Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
10. lis 2009

jaspi,
manžel není žádný zavodář, je to prostě šikovný kluk, co maká od rána do večera a hlavně, hlavně to všechno splácíme ještě teď a dalších 7 let budeme. A abychom splatili to BMW, na to si půjčoval ode mne a doteď mi to dluží, protože přišly výdaje za právníky.... kdybych věděla, co mne čeká, dost bych si to první rande rozmýšlela. Manžel je báječný, ale tohle všechno už by mělo rychle skončit, než nám to oběma srazí vaz.....

jaspina
10. lis 2009

Evi to mě mrzí.. Takové starosti jsou dost drsné i normálně - natož při čekání na miminko. Je to hrozné - hlavně když se v tom točí takové šílené prachy a vy je potřebujete na užitečnější věci jak na tu pipinu 😠 Nedivila bych se, kdyby ona ty známé měla.. S takovýma výsledkama co vám soud předvedl.. 😠

evanek77
autor
10. lis 2009

jaspi,
už to mají právníci, v pátek nám řeknou, co dál... tak snad dostaneme k tomáškově narození jako bonus dobré zprávy, i když vím, že musím pčítat s tím, že se to ještě povleče 🙂

jaspina
10. lis 2009

Evi držím palce - moc! 😉 😵

evanek77
autor
10. lis 2009

jaspi,
děkuju 🙂

kackark
10. lis 2009

Evi, já se taky přidávám a přeji vám, ať je pro vás pátek 13. šťastným dnem 😵 Co šťastným, tím nejšťastnějším 😵 😵 😵

evanek77
autor
10. lis 2009

kači 😉 🙂

maova
10. lis 2009

Ahoj vlaštovičky, jen vás sem taky hodím dnešní info od doktora, tak jestli chcete, můžete si to přečíst. Ale tak nějak jsme pořád na tom samém.
Jdu vám jen napsat poslední pokus u doktora, k dalšímu už nejdu, protože to už nemá cenu. Byl moc příjemný, přišlo mi, že i rozumný, o všem hezky povídal, ale závěr je takový, že už se nedá nic moc dělat. Neexistuje nic, jak by se na příčinu dalo přijít, všechno už je vyšetřené, všechno negativní, všechno odzkoušené. Jinak taky zastává názor, že ležení v těhotenství nepomůže, snažít se můžeme klidně už teď, ani delší pauza nepomůže a pravděpodobně ani utrogestan do konce o kterém se teď hodně mluví. Ale tu už taky vím. Jediná malinká možnost je ještě imunologie, volal jedné doktorce, tak ta řekla, že můžu rovnou přijít. Všechno mi taky ještě hezky vysvětlila, myslím, že líp než v Plzni, byla moc hodná a ještě mi vzala krev na další věci, které v Plzni neudělali. Ale podle toho co se vyptávala, tak taky není moc pravděpodobné, že se na něco přijde, protože bych měla i jiné příznaky, pravděpodobně. Tak to je asi všechno, za čtrnáct dní budou výsledky a potom nezbývá nic jiného než zkoušet, zkoušet, zkoušet ... . A paní doktorka na imuno říkala, že už jsem nadstandardně vyšetřená, že to asi ještě neviděla 😀

kackark
10. lis 2009

Evi, myslíš si, že by mi lněné semínko kromě porodních cest mohlo zahleňovat i krk?
Citím se jinak dobře, ale v krku pořád cítím takové divné hleny 😒

kackark
10. lis 2009

Ahojky Marti,

před chvilkou jsem se byla natáhnout a celou dobu jsem na tebe myslela a je náhoda, že píšeš 😉
Je dobře, že máš z dr. dobrý pocit, ikdyž si zřejmě očekávala víc. Věřím tomu, že sama vycítíš, kdy je ten správný čas na snažení se a tentokrát to s manželem vyhrajete. Nikdo si to nezaslouží víc než vy 😵
Ale pořád si myslím, že šetřením se přeci jen můžeš těhu prodloužit 🤐 Nevím, proč je tolik dr. opačného názoru 😕

evanek77
autor
10. lis 2009

kači,
věřím tomu, že mohlo, když manželovi pomáhalo naopak ACC na odhlenění na to, aby neměl tak vazký ejakulát a spermie se mohly lépe uvolnit 😀
marti,
tak to jsem ráda, že máte posveceno snažení a jak píše kačka, že zvítezíte 😉 😉 😉 😉
a i já si stojím za klidem, teď jsem to viděla o víkendu, v pátek večer manžel kontroloval čípek, v sobotu po mytí oken už byl výrazně změknutý proti pátku a v neděli večer ho vůbec nenahmatal (po balení krabic a bolesti zad, že jsem jen slzela a manžel mi pomáhal vstávat na záchod, sama jsem nehla nohama)... takže klid, klid klid...
no a vpondělí ráno jsem byla u doktorky otevřená na prst

kackark
10. lis 2009

Evi, tak díky za radu 😉
A jinak se nezapomeň krásně dneska vyspat, myslím, že je to naposledy jako těhulka, protože zítra toho asi moc nenaspíš 😉

evanek77
autor
10. lis 2009

kači,
je úterý, nestraš mne, nastupuju až ve štvrtek, tj. pozítří 😀 😀 😀
ještě toho musím doma spustu udělat, dnes jsem se šetřila, abych pohla tím nachlazením (nemůžu dýchat a děsně mě bolí hlava+ mám rýmu jako trám)... ale mám tu na pobalení zbytek oblečení, musím vyžehlit, zabalit televizi a věž...

sarlotta
10. lis 2009

Evičko tak nožky nahoru a odpočívat ať máš sílu🙂)))

co stroužek, jak dopadl ten utz ?

Kači, Tobě se to taky krátí🙂)) je to moc krásné, budete mít úžasné dárečky pod stromečkem... jé to budou fotečky 😎

strouzek
10. lis 2009

ahoj holky omlouvám se že nesu zprávy z utz až teď ale dojeli jsme z olmíku a já sotva chodila únavou tak jsem buchla do postele a až teď jsem se trošku sebrala a jdu na net. ta nemoc mě fakt zabije, hlavně ten kašel.

no ale co na kontrole, vše v pořádku, byla to rychlovka, dr. se hrozně zajímal o štítku, furt se ptal kolik beru léků, jak často chodím na kontrolu, co a jak ta operace, tak nevím jestli ho to zajímalo kvůli mimča ale možná spíš je to jeho obor tak se zajímal. na utz vše v pořádku, krásně šlo vše vidět teda já plno věcí neviděla ale doktor říkal že to vidí pěkně, každopádně holka je to na 100%, viděli jsme pipinku 😵

strouzek
10. lis 2009

Evičko na zítřek na tebe budu myslet, ty jo to musí být zvláštní pocit vědět že jsi naposledy tuhle noc těhule. jinak s tím ACC, holka dneska v noci jsem si vzpoměla na tebe a tvého manžu, protože jsem si v noci šla udělat pití z ACC tabletkou tak jsem si hned vzpoměla jak jste zkapalňovali a máte teď tomáška 😀

Mao to je teda fakt zvláštní že pořád doktoři neví ten důvod ach jo. ale třeba byste to ještě zkusit jednou mohli, já vím takový zkoušení a ta bolest když to zase nevyjde ale jednou se to štěstí přece musí unavit a sednout na vás. budu na vás moc myslet a držet palce

sarlotta
10. lis 2009

strouži🙂 tak to jsem moc ráda.. bude 😎 😀 Nelinka

kackark
11. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek........čeká 12.11. nástup do porodnice a vyvolávání porodu
Dracek........čeká chlapečka KO v Motole 12.11.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 12.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO - 27.11.
Tercie.........našla // 12.11. genetika
Papua.........našla // 11.11. - odběry
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Mimina.......................30DC
Sarlotta......................12DC
Jaspina........................7DC

kackark
11. lis 2009

Krásné dobré ráno 😵
Evi, to já vím, že nastupuješ zítra, ale představila jsem si sama sebe v Tvé situaci a hned mi bylo jasné, že poslední noc bych se celou jen převalovala. Nastupuješ ráno? Pochopila jsem to správně? 🙂 Když jsem v noci nemohla spát, tak jsem na Tebe moc myslela, prostě to s vámi hrozně moc prožívám 😉 🙂

Papu: držím pěstičky na odběry 😵

Šarlottko, jj, krátí se to rychlostí blesku, sama se nestačím divit, ale strašlivě moc se těším 😵

Strouži: gratuluji k úspěšnému ultrazvuku i k Sofince, ale hlavně konečně vyžeň už tu protivnou nemoc.

jitie
11. lis 2009

dobré ráno holky,
Murynka jde dnes domů, teď mi volala, že je pustí, že mála dobře přibírá 😵 tak až bude mít čas, tak se tu ukáže, malá je prý hodná, nakojí a pak krásně spinká 😵

kackark
11. lis 2009

Jé ahojky Jíťo, díky za super zprávičky 😵

mar26
11. lis 2009

Ahoj holčiny 🙂

stroužku gratuluju k potvrzení.... Nelinky? 🙂

papu pěstičky na odběry držíme s Naty 😉

to je fajn,že jde mury se Sofii domů

Ahoj Marti... vy jste fakt už pro mii udělali co šlo,tak doufám,že už i k vám cestičku najde 😵 a jako Kačka si myslí,že to ležení v nemocnici by o nějaký ten týden pomohlo

mar26
11. lis 2009

a sna murynce Sofii být hodný vydrží, Naty byla v porodnici táák hodná, vůbec neplakala a doma nám to ukázala 😅 a taky hlavně až víc přibere a bude po opravdovem TP...teď ještě dospává co v bříšku nestihla 😅

vlastovka385
11. lis 2009

Zravím všechny vlaštovičky, vezmu to popořádku:
Evičko, moooc držím pěsti na zítra, ať je všechno v pořádku, ať to dlouho netrvá a ať je tvůj porod co nejkrásnější. Budu na Tebe moc myslet.
Martinko, co říct, drž se beruško, já myslím, že to prostě jednou vyjít musí, snad to bude co nejdříve.
Strouží gratuluju ke kontrole, super zprávičky.
Kačenko, Tobě už se to taky blíží, tak zvládni těch posledních pár dnů, vím, že je to náročné, ale uteče to jako nic.

Já jsem celkem hotová, dnešní noc mazec, Tiborovi začali asi zuby, protože se busí s pláčem každý dvě hoďky a evidentně ho něco bolí, pořád má prstík v pusince, tak je to celkem jasný. Musíme ho vždycky zvednout a nisit, než usne, už je fakt těžkej, tak je to na manžovi, jenom se děsím příštího týdne, až manža odjede.

kackark
11. lis 2009

Ahojky Marti, tak jak se vám s Natynkou daří? 😵

Vlaštovko, děkujeme za přáníčka 😵
Zoubky asi dokážou pěkně pozlobit. Tak se snad co nejdříve vyklubou a bude po trápení 😉

evanek77
autor
11. lis 2009

Krásné ráno 🙂
kači,
jejda, neblázni, stačí, že nespím já 😀 😀 😀
jsme tak nachlazená, že si nejsem jistá, že mne vůbec 😀 vezmou, vypadám tak, že jsem ráda, že manžel není doma ☹
to jsou krásné zprávišky, že murynka si dnes sofinku vezme domů 😉 🙂
strouži,
tak holčička? tak to jsi další, ke komu budu chodit na rady, jak se vyrábí holčička 😀 😀 😀 😀 😀
vlaštovko,
kamarádka synkovi u zoubků potírala dásničky nějákou umrtvovací vodičkou z lékárny pro miminka a moc mu to ulevilo, nevím, jak se dá koupit v rakousku 😉 🙂
za přáníčko děkuji, jo a minule jsem tam zažila tu mladou lékařku s brýlemi i toho mladého asistenta, jak jsi popisovala, oba jsou sympaťáci, jen ta MUDr. Dvořáková ze mne trochu koktala, až mi jí bylo líto, ani UZ nakonec nedělala 😀 Ono je nešikovné, jak se tam střídají, pak pravá ruka neví, co rozhodla levá. Jsem zvědavá, co bude na příjmu 😀

kackark
11. lis 2009

Evi, neboj, myslím, že do prosince čekat nebudou 😀 😀
Ale je mi líto, že jsi nachlazená ☹

evanek77
autor
11. lis 2009

kači,
no jo, bylo víc práce s tím stěhováním a víc starostí, ještě čekám, kdy něco skolí i manžela 😢

kackark
11. lis 2009

Evi, hlavně nic nepřivolávej 🤐 Neboj musíte to zvládnout. Stěhování je vždy náročné, natož pro těhulku pár dní před porodem 😖

evanek77
autor
11. lis 2009

😀 kači,
neboooj, naopak zaříkávám 😀 😀 😀 od pátku chci slyšet jen o pozitivech nejmíň týden 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru