Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
14. črc 2009

Mury, paráda.

Kočičky, i já se musím rozloučit, jedeme na plánovaný výlet. Mury, budeš tu? Přeposlala bych Ti sms od Moničky, aby jste byly v obraze 😉

kackark
14. črc 2009

Mury, taky moc chválím fotečky 😵

sarlotta
14. črc 2009

Ahojkytak nakukuju co OLIVER🙂)) A ZATÍM NIF 😠 😉

Evičko to jsi napsala dobře... je to smutné, ale je v tom naděje... a má ta paní i nějaké sourozence ?

evanek77
autor
14. črc 2009

šarlotko,
má dva bratry 😉

jaspina
14. črc 2009

Já se dnes docela nudím - přes prázdniny je tu fakt mrtvo a tady se skoro nedebatuje.. 🙄

mar26
14. črc 2009

jé Monča rodí, moc jí to přeju, ať má brzy Oliverka u sebe
...na druhou stranu mě to zase hodilo do pěkný depky...protože já porodím asi tak o Vánocích 😔

Všechny kolem mě, co mají TP po mě rodí a já nic a ani to k tomu nesměřuje 😢

Dnešní monitor naprosto rovná lajna....otevřená na špičku prstu a CS stále 2....kontrola v pátek,ale nic nenasvědčuje tomu,že bych měla rodit. Jsem z toho pěkně rozhozená,protože manža si může vzít dovču už jen příští týden,pak prostě musí být v práci,protože dovču mají kolegové a někdo tam být musí. Na 99% mě nebude rodit můj doktor, minulý týden proležel v nemocnici kvůli plotýnce..hrozí mu operace a nemůže se moc hýbat...tak že fakt asi budu rodit s tím jeho kolegou. Prostě proč mi nic nevychází ☹

evanek77
autor
14. črc 2009

marti,
jejda, snad nebude tak zle.... 😉

maova
14. črc 2009

Ahoj holky, děkuju všem 🙂

Ba přeju, ať má porod brzy za sebou a Marti, ty nebuď smutná, honem s depkou pryč, jsou i horší věci a Natálka si prostě jen chvilinku chce lebedit ještě v bříšku a může se to změnit během hodiny 😉 A věřím, že do příštího týdne to bude, aby mohl být i manžel s tebou 🙂 Držím palečky 🙂

andara
14. črc 2009

Ahojky.
Mar-ja mela stejnej nalez a porad rikali, ze se prcek nechysta a naplanovali mi vyvolani a po posledni kontorle mi vecer ve 3rano prdla voda 😉 Nebooj, ono to prijde, porodit musis 🙂

andara
14. črc 2009

...a jinak, holcicky se prece krasli a cesou atd., proto jim to tak trva 😀

mar26
14. črc 2009

Marti,andaro děkuji 🙂

ono mě ale netrápí to ,že se jí nechce,spíš ty okolnosti a i když se narodí příští týden,tak manža se mnou nebude...protože než mě pustí domů,tak je další týden a to už musí do práce.

andaro to mě těší,že se taky někdo vyhnul vyvolávání 😉

dracekmracek
14. črc 2009

Martinko věřím že to je na palici ale jak už jsem slyšela od několika kamarádek tak furt nic nic a najednou zničehonic to přišlo,aniž by to někdo čekal....je mi líto že tvůj mudr nemůže,ale věřím že tamten kolega bude dobrý fakt 😉

my máme dnes 2 roky od svatby,to to uteklo.tak aspoň něco mě těší.

dracekmracek
14. črc 2009

a moc držím palce Moničce a malému ať jsou brzy spolu🙂

mar26
14. črc 2009

dráčku tak přeji krásné výročí 😵 a hezky to oslavte 🙂
letí to fakt hrozně moc, nám se blíží 5-ti leté výročí 😵

maova
14. črc 2009

Marti, já vím, že to není nic radostného, ale budeš mít Natálku, to bude největší štěstíčko a určitě to překonáš, těch pár dnů, týdnů, kdy bude manžel muset být v práci uteče a potom budete spolu. Vím, že by to bylo lepší ze začátku, ale ty to zvládneš a Natálka ti bude dělat určitě jenom radost 🙂 Vím, že to nejde, ale snaž se na ty okolnosti nemyslet, užij si ještě teď poslední dny klidu a určitě bude dobře a doktor ti určitě poradil dobrého kamaráda, který tě odrodí, i když ho neznáš 🙂 I když on sám by byl lepší, to je jasný. Ráda bych tě nějak povzbudila, ale víc to asi neumím 😉

Dráčku, hezky si užijte výročí 🙂

mar26
14. črc 2009

Martinko jsi zlatíčko...co jsou moje trable proti tvým? Si za to vždycky nadávám,ale prostě každá situace má nějaké starosti a vždycky se jim ubránit nedá,ale stydím se 😔
Vím,že máte všechny pravdu..jen to prostě těch nečekaných zpráv bylo dneska nějak moc,ale bude líp 🙂

Jsem si udělala pěknou porci palačinek 🙂

maova
14. črc 2009

Marti, hezky si pochutnej na palačinkách, ty ti určitě zlepší náladu 🙂
To je jasný, každý má svoje trápení a v té chvíli je to to největší 🙂 Mě taky to moje přijde jako největší a přitom se dějou horší věci. Prostě to tak je, ale pak si uvědomíme, že na tom nejsme tak špatně a hned je trochu líp 🙂 Teda aspoň já mám takový pocit 🙂

dracekmracek
14. črc 2009

Martinko palačinky závidím 🙂 chápu tě taky se bojím že s náma jirka nebude moc být,šetří si hodně dovolenou aby měl 14 dní ale taky to musí nahlásit dopředu,takže bůhví....ale já věřím že to zvládnete a aspoň pár dní budete spolu 😵

sarlotta
14. črc 2009

Hele mar🙂) termín máš zítra matko🙂))) doporučuju hopsat na baloně... mě tak prdla voda, přesně na termín🙂))))))

A jinak říkám Ti, že 17.7. je krásné datum... máš přece inteligentní holčičku a ta si vybere určitě ten nejlepší okamžik🙂)))
Chápu jak se cítíš... je to směsice těšení, strachu, nervozity,touhy vidět už miminko, obav jaké to bude a jak se postaráš o maličkou... počkej za pár dnů už budeš přemýšlet jen jak to udělat aby přestala plakat 😀 a létat mezi kojením a přebalováním.

sarlotta
14. črc 2009

Mar🙂 věř tomu, že jsem si ani nevšimla kdo mě rodil a že tam bude spousta lidí kolem a stejně Ti to bude ale úúúúplně jedno...

sarlotta
14. črc 2009

kačííííí tak co BA ??????????????????? jsem napnutá jak malé gatě a Ty nikde s info.

mar26
14. črc 2009

šarlot už hopsám tři hodiny..teď jsem dala vínko 😀
jo asi jo,ale švagrová s Dr. rodila a prý to bylo fajn..no nemá cenu to řešit, stejně prý budu v dobré péči 🙂
a děkujuuu

evanek77
autor
14. črc 2009

mar,
né že porodíš v noci 😉 🙂

dracekmracek
14. črc 2009

to já pořád nevím kde rodit,v pondělí na kontrole mi primář řekl že by mi doporučoval Prahu,tak já nevím....vypadá to že mi budou vyvolávat porod dřív,a pak co nejdřív půjdu na operaci.

Martinko já cítím v kostech že to přijde 😉 😵 taky bych strašně ráda rodila s primářem nebo paní doktorkou v caru ale bohužel 😔 se po tom všem bojím....

kackark
14. črc 2009

Holky, jsem tu. Psala jsem sms murynce, ale kouká na dvd a asi jí to chytlo, tak nedala vědět.

Kuk, jmenuji se Oliver a právě jsem se narodil mamince Monice a tatínkovi Daliborovi. Měřím 48 cm a vážím 2750g.

A sms mi přišla v 17:52.

Tak už víte vše 😵

mar26
14. črc 2009

Evi proč ne? 😅

Jéé tak mooooc gratuluji Monče, krásná váha,takový drobeček a přeji kupu zdraví 😵 a bulím

dracekmracek
14. črc 2009

to je krásný moc gratuluju 😵 😵 😵 a děkuju kačence za zprávu 🤐 😵

kackark
14. črc 2009

Marti, dávám Natálce do konce týdne, to mám totiž narozky, a pak jí důrazně domluvím, neboj 😵 Kočko, dočkáš se, neboj a na sms od Tebe se budu těšit stejně, jako jsem se těšila na tu od Monči 🙂

Kači, užíjte si výročí, mi slavili před týdnem.

Jinak Monča má někdy teď narozky, vím že je rak, tak kdoví, zda si Oliverka nenadělila k narozkám a taky by mě zajímalo, jak se chuděra nakonec dostala do porodnice, ale teď jí takovýma otázkama zatěžovat nebudu.

mar26
14. črc 2009

dráčku tak uvidíš,jak se nakonec rozhodneš s tou porodnicí

kackark
14. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... čeká holčičku
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................25DC
Mimina....................23DC
Tercie......................6DC
Jaspina.....................5DC
Strouzek...................5DC
Sarlotta...................čeká na 2. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
Farmi.......................čeká na MS a další snaženíčko

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru