Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
24. lis 2009

aduš to je jasný při mimču se to bere, a nevěřím že máš takový binec, ono je binec a binec. binec neumyté nádobí, nevysáto atd. to je normální binec, binec typu zbytky jídla všude, hovna od psa na koberci (a že jsem už v takových domácnostech byla a ani neměli malé děti) to je hnus bordel a ten je neomluvitelný a ten určo nemáš 😉

adajar
24. lis 2009

strouzek no pradlo vsude, ale nadobi davam do mycky. Ale zachod a koupelna je hnus velebnosti. A vareni kdyz jsem sama doma neresim.

strouzek
24. lis 2009

aduš tak to popisuješ prostředí u nás doma ne? já taky nemám nějak zvlášť uklizeno, zrovna dneska jsem koukala na koupelnu že už se musím překonat a umýt aspoŇ vanu umyvadlo a vytřít, co jsem doma jsem lenivá až hrůza.

adajar
24. lis 2009

strouzek no pockej z malou to bude jeste horsi.

murynka
24. lis 2009

kači také mám rozlehlý barák a to mě právě naučilo nemít takový strach protože do koupelny na wc prostě musím 😅 a volat tchýni kvůli každé blbosti to se mi nechce.......prostě panický strach nemám a jsme za to i ráda 😅

ty jooo holky já stíhám vše uklidit 😅 uvařit vyleštit ten hrozný stůl i nábytek 😀 😀 dneska jsme vyprala 3 pračky 😝 a musím vyžehlit....já nebyla zvyklá moc prát a ted 😕 😕 to je prádla 😀 😝

ale máme hodnou holčičku pořád spinká takže to zvládám 😎

strouzek
24. lis 2009

jj s tím počítám, i když zase si říkám že když už jsem v tom shonu tak se umím překonat, vlastně by se dalo říct že čím víc jsem měla práce v zaměstnání tak tím víc jsem měla doma pořádek. prostě jsem to měla tak že jsem byla v tom rozletu, přišla jsem z práce, letěla nakoupit, vše zařídila, došla domů uvařila uklidila a ještě mi zbyl čas si odpočinou a super. teď? sedím doma, spím do 10, neuvařím, do obchodu jdu z donucení, a nestíhám ani kafe s kámoškou atd. to samé říká moje máti, když chodila do práce tak stíhala vše i vánoce napéct, uklidit, nakoupit dárky, teď je v důchodu a prej nestíhá nic

mar26
24. lis 2009

mury tak snad Sofi vydrží být hodná,ale věř,že ona je nejvíc hodná tím,že dohání co nestihla v bříšku, ty tt a je ještě moc malinká...uvidíš jak to bude potom,až už nebude tolik spinkat

já teda vařím téměř denně a uklízet taky stíhám a ztrhaně si nepřijdu..jasně,někdy je únava větší, když má horší noc jako dneska, ale red bull to vždycky alespoň malinko napraví 😀

strouzek
24. lis 2009

holky já myslím že budu jako vy, prostě sice to bude kolotoč ale myslím že když budu vědět že musím tak prostě to zvládnu i navařit, teď je prostě ten problém že vím že nemusím a to je to nejhorší, že se mi nechce

adajar
24. lis 2009

mury pockwej za mesic to uz tolik spat nebude. Ja mela taky naklizeno dokud spal.

mar no varit stiham poklidit taky, ale jsem spis lina no.

murynka
24. lis 2009

marti nepočítám s tím že bude hodná pořád 😉 to fakt ne 😀

ale pořádek tu prostě udržovat budu a musím máme vše nové....

také si nepřipadám strhaná na to že vstávám ve 24 h ve 3 v 6 a pak už nejdu spát 😅 a ještě toho tolik udělám ale musím říct že jsme na sebe hrdá 😀 že to zvládám 😅

red bull tě nakopne ju?? 😀 a co dneska je Natynka hodná??

jaspina
24. lis 2009

Já mám pocit, že to nestíhám a to mimi nemám 😅 Ale ráno odjíždím před 7mou a kolikrát přijedu po 17té hodině a utahaná jak kotě. V sobotu většinou funguju, ale v neděli se mi chce lenošit.

strouzek
24. lis 2009

aduš ty si můj člověk, lenost na nás vlezla co? 😀 no nic holky musím končit když už jsme u toho trošku teda poklidím nerada ale trošku jo, manžovi udělám něco na jídlo a pak zase zalehnu do své oblíbené polohy na gauč k telce 😀 😀

strouzek
24. lis 2009

jaspi já jsem taky měla pracovní soboty, to jsem byla jak robot, naklidit, uvařit, vyprat vyžehlit, byteček jen zářil zato teď je to krize, asi si koupím red bul nebo nevím 😀

adajar
24. lis 2009

mury tak to smekam ze to zvladas ja si radsi udelam cas pro sebe nez porad uklizet vsechno dokola.

jaspi vis co klidne lenos.

strouzi ja taky bezim s malym ven. Pac mame otesanka tak at usne nebo bude chtit zase prso.

murynka
24. lis 2009

strouzi 😀 😀 no já jsem vycvičená to by mi manžel dal 😅 ..být líná ale v těhu jsme také byla lemra líná 😝 😀

adajar
24. lis 2009

mury no u nas pulku udela tatinek takze v klidku-

murynka
24. lis 2009

jarusko užijte si procházku a at usne a nechce prso 😀 😀

hele já mám časi i na sebe a na koníka 😀 😀 vidíš ty příspěvky v prosinci se diví jaktože můžu být na netu 😅 😀

a ted jdu na tu hladu prádla 😝 😝

murynka
24. lis 2009

jarusko to jo tatínek také funguje ale ted musí dělat na baráčku to je přednější takže ho domácností neotravuji 😅
ale až to tu bude tak bude vařit když je ten kuchař 😀 😀 😀

adajar
24. lis 2009

mury no jako nechapu. Jenze je fakt ze ja mam Danyska vic vzhuru vzdycky 2x za den tak 2-3 hodky vzhuru a hrajeme si spolu. A je fakt ze hodne spim.

jaspina
24. lis 2009

Strouži redbul před začátkem úklidu mě ještě nenapadl 😀
A koukám, že oblíbenou polohu máme naprosto stejnou - vydržela bych v ní celý život 😀
Za chvilku na mě myslete - pojedu domů, tak snad to auto aspoň nastartuju a nikde nic nezbourám 😅

murynka
24. lis 2009

jarusko na to s etěším až malá začne vnímat více a budeme si hrát 😵 😵 to pak net půjde stranou 😉

už ted se kolem 19 hod.snaží a je vzhůru třeba do 21 tak jí chovám ona pozoruje 😵 😵

jaspi 😅 😀 😀 nic nezbourej 😅

strouzek
24. lis 2009

jaspi red bul je asi dobrej ale holky já znám jednu skvělou věc, po ní budete jak králíček duracel co jede36 hodin bez přestávky 😀 byt bude jen svítit a možná budete zvonit u sousedky že jí chcete taky uklidit 😀 😀 mě to dal jednou šéf, přivezl to z veletrhu, vypadá to jako náplast,je v tom prý ženšen a nějaké přírodní věci na energii, já si dělala srandu že mě nepomůže nic ale dala jsem si to. pár hodin nic ale došla jsem domů a byla jsem jak nadržená veverka. lítala jsem po bytě, za jedno odpoledne jsem stihla tak vygruntovat jak nikdy v životě. okna, vyprat záclony,uklidit ve skříních, vyžehlit, povysávat,odmrazit lednici ...... já lítala po bytě a nevěděla co bych ještě uklidila tak jsem šla leštit boty do botníku. manža přišel a nechápal co se děje, já ho prosila jesstli můžeme jítpěšky někam že nutně potřebuju jít někam pěšky, tak jsem šla v dešti kilometr pro hamburger 😀 přišla jsem domů a ještě v 10 večer jsem šla mít chodbu v baráku protože jsem prostě chtěla uklízet 😀 😀 😀

mar26
24. lis 2009

mury to je jasný, mi máme vše staré max. 3 roky a pokoj a ložnici taky novou
dneska je celkem v pohodě, už se mi budí,tak si jdu pro ní 🙂

jen si to lenošení holky užívejte, s miminkem už to tak nejde, i když na koníka si taky čas najdu a pro sebe taky. A Naty si myslím věnuju hoodně moc, jina by pořád bulela 😀 .

mar26
24. lis 2009

mury to já vím,že nepočítáš,že Sofi bude pořád hodná...ale prostě se spinkacím miminkem se vše zvládá líp než s čertíkem,ale třeba bude Sofi "bezúdržbová" ..jsou to sice výjimky,ale jsou

murynka
24. lis 2009

marti to je jasný také jí všude chválím jak je hodná 😵 ale jsme ráda že je hodná takto ze začátku mám úplně pohodové šestinedělí vše se naučím zaběhnu takže mi to moc ulehčuje 😉 a pak at si klidně zlobí kdo nezlobil že 😀
uvidíš Natynka se srovná a bude pohodová holčička 😵 😵 a třeba naše zase opak kdo ví 😅 😕

půlka vyžehlená tak mám pauzu 😀 😀

kelly1983
24. lis 2009

Ahojky mury...jak se máš a jak válčíte? My nic moc, už jsme byly v nemocnici, kvůli blinkáni. A kde jste? Nemůžu Vás najít, máte nové forum??

murynka
24. lis 2009

kelly jak kde jsme,??? 😕 😕 😕

strouzek
24. lis 2009

holkyýýýý právě dovezli ke tchýni kočár 😀 😀 😀 nejradši bych tam teď hned jela ale je to daleko a manža není doma ☹ tak hold musím počkat do zítra hlavně že je doma pod střechou 😵

kackark
24. lis 2009

Strouži, oni si to tu určitě četli a pochopili, že ho musí dneska dopravit 😀 😀 😀 Gratuluji 😵

strouzek
24. lis 2009

kači to jsem taky říkala že se chytli za nos jak si to přečetli na koníkovi 😀

Evičko moc krásná fotečka tomáška a tebe 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru