Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
29. čer 2009

Mimi a slepák to být nemůže? Někdy jen pobolívá, když to není akutní..
Mar, taky jsem to s tím Utrošem tak slyšela, ale mě řekla ať ho polykám.. Možná aby ve mě všechen zůstal? Nevím.. Kámoška těhule ho ráno polykala, večer zaváděla. A jednou si ho normálně nacpala do močáku - že omylem. Teda jen tak nakraj, to ještě močák nebyl. Ale prý to bolelo jak prase a nešlo to ven. Jsem z ní byla úplně mrtvá 😀 Prý si ho dávala na WC a nějak se netrefila..
Mao, Paříž jsem neviděla a určitě bych chtěla.. ale letos nebude ani dovča. Rozhodli jsme se, že přednější bude rekonstrukce a snad na podzim i auto.. Teda přítel to tak chtěl od začátku, jen já jsem musela pochopit, že to tak bude fakt lepší..

mar26
29. čer 2009

jaspi 😀 kamarádce asi do smíchu moc nebylo,ale mě to pobavilo...neumím si představit,že bych se spletla 😀

Benátky mě osobně moc neuchvátili...to Řím se mi líbil víc...v Benátkách mi vadilo hodně špíny.

maova
29. čer 2009

Marti, budu, nechce se mi, ale na druhou stranu jsem dostala přidáno a myslím, že než bych se nějak dopracovala na to, co mám tady, tak by to hodně dlouho trvalo a tak to bude asi nejlepší. Sice ta práce mě teď nebavila, ale já i tak pořád doufám, že to není napořád a jednou se miminka dočkáme, budu doma a po mateřské se uvidí. A díky tomu, že mám teď skvělého šéfa, tak mi to možná nevadí až tolik, jako ten minulý návrat. I když i v kanceláři jsou jiné lidi, které neznám, ale snad budou dobrý.

maova
29. čer 2009

Jinak v Paříži bylo taky neskutečně lidí a jak jsme si jí nějak vysnili čistou a tak, tak to taky není pravda, špíny je tam dost, myslím, že Praha je teda čistější. A jak nám Praha přijde hektická, tak Paříž je snad ještě víc, lidi pospíchají, nekoukají kolem sebe ... . Je to teda takový vedlejší, ale to první zjištění, že to tak je, bylo takový divný. Ale to bude moje vina, že jsem jí měla vysněnou nějak čistější 😉

mar26
29. čer 2009

Marti to je fajn,že ti alespoň přidali ...a bohužel je to tak,že do práce se chodí hlavně kvůli penězům a ne kvůli tomu,že nás to baví...málokdy se to povede úplně zkloubit. Složenky za nás nikdo nezaplatí, že?
A taky věřím,že se miminka dočkáte 😵
Je fajn i to s tím šéfem a snad si v kanclu s ostatníma sedneš ...i když u tebe problém nebude 🙂 , spíš aby ostatní stáli za něco.

Já mám doma dneska úplně "mrtvého" pejska....z víkendu na chatě je vždycky tak unavená,že to pak dospává celé pondělí v kuse 😀 ....na chatě pořád lítá a vůbec nespí.

maova
29. čer 2009

Marti, přesně tak, do práce chodím kvuli penězům, že je to prostě nutnost, abych nás to uživilo. Zrovna jsem dneska přemýšlela, že teď už bych věděla, na jakou jít školu, nebo co bych chtěla dělat, ale v patnácti jsem fakt netušila. Kdo to ví už tak brzo, tak to skoro závidím 😉

papua
29. čer 2009

Ahoj holky!

Mao: som rada, ze bolo fajn v Parizi, ja by som sa tam tiez isla pozriet rada, ale neviem kedy sa mi to podari teda....
Mar: ..ty jo holka to ta fakt obdivujem v tom upratovani 😀
Ahooj Jaspi, Mimi, Evi, Tercie....vsetky 🙂

mar26
29. čer 2009

ahoj papu....teď jsem si ale dala obídek a válím se 😀 ...trošku si dám oraz a půjdu ještě něco dělat 🙂
co je u tebe nového?

Marti budeš mít pak nějaké fotečky z Paříže?

papua
29. čer 2009

Mar: zatial nic nove, blizi sa dalsia ovu, tak mame vela prace 😀 ....

mar26
29. čer 2009

papua tak to je jasný 😀 😉

mimina321
29. čer 2009

mala som návštevu a ochvílu čakám dalšiu 😉
no davajú mi širokospektrálne atb ale teraz nechcem nič nech konečne prídu na to z čoho to mám
jaspi slepák to nieje
papua ahoj 🙂 tak budeme mať ovu skoro rovnako 😵 len pekne pracujte chcelo by to naštartovať ten koniec tabulky 😉

sarlotta
29. čer 2009

Ahojík holčinky.
Tak se hlásím po týdnu absence. Byla sem v nemocnici- pro změnu 😠 pondělí, úterý...zase mě chytil žaludek...tak mi udělali tu fibroskopii žaludku..... uáááááááá, bylo to příšerné..nikdy víc.
No a nenašli nic- naprosto zdravá. Což je fajn...ale cihla v žaludku a zrychlený tep moc ne..tak mi obvodní dala antidepresiva...a hodně mi to pomohlo- konečně se můžu volně nadechnout. Byla jsem v křeči už od března- v práci na mě šéf řval, pak to druhé nepodařené těhu, další revize....no dalo se to čekat...já labilní rybička 😒
Ale mám takové léky co můžu kdykoliv vysadit...jen lehké...tak to je super. A dietku na žaludek, tak se krmím mrkví, bramborami a rýžou 😝

Mao--ráda Tě tu vidím....úplně mi bereš myšlenky..taky si kolikrát postesknu jak jsem si měl vybrat úúúplně jinou školu🙂)) Jak by teď byl život jednodušší. Když člověk může dělat co ho baví, je to nádhera. Jinak tam fakt chodíme jen pro peníze.

dracekmracek
29. čer 2009

Ahoj holky,nestíhám vás dočítat připojila jsem se u mamky.Dnes má první chemo tak čekám až jí přivezou z nemocnice a budu se o ní starat.

tercie
29. čer 2009

Tak jsem tu od dr a jsem od prvního práce schopná... Jdu dočíst

mimina321
29. čer 2009

sarlottka v nemocnici 😝 ešte že sa ti polepšilo
katuška maminke prajem vela síl a čo najrýchlejšie uzdravenie s tebou a Lukáškom jej bude veselšie

tercie
29. čer 2009

No holky přesně jak to říkáte, že se to těžko skloubí, aby práce byla za dobrý peníze a ještě bavila, to se fakt poštěstí málokomu. Já jsem taky zvědavá, do jakýho oboru zapluju, kde najdu něco v čem bych se uplatnila...v dnešní době...achjo

jaspina
29. čer 2009

Mar a jakého máte pejska?
S tou prací přesně.. Kolikrát už jsem si říkala, že půjdu jinam, kde budou platit líp, ale zase tady to mám v klidu, dělám si svoje podle sebe, šéf mi vychází vstříc a máme spolu dobrý vztah.. Akorát s penězma se fakt nepředá..Zas vím, že kdybych měla chodit někam, kde bude blbý šéf nebo kolektiv,tak to taky je na prd.. Ale říkám si, že do mimča to tady nějak doklepu a pak se uvidí.. Snad už to nebude moc dlouho 🙂

jaspina
29. čer 2009

Jo holky, neměly jste po tom Utrogestanu jinou pleť? Já ho beru 3 den a šíleně se mi zamastily vlasy a taky mám ucpané snad všechny póry 😝 Vypadám jak puberťák 🙄

mar26
29. čer 2009

jaspi jorkšíračku 😀
a pleď jsem měla taky děsnou, na zádech, po vysazení ok 🙂

jaspina
29. čer 2009

Mar, tak já jsem si říkala, jestli to je z toho! Ach jo.. Ještě 8 dní přežít a pak zas pár dní klid. Teď se lesknu jak tele - kolem nosu, čelo.. hrůza 😝

mar26
29. čer 2009

co to píšu za blbosti..pleť samozřejmě...jak se válim,tak mi to psaní moc nejde 😅
jaspi snad tě to zase přejde..já si taky říkala z čeho že jí tak děsnou mám a bylo to z utrouše.

jaspina
29. čer 2009

Mar - já jsem to pochopila i tak 😉 No snad se to aspoň nebude moc zhoršovat.. Stačí, že se mi z toho hýbá žaludek - ještě beďary k tomu 🙄

evanek77
autor
29. čer 2009

jaspi,
mně to také zhoršilo pleť ☹
marti,
vítám z paříže, měla jsem z ní také trochu jiné pocity než jakou jsem ji čekala 😀
hlavněmi tenkrát přišlo,že jsem za týden nic neviděla, hrozně to uteklo...

evanek77
autor
29. čer 2009

mimina,
to je tedy záhada, to užje o nervy, pořád nevědět,na čem jsi. Snad brzy na něco přijdou 😉

maova
29. čer 2009

Marti, nějaké fotky vám ukážu 🙂 Zrovna jdu nějaké vybrat, máme jich asi 1100 🙂 a udělám nějaké malé album.

Jinak musím říct, že už včera mě ten návrat nějak vrátil do reality a teď jel přítel po hodně dlouhé době do práce a je to asi ještě horší. Najednou se cítím tak úplně sama ☹ Ach jo, tohle je fakt strašný, nějak překlenout tohle období, už bych brala tak další rok pryč, nejradši bych za poslední roky ten čas pořád popoháněla.

sarlot, hlavně, že ti ty léky pomohly. Někdy je toho na člověka už trochu moc najednou, bude ti teď líp a pak když na to nebudeš tolik myslet, můžeš léky vysadit a bude to dobré.

mimi, doufám, že ti už konečně na něco přijdou, aby to vyléčili.

evi, taky mi teď přijde, že to strašně uteklo a že jsem si něco nestihla ani pořádně prohlédnout.

mimina321
29. čer 2009

no snád prídu asi mi osprosteli biele krvinky 😀 😀 😀
jaspi no hormony s pleťou dokážu divy 😝
mao fotečky by som si teda rada pozrela 😕

mar26
29. čer 2009

Marti stejně to zvládáš super..nebo spíš zvládáte s přítelem...máte můj obdiv a vůbec se nedivím,že ten smutek je pořád a někdy prostě horší a někdy lepší 😔 .
A ten čas určitě uteče...zdá se to jako dlouhá doba,ale až nastane a podíváš se zpátky,tak ani nebudeš věřit,že to je fakt rok.
Na fotečky se těším 🙂 ...dej nám tam nějakou vaší společnou 😵

maova
29. čer 2009

Dám vám i nějaké společné fotky 😉
Já sama ani nevím, jak to zvládám, ono to asi jít musí, ale chvílema je mi tak smutno. K tomu i ten pocit, zase se vrátit do práce ☹ Já vím, že i rok uteče, ale já ani nevím co chci, chtěli bychom miminko, ale znovu podstupovat tu nejistotu ... Podstoupím to, to je jasný, ale vůbec netuším, jestli se to dá ještě znovu zvládnout. Ani nevím, jak ty pocity popsat, prostě je mi divně, smutno, do breku, nejistota ze všeho ........

mar26
29. čer 2009

Marti já si to vůbec neumí představit, čím si musíš projít...ale nejsi na to sama, určitě máš v příteli velkou oporu.
Teď je to moc čerstvoučké a ta síla na to vše znova určitě není,ale zase jí společně najdete a prostě příště to do toho 30tt minimálně dotáhnete 😵

maova
29. čer 2009

Marti, to je pravda, bez přítele si to vůbec neumím představit. Vždycky mě dokáže uklidnit a pomáhá mi hodně moc.
Ten 30tt je takový můj vysněný, i teď jsem byla ale přesědčená, že k němu dojdeme, dokonce jsem věřila, že zvládneme minimálně 36tt, i když jsem plašila, tak jsem tomu nějak vnitřně věřila.
A jak mi dřív vadili po potratech těhotný, tak ty mi teď kupodivu ani nevaděj, spíš mám teď takové divné pocity z dětí, vždycky si uvědomím, že Matyáška nikdy neuvidíme takhle vyrůstat. A to mi teď přijde nějak úplně nejhorší, že není s námi a že ho ani nikdy už neuvidíme a s námi nebude. Nějak se s tímhle pocitem zatím neumím vyrovnat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru