Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
8. bře 2010

ahoj holky, hlásím se stále 2v1, dneska jsem byla zase v porodce na kontrole a nic moc zážitky 😔
přišla jsem tam do přízemí kde je obyč ordinace a oni že ten den jsem jediná těhule na ozvy a nechce se jim vozit ten přístroj na ozvy z vrchu tak mě poslali do 2. patra na odd. gyndy a porodnice. no a přijdu tam a co myslíte, dneska je zákrokový den, tak mě šoupli do přijímací čekárny že mám čekat jenže co čert nechtěl seděli tam zrovna holky na zákroky. nevím na co šli ty ostatní , možná taky na potrat ale jedna holčina tam šla na potrat na tuty, vypadala stejně hotová a vyděšená jako já a hlavně seděla celou dobu s hlavou dole a na mě se ani nepodívala. a mě se najednou všecko vrátilo jak jsem tam seděla já před rokem a půl, chtělo se mi brečet a zároveň jsem se styděla před tou holkou že já mám břicho a jí ho za chvíli vemou a chtělo se mi utéct.

pak pro mě přišli že nemají nikde místo tak mě vzali na porodní sál a půlhodiny točili ozvy a když jsem odcházela viděla jsem v předsálí už připravenou postel aj. věci tak jsem pochopila že na zákrokovém sálu už někdo je a možná právě ta holka tak jsem z tama upalovala co jsem mohla 😔 vrátila jsem se zpět do přízemí kde si mě vzal primář na kontrolu a položil mě na kozu a udělal hamiltona!!!! aniž by se zeptal nic prostě do mě narval ruku a měla jsem pocit že bolestí umřu a cítila jsem jakoby mě rval maso zaživa, když jsem zařvala bolestí tak mi řekl že mi musí pomoct že od minule se čípek moc nezměnil, takže to bylo jasný, trhal mi tu blanku. jenom jsem slezla z kozy tak jsem začla špinit a později i krvácet a na záchodě pak ze mě vypadl jakoby kus sliznice. Udělal utz a řekl mi že si myslí že sama neporodím takže v pátek další poradna a v pondělí nástup na vyvolávajdu. domů jsem šla po těchvšech "zážitcích" jak ve opařená.

sarlotta
8. bře 2010

strouží šmarjá, dyť máš termín až 18tého 😲 😲 to jsou dobytci teda. ach jo.

skritkova
8. bře 2010

Strouži, no tak to je masakr☹ Takový zážitky před porodem, ach jo ☹ Co to bylo za šílenýho doktora??? To fakt nechápu

monkula
8. bře 2010

stroužku ,to ma mrzí, fuj, svine....

strouzek
8. bře 2010

holky už jsem zpět, zrovna přišla švagrovka co dělá v nemoncici tak jsem jí to celý z dneška vykládala a ona že jo že ten primář tohle dělá že už si stěžovalo kolik holek že jim to udělal a neřekl!! fakt paráda, hlavně že vyhlášená porodnice 😠 a o tom dávat těhuli do čekárny s holkama co čekaj na potrat, no comment, můžu říct že já jsem z toho v háji pěkně protože prostě se mi to vrátilo ty vzpomínky a co teprve ta chudák holčina 😢

strouzek
8. bře 2010

a termín? jako já nevím proč ty termíny vůbec dávaj, termín podle MS mám 18. ale kdyby se to bralo podle toho kdy jsem skutečně otěhulila tak až 20.!!!!! jenže oni pořád kecají o cukrajdě přitom podle utz je malá normální velká není tak jako nevím o co jde. moje gyndoška mi řekla že v mém případě by neměla být cukrajda důvod něco urychlovat to samé cukrovkář napsal zprávu na poslední kontrole že nemám žádné omezení či riziko pro případ poroduale milostivý dr. z porodky ti asi neumí číst nebo nevím protože jak řeknu slovo cukrovka okamžitě z nich vypadne slovo vyvolávačka

skritkova
8. bře 2010

Strouži, pak teda nechápu, o co tomu doktorovi jde, když máš od cukrovkáře potvrzeno, že no problem... No ale ve stavu, v jakým jsi teď (po Hamiltonu) můžeš rodit každou chvílí, ne? Ach jo, moc mě mrzí takový zacházení...
A chudák ta holčina, je mi jasný, že Tobě se všechno vrátilo a prožívala jsi to s ní... Brrr, ještě teď si vzpomínám, jak mě v nemocnici na revizi šoupli na pokoj k těhulkám, který se do noci bavily o svých krásných "starostech" a já nezamhouřila oko 😢

mimina321
8. bře 2010

ahoj bambulky moje 🙂
tak v práci ok a pozerám že aj jaspinka už dnes zarezávala 😵 jaspi snád ti to ubehlo tak dobre ako mne 😉
mao dakujem za tože si na mňa myslela 😵
stroži no to so ale dneska mala deň 😝
skrítokva dobré správičky z ko,to je fajn
sarlott ty si bola v práci tiež? 😕
monkulka ahoj 😵

diddi
8. bře 2010

Ahojte....preboha strouzku?!...preco ti spravil hamiltona?...je to tvoj lekar?!...oboznamil ta s tym,co ide spravit?...nezlakni sa,ale dostanes dnes kontrakcie a rozbehne sa porod,bud pripravena a odpocivaj zatial...boze,to je vol!!!...ja by som ho zalovala!

mimina321
8. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku,
Skritkova.....čeká holčičku
Sarlotta........našla//19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........28 dc
Mimina..........2dc
Farmarska

mimina321
8. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku,
Skritkova.....čeká holčičku
Sarlotta........našla//19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........29dc
Mimina..........3dc
Farmarska

som to volako pomotala 😅

strouzek
8. bře 2010

skřítku no říká se to že někomu ten Hamilton fakt pomůže, je fakt že ze mě něco divnýho vypadlo jakoby ta zátka co já vím tak třeba to k něčemu bylo, jako asi určitě to něco uspíší ale kdyby se mě zeptal upozornil tak bych i sama řekla že ho chci ale je rozdíl když ho udělá a nic neřekne že? jako člověk leze na kozu že šup šup a je dole tak jako u mojí mudry tu ani necítím jak je jemná ale dneska jsem myslela že vyletím z kůže a fakt jsem zařvala bolestí, vůbec jsem to nečekala že do mě šáhne a udělá ho, a nemohla jsem ani slézt z kozy a k našim jsem radši jela taxíkem protože pěšky bych to určo nedošla.

ježiš tebe dali k těhulím?? no to je maso, mě naštěstí dali pokoj osamotě ale víš jak to je, u nás je gynda oddělená od porodnice jen číslováním pokojů takže i vyšetřovna sály a všecko je společné takže já ač na gyndě jsem slyšela brečet mimča, na chodbách viděla maminy a na sál jsem šla kolem porodních sálů kde zrovna byl porod a šlo slyšet jak mamina tlačí a v předsálí už byla nachystaná růžová zavinovačka 😔 a to fakt ještě můžu býtráda že mi to dělali v něděli kdy byl klid protože představa jít na zákrok v pondělí a sedět tam takovou dobu aby si nás volali jednu po druhé jako krávy na porážku a do toho tam vrazí nějaká těhule s pupínem co se žene na ozvy tak mě fakt odvezou na psychinu. 😠 jakoby nestačilo že potrat je ten nejhorší zážitek v životě ženské a že je člověk totálně v háji s nervama i tak 😠

skritkova
8. bře 2010

Holčiny, já jsem začala malinko špinit☹ Co to znamená? Můžu to mít po kontrole, jak mi doktorka kontrolovala čípek? Zkoušela jsem tam volat, ale nikdo tam už není☹

diddi
8. bře 2010

skritkova,mozes to mat po kontrole....ale ak budes spinit az do vecera a vo vacsom mnozstve,tak bezte na pohotovost.....strouzku,to bola zatka!

strouzek
8. bře 2010

skřítečku to je normální, mě na to upozorňovali a je o tom i pár diskuzí na netu, dokonce na to odpovídá i nějaký dr. z netu že ve vyšším stádiu je to normálka ale nemělo by to být déle než 2 dny a nesmí to být moc

skritkova
8. bře 2010

Diddi, moc děkuji, snad to přejde☹ Ach jo, zas se budu furt prohlížet a hlídat malou, jestli kope☹

Strouži, každopádně Ti měl říct, co se chystá udělat!!! Co se týče přístupu některých doktorů k pacientům (pacientkám...), tak no comment!!! 😠

mimina321
8. bře 2010

stroži sa fakt divím,že si to dovolil bez toho aby sa opýtal... 😕 😕 no to teda sú spôsoby
skrítková keby to neprestávalo behla by som na pohotovosť

skritkova
8. bře 2010

Strouži, díky za uklidnění, jsi zlato. Teď jsem to byla zase zkontrolovat a zdá, že to bylo jen takové jednorázové a jen trochu, ale když jsem to na kalhotkách uviděla, krve by se ve mně nedořezal ☹ A zase jsem vyplašila manžu, chudák, ten si semnou fakt užije ☹
Každopádně kdyby něco, večer jdeme na pohotovost ☹

strouzek
8. bře 2010

mimi prej je to běžná praxe, oni si ti dr. asi myslí že nic o tom hamiltonu nevíme, třeba to prej dělal mojí švagřině(jiné než té co tu dneska u mě byla) loni když čekala malou a prej šla domů stejně vyšokovaná a s brekem co jí to udělal. já třeba oproti ní mám výhodu že z koně to znám takže jsem nešla s brekem ale šla jsem pěkně vyšokovaná.

skřítku já tomu věřím, já nekrvácela ani nešpinila nikdy až od minulýho týdne kdy do mě rýpali v porodce ale byl to jinej dr. , ale nebolelo to jen mi říkal že můžu zašpinit tak i když jsem to věděla od něho tak když jsem našla na papíru krev tak jsem začla hysterčit a myslím že můj manža ještě víc. druhej den jsem špinila dost takže hysterák a sjížděla jsem net jak cvok a sháněla infošky. no nakonec 3. den už jsem nešpinila ale dneska? dneska už jsem zase v nervech, kdybych jenom špinila tak jak min. týden tak si hvízdám, ale zase vím že je to po hamiltonu.
neboj lehni si , třeba si dej magnezko na to špinění a uvidíš že to nebude nic špatnýho. můžeš špinit ještě zítra, a nelekni se že hlavně ráno já jak jsem ráno vstala tak jsem měla dost zašpiněno jak se to nahromadilo za noc takže jsem minulý úterý prožila ve stresu stejně jako ty dneska.

skritkova
8. bře 2010

Strouži, díky moc moc 😉 Už jsem klidnější, hlavně že malou cítím. Kdyby ne, asi bych už fakt někam letěla☹ Magnezko jsem si vzala a asi si fakt půjdu na chvíli lehnout. Manža si myslí, že to mám z toho, jak mě vynervili na finančáku - pitomci 😠 Navíc je všechno trochu jinak, než mi řekli, takže samozřejmě zbytečný nervy!!! Jenže já jsem teď asi nějak citlivější nebo co, takže jsem z tama odcházela se slzama, no...

Strouži, oni si doktoři občas myslí, že pacient je prostě jen kus masa. Samozřejmě ne všichni, ale někteří určitě. Co by jim to udělalo, kdyby před tím, než něco udělají, nám vysvětlili, co dělají a proč...

skritkova
8. bře 2010

Mimi, a jak vlastně bylo dnes v práci? Jak Tě přivítali? 😉
Mimi, prosím až budeš dělat tabulku, napiš mi tam prosím 6.4. velký ultrazvuk a 9.4. poradna. Díky moc 😉

mimina321
8. bře 2010

v práci v pohode 🙂
jasné pridám 😵

mimina321
8. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku,
Skritkova.....čeká holčičku6.4 velký utz,9.4 ko
Sarlotta........našla//19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........29dc
Mimina..........3dc
Farmarska

dracekmracek
8. bře 2010

strouzku prdelko moje ☹ je normální?ale někteří doktoři to dělají 😖 mě přijali na rizikovku nic neřekli a hamiltona udělali taky,nevěděla jsem co se chystá a je fakt že to bolelo jak sviň 😝 za pár minut mi začala odcházet zátka a měla jsem poslíčky jako čert a chtěli mě i poslat na sál,ale zastavilo se to.

Jsem s tebou prdelko,tak ať je dobře 🤐 a dej vědět 🤐

strouzek
8. bře 2010

mimi to je dobře že v práci to proběhlo dobře.

dráčku nejsou, štve mě to, nic neřeknou a udělají tohle, myslela jsem že fakt potratím hlavně jsem cítila když jsem lezla z kozy šílený tlak a cítila jsem jak se spouští krev no děs. tobě začli poslíčky z toho? no já bych to brala kdyby to aspoň pomohlo ale jeho řeči typu no stejně si nemyslím že porodíte sama mě teda dostali na kolena, tak prej sama neporodím ale hamiltona udělá? nechápu 🙄

maova
8. bře 2010

stroužku, to je až neskutečný, ten dnešní doktor ☹ Ale počítám, že porod bude asi brzy 😉

skritkova, ty hezky odpočívej a snad to zase přejde.

mimi, jsem ráda, že v práci dobrý 🙂

maova
8. bře 2010

A šéfa jsem sehnala, takže hurá, zítra mám dovolenou 🙂

dracekmracek
8. bře 2010

strouzi to ti věřím 😔 já si na tu bolest vzpomínám,nemohla jsem skoro chodit.Ale fakt na mě moc nezabral,až ten gel na vyvolání.Magor fakt

jaspina
9. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku,
Skritkova.....čeká holčičku6.4 velký utz,9.4 ko
Sarlotta........našla//19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........1dc
Mimina..........3dc
Farmarska

Dobré ránko, normálně mi po laparce přišla MS přesně po 28 dnech (dřív tak po 30-32) a ještě bez migrény. To zírám. Kéž by to tak zůstalo - ale ona mě určitě ještě dožene. Včera se to nakonec dalo přežít. Byl tu šéf a já jsem do něj furt šila, že by mohl přihodit peněz atd. tak mi to uteklo 😀 Asi tu bude i dnes.

strouzek
9. bře 2010

brý ránko kočky, hlásím stále 2V1 a bolí mě celej spodek, cítím se jak přejetá a 100x znásilněná 🙄 kdybych šla dneska rodit tak nevím jak bych ani tlačila, mám problém si sednout na záchod 😠

dráčku já bych řekla že na mě taky neměl ten hamilton žádný účinek kromě toho že jsem umírala bolestí a dneska jsem bolavá jak čert.

jaspi to je suprovka že mrška přišla a hlavně že nemáš ani migrénu to je dobrý znamení 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru