Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
27. čer 2009

Mimi, asi, tak 😉 😵

mimina321
27. čer 2009

kači ale pre istotu sme to poistili 😵 😀
keby náhodou....

mimina321
27. čer 2009

mala by som ísť trochu popracovať nech mám poobede pokoj 😝 tí malí šarvanci už začínajú robiť neplechu všetko rozvlekajú normálne nestíham sú na mňa 3 😀

kackark
27. čer 2009

Mimi, jistit, to je potřeba, to určitě 😉
Tak to máš doma veselo 😀

jaspina
27. čer 2009

ahoj holky-nám na psa funguje spolehlivě ten obojek proti klíšťatům od Bayera - ale jiné značky ne..
Dnes jsem byla od rána jak něčím praštěná - furt se mi chtělo šíleně spát. Ale to je z toho Utroše - dnes jsem brala první.. Taky jsem včera v trhu koupila borůvky a upekla tvarohový koláč s borůvkama, tak jsem si doma labužírovali.. Já ho miluju!
Jo - nemáte náhodou některá doma fragranitový dřez v kuchyni? Zajímalo by mě jaké má nevýhody..

murynka
28. čer 2009

ahojky holky 🙂

kači tak krev se dá prý nabrat po 10 dnech 😉 včéra jsem se o tom bavila s jedním pánem a byl na odběru po 10 dnech 😉 ale bude to dobrý neboj 😵 😵

včéra cítil už kopání i manžílek je to takové jemné ale položil ruku na bříško a cítil to 😵 konečně už i on vnímá našeho prcka 😀

dnes máme rok výročí od svatby,bude to pro mě takový vzpomínkový den 😀 ..
ráno mi od manži přišla krásná SMS pak na to od našich úžasných svědků a ta už mě rozplakala 😅

copak máte dnes v plánu??

kackark
28. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. plus velký ultrazvuk
Nella......................42DC
Tercie....................18DC
Jaspina...................17DC
Strouzek.................17DC
Papua......................9DC
Mimina.....................7DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
28. čer 2009

Krásný den přeji všem 😵

Mury, přeji vše nej k výročí 😉 🙂 Hezky si s manželem ten den užíjte. Nás to čeká za týden a kousek 😉
A díky za zprávu o těch odběrech.

murynka
28. čer 2009

kači já jsme zatím sama doma ☹ manžel přijede až tak ve 3 hodiny 😒 .....myslím že to oslavíme příští víkend že někam vyjedeme 😵 ..dárek stejně už dostal 😀 takže dnes maximálně nějaká večeře 😀

jak dneska je?venku s eto nějka zase mračí 😖

kackark
28. čer 2009

Právě, že je venku nic moc 😖 My ani v plánu nic zásadního nemáme.

Nevíte někdo něco o innesce, jestli už náhodou nemá chlapečka?

murynka
28. čer 2009

o inesce nic nevím 😕 ale hodně chodila do jiného tématu....společný termín myslím...

murynka
28. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

kači nemá 😀 😀 ted přispěla 😀

evanek77
autor
28. čer 2009

ahoj vlaštovičky,
no inneska už ho bude mít v náručí cobydup, 40tt, to to uteklo 🙂 😉

kackark
28. čer 2009

Mury, ty seš ale detektiv 😉
Ahojky Evi, jakpak je dneska?

mimina321
28. čer 2009

ahoj 🙂
u nás prší ako o život 😖 aspoň dnes mohlo byť pekne
inezke sa to naozaj kráti
no kočky moje ked bude takto pršať tak plány budú sedieť pri tv a pc 😀

tercie
28. čer 2009

Ahoj holky, přeju Vám pěknou neděli 🙂 U nás nic novýho, krom toho, že si BT zas ze mě dělá bžundu a přeskakuje si kam chce, a jak se pak jeden má trefit, žejo 😀

mimina321
28. čer 2009

terci ahoj 🙂
aj u mňa vizerá zatial všeliako ale neva 😵

tercie
28. čer 2009

mimi stejně je to sranda s tou teplotou co? Jenže já měla zas plno oslav, a popíjela jsem, tak je to asi zkreslený, že z toho nemůžu dělat závěry, no... Ale jako ovu 10DC to se mi ještě nestalo 😀

mimina321
28. čer 2009

terci mne už ano 9dc aj potvrdené testami,niekedy si telo robí čo chce,ale je to zriedkavé
práve som pozerala foto zo záplav čo máte u vás,jedna holka hodila pár na modrú strechu-je to hrozné a tých ludí mi je velmi lúto 😢to sa ani nedá pozerať bez slz 😢

tercie
28. čer 2009

Je to děsný, já na to radši nekoukám , protože bych taky řvala...

Já spíš měla ovulku vždycky ve druhý polovině cyklu, tak jsem na to dneska čuměla jako zjara 😀 Ale uvidím co to provede zejtra no...

mimina321
28. čer 2009

my to pre istotu istíme 😀 😀 tak to poistite a nemusíš nad tým tak rozmýšlať 😵

tercie
28. čer 2009

to já právě pojistila dneska, myslela jsem si že to ze 14 dne skoč na ten tradiční 18tej a ono prd, desátej jen to fikne, já myslela že mě jebne 😀

tercie
28. čer 2009

no a desátej mě vůbec nenapadlo něco jistit, samozřejmě 😀

evanek77
autor
28. čer 2009

kači,
už je mi úplně fajn, naštěstí 😉 🙂
ty záplavy jsou hrozné a u nás leje a leje dál, chudáci ti na severní moravě ☹ ☹ ☹

kackark
28. čer 2009

Ahojky Evi,
to jsem moc ráda 😵
Holky, kdyby jste věděli o někom ze zaplavených oblastí, komu by udělal radost téměř nepoužívaný plynový sporák s elektrickou troubou, tak rádi pomůžeme. Ještě máme starší, ale funkční ledničku, třeba by někomu taky posloužila.

evanek77
autor
28. čer 2009

kači,
nikoho tam nenám, ale je mi jich moc líto, kdyby se alespoň počasí umoudřilo a zbytek věcí, co se podařilo zachránit neničily další lijáky 😝 😔

mimina321
28. čer 2009

terci no to je prúser 😝 takto to s tebou vypieklo -je možné,že sa to prepíše zatial to máš len čiarkované
no vru dievčence to je hrozné už aby nepršalo

tercie
28. čer 2009

Já tam holky taky nikoho neznám...
Ale je to dobrej nápad, zrovna jsem si říkala co s nábytkem až se budem stěhovat, budem mít jinej a tohle co máme by mohlo ještě někomu potřebnýmu dobře posloužit...třeba se najde nějaká organizace, která by to nějak zprostředkovávala... uvidíme, třeba se něco objeví a budem moct přispět kapkou do mlejna...

Mimi ono to vyhodnocuje každej den tu teplotu a asi to i srovnává s ostatníma grafama, a pak si to takhle přepíše no... ale jak říkám, popíjení asi udělalo taky svý, protože já tu ovuli cítím teď, 3 dny už mě bolí břicho. A to že je to čárkovaný, tak si FF není jistej 😀 přece jenom je to jen program, a nemůže vědět všechno 😵

mimina321
28. čer 2009

terci tak ešte nádej je 😵 no ja som našla niečo na českích stránkach tam zapisujem teplotu ale neviem či mi to označí ovu
označuje to predpokladané plodné dni,ale to je len orientačné

tercie
28. čer 2009

není to ten online menstruační kalendář? Ten jsem dělala taky, ale tam je to úplně stejně jako v kterýkoli netový kalkulačce, že ti to v prostřed cyklu označí předpokládaný plodný dny aap posílá ti to hlášku že máš dostat menses a tak, celkem k ničemu. Ten FF je dobrej, já jsem spokojená, i když mi trvalo, se v tom trochu orientovat, protože neumim anglicky ani fň.

Mimi naděje je vždycky 🙂 a umírá poslední 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru