Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
5. bře 2010

Mimi to jsou parádní zprávy při pátku 🙂 Hlavně ať to co nejdřív vyjde 🙂
A co Papu, nepsaly jste si, už je doma?

Skřítku máš výdrž, já byla ráda, že jsem doma, hlavně ze začátku, to jsem byla utahaná jak kotě. A i v práci, nemoct si sednout, nebo se natáhnout, když je třeba, to by byl horor... Fakt, všechny co pracujete, máte můj obdiv 😉
A nepřeháněj to s tím uklízením🙂

strouzek
5. bře 2010

baf jsem zpět, trošku jsem poklidila a udělala oběd tak můžu zase drbnit 😀

mimi no to je paráda super zprávičky při pátku jen tak dál, to budete mít hned veselejší víkend viď 😵

skřítku v práci ještě vydrž aspoň budeš mít třeba lepší mateřskou, akorát s tím drbněním celej den no nevím nevím já mám pocit že v práci jsem koníkovala víc jak doma 😀 člověk si přispí, za chvíli je poledne udělat oběd a hup je večer. hlavně teď ty poslední týdny jak se doma chystá a gruntuje moc nestíhám

strouzek
5. bře 2010

tercie já jezdila do práce i s blitím a šlo to, náhodou jsem měla osobně pocit že je mi v práci líp jak doma, co jsem totiž doma mám pocit že nestíhám nic, jsem víc utahaná, stačí jít do obchodu a jsem kaput, přitom ještě v listopadu jsem lítala do práce v podpatkách a brala schody po třech 😀

mimina321
5. bře 2010

kočičky dakujem 😵

skritkova
5. bře 2010

Uf, tak už jsem tu 🙂 Přemýšlím, co mám dělat, manžu mám až do večera pryč ☹

papua
5. bře 2010

ahooooooooooooooj holky!!!!!!!!!!!!!!!!
pisem z domu🙂!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

papua
5. bře 2010

mala narastla zase tak ako minuly tyzden a prietoky su dobre, ale lieky aj injekcie musim asi brat az dokonca tehu :-P, nevadi.....

skritkova
5. bře 2010

Ahojky Papu 😵 😵 😵 Super, že už jsi domáááá 😉 To nevadí, že musíš brát léky, hlavně že malá roste a že jste obě v pořádku, na ničem jiném nezáleží. Jejda, já mám takovou radost, že jste obě v pořádkůůů, juchůůů 😵

dracekmracek
5. bře 2010

Papu zlatíčko to je dobře 😵 držte se!

papua
5. bře 2010

dakujem holky za drzanie paleckov🙂!!! sand uz nas nieco zase neprekvapi a budu tie lieky zaberat aj dalej....
ako sa mate?

dracekmracek
5. bře 2010

mimi ty jsi takové zlatíčko 🙂 až v úterý,ale děkuju 😵 to jsem moc šťastná za tebe 😵

my dnes teda vylezli ale vytáhla jsem kulicha a rukavice.Lukášek mi vyrostl z těch nejteplejších kombinéz tak měl snad 5 vrstev.Fuj hnus počasí.čekali jsme na mamku až jí přiveze sanita a pak jsme byli nakoupit.Ještěže mám kočár jinak bych to táhla v ruce 🙄 doufám že Jirka dneska stihne koupání pomalu neví jak malej vypadá 😔

mimina321
6. bře 2010

dobré ráno

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........27 dc
Mimina..........33dc
Farmarska

dracekmracek
6. bře 2010

dobré ráno mimi 🤐

my jsme vzhůru od pěti 😅 ale neva jsem docela ok zatím 😀 pak mi Lukášek usnul od sedmi do osmi,a teď zase.Kdyby radši spal v noci 😀 😀 😀 ale nevzbudil se ani když jsem ho přenášela.
Tady chumelí 😝 sotva sníh zmizel už je další 🙄 to zase bude cesta s kočárem,jdeme popřát dědovi k svátku.

mimina321
6. bře 2010

ahoj katuška 🙂
no u nás je krásne,slniečko svieti ale je chladno.v počasí hovorili o velkom ochladení tak mám strach čo to urobí s mojimi tulipánmi ☹ už sú vylezené na 10cm,budem ich musieť prikrývať na noc ak to vôbec pomôže
no po tom snehu s kočiarikom 😝 Lukáško je ranné vtáčatko,vstávaš ako ja do práce 😨

farmarska
6. bře 2010

ahoj holky, hlásím že u nás žádnej novej sníh taky není a taky převážně svítí sluníčko 😵

papůůů vítám tě zpátky!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je moc dobře že už jsi doma!! 🙂 🙂

sarlotta
6. bře 2010

Ahojík holčinky tak jsem tu, byly jsme u tchánů na narozeninách, tak jsem vybavená řízky a salátem i na zítřek
No a stavili sme se v obchodě, že jako vyzkoušíme hlubokou korbu na x-lander jestli tam půjde na tu naši trojkolku z r.2005 vůbec nasadit... a ona šla... a měli zelenou, kterou jsem vůbec nechtěla... a ona byla tak krásná v tom obchodě........... že už ji mám doma 😲 😲 😀 Manžovi se tak líbila, že hned vytáhl kreditku)))) sem zůstala čumět...tak Vám ji hodím do albíčka 😎

sarlotta
6. bře 2010

Papuuuuuuuuuuuu ahoooooj🙂

dracekmracek
6. bře 2010

mimi tak snad nezmrznou ☹ u nás už by byli pod sněhem 🙄

sarlott krásný výběr 😵 nádherná barvička 😵

jako Lukášek už nesmí růst má v korbě pár cm 😝 už aby seděl ve sporťáčku.Já nevím na co ty dnešní kočárky dělají.Pokud si maminka nekoupí neskladný tank 😅

sarlotta
6. bře 2010

díky dráčku, já ten kočárek miluju🙂)) nejradši bych s ním spala🙂 už aby tam bylo prďole 😀

mimina321
6. bře 2010

sarott tá korbička sa mi velmi páči,je nádherná 😵
katuška snád to ustoja tie moje kvietky

sarlotta
6. bře 2010

dráčku jeden neskladný tank mám doma po malém🙂 takžy sem v poho, kdyby byla dlouhá Zima🙂

mimi díky🙂 a chudáčci tulipánky teda 😠

dracekmracek
6. bře 2010

sarlott já proti nim nic nemám abys mě špatně nepochopila 🙂 ale naši mají pidi výtak a my pidi předsíň tak jsem sháněla tenhle který se dá složit 🙂

já nevím jestli na Lukáška neůsobí očkování až teď ale to je asi blbost...skoro celý den spal a teď spí zase 😅 nechápu.Při koupání jsme si všimli že mu zase hnisá paleček na noze ☹ takže opět čištění a Framykoin.chudík.to má asi po mně,já to mám pořád.
holky neviděly jste někde černé oblečení na mimi?sháním pro kamarádku

sarlotta
6. bře 2010

jo dráčku já to chápu, mám stejný názor jako ty... ta trojkombinace - červená- je v albíčku u Kryštofa- byla fajn dokud jsem nepřehodila rukojeť a neudělala z ní sporťák a taky dokud jsem ji nemusela skládat do auta 😲 😠
s malým, lehkým mimísem se s ním jezdí krásně.. ale pak jsme koupili x-lander xt a spokojenost🙂) 11kg.. super.

maova
6. bře 2010

Ahoj holky, máme za sebou první dva dny adopčních kurzů 🙂 Tak ještě další dva a pak psychotesty a budeme čekat 🙂 A mezi tím se můžeme jít ještě podívat do Dětského centra na děti 🙂

sarlotta
7. bře 2010

dobré ránko🙂

Mao to je super... musí to být moc zajímavé a ty dětičky pak...hlavně to pak ber v klidu... já třeba bulím u každého pořadu o dětském domovu... já jsem hrozná 😒

mimina321
7. bře 2010

mao neviem či by som to zvládla si statočná,u nás je to vééélmi naročné,myslím že u vás tak isto-musíš prejsť náročnými testami 😔
budem držať velmi palce potom nám poreferuj

mimina321
7. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........28 dc
Mimina..........2dc
Farmarska

maova
7. bře 2010

Hezkou neděli všem 🙂
mimi a sarlot, ono to asi náročné ještě bude, i teď ty dva dny byly takový k zamyšlení a hodně si člověk musí uvědomit, že vůbec není jisté, jak se ty děti budou vyvíjet, jak budou třeba chytré, jestli se nějaká nemoc neprojeví později ... . Asi si to člověk musí srovnat v hlavě a hlavně si hodně dobře ujasnit, jaké má požadavky. Je toho na vyplňování dost a my jsme to několikrát probírali, takže myslím, že už máme jasno 🙂 A jinak se toho ani nebojím, spíš se těším na všechno 🙂

maova
7. bře 2010

A holky, co papua, už je doma?

sarlotta
7. bře 2010

mao papu už je doma🙂 takže ok 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru