 😔 ☹

kristynaw
8. únor 2010

farmi,drz se ☹

tercie
8. únor 2010

Jo, sesypalo se to na ní všechno najednou ☹ Nechápu proč se to děje hodným lidem, a ne těm, co nutí svoje děti lítat ve vzduchu a podobný zvěrstva, fakt. Už nerozumím vůbec ničemu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru