Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
9. črc 2009

Jani od včerejška večer jsem měla poslíčky jak prase 😅 😀 ,ale nic z toho 😀
Oteklá vůbec nejsem a cítím se jinak naprosto v pohodě,fakt jsem za to ráda, pořád v pohodě řídím auto, vyřídím co potřebuju a doma taky dělám vše.
Jinak odhad před 14 dny byl 3000g, minulý čtvrtek je 2500g a odhad na porodní váhu 3300g...ono fakt při tom odhadu váhy záleží jak je natočená,tak to beru s rezervou,rozhodně to prý drobek pod 3kila nebude.

ba111
9. črc 2009

Jééé Jani, nádhera!!! Je kouzelná!!! já už se na tu svoji pusinku taky strašně těším 😵 😵 🤐 🤐
Mně čeká dneska docela velký úklid a tak mi dnešek uteče. V noci byl klid, žádné bolesti - Oliverkovi je v bříšku asi zatím dobře.
Včera jsem vybalila všechny potřebné věcičky na přebalovák - mám jej už komplet nachystanej a taky jsem nachystala i postýlu, uvázala na něj mantinel.... vypadá to kouzelně. Dneska budu ještě chystat celej pokojík kde bude Oliverek - takže opravdu příjemně strávenej den 😉 😎 ...

jana.jaro
9. črc 2009

koukla jsem ti do albíčka a máš stále malé bříško,tak se asi proto cítíš dobře 🙂 a máte připravený kráááásný pokojíček.No ale asi do konce tohoto týdne porodíš co? 😉

jana.jaro
9. črc 2009

Ahoj Mončo,tak budete rodit s Martou asi stejně 😎 😀 😉
jo a díky už se těšííím na fotky vašich mimineček 😀 😀 😀

mar26
9. črc 2009

Jani asi možá fakt proto,třeba minulý týden jsem myla okna a vůbec mi to nedělalo problém,tak je to fajn. A děkuju za pochvalu pokojíku..už to chce jen tu náplň,jak říká manžel 😵
Myslím Jani,že do konce týdne to asi nebude ....ve čtvrtek to na porod vůbec nevypadalo a KO mám v úterý..teď tu nemám doktora,který by mě měl i odrodit,tak bych ráda min. do toho pondělí vydržela,ale to si určí Natálka. Spíš si myslím,že budu přenášet.

A co Emička, horzně to letí,že jí je už přes měsíc, co na ní říká starší brácha?

kackark
9. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Tercie....................29DC
Jaspina...................28DC
Strouzek.................28DC
Papua.....................20DC
Mimina....................18DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

mar26
9. črc 2009

Ahoj Kačko, oprav ještě tabulku 😉 , kristynaw už porodila holčičku Izabellku 🙂

kackark
9. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Tercie....................29DC
Jaspina...................28DC
Strouzek.................28DC
Papua.....................20DC
Mimina....................18DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

jana.jaro
9. črc 2009

mar,ten o ni pěčuje jako by byla jenom jeho,je to hrozně srandovní 😀 takovej puberták a jak otočí,když ju chová

kackark
9. črc 2009

Krásné dobré ráno 😵

Marti, právě jsem to dočetla a mám velikou radost a gratuluji. Už se tak těším, až dostanu od Tebe sms o Natálce.
A Monča už je taky připravená a Oliverek jí dává zabrat, tak už by mohl taky za námi na svět 😵

Jani, jsem ráda, že Tě vidím a hned Ti půjdu skouknout fotečky.

Kači, je moc dobře, že jste si to vyříkali a je doma klid 😉

jana.jaro
9. črc 2009

Kačko toto letí 😕 jsi už 19tt 😀

mar26
9. črc 2009

Jani tak to je krásný,že se takhle stará,bude to takový její opatrovník 😵

kackark
9. črc 2009

Jani, mě to letí u ostatních, ale u mě samotné moc ne. Právě jsem skoukla vaše fotečky a moc vám to s Emičkou sluší 😵

jana.jaro
9. črc 2009

jo díky Kačko,ale jsi vlastně v polovině....já měla polovinu nakonec v 16tt

mar,jsem mu říkala,že ji bude chodit hlídat na diskotéky od otravnejch chlapů

kackark
9. črc 2009

Jani, to je pravda. Pro mě jsou tahouni Evička s Murynkou a na nich si říkám, jak to utíká 😀 Ale Tadeáškovi domlouvám, jen ať to do prosince hezky vydrží 😉

murynka
9. črc 2009

kači 😀 😀
jani moc hezké fotečky sluší vám to 😵 😵 malá je kouzelná 😵 😵

kackark
9. črc 2009

Mury, víš že nás pěkně flákáš 😠 😀 Chybíš mi tu 🤐 Jak se cítíš?
Ale je fakt, že já zanedbávám prosinec 😔

murynka
9. črc 2009

kači ☹ ☹ já vím vím 🤐 promin.....včéra jsem nějak neměla sílu ☹ psát a tak....
no prosinec zanedbáváš fest ☹ ☹
jinak četla jsi jak jsme včéra s Jirkou poslouchali srdíčko? 😵
jinak dnes se cítím dobře ale včéra právě nějak ne ☹ a vy???

kackark
9. črc 2009

Mury, četla a je to parádá a máš úplně obyčejný fonendoskop? Já to loni zkoušela s Natálkou asi v 21tt a neslyšela jsem nic ☹
U mě to celkem jde, když mě nezmáhá alergie, tak už drobné věci zvládám. Je to pro mě učiněný zázrak, že zase vařím, peru, žehlím, peču atd. 😀

murynka
9. črc 2009

kači úplně obyč 😉 my to zkoušeli celý den a nic 😀 a večer jo tak to nevzdávej 😉
kači to jsi šikulka 😵 😵 hlavně že už je ti lépe a můžeš normálně fungovat 😉
já odpočítávám dny do velkého UZ 😀 včéra jsme viděla zimní kombinézky nádherné 😵 ale do barviček měli i neutrál ale toho už mám dost a chci bud modré nebo růžové 😀 😀 snad se to dozvíme 😕 😅

co vůbec evička??

jaspina
9. črc 2009

Krásné ráno!
Dnes tu bude šéf, tak tu asi moc nebudu
Evi jak jsem dočítala, tak se upřímně divím, že se s tvojí matkou ještě vůbec bavíš a stýkáš. Po pravdě je to blbé, ale někoho takového bych ze svého života definitivně vymazala a bylo by mi líp. Já vím, přece jen je to máma, ale krom toho, že tě porodila - udělala kdy pro tebe něco dobrého? Nakonec se o ni ještě budeš na stáří starat ne? 😒 Ale tak to většinou bývá.. Nevím jestli jsi sledovala ulici, ale připomnělo mi to trochu tu matku Ingrid.. taky se o ni nakonec starala dcera, ke které byla vždycky hnusná a i přes to, že ona jí dala všechno a měla s ní trpělivost, tak matka se nezměnila a jen ji využívala - až nakonec ta Ingrid udělala nejlepší rozhodnutí a vyhodila ji - ze svého bytu i života..

kackark
9. črc 2009

Mury, tak já jsem si modrou vyaukcovala předevčírem, můžeš mrknout do alba.
Občas ještě zvracím, nebo mě nějaký pach natáhne, ale není to tak, že by mě to jako před tím porazilo na kolena, tak jsem šťastná.

Evička má velký utz zítra, ty za týden a já za 14 dní 😵

Nevím, jestli ten fonendoskop mamka ještě má, ale kdyžtak budu zkoušet dál 🙂

murynka
9. črc 2009

kači já už viděla krásná kombinézka 😵 😵 😵
hlavně že už je ti lépe 😉
a evička už zítra? 😕 ty jo fakt to letí 😀 😀 ale ona ví že čeká chlapečka 😵 😵

kackark
9. črc 2009

Ahoj jaspi, to dnešek se šéfem přežij 😉
Vždycky když Evička napíše příbeh s maminkou, tak se taky nestačím divit 😲

dracekmracek
9. črc 2009

Ahoj vlaštovky,jen chci říct že jsem smazala album s Lukáškem,se všemi fotkami.Chodil tam jistý člověk jak jsem zjistila a pak obvolával lidi co tam mám za fotky,je mi to líto,ale ona si ta dotyčná naběhne sama.

kackark
9. črc 2009

Ví to i z plodovky, má jistotu 😵 Já to vím z NT a prostě těm dr. věřím 😉

murynka
9. črc 2009

kači já bych věřila kdybych neměla opačné zkušennosti 😀 😀 ona sama dr to neříkala na jisto 😉 tak asi proto váhám 😅

no jo evička a ty její příběhy 😲 😔 z toho jsme také paf ☹

murynka
9. črc 2009

holky u nás ve vesnici bydlí holka jsou to takový bílý cikáni žijí v malým domečku rozpadlým 😅 je jich tama snad sto a v lednu porodila chlapečka a pořád měla bříško tak říkám že to asi enshodí a ona je zase!!!v jiným stavu 😲 😲 😲 já než porodím ona má bude mít dvě děti 😀 nechápu 🤐

mar26
9. črc 2009

dráčku tebe tady nenechají na pokoji co?

jaspina
9. črc 2009

Kači on i ten obyčejný fonendoskop je buď s klasickou koncovkou nebo má koncovku oboustanou - jedno kolečko je menší a druhé větší - obyč/dětský (citlivější) ale myšleno na poslouchání dětí - už narozených.. Na tohle poslouchání miminek jsou často fonendoskopy slabé. Proto se prodává ten spešl přístroj.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru