Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
9. bře 2010

ahoj holky moje zlate, idem na chvilku nakuknut a pozdravit vas......
strouzi: stale 2v1 ?
ako sa mate?
ja som nejaka chora zase, som prechladla jak som po dvoch tyzdnoch vysla von z nemocnice...hrozne...ale snad to prejde rychle....nic vazne len sopliim strasne a kslem trosku....

strouzek
9. bře 2010

monkul já jsem to samé, taky pořád koukám na ty pořady o podvodnících že jsem měla nakonec pochyby i když přišli policajti a ukázali průkaz jestli jim můžu věřit jestli to nejsou podvodníci 😅 no co radši paranoidní než být mrtvá nebo okradená ne?
jj to mi říkají všichni že čím víc si to malujujaká bude malá princezna tak o to víc bude drak a horší jak kluk a nebo bude neskutečná parádnice a nebude chtít nic oblíknout co se jí nelíbí. no co už nadělám ale aspoň u toho miminečka si to užiju to se ještě nebude vztekat jestli má bodýčko růžový s kytičkou nebo kočičkou 😀

ahoj papu kočenko musíš na sebe dávat pozor ale věřím že ta imunita je teď slabší tak se chytne hned něco. tak ležet a čajíkovat ju? a co jinak beruška ani nevím jaký jste nakonec vybrali jméno

papua
9. bře 2010

no my sa tak dohadujeme stale, este presne neviem...ale dam vediet ked sa dohodneme....🙂

monkula
9. bře 2010

papu, rýchlo osccilococcinum... ja ho tu pchám každej 😀

papua
9. bře 2010

vidis monkul, to je dobry napad, zajtra si ho kupim...
dakujeeem za radu!
idem lezkat, dobru vsetkym!

mimina321
9. bře 2010

papu ahoj akurát som rozmýšlala,že ti pošlem sms lebo si tu dávno nebola-normálne telepatia 😉
kočky moje ja som dnes uťahaná ako pes 😝 asi idem chrneť,tak ahoj zajtra 🤐

dracekmracek
9. bře 2010

já jdu popřát taky dobrou noc,nějak mě bolí břicho

papu kočičko ať jste brzy fit 😉

kackark
10. bře 2010

Krásné ráno kočky 😵

Strouži, tak jak je dneska? Jsem na Tebe kočko moc zvědavá 😵
Zatím nemám čas dočíst, snad při koju, tak jen napíšu, že to bylo príma, dělala jsem krůtí maso zapékané s bramborama, broskvema, sýrem a smetanou 😉 A k tomu miminko, já bych si ho přála, to vůbec ne že ne, jen si neumím představit, jak by moje tělo teď zvládlo další těhu a porod, když mi dr. tvrdili, že kdybych rodila doma, tak už tu nejsem 🤐

U nás je dnes hrozná zima, ale sluníčko svítí, tak snad bude prima den 😵

dracekmracek
10. bře 2010

dobré ránko,

tak mi vzhůru od dvou ☹ kdybych neměla Jirku s kterým jsme se střídali tak jsem spala 2 hodiny 😔 nechápu že si to tak obrátil,už spinkal docela hezky....
kačenko to tě chápu,ale bylo by to krásný,mít dvě štěstí tak blízko od sebe 😵 ale je fakt že ty jsi měla těžký porod a to zotavování po něm....

strouzek
10. bře 2010

brý ránko holky, hlásím se stale jako kindervajíčko 😀

kači to musela být dobrá večeře, já sice takový kombinace maso a ovoce ráda nemám ale manža si určitě mlaskal 😉
já dneska dělám na oběd brambory a opečený lunch nebo rybí prsty ještě nevím co "slavnostního" manžovi udělám 😀 😀 😀 no co hlavně že to bude teplý a poživatelný, zařekla jsem se že pár dnů před porodem nehodlám trávit dny u plotny 😎

dráčku a nemůže to být po tom očkování to převrácení dne a noci??

jaspina
10. bře 2010

Hezké ránko holky,
Papua - v nemocnici se ti hrozně rozhodí imunita. Tam člověk jen leží a pak jen někam vyjdeš a je to. Vidím to podle sebe. Po třech týdnech jsem došla do práce a mám rýmu jak trám 😝

Tu pošťačku bych zabila! 😠 Já jsem si kdysi objednala věci na dělání gel. nehtů a platila jsem to předem na účet a pošťačka (kráva!) když se u nás na nikoho nedozvonila, tak to normálně nechala venku přede dveřma. Balík byl vidět až od cesty a kdokoli ho mohl vzít.. Měla jsem pak 100 chutí dělat, že mi nic nepřišlo a zajímalo by mě, jak by vysvětlila, že jsem nic nepodepsala.. 😠

kackark
10. bře 2010

Kači, já porod měla v pohodě, to potom bylo horší ☹ Já jsem se ségrou taky o rok a je fakt, že k sobě máme hodně blízko 😵 A jak si vlastně slavila narozky?

Strouži, jasně, u trouby se toho ještě nastojíš, neboj. Ty hlavně odpočívej a sbírej síly na porod. Už se tak na Tvojí Nelušku těším 😵 😵 😵

Jaspi, poš'ťačka na zabití 😒 A i rýma dovede pěkně otrávit život, co? 😖

A co je s papu, zatím jsem nedočetla 🤐

dracekmracek
10. bře 2010

Jaspi pošťačka kráva,až se Lukášek teď vzbudí tak jdu na poštu a něco zažijou 😠

strouzi to jedině že by to bylo po očkování je fakt že to má od té doby 😠

kačí já mám 4 bráchy a jsou ode mě od 6-12 let 😅

kačí papu je nastydlá ale jinak jsou v pořádku kočky

já jsem teda k.o.bolí mě hlava a v noci se mi chtělo zvracet.

Kačenko jak to máte se spaním?jakto že ještě funguješ? 😀

jaspina
10. bře 2010

Tak to já mám bráchu o 6 let staršího, ségru o 12 a bráchu o skoro 14 a s tím si asi rozumím nejvíc. Tak v 15-20 jsem si hodně rozuměla s tím starším o 6 let - protože ti ostatní měli rodiny a my oba tou dobou žili jen různýma akcema.. ale ten nejstarší když jsem byla prcek třeba vydělal peníze na brigádě, aby mi koupil obr.plyšáka a tak. Prostě takový ten velký brácha 😉 Ono to asi není o věku. Kámoška má bráchu-dvojče a nerozumí si vůbec.. A pak 2 kamarádky mají ségry o 6 let mladší a jako děti nic moc - každá byla jinde..ale jakmile jim bylo tak těch 16 a 22, tak se ty rozdíly setřely a dnes bez sebe nedají ani ránu..

dracekmracek
10. bře 2010

Kačenko s Jirkou jsme to ani neslavili,udělala jsem chlebíčky ale přijel až v deset a já byla k.o.Budeme to slavit o víkendu,přijede kamarádka odsud z koníka(lenička kubičková)chodila sem občas...spala jsem u ní po Ketu 🙂 tak oslavíme narození Lukáška a moje narozky

strouzek
10. bře 2010

jaspi no ty bláho to bych pošťačku zabila, já jsem se nejvíc rozčílila na poště když jsme zařizovali v práci roznos letáků na jednu výprodejovou akci nábytku a dali jsme za to velký prašule, hlavně oni to chtěli dopředu nachystat napočítat podle počtu domácností tak jsme jak idioti přepočítávali a balíkovali asi 50 tis. letáků a nakonec pak ty letáky vůbec nedošli. nebo teda mě domů ne, ani našim, tak jsem šla v práci na dílnu a ptala jsem se kdoměl leták ve schránce a ze 100 lidí možná tak 10 osob mělo tak jsme napsali reklamaci že jak je to možný že to je jen 100 lidí o kterých víme že určitě jich musí být mnohem víc protože šance že pošťák to hodil všem akorát lidem co dělají ve fabrice ne je nesmysl a oni odepsali že dokud nepřinesem seznam se jmény a adresama min. 2 tis. domácností kde to nedošlo tak máme smůlu. jako chápete to? to bych musela oběhat třetinu města a zjištovat jestli jim došel leták. prostě státní podnik pohodička klídeček co se budou vzrušovat

strouzek
10. bře 2010

holky já asi vedu, sourozence mám o 8 a 15 let. 😅 s tím mladším si rozumíme ale až tak od doby co jsem dospělá ale s tím starším teda vůbec ale s ním si nerozumí skoro nikdo je zvlášní povaha 😉

dracekmracek
10. bře 2010

strouzi já si rozumím s jedním teď teda se dvěma,dělali našim hrozné problémy,a mamka se tím trápí doteď....je mazec jak je každý z nich úplně jiný...jak vzhledem tak povahou,tak tím co dělá....já vždycky chtěla ségru....ale s chlapama si rozumím podle mě víc 🙂
ale vy jste tady všechny úžasné samozřejmě 😵 🤐

jaspina
10. bře 2010

Tak to já si nejmíň rozumím právě se sestrou. Ona je úplně jiná a přijede jednou za rok (mají to přes celou republiku) a pak tu je tak 14 dní a to už jsme po dvou dnech všichni zralí na psychiatra 😀

farmarska
10. bře 2010

ahoj, hezkej den 🙂 Ted jsem se vrátila z města a hned mažu kouknout, jestli nám náhodou už strouřík neporodil...no a ono ne 😉 😀
jak je holky?
Já byla ráno na krvi, budou jí někam posílat, aby mi udělali ještě nějaký rozbory na různý fujtajksly, páč jsem se dozvěděla, že toxoplazma není zdaleka všechno co se dá od zvířátek chytit, tak jsem dotlačila doktora, aby mě ještě otestoval, at to mám komplet všechno, at jsem zase o trošku klidnější..a když máme doma tolik zvířat...
no už hledám příčinu všude 😅
holkýý já už chci mrchu!!!!! 😠 ☹ 😠 to čekání na tu první je zase ták nekonečný 😖 😝

strouzek
10. bře 2010

ahoj farmi ale kdeže my nerodíme my čekáme asi malýho slona 😀
to je dobře že tě dr. na všecko otestuje, ono je tohofakt kupa , my právě kvůli toho připlatili oliverovi očkování protože nám veterinář řekl že je plno nemocí co se dá od zvířete na člověka a hlavně těhuli přenést i když víme že oliver nechodí ven a nemá kde co chytnout tak pro jistotu 😉 čekání na první mrchu ti věřím já jí dostala přesně za 28 dnů po revizi a i tak se mi to zdálo jako věčnost.

farmarska
10. bře 2010

no u mne je to dneska přesně měsíc od porodu, tak už jí taky vyhlížím oknem 😀 vleče se to 😝 jen doufám, že se nezalekla a dorazí 😀 a pak že se zase až příliš dlouho nezdrží 😀 holt nevím co chci 😀 😀 😀
no my právě máme kočky i venkovní. Jako jsou vykastrovaný, pravidelně odčervený a odblešený i ruce si po každém kontaktu samozřejmě myju. No a pak tu mám ty další zvířata, taky jsou relativně v čistotě a zdravá.., ale co já vím..nejsem žádná špindíra hygienu dodržuju, ale přeci jen, chci mít jistotu 😎

týj jo tak Neluš se narodí s chobotem a velkejma ušiskama 😀
hele a nějaký příznaky blížícího se porodu už máš? po tom včerejšku? co frnda, ještě tak ukrutně bolí? 😅

strouzek
10. bře 2010

farmito je jasný, ale já myslím že ti nic nenajdou ale pro jistotu je dobrý že tě prošetří. Neluš bude malej slon, no věř že by se nikdo nedivil já jsem totiž na slony úchyl, byt plnej plyšových a keramických sloníků, mám jednoho s tím jezdíme i na dovolenou takže kdoví 😀 příznaky porodu? jesli je příznak neskutečná lenora tak na 100% porodím ještě dneska 😀 😀 pipka bolí furt ale spíš už jen ty kosti a ne "maso" ale hrozím se pátku kdy do mě zase šťárne mám problém se i utřít takže představa doktora s rukavicí 😖 😖

maova
10. bře 2010

Ahoj holky,
koukám, že probíráte sourozence. Já mám dvě ségry, dvojče a o dost mladší a s tou si rozumím mnohem víc. S dvojčetem jsme každá tak jiná, že to ani není možný a ona se naštvala na manžela a skoro dva roky s náma nemluví vůbec.

farmi, to je dobře, že ti ještě všechno otestujou. A zatím se na žádnou příčinu nepřišlo? Přeju ti, aby teď mrcha dorazila co nejdřív a pak snad zase dlouho ne. Budete se hned zase snažit? Přeju ti hodně štěstí, ať už se to nikdy neopakuje.

strouzek
10. bře 2010

ahoj marti, ty máš dvojče? to jsem nevěděla a jste stejné podobou??

maova
10. bře 2010

stroužku, ani moc podobný si nejsme, někdo tam nějaké rysy na první pohled vidí, ale víc jsem si podobná s tou mladší, to si nás jednu dobu i pletli, když jsme chodily stejně učesaný 😀

strouzek
10. bře 2010

a nemáš fotku se segrama že bych to porovnala? mě vždycky dvojčata fascinovala,hlavně kdy jsou na chlup podobný to musí být mazec když je někdo stejnej jako já 😅

jaspina
10. bře 2010

Mě se dnes tak nechcééééé! Nejradši bych byla doma a lenošila 🙂
Mao máš dnes nakonec tu dovču nebo jsi v práci?

skritkova
10. bře 2010

AHojky holčiny 🙂

Dnes mám ještě dovču, ale opět pracuji - i když dnes trochu jinak, sedím u počítače a dělám věci do práce. Ale nakukuju, co naše Stroužinka...
Koukám, že jste řešili sourozence - no já mám o 4 roky staršího bráchu a vždycky jsme si skvěle rozuměli. Jenže pak se oženil a vztahy v rodině šly do háje ☹ Jako jo, bavíme se normálně, ale švagrová prostě není úplně normální, takže spoustu věcí už není jako dřív 😒

strouzek
10. bře 2010

jaspi ani mě se nechce asi je nějaká lenora ve vzduchu 😀 dokonce jsem se rozhodla že se mi nechce vařit ani ty brambory a tak se oblíkám zrovna že zajdu do obchodu a pak do bufáče a koupím nám s manžou něco na oběd.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru