Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
8. srp 2009

Mimi? taky sem mimo. 😝

kackark
8. srp 2009

Sarlott, našla jsem to. Měla zamlklé těhotenství ☹

jitulik24
8. srp 2009

Ahoj holky, tak vidím že se to o mě a o mém zamlklém těhotenství doneslo i k vám ☹ 😢. Bohužel je to tak ☹ , miminko se přestalo vyvíjet v 5tt a já jsem byla v 9tt . Hold se nám v tomhle lepí smůla na paty ☹ . Je pravda, že otěhotnět pokaždé hned napoprvé po IUI je takový malý zázrak, ale k čemu mi to je, když se stejně miminka nedočkám? Revizi mi dělali přímo v CARu. Pokud nebudou nějaké komplikace, tak bych koncem září mohla na další IUI 😉 . Tak že by do třetice všeho dobrého 😉 ? Musíme věřit, protože nic jiného nám nezbývá 😉 .

vefi89
8. srp 2009

Jitulik, prajem ti vela stastia a budem drzat palceky....ja som mala jeden spontanny potrat v 14tt a viem ,aka je to bolest

jitulik24
8. srp 2009

Já už to mám za sebou dvakrát poprvé v 21tt a teď, nápor na nervy je to silný, ale musíme bojovat. Děkuji 😉

sarlotta
8. srp 2009

Jitulík... ouvej ouvej to je mi moc líto.... vím dost přesně jak se cítíš... letos jsem si to taky prožila 2x... a přes to máme genetiku v pořádku.... tak je to sázka do loterie... doslova... otěhu není problém... nervy jsou to hrozné.. nesmíš zapomět dýchat a věřit, že bude líp.... určitě se miminek dočkáme.... 😉

dadunka
8. srp 2009

Holky, díky za pochvalu malého 😉

Jitulík, mrzí mně to, ale do třetice to určitě klapne!

A co těhulky, jak se těhulkuje?????

Snažilkám držím palce a přeju pevné nervy! 🙂

evanek77
autor
8. srp 2009

krásnou sobotu vlaštoviičky,
dadu,
četla jsem to manželovi a jsme dojatí oba, to byl tedy frkec. Hlavně že to dobře dopadlo, užili jste si koukám pěkných šoků, ale chlapečka máte nádherného 🙂 🙂 🙂
jitu,
je mi to líto, snad se v září povede na děvět měsíců 🙂 🙂 🙂

farmarska
8. srp 2009

ahoj holky! sem tu pár dní nebyla a vy tu máte popsané takové romány, tak jsem to dočítání vzala jen tak na hrubo 😉
jen příběh porodu dadunky jsem si přečetla pěkně celej, abych si připoměla, co mne jednou snad zase čeká 😀
dadun, gratuluju k miminku a k tomu jak jsi to krásně a statečně všechno zvládla 🙂

Jitulíku, co se ti přihodilo mne mrzí. život je někdy pěkná sv... 😢
i já si to už letos prožila dvakrát ( 13tt a 10tt) , ale ted doufám, že se do třetice všeho dobrého zadaří 😵
no co nám taky jiného zbylo, než doufat že 😅
jitul však už to znáš, brzy bude zase líp a přeju ti aby jsi se brzy mohla zase radovat ze dvou // 😵

holky v pondělí si chci udělat testíka 😉 to už by tam třeba mohlo bejt něco vidět 😨 alspoň stíneček 😅 😀 jestli ne, to zase bude depka 😠 😀 😝

evanek77
autor
8. srp 2009

farmi,
doufám, že depka nebude 😉 🙂 🙂 naopak 🙂 🙂 🙂

murynka
8. srp 2009

ahojky holky 🙂

jitulik sledovala jsem tvé albíčko je mi to moc líto 😔 😔 ale musíte být silní a do třetice se určitě dočkáte zdravého krásného miminka 😵 😵 😵 jako ostatní tady 😉 😉

maova
8. srp 2009

Ahoj holky, hlásím návrat z dovolené 🙂 Doufám, že tady jste všechny v pořádku a daří se vám dobře. My jsme se měli krásně, jsme docela unavený, ale spokojený 🙂

evanek77
autor
8. srp 2009

marti,
tak to se těšíme na fotečky 😉 🙂

maova
8. srp 2009

evi, právě stahuju, jenom je jich strašně moc, tak musím vybrat zase jen malý výběr 🙂, tohle by vás nebavilo 😀

evanek77
autor
8. srp 2009

jasan, to tolik nespěchá, pěkně se nejdřív aklimatizujte na návrat 😉 🙂

murynka
8. srp 2009

ahojky marti kdepak jste byli?v řecku?na fotečky se těším a klidně mi pošli všechny 😀 😀 mě to baví 😀 😀

maova
8. srp 2009

Mury, ne ne, do Řecka se teprve chystáme, jestli to vyjde 🙂 Teď jsme byli v Českosaském Švýcarsku na cyklodovolené 🙂 Ale fotek je přes tisíc, to snad ani nejde poslat 😀

murynka
8. srp 2009

marti aha 😨 😵 tak to jo to jsme nějak špatně pochopila 😅
jejda 1000 fotek to asi také ráda fotíš co?? 😀 😀
jde na rajce.ale po složkách 😉

evanek77
autor
8. srp 2009

přes tisíc? to by manžel trpěl, nesnáší focení... no a vlastně i kolo, i když jinak hodně sportuje. Ale co jsme spolu, kolo mi stojí ve sklepě 😝

murynka
8. srp 2009

evi 😀 😀 😀 já to chápu my z dominikánské také máme asi 1200 fotek 😅 😅
ale to kolo chápu manžel také nerad kolo 😀 😀

maova
8. srp 2009

My jsme fotili hodně i krajinu, je to tam fakt nádherný. A protože nám v pátek před dovolenou přišel nový foťák, tak jsme si to focení fakt užívali a fotili úplně všechno 😀 A kolo já prostě miluju, i kopce, i když tady to bylo teda hodně náročný, ještě po tom půlročním ležení, takže jsme jednu etapu vynechali, protože jsem si fakt potřebovala odpočinout. A přítel se teda taky naštěstí pro kolo nadchnul, takže nás to baví oba. A tohle je taková každoroční cyklodovolená, jezdí nás jedenáct a vždycky se na ní těším 🙂

evanek77
autor
8. srp 2009

mury,
já kolo dost milovala, s partou jsme toho dost projezdili, moje první láska byla do cyklistiky blázen (a je pořád) a mne to dík němu také chytlo, ještě pamatuju, jaké jsme měla absťáky, když jsme se rozešli a já přestala každý den jezdit minimálně 30km... hodně jsem pak chodila alespoň na spinning, ae od mimoděložního nedělám nic a jsem knedla 😝

murynka
8. srp 2009

marti já to chápu co máte za fotáček??

evi to muselo být docela hrozný odvykat si na něco co jsi měla ráda vid?....

murynka
8. srp 2009

jiank my máme motorku letos tedy mám smůlu ☹ ale loni jsme najezdili hrozně moc a mě to chytlo 😀
takže vášeň pro něco naprosto chápu 😅

evanek77
autor
8. srp 2009

já mám s manželem společnou lásku běhání, ale dík jeho alergii a mým snahám o mimi to už také není něco k chlubení 😔 ... pak nemám mít tolik kilo nahoře, asi jdu alespoń na crosstrenažer, koupili jsme ho, když jsem po první narkoze měla pohlou krční páteř a děsně mne bolela záda a je to super, fakt ho používám 😀
jme dnes byli na grilování a mám tak oteklé kotníky, že jsem se nemohla dostat z bot ☹

evanek77
autor
8. srp 2009

mury,
já se vrátila z dědiny do města, celkově to bylo blbé... ale už je to 10let a dnes jsem ráda, že je všechno tak jak je 😉 😉 😉

murynka
8. srp 2009

evi prosím tě váhu neřeš 😉 😉 manžel tě má rád takovou jaká jsi 🙂
ty jo my ani neběháme 😅 fakt co jsme na vesnici tak jen chodím se psem jinak bez auta ani ránu 😅
se mám čim chcubit co 😝

evanek77
autor
8. srp 2009

mury,
jak říká kamarád: do 25ti vypadáš, jak ti nadělila příroda a od 25ti jak si zasloužíš 😀 😀 😀 to víš, bude mi 33, já už mám jinej metabolizmus

murynka
8. srp 2009

evi tak to mám ještě jeden rok a jeden den čas 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
8. srp 2009

jů mury,
tak to vše nej 😉 😉 😉 😉 😉 takže zítra? Splnění všech tvých přání a přáníček 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru