Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
1. bře 2010

Kači výsledek laparky je, že mám všecko v pořádku a teď nás čekají genetické a imunologické testy -ale jsou dlouhé objednací lhůty, takže výsledky budou snad v červnu. Do té doby nic..

Strouži já už jsem hrozně zvědavá na fotky Nelinky 😵

strouzek
1. bře 2010

baf,jsem zpět, odpoledne jsem utekla protože manža přišel domů a nadával že všude binec a já zase drbnu na netu 😅

šarlotko gratuluju ke kontrole a copohlaví ještě nevíte najisto??

skřítku já jsem si to taky myslela, ale zřejmě ne, vypadá to že moje dr. má lepší utz než v porodce, má ho novější i se 3d hlavně dělá utz dlouhý vše vysvětlí nikam nespěchá zato dneska šup šup a čauky. navíc ve mě pošťoural ten dr. asi pořádně protože jsem trošinku špinila. fakt mě to štve, kdyby mě nenervovali dopředu tak by to bylo lepší, stejně jsem počítala s tím termínem kolem toho 19.3 ale teď už mě od půlky února vykládají jak rodím a jinej dr. mi vykládá že mi porod bude muset vyvolat. zmatek 😠

jo jinak holky víte jak jsem tu už stokrát nadávala na tchána? tak mám opět něco, já nevím snažím se s manžovou rodinou vycházet ale prostě to nejde a nepůjde. si představte před týdnem se tchán hrozně zajímal kdy bude vědět jestli je malá v pořádku jestli má v pořádku oči nohy atd. jakoby z malé chtěl mít miss world nebo co jakoby kdyby měla horší oči a musela nosit brýle tak nebyla jeho vnučka nebo nevím!!!!!!! to už jsem dostala vztek ale to co mi řekl manža včera tak to byl vrchol nad vrchol. včera mi manža řekl že tchán řekl že jak se malá narodí nejraději by si u svého právníka zažádal o osvojení a měl malou u sebe jakoby tím říkal že já budu špatná matka a moje povinost padla ve chvíli kdy malá vyleze!!!!!!!!!!! normálně jsem dostala hysterák, nevěděla jsem jestli brečet nebo rovnou jet tchána zabít, manža že prej to je vtip ale mě to vtipný nepříjde, kdyby to řekli naši tak bych to jako vtip brala ale tchán je opravdu takovej že všechno řeší přes právníka, i když se hádá se sousedem tak hned vytahuje svoje konexe,on má svého osobního advokáta a je schopný se soudit i pro pětistovku takže bych se fakt nedivila 😠

strouzek
1. bře 2010

dráčku to věřím, já bych takovej obchůdek mít nemohla všecko bych z tama vzala a navlíkla hned Neluš 😀 na holčičku je opravdu tolik krásných věcí že člověk neví co dřív koupit.co ty víš, třeba jak Lukášek odroste tak se podaří holčička 😉

dracekmracek
1. bře 2010

strouzi no to by byl gol 😅 třeba to přijde brzy 😉 ale to by byl zázrak nad zázraky,doktoři tomu tak nevěří že mi ani nenapsali antiko 😝 😀
já bych taky obchod nemohla mít,bych zbankrotovala,protože bych si všechno nechávala.Mají tam takovej krásnej dětskej koutek a v něm i vibrační křesílko pro mimi 😅 😵

farmarska
1. bře 2010

holky dnes nestíhám ani dočítat, jen jsem se vám chtěla nahlásit, že máme za sebou s manžou genetiku ( v HK v Sanusu) a výsledky budou koncem měsíce..tak jsem zvědavá 😕 😕 😕 🤐
tak a já zse mažu, mám ještě nějaký resty dneska a dočtu vás až zítra 😉
jen ještě dopíšu, že moc myslím na papulku,s velkou radostí na mao
a taky stroužinku, jestli nám už neporodila 😎 ale ještě asi ne, bo to ba mi jinak Terculinka hlásila smskou 😉 🙂
holky všechny tři, držte se!!! 😵

strouzek
1. bře 2010

katuško no teď mi zrovna říkala kolegyně z práce že porodila její sousedka, první miminko nešlo několik IVF to že otěhulila byl zázrak nad zázrak takže o druhém ani neuvažovali a buch otěhulila do půlroku po porodu zcela přirozeně a prej se jí teď narodili dvojčátka!!!!!!! takže nikdy neříkej nikdy 😉

farmi na výsledky ti budu držet pěsti, ani nevím jestli je lepší aby něco našli nebo ne ale snad víc přeju aby nic nenašli a brzo si mohla znovu těhulkovat a tentokrát to dobře dopadlo. Máte Robíka takže nevěřím že by něco špatnýho našli.

kackark
2. bře 2010

Ahojky holky,

jdu za Vámi na radu, co říkáte tomuhle inzerátu?

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

Zdá se mi to až neuvěřitelné, že by byly plínky levnější o víc jak polovinu. Ale vzhledem k tomu, že nám vyhovují jedině pampersky, tak bych do toho ráda šla, ale mám strach, aby to náhodou nebyly nějaké padělky, a nebo abych nepřišla o penízky. Děkuji za rady a přeji pěkný březnový den 😵

maova
2. bře 2010

Ahoj holky, jen tak zdravím a zase mizím 🙂 Koukám, že už se tady zdaleka tolik nepovídá jako dřív ☹, to je škoda, doufám, že se sem zase časem všechny vrátíte, co bych pak dělala doma, když budu zase jenom ležet 😉

kačko, já ti bohužel neporadím, ale holky pak určitě ano 🙂

mimina321
2. bře 2010

ahoj 😵

kackark
2. bře 2010

Ahojky Marti,
my teď marodili a tak doháním doma co se dá, ale to víš, že s Tebou si ráda popovídám vždycky 😵 Ani nevíš, jak jsem šťastná za ty týdny v pase 🙂

mimina321
2. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........23dc-po laparke
Mimina..........28dc
Farmarska

mimina321
2. bře 2010

kočky u nás je zase tak krásne 🤐 idem trošku do záhradky,už mám tulipány vyjdené na 5cm 😉

maova
2. bře 2010

Já bych tady vůbec neměla být, ale tak mě to sem zase láká 😅
mimi, ahoj a děkuju za přidání do tabulky 🙂
Kačí, já vím, s dětičkama už to není tak jednoduchý tady vysedávat, musíte se jim věnovat 🙂 A týdne jsem do pasu dala před chvílí, stejně tím nic neovlivním, tak tam můžou myslím klidně být, i když je ještě brzy.

maova
2. bře 2010

mimi, jé tulipány, ty mám strašně ráda. Ty jsi šikulka 🙂 Hezky si to za zahrádce užij, my jsme tady takový zabedněný, ale vidím, že venku taky svítí krásně sluníčko 🙂

kackark
2. bře 2010

Marti, dělej vše tak jak cítíš, to je to nejsprávnější 😵 Jak pas, tak to povídání tady 🙂

dracekmracek
2. bře 2010

kačenko nevěděla jsem jestli tu budeš tak máš ode mě zprávu na facu.

martinko souhlasím s kačí.

dobré ránko všem.Lukýnkovi jsou tři měsíce 😅 na plicním už nám to konečně dobře dopadlo,tak dnes jdeme na očkování,to jsem zvědavá 😅 to asi ponesu hůř než on.ale už jsem mu koupila bolístku 😀

mimina321
2. bře 2010

ja mám z teba velkú radosť a teším sa,že ťa to ťahá k nám 😵 ked budú tulipánky rozkvitnuté hodím ti foto 😵
kačka a čo Tadík ešte vás tá chrípčina trápi?

kackark
2. bře 2010

Kači, díky 😵

mimina321
2. bře 2010

katuška očkovanie 😔 no ale je to potrebné a bude to len na chvíločku horšie veci by sa mohli stať bez očkovania,aj kej je to nepríjemné
dala som variť zemiaky tak tu ešte budem,zahradka bude trochu neskoršie-to aby mal ten moj hladoš obed kým pôjde do práce 😅

kackark
2. bře 2010

Mimi, asi k tobě budu chodit na rady, jak zahradničit 😵 A co vaříš dobrého?

mimina321
2. bře 2010

francúzke zemiaky
kači aj ja sa učím ako slečnu ma záhrada vôbec nebavila to až ked sme sa presťahovali a dokúpili kus záhrady 😵 mám to tam posadené možno by sa odborník chytil za hlavu,ale je to moje 😅 😅 a z toho mám fajn pocit
a pokial budem vedieť rada poradím 😵
cez leto sme skoro stále tam,nieje nad to sadnúť na hongavku a relaxovať 😵 🤐

kackark
2. bře 2010

Mimi, taky jsem uvažovala, že si je dnes uvařím 😵
Já tu nemám zatím vůbec nic a nevím kde a s čím začít 😲 🤐

Jakpak se má asi stroužinka, dneska a zítra jsou pěkné datumy 😵

mimina321
2. bře 2010

no ja už som ich dávno nerobila,tak budú....
ved už ti ani neviem čo variť,sem tam nakuknem na mmb tam je diskusia čo dnes varíte....a už aj čerpám nápad 😅

sarlotta
2. bře 2010

dobré ránko.. byla jsem mrknout v práci, mi volali abych došla... no a jsem ráda, že marodím)) sem vyšla vystreslá co se musí všechno zařídit před začátkem sezony, nějak jim to tam padá na hlavu beze mě

sarlotta
2. bře 2010

Mao krásná 6ka🙂))) moc ráda Tě vidím🙂

já budu vařit těstovinky s kuřecím a rajčaty, okurky mňam...

kackark
2. bře 2010

šarlotko, mňam, mňam 😵
No vidíš, jak jim v práci chybíš, je dobře, že jsi doma a užíváš si Kryštůfka a těhu. A jak se vlastně malý těší na mimi?

sarlotta
2. bře 2010

malý se těší strašně🙂)) se mě ptal jestli může vzít miminko ukázat do školky a že když se narodí v srpnu, tak mu pujčí srpnové sluníčko-časopis- teda 😎 😀 😀

kackark
2. bře 2010

Jéé, ten je hodňoučký 😵 😵

sarlotta
2. bře 2010

je zlatý, no neví do čeho jde🙂)

kackark
2. bře 2010

Třeba bude opečovávat a nebude žárlit, už přeci jen mezi nimi bude větší rozdíl 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru