Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
18. lis 2009

Vlaštovko, snad a snad se nám i ozve 😉 Ale tolik změn na jeden den. Musí to být zvláštní a zároveň krásný pocit 😉

mar26
18. lis 2009

Naty jsou dneska 4 měsíce 😲 ,toto uteklo 😕

mar26
18. lis 2009

vlaštovko super že homeopatika zabrala,v jakém ředění a jak často j bere? Abych si to zapsala 😅

kackark
18. lis 2009

Marti, zrovna před chvíli jsem na to myslela, že datumově má dneska Natynka výročí 😵 Letí to neuvěřitelně 🤐

mar26
18. lis 2009

před rokem byla teprve bublinka a teď tohle 😀

kackark
18. lis 2009

A teď tohle zhmotněné štěstíčko, viď 😉 To budou krásné Vánoce 😵

vlastovka385
18. lis 2009

Mar, dala jsem 3 kuličky, rozpustila na lžičce v trošce mateřského mléka a dala mu je, na internetu se píše, že se může dát denně až 5 kuliček. Je to chamomilla vulgaris 9CH.

mar26
18. lis 2009

Kačí ty, Evička, Monča...myslím že to pro všechny budou ty nejkrásnější Vánoce 😵
a moc přeju Martince a našim snažilkám,aby ty nej Vánoce pro ně byly ty příští 😵

kackark
18. lis 2009

Koukala jsem, že Farminka je už v 9tt 😵
Jaspi, doufám, že probíhá snaženíčko 🙂 To víš, musíte mi plnit ten můj plán 😀

kackark
18. lis 2009

Marti, kdo by to byl před více jak rokem řekl, že? Možná stejně neuvěřitelné se to teď zdá snažilkám a Martince, ale věřím, že máš pravdu 😵

jaspina
18. lis 2009

Kači 😀 Dnes jdu na folikulometrii a když, tak Pregnyl. Jinak plán se snažím plnit, ale nijak to nehrotím. Už jsem byla z těch všech hormonů nějaká unavená, tak jsem se tento měsíc vykašlala i na všecky ty vychytávky v podobě Gynexu, čajů..atd. Už mi bylo blbě i při pohledu na ně.. Ale do těch vánoc to nějak zvládnu ještě s clostilem a pak se uvidí..

kackark
18. lis 2009

Tak já pevně věřím, že se uvidí // 😵 😵 😵

jaspina
18. lis 2009

Kači ty si věčná optimistka že? 😉 Já už nemám doma ani těhutesty, kdyby se MS opozdila. Už jsem zanevřela na všecky testy a ignoruju je..

murynka
18. lis 2009

ahojky holky 🙂

maminky potřebuji radu ☹

naše malá má asi rýmu ☹ ..těžce dýchá nudličky jí netečou nekašle jen občas kýchne a já nevím kdy mám použít odsávačku 😕 😕 jsme to ale neschopná mamina co 🙄 🙄 ??

moc děkuji za rady je mi jí ta líto ☹ ☹ ☹

kackark
18. lis 2009

Jaspi, ani mi nic jiného nezbývá, než být optimistkou 😀 A když se MS opozdí, tak se nebojím, že nepoznáš, že jsi těhu, a ještě více by mě překvapilo, kdyby jsi do lékárny pro testy neběžela 😀
Máš to dneska bez šéfa?

kackark
18. lis 2009

Ahojky Mury, taky bych si rady nevěděla ☹ A nepiš o sobě, že jsi neschopná, není to pravda.

kackark
18. lis 2009

A posílám berušce pohlazení.

jaspina
18. lis 2009

Kači dnes tu není. On to často nehlásí a prostě přijede.. Ale dnes asi ne. V pondělí měj asi dobrý den - napřed jakože odjel, tak já hned na net a on se vrátil a vyhmátl mě 😀 Ale v pohodě, nic z toho nedělal - přijel mi říct, že můžu jít domů o hodinu dřív, tak v tu chvilku jsem ho měla i ráda 😀

Mury s tak malým miminkem bych vůbec nevěděla co dělat, ale jsem strašpytel, tak bych letěla k doktorce - nebo jí aspoň volala co mám dělat 😅 Teplotu nemá?

kackark
18. lis 2009

Jaspi, tak to je dobře, že z toho nic nedělal. Já se půjdu pomalinku strojit a za chvíli pojedu na rehabku. Už se těším, jak se mi zase uleví od bolesti zad 😵

kirkee
18. lis 2009

Nelekejte se, ze vam sem lezu, jen jsem nakoukla, protoze se mi libil nazev 🙂
Murynko, odsavacku rozhodne ne, kdyz nema nudlicky - tu opravdu jen na tekute nudlicky, kdyz je jich hodne, a jeste treba jen jednou denne, nedrazdit zbytecne sliznici, ktera je jemnoucka, tenoucka.
Takhle to maji snad vsechny miminka, ze kychaji, vsak ma v dutinkach jeste zbytky plodove vody, tak to asi potrebuje vykychat ven, nas maly to mel taky tak, rozhodne bych se toho nelekala a nijak nezasahovala 🙂

jaspina
18. lis 2009

Kači já jsem myslela, že už jsi ty rehabky dochodila.. Je fajn, že jich máš víc.. 😉

kirkee
18. lis 2009

Jeste me napadlo, ze jestli mas pocit, ze spatne dycha, tak ji do nosanku kapnout kapicky, jednu kapku do kazde direcky. Kapicky jakekoliv, jsou vsechny stejne, slozeni chlorid sodny do 1% a zbytek voda.

murynka
18. lis 2009

kirk moc děkuju 🙂 😉 jsi hodná cením si každé rady 😉

jaspi mě spíše děsí že bych sama měla sednout do auta a jet 😅

kackark
18. lis 2009

Jaspi, měla jsem konec, ale byla jsem si vyškemrat další 😀
Ještě mi zbývá jedna na příští týden a to je tak, tak. Nevím, jestli se jí vůbec dočkám 😲 Tak já jedu, mějte se tu hezky. Po poledni se ukážu, a pak zase pojedeme na monitor.

jaspina
18. lis 2009

Mury a dřív si řídila sama nebo ne?

murynka
18. lis 2009

jaspi jezdila a jak drak 😀 😀 ale ted s malou se bojím navíc jí musím mít vzadu ve předu mám airbegy..a vzadu ještě proti směru jízdy takže na ní nevidím 😖
je jasný že to budu muset jednou zkusit ale ted se ještě bojím 😔 😔

vroninka
18. lis 2009

Murynko, a jdou ti vypnou ty airbagy u spolujezdce? myslím, že existujou zrcatka, abys viděla na mimi, když je vzadu.

vlastovka385
18. lis 2009

Mury, víš co, možná to není rýma, Tibor když byl takhle malinkej, tak taky chrčivě dýchal, prý to tak malý miminka mají, prej nemají dorostlou nosní přepážku nebo co. Pokud jí netečou soplíky, tak bych ji s odsávačkou nestresovala, zkus zvlhčit vzduch v místnosti, možná je příliš suchý, na Tibora to účinkuje, když takhle chrčí.
Ještě k té vpáčené bradavce, existují formovače bradavek, kterými prý jdou ty bradavky vytáhnout.

murynka
18. lis 2009

vroninka nejdou vypnout...no zrcátko je ale když je otočená k sedačce 😕 😕

vroninka
18. lis 2009

no právě. to myslím,že taky jsou na to, i když jsou otočené zády. na netu bys něco o tom našla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru