Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
6. zář 2009

Marti,tak v úterý budu držet palečky...ať to v práci zvládneš...ale ty jsi šikula! Taky by se mi ale nechtělo 😝
Tak to budu zvědavá,jak to zvládnou,Naty by byl tak ten rok, když bysme letěli...tak si myslím,že už by třeba taky mohla chodit,no uvidiíme.

Kačko můj manža švestkové miluje...mě nevadí,tak je občas dělám...jsi mi ale tím udělala chutě 😀
To mě mrzí,že ti není tak úplně ok,ale snad se to upraví,až se počasí zase ustálí.

Natálka ještě spinká,je poklad dneska,ale tuším,že pak nám ten dopolední klid dá sežrat 😀

maova
6. zář 2009

Marti, Natálka je dneska hodňoučká koukám 😵 Musí to být zlatíčko 🙂 Nebudete mít někdy odpoledne čas, že bych se třeba stavila na návštěvu, nebo s váma zašla na procházku? 🙂
Já mám v plánu si udělat ještě nějaké kurzy a že bych pak dělala něco co mě baví, ale teď jsou tam zrovna termíny od příštího týdne a tak nemůžu ☹, takže musím počkat co dalšího vypíšou, snad budou další zase brzy. A časem, když by mi to šlo, tak bych z téhle práce i odešla, protože mě prostě práce v kanceláři nic neříká, jenže jsem dřív neměla odvahu zkusit něco jiného. A teď, teď prostě jdu do všeho, protože si říkám, že když to nezkusím, tak bych toho pak mohla litovat 🙂

maova
6. zář 2009

A já musím běžet matlat sádrokartony, tak nakouknu, až to zase půjde 🙂

kackark
6. zář 2009

Marti, už se nemůžu dočkat, až si brusle koupím a začnu taky řádit, a neboj, ono s těma chráničema na tom budu stejně.

Marti, zkoušela jsem nové, co včera byli v Babicových dobrotách a manžovi moc chutnaly. Já miluji sladké, ale když je to jako hlavní jídlo, tak tomu moc nedám.
Berou mě záda a i ten tlak docela lítá, v úterý mi nasadí měřič na 24 hodin, tak uvidíme jaké to bude. Ale nejdůležitější pro mě je, aby se dařilo dobře malému. Já ty tři měsíce snad nějak zvládnu.

Dala bych prát Tádíkovi zase nějaké věci, ale nevím, nevím, zda se nerozprší. Jak je u vás, holky?

kackark
6. zář 2009

Marti, tak ať vám jde práce hezky od ruky a je moc fajn, že vidíš různé další možnosti, co by si mohla dělat 😵

mimina321
6. zář 2009

ahoj 🙂
kači u nás je fajn ,nieje také teplo a svieti slniečko 😵
mao tak aby ten prvý deň práci nebol moc náročný 😉
mar tak ako bolo máš aj foto?

mar26
6. zář 2009

Kačko u nás clkem hezky...polojasno
taky mám teda sladké jako dezertík
a z jakého byly těsta?

Marti určitě se na někdy domluvíme 😵 ,jak se ti to bude hodit!nUvidíš jak to bude v práci a pak se dohodneme, rádi tě uvidíme.
Přísavečka se už vzbudila a sosá 🙂

kackark
6. zář 2009

Mimi, díky za info 😉 😵

kackark
6. zář 2009

Bylo to 1/4 kg tvaroho, 2 vejce, 2 lžíce cukru, špetka soli a strouhanka dle potřeby. Vaří se klasicky 10 minut a vůbec by si nepoznala, že v nich není mouka.
Jé tak to ode mne Natalinku pozdravuj 😵

mar26
6. zář 2009

kačko a žádný tuk?

mimi pár foteček mám, musím je stáhnout, víc jsme točili na kameru,tak až to nějak sestříháme, dám to na youtube a dám odkaz. Co nového u tebe?

kackark
6. zář 2009

Marti, právě že vůbec a přitom drží krásně pohromadě 😉

sarlotta
6. zář 2009

Ahojík holčinky, zdravím🙂

My jsme byli včera pouštět draka a s malým na jednom novém krásném hřišti🙂)) tak jsme si to užili, i když už byla teda dost zima. Dneska leze sluníčko, tak musíme zase něco vymyslet.... 😉
Mě bylo tak fajn na dovolené, manža celý den s náma ... to bylo skvělé. Tak si snažím užít víkend, co to jde.

kackark
6. zář 2009

Sarlott, tak to jsem moc ráda, že si takhle užíváte 😉

Marti, jak teď nad tím přemýšlím, tak tam tuk asi měl být a já ho tam nedala, hledala jsem na netu, ale nejde mi zatím spuštět videa ☹ jak manža přeinstalovával PC.
Ale tady by to snad mělo být:
http://www.recepty-vareni.eu/2009/09/06/babicov...

mar26
6. zář 2009

Kačko, už jsem se dívala a tuk tam fakt není 😉
a je tam i moc hezký recept nba švestkový koláč

kackark
6. zář 2009

Marti, tak to jsem ráda, že jsem se nesekla. Ten koláč mě úplně překvapil, že nevymazávali plech, to jsem ještě nikdy neviděla 😕
Ale já ti napíšu náš osvědčený a levný recept a dělám to s veškerým ovocem, které je po ruce:
35 dkg pol. mouky
1 prášek do pečiva
1 vejce
5 lžic cukru
5 lžic ojele
1/4 l mléka

To je vše 😵

mar26
6. zář 2009

Kačko já mám taky na ovocný jeden super receptík,základ se dělá z hery,cukru..pak se hrnek odebere na drobenku...do zbytku se dá vejce atd....taky super,ale tenhle se mi taky líbí 🙂

kackark
6. zář 2009

Marti, tak prosím napiš přesné poměry, až budeš mít čas a já příště vyzkouším 😵

mar26
6. zář 2009

Kačko určitě písnu 😉

kackark
6. zář 2009

Díky 😵 U toho co jsem psala já, si dělám drobenku zvlášť.

sarlotta
6. zář 2009

Hmmm tady se peče🙂)))

Kači dík, 🙂 já mám nejradši, když sme celé odpolko venku a večer jsem tak příjemně unavená a malý brzo vytuhne 😀 a máme čas na sebe s manžou 😉

kackark
6. zář 2009

Když jak se znám, tak s malým vytuhnu i já 😀

mimina321
6. zář 2009

jééé ja som práve dopiekla kokosový koláčik 😵
mar nič nové len kopec práce kríza pomali odchádza......

kackark
6. zář 2009

Mimi, ten mám moc ráda, mňam 😉 🙂
Já právě pověsila první várku věciček pro Tádínka a dala jsem prát druhou, tak snad to s tím počasím nějak zvládnu.

mimina321
6. zář 2009

kači tak aby to pekne slniečko vysušilo 😉

kackark
6. zář 2009

Mimi, díky 😵
Mě zase tak berou záda, ale bojím se, že už to lepší nebude 😖

mar26
6. zář 2009

Tak Naty je dneska fakt zlatíčko,na to jak vstávala pozdě je pořád hodná...byli jsme do teď venku,nakonec jsme si dali obídek na zahrádce v restauraci,měla jsem kuřecí špíz s jablkem a šunkou a opečený brambůrky...no ňamka, došla jsem do DM marketu nakoupit nějaké věci a ještě do obchodu..jen se venku stráááášně pokakala...ale brutus...měla to na břiše...zádech...no mazec, ještě že nosím ven náhradní bodýčko..bylo potřeba 😀 . Jen jednou venku papala a teď doma ještě dospává. Na šestou jdeme na kontrolu.

kackark
6. zář 2009

Jé, Marti, vy chodíte na ko takhle o víkendu? Ty máš ale doma hodnou princeznu 😵

kackark
6. zář 2009

Marti, právě s manžou vyplňujeme papíry pro novou pojišťovnu a nejsem si jistá, co mám napsat do kolonky zaměstnavatel. Bývalého zaměstnavatele a zaškrtnout, že za mě platí pojištění?

mar26
6. zář 2009

Kačko někdy i o víkednu, paní doktorka se vždy ptá,jestli se to hodí nebo nás objedná a řekne,že kdybysme si nechtěli kazit víkend ať jenom zavoláme,že nás přehodí na týden. Ona tyhle mrňousky objednává úplně mimo ordinační dobu,abysme tam vůbec nečekali a nepotkali se náhodou v čekárně s někým nemocným a ona má ordinaci ve svém baráku,má novostavbu,tak je jí to jedno...je to fajn 🙂

ano vyplň tam bývalého zaměstnavatele....vlastně jsi u něj v ochranné lhůtě

kackark
6. zář 2009

Marti, tak to máte moc hodnou paní doktorku.

A ještě jedna otázka, až půjdu na mateřskou, tak to musím jít na pojišťovnu nahlásit znova, že jsem na mateřské? A teď dám vědět jen tomu bývalému zaměstnavateli, a tím to pro mě končí?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru