Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
17. srp 2009

Krásné sluníčkové ráno.

Mončo, vykašli se na všechny rady a říď se vlastní intuicí, to nám ráčkům jde přeci nejlépe 😵 A pro Oliverka jsi nejlepší vhodná maminka, to je jasné 😉

Evi, držím pěstičky na tu krev.

A kdepak máme murynku? Mám pocit, že tu nějak dlouho nebyla ☹

murynka
17. srp 2009

ahojky zrovna chci napsat a je tu schánka 😀 jsme v pořádku 😵
ale o víkendu vůbec nebyl čas nějak psát ☹
ani v týdnu už to nejde pořád skáčeme kolem baráčku ☹ už mě to přestává bavit

včéra jsme si udělali po dlouhé době hezký den a byli na koupališti 😵 😵
dnes už je manžel zase v rpáci ☹

kači jak je vám??co Tadík?jak zvládáš tepla a co spánek 😕 😕

já už si koupila kojo polštář bez něj bych se nevyspala ☹

a dnes mi v 10 přivezou košík pro malou 😵 😵

kackark
17. srp 2009

Mury, tak to jsme na tom hodně podobně. Včera u vaření se mi neudělala dobře, tak jsem tak tak dovařila oběd a dopekla buchty a byla jsem ráda, že jsem si šla lehnout, Táďa nezvykle kopal, snad se mu nic hrozného nedělo. Kojo polštář je prima, bez něj ani ránu, tahám ho s sebou k PC, televizi, do postele, všude a budím se tak po 3 hodinách, což už jde. No a včera mě píchla další vosa potvora, mám na to nějakou smůlu, tak se zase nemůžu zbavit toho otoku a rýmy, ale manža byl naštěstí po ruce, tak pohotově vyndal kousek žihadla a vymačkal jed, tak to asi nebude tak hrozné jako ten první ďobanec.

Jinak věřím, že kolem baráčku je toho spousty a budete to mít moc krásné. Já bych tady viděla, co vše by bylo potřeba, ale zatím tomu necháváme volný průběh a uvidíme, kam to všechno bude směřovat (doufám, že časem do baráčku nového 😵 )

Tak to nám potom košík pořádně nafoť, maminko 🙂

murynka
17. srp 2009

kači to znám nějaký dne je mi dobře a pak zničeho nic je mi strašně ☹ no jo jiný stav 😀 😅
Tadík je v pořádku oni někdy kopají a řádí třeba malá byla včéra docela v klidu a kopala lehounce a někdy řádí...
dneska jsme byla na WC snad 8 krát 😀 hrůza 😠
ty jo vosa ju?potvora jedna ☹ manžel je šikovný snad to bude v pořádku 😉

kači hezké to bude ale ty nervy 😠 😅

nafotím asi odpolko sama to asi enzvládnu vytáhnout po schoden a složit 😅

kackark
17. srp 2009

Mury, jasně, hlavně nic netahej 😉

Třeba v sobotu jsem se cítila naprosto báječně a chtěla jsem se jet podívat na kočárky, ale to nechtěl manža, že je až moc hezky a včera bych to vůbec nedala. No a když se mě ráno ptal, co budu celý den dělat, tak nezbylo, než odpovědět, že to záleží jen a jen na tom, jak mi bude 😉

murynka
17. srp 2009

kači přesně tak to také říkám 😉 záleží na momentální situaci.....
a kočárek už nějaký máte??vybraný?

evanek77
autor
17. srp 2009

krásné pondělí 🙂
kači,
děkuji za palečky na krev, jdu na 10.30 🙂
nevím jak na vosy, ale na komáry funguje B vitamin, nevoní jim 😉 jinak já těhule netěhule na sebe občas šplíchnu repelent, lepší jak být oteklá týden 😝
jinak se bavíte o tom, jak vám je... já včera myslela, že umřu. Jsme měla u manželovy maminky kachnu se zelím a pak jsme dovezli medovník, no a tááák blbě mi nebylo ani nepamatuju. Jsem vycumlala asi 8 tabletek rennie (může se až 14/den i těhulky) a manžel mi udělal mátový čaj s medem, ale stejně nic nepomáhalo 😝 😝 😝

evanek77
autor
17. srp 2009

mury,
těším se na fotečku košíku, je to hrozně romantické mít košík, škoda že z něj mrňous tak rychle vyroste 🙂
kači,
jsem ráda, že polštář funguje a alespoň o něco ti uleví 😉
jo a od soboty jsme ve 3. trimestru 😀 😀 😀

murynka
17. srp 2009

evi také držím palečky 😉

košík je doma je to veliká krabice až přijde manžel no 😖

evi kdy začíná 3 trimestr??? 😕 😕 😕

evanek77
autor
17. srp 2009

mury,
http://merenibt.xf.cz/index2.html
tady si na levé liště najdeš výpočty, zadáš těhotenství, doplníš svoje data a ono ti ti vyhodí... mně to spočítalo na 26+0tt

kackark
17. srp 2009

Mury, kočárkem se necháme inspirovat asi až na místě, prostě jsem to přes net nějak nezvládla, máme požadavky a podle nich 😉
Evi, takové stavy taky znám 😝
No a jinak gratulace k III. trimestru, já si mysela, že začíná až v 26tt a 5ti dnech, jako sedmý měsíc, ale tak se můžu těšit o pár dní dřív 😉
No a k tomu repelentu, mám takovou smůlu, že jen vystrčím nos z baráku, tak se na mě lepí, mám před vchodem dvě meruňky a jabloně.

evanek77
autor
17. srp 2009

holky,
krev je jen krev, já se bojím na pátek ☹ ☹ ☹ ale počítám, že malý už má kolem kila, tak určitě zvládne všechno, co na něj doktoři vymyslí 😉 😉 😉 včera mne lehce zamrzel manželův táta, manžel se smál, že mám výbavičku jak pro 3 děti a tchán prohlásil, že co nám brání je mít... vím, že to tak vůbec nemyslel, ale já tu bojuju vůbec o jedno, u druhého vím rovnou, že by ty problémy s krvinkami mělo daleko bouřlivější a mnohem dřív a co nám brání, že? Ach jo...

evanek77
autor
17. srp 2009

kači,
já co jsem těhule a nepiju pivo, tak jsem letos vosu snad ani neviděla, to víš, městská holka z bytovky, co vosy zná jen z letní zahrádky v hospodě 😀 😀 😀 😀 😀
jsem pusince svojí objednala 3 prostěradla s nepromokavou folií z aukra a nedoporučuju, dnes mi došla a ten materiál je děsně ošizený, žádné froté... no, jedno stálo 199,-, tak co bych chtěla 😀 😝 Asi to dopadne tak, že dám tohle a na něj ještě jedno propustné...

papua
17. srp 2009

Ahoj lastiovicky moje !!!!
Tak ako po vikende?
Evi: a naco ides na krv, co ti budu zisotvat? a co je v piatok ???? Som nejaka zvedava...🙂....Ty uz ides do III. trimestru??? no krasa! gratulujem! Tchan to urcite myslel dobre s tymi tromi babatkami 🙂

kackark
17. srp 2009

Evi, neboj Tomášek je silák a zvládnete spolu naprosto všechno 😉
Ty prostědadla asi pěkně naštvou, viď. To věřím 😖

Ahojky Papu 😵

evanek77
autor
17. srp 2009

ahoj papu,
musím utíkat, mám to popsané v albíčku, nakoukni 😉
kači,
no, prostěradla odpovídají ceně, prostě to není super nákup, ale nákup 😀
papa za hodinku 🙂

kackark
17. srp 2009

http://www.rodina.cz/clanek7298.htm

Těhu se mnou asi dělá divym, ale mě se to moc líbí 😵

papua
17. srp 2009

Ahoj Kaci🙂
Eviii: drzim palce🙂!!!tfuj tfuj tfuj

kackark
17. srp 2009

Papu, pomalu, ale jistě se Ti blíží testování, viď? 😵

papua
17. srp 2009

Kaci: no blizi moja, neviem, snazim sa tomu verit, ale je to tazke poznas to.....

sarlotta
17. srp 2009

Ahojík holčinky🙂
Evičko, všechno bude fajn. věř tomu 😉

Holky tfuj tfuj štěstíčko na testování🙂))))))))))))))))))))))))))))) ať jsou tam pořádné koleje.

papua
17. srp 2009

Sarlotka: diiiiiiiiiiiiiiiiiik 😉 !

evanek77
autor
17. srp 2009

těhu bacilky pro snažilky:
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 🙂 🙂 🙂

mimina321
17. srp 2009

ahoj 🙂 evi trochu si z nich ukradnem 🙂 😵

evanek77
autor
17. srp 2009

mimina,
ber si hrstmi, podle potřeby dodám 😉 🙂 😀

mimina321
17. srp 2009

evi tak berem.... 😀
kači pekný príbeh 😉
evi včera sme asi na tom boli rovnako ako mi bolo zle 😝 😝 😝 dneska som musela ostať doma-celú noc som totiž okupovala wc 😝 😝 😝 musela som zjesť niečo pokazené ☹

evanek77
autor
17. srp 2009

mimina,
já se z toho neštěstí vyspala, ale večer teda byl 😝 😝 😝
a dnes jak jsem šla z odběrů,tak mi volala kamoška, ať skočíme na oběd, dala jsem si mleté hovězí s hranolkami, tak jsem měla strach, ale dnes fakt super....
tak ať je ti co nejdřív dobře 😉 😉 😉

mimina321
17. srp 2009

evi dneska len ležím a zregenerovávam sa 😒 zajtra už hádam budem ok 😉
ešte som nejedla ani nemám chuť 😝

mar26
17. srp 2009

Ahoj holky,

papu držím palečky na testování 😵

mimi ať je ti brzy dobře 😉

Evi určitě výsledek krve bude dobrý a protilátky se drží tam kde mají...hm hranolky..taky bych si dala 😀

Mě Natynka spí od půl 1..to o víkendu vůbec takhle nespinkala a to dneska taky bylo vedro,ale teď tu začalo pršet...krásný vzduch.

Jinak nechápu,jak to mlíčko je jak na houpačce, dva dny špatný a dneska ho mám jak pro mlíkárnu 😅

dala jsem do alba Natynku ve vaně,je to ze soboty, kdy jí byly 4 týdny...je hrozně dlouhá 😀 a vanička jí bude za chvíli malá

evanek77
autor
17. srp 2009

marti,
máš pravdu, natálka je přes celou vaničku 😀 ... je fakt krásná 😉
a mléko zamražuješ? jsem se dívala, že avent dělá na svoje lahvičky víčka na zamražování, maj to namakané...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru