Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
22. čer 2009

Holky, pomoc, potřebuji radu. Zatoulalo se k nám štěňátko nejspíše čistokrevný labrador a Bessinka hárá. Nepoznám, jestli to je pes nebo fenka. Nemůžu moc dobře ho hladit, Bessa žárlí. Co se stane když mu dám nažrat a kam mám třeba dát vědět, že tu je. Úplně mi to trhá srdce, mateřské pudy se rozvinuly na stoprocent.

murynka
22. čer 2009

kači ty jo já bych si ho nechala 😅 to nepoznáš co to je?to je malinké? 😕 😕
dala bych mu najíst a někam do útulku asi 😔 😔 nebo se poptat po vesnici jestli neví někdo čí je...

mimina321
22. čer 2009

ked mu dáš jesť urobíš dobre-ktovie od kedy to malé nepapalo.u nás to nahlásime na obecnom a tam vyhlásia v rozhlase či sa niekomu nestratil 😵

mar26
22. čer 2009

Kačko najíst bych mu dala....je divný že bessinka žárlí, spíš bych čekala,že si ho vezme za své 😅 .
A asi opravdu nějaký ten útulek ☹

kackark
22. čer 2009

Já tu bulím jako malá želva, určitě někomu chybí a je mi ho hrozně líto, taky bych si ho nechala, kdyby to jen trochu šlo, ale s dědou to je naprosto nemyslitelné. Trhá mi to srdce jak leží u vrátek a určitě někomu chybí. Dávala jsem mu napít a to nechtěl. Mazlil by se se mnou. Pohlaví nepoznám, protože si s ním "povídám" jen přes plot. Mám strach, aby mu Bessinka ze žárlivosti neublížila. Asi to bude pejsek a vycítil jak hárá. Holky, je mi ho tak líto.

kackark
22. čer 2009

On je odhadem tak půl roční až roční, takže ne úplně štěně. Jsem bezradná a manža dnes přijede hodně dlouho. Sama mám strach ho nakládat do auta, nevím co by za jízdy udělal.

kackark
22. čer 2009

Tak ráda bych mu pomohla a nevím jak.

mimina321
22. čer 2009

Kači skús zavolať na ten obecný nech vyhlásia či sa niekomu nezatúlal,je to drahší psík tak pochybujem,že nebude niekomu chýbať

tercie
22. čer 2009

Ahoj holky, co novýho, jdu dočíst 😉

mimina321
22. čer 2009

terci nové foto 😲 kočka

jaspina
22. čer 2009

Kači a kdybys Bessku zatím někam zavřela? nějak je oddělit - třeba ji na chvilku dát na vodítko a to přivázat. Než se na pejska mrkneš a třeba ho někam schováš.. Taky bych to řešila přes obecní úřad nebo co u vás máte.. Nebo zkus zavolat někomu o kom víš, že by měl rád pejska - aspoň na chviličku na hlídání..

mar26
22. čer 2009

Kačko to chápu,taky bych byla bezradná a asi pěkně na měkko.
Škoda že manža přijede tak pozdě a co někam zavolat? Policii, oni by ho odvezli do útulku, ještě by ti dali určitě kontakt kam,kdyby jsi zjistila komu patří. Nebo nějakým ochráncům zvířat nebo přímo nějaký útulek.

jaspina
22. čer 2009

Mimi - děkuju 🙂

kackark
22. čer 2009

Já si právě myslím, že určitě někomu chybí, ale nebude to od nás z vesnice. Asi utekl někomu na vycházce a pak se zatoulal.

kackark
22. čer 2009

Marti, jsem úplně na měkko a vůbec to nezvládám. Dám mu nažrat. Počkám cca hodinku a pak zkusím zavolat městskou policii. Radila mi to i kamarádka, co se o pejsky hodně zajímá, teď jsem jí volala. Prý ho nemůžu ani sama do útulku přivést.

mar26
22. čer 2009

Já když bydlela ještě u našich,tak jsem taky jednou vezla jednoho pejska na policii...určitě ti pomůžou.

kackark
22. čer 2009

Marti, a to si ho dovezla na policii přímo ty? Ona mi radila, ať si je zavolám k sobě, aby mi věřili, že to není můj pes a že se ho nechci zbavit.

murynka
22. čer 2009

kači a co k vám na ten úřad 😲

mar26
22. čer 2009

Kačko jo odvezli jsme ho,ale měl známku,tak jsem strach neměla,že by mi nevěřili a dostal se k majitelům...takhle asi opravdu raději zavolej...volala bych buď policii nebo 112 ..asi a oni by když tak poradili

kackark
22. čer 2009

Mury, zkusit to můžu, ale to musím sednout do auta, je to ve vedlejší vesnici a mám strach, aby se tu zatím něco nesemlelo. A to neznáte dědu. Mám to vážně komplikovaný. Škoda, že když dneska manžu potřebuji, tak tu není ☹ Ve dvou by se to zvládlo líp.

kackark
22. čer 2009

Marti, nic jiného mi asi nezbyde. Ještě počkám až půjde okolo ta sousedka s kočárkem a poprosím jí, aby starostovi zavolala, je to její příbuzný. To bude nejschůdnější cesta. A pak kdyžtak tu policii.

jaspina
22. čer 2009

Kači, asi to s tím dědou fakt nemáš jednoduché.. ☹ Obzvlášť v těhu musí být takové soužití těžké!

tercie
22. čer 2009

Evi prvně gratuluju moc tobě, že plodovku máš za sebou a že to vypadá dobře. Výsledky to určitě potvrdí 🙂

Kači s pejskem taky poradím jen městskou policii, ta to má v kompetenci. Radši k němu ven nechoď, ať tě ještě třeba nekousne, jestli cítí háravou čubu tak nikdy nevíš, ajk zareaguje. I ten rozhlas není od věci. Ať to dobře dopadne 😉

evanek77
autor
22. čer 2009

tercie,
díky, trochu to škube, ale to dělalao i loni a OK, tak věřím, že to bude fajn 🙂
jsem nakonec v poledne usnula jako šípková růženka, vzbudil mne až hlad, ale už mám v sobě ovesnou kaši s jahodovou trestí z čerstvých jahod, ňam 😉
kači,
uplně bych si toho labradorka pomazlila, jak ho popisuješ ☹ ☹ ☹ chudáček, musí se hrozně bát...

evanek77
autor
22. čer 2009

jo a terci,
my tu básnili o růžové a tys hned doladila fotečku, krása 🙂 🙂 🙂

tercie
22. čer 2009

No Evi to je kytice před 5 lety, měla jsem ji usušenou a už z ní padal binec, tak jsem ji vyhodila, a udělala si s ní ještě památeční foto, a včera jsem dostala novou krásnou, je jich už o 5 víc 😀 to je děs, jak ten čas letí...
Shodou okolností je ale taky z červených a růžových 😀 růžová je v kurzu 😀
A jahůdky bych si taky dala, jenže po včerejší opičce radši neriskuju 😀
To je dobře, že odpočíváš 🙂

kackark
22. čer 2009

Holky moje, tak si pejska odvezli a já tu brečím jako malý dítě. Vůbec to nezvládám. Byla to fenečka a hned bych si jí nechala. Nakonec musela přijet policie státní, protože pod žádnou městskou policii nespadáme. Je mi to tak líto 😢

kackark
22. čer 2009

Tohle jsou chvíle kdy těhotenské hormony přímo nesnáším ☹

evanek77
autor
22. čer 2009

kači,
nesmutni, místo štěňátka bude na vánoce miminko 🙂

mar26
22. čer 2009

Kačko úplně tě chápu...snad ho majitel najde ....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru