Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
30. črc 2009

Ahojky Kristy 😵

Tak asi to nejdůležitější je, že Dadunka má Tadeáška 😉

A jak se daří vám?

kristynaw
30. črc 2009

je,tady se to rozrodilo🙂

my mame prdicky,takze noci jsou docela sileny...ale to zvladnem,musime...

kackark
30. črc 2009

Tak to budu držet pěstičky, aby to co nejrychleji přestalo a mohli jste se všichni vyspat 😉

kristynaw
30. črc 2009

dekujeme🙂 pridala jsem nejake fotecky.mala roste hrozne rychle 😀 leti to...

kackark
30. črc 2009

Kristy, obě princezny jsou nádherné 😵 A jak sesetřička, nežárlí?

kristynaw
30. črc 2009

no,zarli 🙂 ale malou ma hrozne rada🙂

kackark
30. črc 2009

Tak hlavně, že jí má ráda, to bude mít Izabellka jednou velkou chůvu 😉 😵

murynka
30. črc 2009

ahojky holky 🙂 ¨

na jarusku stále myslím znám jí osobně a je to pro mě těžké ☹ myslela jsme že má už vyhráno 😔
jsem s ní ve spojení zatím bojují o každý den malý daneček to zvládne musí!!!! 😉

kackark
30. črc 2009

Ahojky mury 🙂

Jaký si měla den? 😵

Jarušku od nás všech prosím moc pozdravuj, a že na ně velmi myslíme 🙂

murynka
30. črc 2009

kači ona to ví neboj!!! 🙂
ale fakt jsme z toho nějaká zdrcená ☹ ☹

den 😵 😵 ráno jsme jela pro lístek pro peníze byl tam až od jedný 😀 😀 😀
tak jsme zajela do tesca malé koupila rukavičky a čepičku a plenky s potiskem 😵
pak k našim na oběd pak pojištovnu kde mě naštvali ☹ že to neproplácí ale ty vitamíny jo...
a ted odpolko jsme byli vybírat dlaždice do koupelny a vypadá to že se shodneme 😀 😀 😀

co ty a Táda?? 😵 😵 😵

kackark
30. črc 2009

Mury, mě to včera úplně vzalo u srdíčka, když jsi to napsala do prosincovek a ani jsem neměla sílu reagovat 😔

Tak až na tu pojišťovnu si měla prima den 😉 A proplatí Ti tisícovku za vitamíny, já vypátrala, že ta moje pojišťovna jen 500 (možná i 200,-Kč), teď nevím přesně, tak jsem byla ráda, že vzali to NT 😵
Jinak mě mrzí, že Ti to nemůžu odeslat dneska, ale manža měl záchvat uklízení a vyházel mi všechny lístky z peněženky, protože netušil na co to potřebuji. No a ten druhý jsem měla na stole a jak jsem utírala prach a větrala, tak asi sletěl na zem a v nestřežené chvíli se o něj postarala Bessa 😀 ale je to jen kousíček dole a myslím, že když to odstřihnu, tak nic nepoznají a v pondělí si koupím další a hned to pošlu 😵

No a my s Táďou si teď pochutnáváme na čočkové polívce a hodně odpočíváme, dávají nám zabrat antibiotika a k tomu kvasinky 😖

murynka
30. črc 2009

kači to vůbec nevadí i kdybys to poslala za měsíc 😀o nic nejde jsem ráda že to vůbec někde seženu 😅 😅

manžel měl záchvta uklízení jo 😀 😀 to neznám 😀 naopak já uklízím a vyhazuji vše jemu a pak neví kde co má 😅

jiank odpočívejte ty kvasinky mě mrzí ☹ ale někdo na to prostě trpí no 😒
já ted snědla 3 sladké veliké knedlíky se švestkami 😀 😀 a ted také budu odpočívat 🙂

protože zítra se chystáme s mamkou do ZOO 😵 😵 😵

kackark
30. črc 2009

Mury, ten záchvat uklízení se týkal jen mé peněženky 😀 To byla spíše kontrola, za co utrácím atd. Tak nechápal na co potřebuji účtenku dva měsíce starou od vitamínu a šup s ní do koše.

kackark
31. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 31.7.
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Nella......................??DC
Tercie.....................23DC
Jaspina....................22DC
Strouzek..................22DC
Farmi.......................18DC
Mimina.....................13DC
Papua.......................8DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
31. črc 2009

Krásné dobré ránko 😵
Dneska jsem nějak nemohla dospat 😲
Evi, moc držím pěstičky na dnešní kontrolu. V kolik hodin jdeš? 🙂

jaspina
31. črc 2009

Krásné ráno !
Kači já jsem toho dnes taky moc nenaspala.. Dnes zas přijede šéf s poukazama na zpracování - je konec měsíce 😝 Tak budu mít co dělat možná ještě v pondělí.. Navíc chce naučit jak se to dělá, tak mě to bude zdržovat.. Ale jsem ráda, že to konečně bude umět taky někdo jiný, kdybych třeba onemocněla nebo něco.
Evičce budu taky držet palce! 😉

kackark
31. črc 2009

Nebo třeba otěhotněla, že jaspi 😉 😵

Ráno mne manža probudil opět se slovy, že se mu zdálo o Tádinkovi, tentokrát o křtinách (sám je nevěřící a myslím, že snad v životě nebyl v kostele 😀 ). Ale prý tam musel být v montérkách, protože jsem mu nesehnala oblek 😀 😀 😀 A pak, že ty chlapi na ty drobečky nemyslí 😉

jaspina
31. črc 2009

Kači, tak to je určitě lepší varianta než onemocnět 😉
Můžu se tě zeptat - máš taky v životě někoho, s kým to hrozně jiskří kdykoli se vidíte nebo slyšíte, ale spolu prostě nedokážete být? Já vím, že to je asi divný dotaz..

kackark
31. črc 2009

Jaspi, ne není a absolutně tě chápu, jen si myslím, že naše protějšky by k tomu pochopení neměly 😅
U mě je to asi tak, že se radši těmto situacím vyhýbám, když je předpokládám, protože svým způsobem mám strach sama ze sebe 🤐 Ale teď s Táďou je to trošku jiný, to bříško je takový můj ochranný štít 😉 🙂

kackark
31. črc 2009

Jé, mury, hezky si užij ZOO 😵

kackark
31. črc 2009

Jaspi, kampak ses mi ztratila? Asi už tam máš šéfa, viď?

jaspina
31. črc 2009

Kači já takové situace taky nevyhledávám, akorát jsem včera mluvila s jedním klukem - poznali jsme se fakt strašně dávno - mě bylo tak 18 a naposled jsem ho viděla před 4ma rokama, ale to jiskření je i po telefonu - slyšíme se málo kdy.. a včera jsme zjistili, že to tak máme oba a že je asi lepší, že se nevidíme. Třeba by jsme se i rádi potkali, ale pro jistotu ne..

kackark
31. črc 2009

Jaspi, to je přesně ono. Taky to tak s jedním klukem mám, ale nekontaktuji ho nic a jsem s manželem šťastná. Já to nemyslela tak, že by si to vyhledávala 🤐 Jsem šťastná, že mám manža a moc ho miluji, ikdyž mě někdy dává pořádně zabrat 😅 A vím, že to jiskření stejně nikdy netrvá dýl jak půl roku, rok a pak si myslím, že každý vztah spadne do toho svého stereotypu. Tak proč riskovat něco, kde mi je dobře 😎 A to jiskření by mě zbytečně rozhodilo, tak se tomu vážně snažím vyhýbat.

jaspina
31. črc 2009

Kači my oba víme, že by jsme spolu být nemohli - to by byla šílená Itálie 😀 To jiskření tam je, to jo - ale na život absolutně ne..V tom se naštěstí shodnem 🙂

mar26
31. črc 2009

Ahoj holky,

souhlasím s Kačkou,moc hezky napsané 😵

tak večer opět ty moje prsa byly lehce ve stávce ,tak že Naty dostala 30ml nutrilonu,ale pak spinkala od čtvrt na jedenáct do půl 5 , , pak kojení-to byly prsa nalitý, usnula nějak před půl 7 a ještě spinká...tipuju,že v 9 se vzbudí. Tak že jsem se hezky vyspala..já jsem šťastná,že ty noci má zatím tak v pohodě a docela se vyspím..vstávala jsem před osmou. Tak stav za včerejšek jeden dokrm 20ml odpoledne a jeden večer,tak snad to není tak moc...a stačí jí to miláčkovi mému 🙂. Příští týden jdeme do poradny,tak uvidíme,jak bude paní doktorka spokojená. Ale večer jsem jí vážila nahaťoučkou a měla 3420g a v úterý u Dr. 3310g,tak snad to bude dobrý 🙂

mar26
31. črc 2009

Evi a držím palečky na kontrolu.

myška se mi vzbouzí, půjdu krmit 😵

kackark
31. črc 2009

Marti ahojky,

pozdravuj prdelku Natálku a jsem moc ráda, že to tak hezky zvládáte 😉

Jaspi, je dobře, že v tom máte jasno, co víc si přát 😉 🙂

jaspina
31. črc 2009

teď jsem tu měla na návštěvě kamarádku, co teď jde do 6. měsíce a moc jí to slušelo 🙂

kackark
31. črc 2009

Jaspi, tak to na tom bude podobně jako já, já začínám 6. měsíc ve středu 😉 Ale břísko mám jako Martinka v devátém měsíci 🙂

Dneska mám dost práce, musím jet pryč, objednat se na rehabku, návštěva dvou babiček atd. Tak asi až odpolko 😵 Mějte se tu hezky, vlaštovky 🙂

kackark
31. črc 2009

Marti, Natálka krásně přibírá, myslím, že je vše v pořádku 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru