Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
30. kvě 2009

Miury, on se mě zeptal, jestli vím, co to je a já suveréně, že si myslím, že to je holčička, a on že má jiný názor, ať se podívám na pindíka. Takže ani malinkatou pochybnost nevyslovil. Tvrdil, že v této době mají i holčičky pindíka, ale že záleží na jeho zatočení (zakřivení) - tak nějak to říkal.

mimina321
30. kvě 2009

kači aj u nás sa to platí,3D sa tiež platí-ale za to by som peniaze dala 😉

vlastovka385
30. kvě 2009

Moc zdravím všechny vlaštovičky, jenom nakukuju, abych poreferovala, protože mám nervy na pochodu. Včera jsem byla na kontrole, pokud do úterka neporodíme, tak v úterý nastupujeme na indukci, nelíbí se jim můj tlak a otoky a Tibošek prý je velký, porodní cesty krásně nachystané, tak prý není na co čekat. Včera jsem se kvůli tomu chytla s manželem, kterej tomu rozumí jako koza petrželi, ale kamarád mu řekl, že prý s tou indukcí před termínem nemáme souhlasit, jeho manželka taky šla na indukci, ale z důvodu přenášení, nakonec se to nepovedlo a musela jít na císař. Tak nevím, co si představoval, že se tam budu hádat s doktorkou, oni snad vědí co dělají. Blb jeden, pak se omlouval. 😠 Pošlete mi někdo telefonní číslo do IP, ať vám můžu dát vědět, jak jsme dopadli. Moc se všechny opatrujte.

sarlotta
30. kvě 2009

Vlaštovko moc držím palečky...každý porod je jiný,ničeho se neboj. Manža je určitě taky moc nervózní-tak to tak ber. 😉

mar26
30. kvě 2009

Ahoj holky,

mury to červené a modré je okysličená a neokysličená krev ...ta co jde do srdíčka a ze srdčíka..to nám doktor taky pouští 🙂

vlastovko manže to určitě nemyslel zle...jen prostě na to mají ty chlapi jiný pohled. Držím palce,aby si to Tibošek rozmyslel a do úterka byl už s tebou v náručí 😵

kackark
31. kvě 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emu
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka KO 24.6.
Jaspina..................20DC
Tercie...................18DC
Strouzek................16DC
Nella......................14DC
Mimina...................13DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

kackark
31. kvě 2009

Krásnou neděli vlaštovky 😵

ba111
31. kvě 2009

Tady se vpři neděli odpočívá... to je dobře. Počasí nic moc, tak jsou vlaštovky zalezlé ve svých hnízdech 😉 .
Koukám, že zatím převládají chlapečci... . No, já si stejně myslím, že se z těch chlapečků stejně vyvrbí nějaká ta holčička 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 . Mně čeká kontrola za dva týdny a pak už nejspíš budou kontroly vždy po týdnu. Docela mi kleslo bříško, tak uvidíme. Budu muset nasbírat nějakej ten maliník a ještě si obstarám lněné semínko - pro snadný porod. Už je taky na něj nejvyžší čas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Od včerejška jsem v osmém měsíci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 huráááááááááááááááááááááá

ba111
31. kvě 2009

A taky se mi podařilo domluvit na příští týden focení... 🙂 🙂 🙂

kristynaw
31. kvě 2009

ahoj holky,

tak ja byla vcera v nemocnici. po 7 hodinach kontrakci,ktere byli silne a pravidelne,ale nemeinli cipek(je porad dlouhy a zavreny,ale mekky)me dali injekci a poslali domu. nedali mi prasky,co jsem mela minule,kdyz jsem mela kontrakce s Abinkou, tak uz zase nejake mam...tak uvidime,jak to pujde dal... prej jsem jedna z tech,co od ted budou mit kontrakce a jde jen o to,kdy zacnou neco opravdu delat...

evanek77
autor
31. kvě 2009

ahoj vlaštovičky,
vlaštovko,kristy,
držím palečky, ať miminko přijde na svět jak má 😉 🙂 🙂

mar26
31. kvě 2009

Ahoj holky,

mě včera a hlavně dneska začalo pěkně tvrdnout břicho ☹ ,ach jo...do teď to byla fakt krása a dneska jen ležím a stejně to moc nepomáhá. Snad to přejde.

kristy -snad to ještě chvilku budou jen ty přípravné kontrakce,ale za chvílli už bude Izabell připravená a bude moct na tenhle svět 😉

kristynaw
31. kvě 2009

no,oni me rekli,ze tohle nejsou ti poslicci,ty pripravny,ale pravy,intenzita, pravidelnost...ale zatim nedelaji nic s cipkem,takze nemuzou moc delat. no v cr uz bych byla na magneziu a asi v nemocnici s nohama nahore...no uvidime 🙂

mimina321
31. kvě 2009

ahoj 🙂
kristy mar -nech miminka v brušku ešt chvílku vydržia 😵

mimina321
31. kvě 2009

pokúšala so sa vložiť fotky ale nejde mi to vraj mám večší formát ☹
sama to nezvládnem budem musieť volakoho poprosiť

jaspina
1. čer 2009

Dobré ráno vlaštovičky!
Přeju všem krásný, i když málo slunečný den! Já tu dnes moc nebudu - musím si nahnat práci, když budu chodit na ty všechny odběry atd..

dracekmracek
1. čer 2009

dobré ránko 🙂

mimi pokud mi je pošleš ráda ti je zmenším 🙂

kristy to je mi líto,tak ať malinká vydrží 😉

a co Janička a Ema?

nám se víkend nevydařil,bylo hnusně,a navíc mi bylo zle tak jsme jeli včera domů....hrozně rychle mi chvílema bušelo srdce 😒

mimina321
1. čer 2009

ahoj 🙂
katuška ničo som poslala tercii 😵 ale budm sa musieť naučiť takéto veci 😵
škoda,že ten víkend sa nevydaril

jana.jaro
1. čer 2009

Ahoj holky 😉 ,tak jsem doma z porodnice 😒

ba111
1. čer 2009

Ahoj Janičko!!!! Už jsi doma?? A Emička je ještě v inkubátorku, že?
Janičko strašně moc ti gratuluji k Emičce!!! 🙂

mar26
1. čer 2009

Ahoj Jani, jak ti je a co Emička? Jak se jí daří?

mimina321
1. čer 2009

ahoj janinka 🙂

kackark
1. čer 2009

Ahoj holky 😵

Jani, ahojky. Taky moc gratuluji k Emičce 🙂 Kdypak jí budeš moc mít u sebe?

kackark
1. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emu
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka KO 24.6.
Jaspina..................21DC
Tercie...................19DC
Strouzek................17DC
Nella......................15DC
Mimina...................14DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

dracekmracek
1. čer 2009

ahoj Jani moc držím Emičce palečky 😵 neboj za chvíli ji máš u sebe!

jana.jaro
1. čer 2009

Holky,mám hormony v kýblu....chce se mě hrozně brečer,nemám moc náladu zatím psát.Emička je v pořádku jen musela zůstat v inkubátoru.Pustí ji zhruba za měsíc,když bude šikovná..........hodím sem její fotky

ba111
1. čer 2009

Janičko, moc na vás myslíme... měsíc uteče jako voda. A nenabídli ti, že bys mohla v nemocnici zůstat s ní? Nebo chceš být raději doma?

strouzek
1. čer 2009

ahoj holky

jani ahoj, neboj bude to dobrý a emička to všechno dožene. měla 2 kila viď? to je pěkná váha, moje známá rodila v termínu a měla malou jen o trošinku větší 😉 ale že máš nervíky to je jasný, každopádně všichni tu držímě pěsti a to věř to pomáhá,to by bylo aby se při takovém držení pěstí od tet vlaštovek z toho emička nedostala superrychle 😵

evanek77
autor
1. čer 2009

jani,
také se připojiji s gratulací 🙂 🙂 🙂 🙂
a že ti lítaj hormony, to určitě všichni okolo chápou, neboj, to se časem srovná a už se budeš z Eminky jen radovat 😉 😉 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru