Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

maova
27. říj 2009

Evi, tak to jméno mi nic neříká. Já znám z poradny Kouckého a nebo třeba Řežábka, ale jinak netuším. Docela bych si to taky přečetla, kdybys na to někde ještě narazila.

evanek77
autor
27. říj 2009

marti, možná Koucký, já to teď hledám a nemůžu najít, já na to narazila u něčeho jiného, ale byl to obsáhlý rozbor...

maova
27. říj 2009

Tak kdyby náhodou, tak dáš mi to třeba do IP prosím? Zkusím to taky najít.

evanek77
autor
27. říj 2009

jasně,
zkusím, ale pode toho, co jsem našla, to bude koucký, hledala jsem to buď skrz magnezium nebo cervix score...

strouzek
27. říj 2009

hoj holky na chvilku jsem usnula a tady se tak povídá 😀

evičko no teda co na to říct, bože já najít manžovi na košili rtěnku tak fakt nevím co bych dělala asi bych ho zabila. ti chlapi mizerní co si myslí? 😠 ach jo snad se to nějak vysvětlí ale zavěšovat ti neměl i když můj by to udělal taky jak ho znám, ale vůbec za těchto okolností ty před porodem on někde v luftě a ještě toto ☹ uvidíš vysvětlí se to, je dobře že to tak bereš, tomášek bude brzo na světě a to je teď důležitější než rtěnka 😉

mao ahojky moc bych ti přála aby si byla brzo těhulka, taky si myslím že čím dřív tím lépe, s tím ležením no určitě to musí být šílený jen ležet ale za to miminečko na konci by to stálo

maova
27. říj 2009

evi, taky jsem to teď zkusila hledat, ale zatím nic, ještě to budu dál zkoušet. Moc děkuju.

stroužku, děkuju 🙂 Mě to ležení přijde strašný v tom, že s tím doktor tak úplně nesouhlasí a že se bojím, že tam na mě budou koukat jak na blázna, když to není nutný a já si to sama vymýšlím, podkládám si nohy a podobně 😒

evanek77
autor
27. říj 2009

strouži,
manžel došel, uznal, že tam je, ale neví, kde ji vzal... tak jsme to smázli

strouzek
27. říj 2009

mao no to je těžký, já třeba nemůžu soudit protože jsem to co ty nikdy neprožila a vůbec si to neumím představit zažívat to co ty, ale já třeba vím jak to bylo u mě a štítky, taky na mě lidi a spousta doktorů koukala jak na cvoka, co blázní, nezkusí ani prášek léčby a hned letí na operaci a prohlašuje že chce okamžitě stůj co stůj otěhu atd. no a vidíš vyšlo to, operace dopadla dobře a mimíšek si k nám cestu našel. prostě podle mě jseš ty budoucí mamina a těhule (tedy budeš těhule) navíc prostě na strach a opatrnost máš nárok jako nikdo jinej a nějaká sestra v nemocnici nebo doktor nebo kdokoliv nemá právo tě za to odsoudit. já být ve tvé situaci tak taky ležím celou dobu a podkládám si nohy, prostě dělala bych to sichr a tak nějak podvědomě bych tomu věřila že to pomůže.
Evi to je dobře že jste si to vyříkali a je to v pořádku. 😉

monkula
27. říj 2009

Vidíš Evi, ja som ti hovorila, že ani nebude vedieť, ako sa tam vzala.... 😉

mimina321
27. říj 2009

ahoj bambulky 🙂
stouži tak gratulujem k tej potvrdenej holke 😵
papua bábenko je ok a to je super,hematom sa vstrebe 😉
sarlotka úprimnú súsrasť 😔
strouži tak už ho máš doma 🙂
monkul dakujeme za rady 😵
ba oliverko je už chlap 🙂
mar tak ako sa má princeznička? už ste ok?
andara kde sú fotky ?rada by som pozrela ako magdalénka rastie....

vlastovka385
28. říj 2009

Zdravím vlaštovičky, průběžně vás dočítám, ale nestíhám reagovat, protože dítě pořád něco chce. Strouži, to je super mít manžela doma, co? Já ti rozumím, já jsem před porodem byla přes měsíc u mamky v Brně a manžel za mnou jezdil jenom na víkend, po porodu 2 měsíce taky, protože žijeme v Rakousku, a rodit jsem chtěla u nás. Pak jsme byli as 3 týdny spolu a pak zas 5 týdnů jsem byla v Brně, protože měl nějaký služebky a já bych byla 3 týdny s malým tady v Rakousku úplně sama, a to jsem si ještě netroufla. Teď mě příští týden čekají 4 dny bez manžela, tak snad to zvládnem.
Evi s rtěnkou je to mazec, asi jsi udělala dobře, že jsi to smázla, nač se stresovat. Z mýho manžela taky občas lezou zajímavý věci, zrovna včera mi vykládal, jak léčil nějaké ženské psa (je veterinář) a jak ona mu pak přivedla nějaký svoje známý jako že ho doporučí, měla minisukní a kozačky na podpadku, ovíjela se tam kolem něho jak liána, ale on tvrdí, že jí to natřel, protože prej ta paní co mu přivedla, byla těhotná a on se jí ptal, co to bude, a ona že holčička a on na to, to si dávejte pozor, já mám 4měsíčního syna schválně před tou holkou. A pak prej zašel a když se vrátil, tak už tam nebyla 😉 . A jedna jeho klientka nám kvůli čoklovi jednou vyvolávala ve 3 v noci, to už jsem jí chtěla něco říct.

ba111
28. říj 2009

Holky to je mazec... některé ženské prostě nemaj před manželstvím úctu... .

mar26
28. říj 2009

Ahoj holky,

Evi to je dobře,že jste to smázli a stát se může a hlavně že manželovi věříš 😉

Marti je dobře, že výsledky hematologie jsou ok,i když ti věřím,že bys byla ráda, kdyby se příčina odhalila a taky věřím,že pokud budeš příště od začátku ležet v nemocnici,že to do toho 30tt nejmíň dotáhnete a nejlépe ještě dál,i když tvůj doktor nevěří,že ležení pomáhá

vlastovko no je to síla co některé ženské jsou schopný udělat, fakt nechápu 😕

šarlotko upřímnou soustrast 😔 ...jinak taky věřím,že když v rodině někdo odejde, jiný život přijde a ty se brzy dočkáš miminka

mimi trošku to lepší je,ale úplně ok ještě ne,ale už je to snad na dobré cestě 😵

evanek77
autor
28. říj 2009

krásné ráno holky,
článek pro martinku jsem ještě nedohledala, ale už jsme alespoň přišly na to, že je určitě od Kouckého. Tak po snídani mám co dělat 😀
Vlaštovičko,
koukám to také máte pěkně rozcestované, žádný med, no, snad už v Rakousku budete víc spolu, ať manžel vidí malého pěkně růst 😉 🙂 🙂 🙂 ono to tááák letí 🙂 skoro 5 měsíců 😀
marti,
jsem ráda, že natynce je líp a líp, snad má doktorka pravdu, že do těch dvou týdnů bude úplně dobře 😉 🙂
moničko,
téééda, oliverek už je také velikej, krásně ti jen z mlíčka nabírá, šikovná maminka i malej 😉 🙂

no a ke rtěnce: kdyby se mne to netýkalo, tak jsem se včera i bavila. Manžel měl přijít někdy v noci z té akce, přišel brzy, totálně vytočený, ale spíš že nevěděl, jak budu reagovat. Tak jsem mu v klidu řekla, proč mi zavěsil telefon a on, že se o tom bavit nebude. Prostě typická obrana útokem, jak ji znám, když mi ex zahýbal. No, tak jsem mu v klidu zopakovala, že se jen ptám, jak je to možné, že mu věřím, ale vím, že kdyby mu takhle bylo něco nejasného se mnou, ptal by se také. A že to má v pračce, ať se jde podívat. Tak šel, přišel, uznal, že to rtěnka je, ale že netuší, kde se vzala, že tu polokošili musel otřít o něco na hotelu. No a na to jsem mu řekla, že OK, že ví, že ho hlídat nebudu a věřím mu, ale že tohle příjemné není. Ono nic jiného dělat nemá cenu... chytrej chlap se chytne za noc, hloupej si ten nos časem nabije. A manžel dělá ředitele, takže holt asistentky se snažej. Takhle už jsem párkrát našla v autě tu lentilky, tam pomádu na pusu... trochu si myslím, že jisté typy slečen baví dávat najevo svou stopu. Že by totiž manžel bral do auta někoho často, to si nemyslím, i kdyby byl tele, je ta povaha, která je diskrétní.

kackark
28. říj 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká holčičku - KO 5.11. v nemocnici a 1. monitor, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11., 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................27DC
Jaspina.......................24DC
Mimina........................16DC

evanek77
autor
28. říj 2009

holky,
našla jsem to o tom klidu na lůžku a vlivu na udržení, koho to zajímá, klidně koukněte, martince to pošlu IP:
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?...

kackark
28. říj 2009

Teda holky, dneska jsem měla tolik dočítání, že ani nevím kde začít a snad na nic nezapomenu.

Šarlottko: upřímnou soustrast, babičky mi je líto 😔 Ale přesně jak píší holky, věřím tomu, že se brzy dočkáš mimíska v bříšku a budeš se mít z čeho radovat 😵

Papu: ty máš ale šikovné miminko, uvidíš, jak krásně to zvládne 😉 Hlavně hodně lež a odpočívej, a všechno bude dobré, věřím tomu 😵

Marti (Mao): je dobře, že na nic nepřišli, ikdyž vím, že to možná bylo i tak trošku zklamání. Ale myslím si, že sama vytušíš ten správný čas, kdy se znovu o mimi pokusit a ono to dopadne 😵 A já bych ležení věřila, a když tomu taky uvěříš, tak vůbec neřeš, jak se budou na tebe v nemocnici koukat, myslím si, že máš nárok navíc, jak na nadstandartní péči 😉 A jen hlupák by se mohl divit, že chceš udělat maximum pro své mimi.

Martinko: jsem moc ráda, že je na tom Natynka líp a líp 😉

Evičko: popravdě ani nevím co napsat. Včera jsem si to jen tak zběžně pročetla (až dnes pořádně dočetla) a úplně mě z toho rozbolelo břicho a šla jsem si raději lehnout. Ať je to jakkoliv, myslím si, že by si měla mít právo na svůj klid a těšit se na brzký příchod miminka. Těch starostí máš myslím víc než dost a přišlo mi od Tvého manžela hloupé, že Ti je přidělává ještě tím, že položil telefon 😔 Promiň, že jsem to napsala, jak to cítím 😔
Doufám, ale že se chytne za nos a bude sekat dobrotu. Jinak mu příjdu nasekat já.

kackark
28. říj 2009

Evi, kdy přesně jdeš na ten monitor? Dopsala bych to do tabulky 😉

evanek77
autor
28. říj 2009

kači,
no jo, je to blbé v kontextu těhulení, ale holt si někde načechral ego pochroumané vynuceným odchodem z práce a takhle blbě zůstala stopa... myslím, že si dá příště pozor, pro něj je rodina hrozně moc důležitá, nejen já, i to, jak ho berou rodiče a nikdy by ji sám nerozbil. A že se vztekl a zavěsil, neomlouvám ho, ale víš jak, je blbé, když tě chytnou... alespoň je vidět, že není profík s kamennou tváří 😀 😀 😀 A já zas vidím, že jsem mu v poslední době dala moc volna. Včera sám navrhl, že si zajdeme na oběd, to jsme krom meníček v týdnu nebyli hooodně dlouho. A co si budem povídat, pro těhuli je jídlo lepší jak 10 kytek 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
28. říj 2009

kači,
v pondělí v 8h 🙂 🙂 🙂

kackark
28. říj 2009

Evi, tak, tak, důvěřuj, ale prověřuj 😉 Asi to zní trošku blbě, ale křidýlka bych mu přistřihla. Hlavně ho budeš bránit před ním samotným, a před tím, aby neudělal nějakou chybu, které by pak litoval. A moc ti přeji, ať už je tohle poslední starost, kterou budeš mít před porodem. Za celé těhu si toho prožila víc než dost 😔

kackark
28. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.11. v nemocnici a 1. monitor
Murynka......čeká holčičku - KO 5.11. v nemocnici a 1. monitor, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................27DC
Jaspina.......................24DC
Mimina........................16DC

evanek77
autor
28. říj 2009

kači,
ze zkušenosti vím, že tohle se uhlídat nedá... ale je to pro mne velké poučení, do kterého mne stejně už dlouho tlačí kámošky, že totiž ho musím víc zapojit do chodu domácnosi, né aby uklízel a tak, to si zvládám sama, ale abychom zas trávili víc času spolu. Tím těhotenstvím se to hodně narušilo, dřív jsme sportovali, chodili na posez se známými a tak a najednou jsem neměla vycházky, věčně mě něco boleo a hodně jsem se stáhla. Byla jsem ráda, že chodí sám a nevidí, jak je mi blbě, ale tohle s tomíčkem nesmím připustit. Pěkně je potřeba začít s tím, aby se o tu naši pusinku uměl postarat i on 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
28. říj 2009

už jen 24 dnů a budu mamka 😀 😀 😀

kackark
28. říj 2009

Evi, já to myslela přesně jak píšeš. Vím, že si chlapa za kouli domů přivázet nejde. A když budou chtít přemýšlet jen tím, co mají mezi nohama, tak budou. Ale prostě je už pro jednou táta a měl by se zapojit. Kamarádky Ti radí dobře. To ty a Tomášek jste to nejdůležitější a nejpodstatnější v jeho životě, vše ostatní je až na vedlejší koleji 😉

Evi, strašně to letí. Já Táďu prosím, aby to tam ještě těch 24 dnů co zbývá Tobě vydržel, abych měla doma toho střelečka, jak si přeju. Tak jsem fakt zvědavá 😀

evanek77
autor
28. říj 2009

kači,
no, já už se smiřuju se štírem... ale třeba překvapí 🙂

vlastovka385
28. říj 2009

Ty jo Evi, to letí. Hodně odpočívej, po porodu začne kolotoč, občas jsem bývala mrtvá únavou a to jsem měla hodné miminko, které v noci celkem dobře spalo a mamku, která mi dělala servis.

Tibor se naučil včera přetáčet ze zad na bříško bez odrazu, tak to teď pořád dělá, jenom to ješě neumí naopak, takže skončí na břichu a neví co dál, tak začne pískat, já ho otočím zpátky a jede se nanovo 🙂 . Chtěla jsem vám ho vyfotit, ale zjistila jsem, že nejde sundat kryt od foťáku a manžel o tom na 100% ví a zapřel mi to. Grrrr.. A mně bylo divný, že ho pořád jenom natáčí na kameru, prej fotek máme dost.

kackark
28. říj 2009

Evi, u Tebe je ta pravděpodobnost hodně veliká. Ale teď jsem na to koukala, a pokud vydržíte do 23.11., tak to už by byl střelec. Vlastně ono je to úplně jedno. Jde jen nějak o můj hloupý vnitřní pocit 😉

kackark
28. říj 2009

Ahojky vlaštovko, tak to máš doma pěkného šikulku 😵
Opravdu to s těma chlapama někdy není jednoduché 😒

evanek77
autor
28. říj 2009

vlaštovko, teď jesm se za srdce zasmála, je to všude stejné 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kači, je, ale člověk si rád vymejšlí, když to jde 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru