Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
23. zář 2009

jooo žvancem ty na mne! 😀 si mne chceš získat 😀
tak to je jiná, za štrůdl si žehli třeba dovečera 😀 😀 😀
kdyby tu měl ještě někdo jinej nějaké pozvání na nějkej dlabanec... 😀 😀 😀
vidíš strouží, takhle se to dělá 😉 😀

mar26
23. zář 2009

jéé štrůdl,ten taky budu muset někdy udělat 🙂
a langoše jsem měla naposeldy před porodem..manžel tohle mastné nemusí,ale já joo 😵

strouzek
23. zář 2009

farmi až ty budeš makat budu možnáuž doma já válet šunky na PN 😀

ahoj mar teda to je pěkné že jste si udělali srazík, já se nemůžu srazit asi s nikým, všichni jste z čech jen já ze slezka 😝 jinak je moc dobře že je Natálka už tak hodná a krásně spí.

kažodpádně holky zase mě štvete, tady takové vyvařování manželům, ještě že to nevidí můj, včera večeřel makový závin(kupovaný) a dneska to vidím na párky s hořčicí 😀

mar26
23. zář 2009

stroužku 😀 alespoň ho nebudeš mít rozmazlenýho. Jak jsem včera byla pryč tak jsem udělala jen rybí prsty s kaší z pytlíku 😀
jj fakt je už týden taková víc v pohodě 😵
odkud přesně jsi?

o víkendu se jedem podívat na karlštejnské vinobranní,tak se těším 😵

kackark
23. zář 2009

Farmi 😀 😵 Ale do večera žehlit odmítám 😝 Teď jsem vyžehlila věci na kolíbku a nemám absolutně představu, jak to tam patří, budu muset počkat na technicky vyspělejšího manžela 😀 Ale už vidím, jak mi to při tom studování pomačká 😖

Strouzi: dobře děláš, hlavně si ho nerozmazli, u nás už je pozdě 😲 A horší je, že ten můj to bere jako samozřejmost a neváží si toho ☹

Marti, kde přesně najdu ty fotečky z vašeho srazíku?
A ty se mrkni ke mě do alba na poslední fotečku, je spešl pro tebe, až zase budeš mít jednou pocit, že nemám žádné bříško 😀

strouzek
23. zář 2009

no rozmazlenej určo nebude hlavně teď v těhu, chudák, vysává, vytírá, nosí nákupy, jezdí pro mě do práce když je moc pošty a ještě ani uvařeno nemá ale já to fakt v tý práci nezvládám. do práce dojíždím takže je to fakt na pytel, dostanu se domů ve 4 a to jen když nemám lítání ve městě, než se vysleču osprchuju najím atd. je večer, o víkendech se zase snažím odpočívat kvůli mimču, to uvařím ale vždycky něco rychlého mezitím uklízím aj. už se fakt těším jak budu doma v klidu, na vše bude čas a budu hospodyňka
jinak jsem od bruntálu, město krnov, taková díra ale je tu hezky 😉

mar26
23. zář 2009

kačko tady
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

manžu mám taky s jídlem rozmazlenýho ☹

sarlotta
23. zář 2009

stroužku já mám dneska brambor. salát a pečené kuř.steaky🙂))))
od 1.10. budou párky na střídačku se zavináčema 😀 😀

strouzek
23. zář 2009

šarlot 😀 😀 tak to já zase doufám že do 31.10. budou párky ale pak už jen vybrané pochoutky když budu doma na PN

strouzek
23. zář 2009

fotečky ze srazíku moc pěkné, mar a ty vůbec nevypadáš jako že si teprve porodila, holky jak to děláte?? já jsem jak tank už teď 🙄

mar26
23. zář 2009

šarlot 😀

stroužku od listopadu budeš doma?
Děkujeme za pochvalu foteček. To je jen zdání,pořád mám strašáka v podobě skoro 4 kil navíc a vytahaného bříška 😝

sarlotta
23. zář 2009

mar a kde prosím Tě 😎 Naty je slaďounká ... chodím Ti do albíčka pro inspiračku na děvčátko 😉 v těch žlutých šatičkách je úplný miláček 😵

sarlotta
23. zář 2009

strouži a kde jsou nějaké fotky... nevěřím🙂)))))
tu postýlku co máte vybranou mám doma 😉 je krásná 😎 malý v ní spal do 3roků.

strouzek
23. zář 2009

mar no chtěla bych,původně jsem si to tak plánovala ale šéf mě dostal, přitom jsem mu to říkala že chci dělat tak do listopadu a teď na mě vybafnul ať nepočítám s tím že odejdu dřív než bude ofiko nástup na mateřskou. ale na to mu kašlu, uvidím jaká bude výplata příští měsíc jestli zase tak mizerná jako teď a bude tu takové dusno jako teď posledních pár týdnů kašlu na šéfa a jdu. taky je fakt že když jsem v práci nic nezvládám, v práci to jde ale dolezu domů a jsem unavená a to je léto , už vidím jak dojiždím ve sněhu, zimě , ve 4 odpoledne už tma, doma nic nachystanýho a já s břichem.

strouzek
23. zář 2009

šarlot od operace štítky se radši moc nefotím protože protože jsem přibrala 10 kilo 😝

mar26
23. zář 2009

šarlotko děkuju....se těším,že se té holčičky brzy dočkáš 😵

stroužku to víš že jo,jít na nemocenskou ti nidko nemůže zakázat! A teď musíš myslet hlavně na sebe a mímíska!

strouzek
23. zář 2009

přesně tak, navíc chceme ještě do porodu stihnout vyměnit okna a vymalovat a už vidím jak to stíháme z práce. může se stát že porodím dřív a co pak. prosinec už chci být doma za každou cenu a chystat věci a vánoce. navíc mě šéf naštval s tím že jsem mu řekla že potřebuju zítra volno na doktory a on měl kecy že chodím k doktorům moc, to fakt přehnal ví moc dobře jaký máme problémy, jak je tohle těhu vytoužené a i kdyby nebylo tak prostě těhule musí chodit na kontroly 🙄

kackark
23. zář 2009

Farmi, úplateček je už v troubě a já tu dlabu langoše, určitě by na tebe taky nějaký zbyl, tak klidně přijeď. Už se na tebe těším 😉

Martinko, jdu na fotečky 🙂

strouzek
23. zář 2009

já chci taky langošeeee. dala jsem si jednoho teď v sobotu byli hudební slavnosti tak jsme šli večer na promítání na náměstí filmu mama mia, k tomu jsem si koupila langoše a byl hnusnej. napitej olejem, neměli tatarku dali mi tam trochu sýra a hnusný kečup.

farmarska
23. zář 2009

kači neříkejme tomu uplatek, to zní tak ošklivě 😀 řekněme že u tebe uý na mne čeká pohoštění 😀 😀
kčí a budu to mít daleko? 😕 od kuda ty jsi? já že mám dnes ten postelovej den a nerada bych si ho rušila nějakou dloooouho cestou. To mi to raději pošli PPLkou 😀 😀
strouží tak přijed ke mě 😵 když toho kačka pošle hodně tak se rozdělím 😀 jestli ale bude chrt, tak ti dám prd 😝
já rýmuju!!!! 😀 😀 😀

murynka
23. zář 2009

ahojky holky 🙂

kači ty jooo takových věciček pro Tádu 😵 😵 😵 a bříško máš moc hezké 😵 😵 sluší ti to 😎

jinak jsme lehce dočetla 😅 nestíhám ☹ jééé štrůdl ten bych si také dala 😀 😀 😀

marti natynka je fakt princezna 🙂 😉 kočka po mamince.... 😵 😵

a k rozmazlenosti manžela byl rozmazlený od mamky ale rychle ho to přešlo 😀 a sní mi dá s eříct vše a někdy ani nemusím vařit 😅

kackark
23. zář 2009

Strouzi, tak to bych ti snad dala lepšího 😉 Vždycky mi přijde neuvěřitelný, co si za ně řeknou, a pak ti je ještě vymáchají v hnusným laciným oleji 😝 Jsem totálně přežraná, snědla jsem dva a asi prasknu.
Farmi, bydlím kousek od Rychnova nad Kněžnou, tak to vidím na tu PPLku 😀 Ale holka čerstvý jsou čerstvý, tak že bych ti poslala těsto? 😀 😀 😀

Martinko, tobě asi naplácám, jsi naprostá kočka 😵 a moc ti to sluší a vůbec se mi nelíbí, když píšeš něco o strašácích 😖

A fotečky jsou moc pěkné, je to hezký vidět miminka podobně stará a hlavně tolik těhulí v restauraci, to vždy museli asi pěkně koukat.

strouzek
23. zář 2009

farmi 😀

mury můj byl od rodičů rozmazelný jen tak v něčem ale jídle asi moc ne,rodiče jsou světoběžníci a tak neustále děcka sami doma a vařili si sami. pak si našel svoji bývalou a ta nevařila vůbec, já jsem na začátku našeho bydlení vařila ale to jsem měla jinak prac. dobu a taky méně práce, ale pak ty teplé večeře skončili protože jsme se málem neunesli a šlo to do peněz no a teď nevařím vůbec nestíhám

kackark
23. zář 2009

Mury, závidím a přijdu k tobě na školu - výchova manžela. Jinak ta fotka bříška je jen taková provizorní, to měl manža nějakou fotící mánii, ale dala jsem jí do alba pro Martinku, když tvrdila, že nemám nikde vidět bříško 😀

Klidně Tobě zase pošlu štrúdl, já ho totiž vůbec nejím a nechutná mi a nevím, kdo ty dvě nohavice bude jíst 😲

No a k věcičkám jsem psala, že jich mám hodně po Natálce a úplně jsem na to zapomněla a taky něco po Aničce, to bude už spíš na doma, ale i takové věcičky se hodí.

kackark
23. zář 2009

Strouzi, o penězích mi něco povídej, to je právě ono, kdyby to nelezlo tak šíleně do peněz. Vaření mě baví a teď když stíhám, tak vařím s láskou, ale ty peníze 😒 A chtěla jsem ti taky napsat, že to ještě není tak dávno cca 5 let, to jsem nechápala, jak někdo může uvařit třeba španělské ptáčky, domácí knedlík atd., papiňáku jsem se bála jako čert kříže a teď se bez něho nehnu a ty jídla mi připadjí primitivně jednoduchá, tak třeba to chce i čas 😉

murynka
23. zář 2009

strouzi klid 😎 já když opracovala tak jsme přes týden moc nevařila 😅 a o víkend to byla mamka tchýně babičky 😀 😀 😀
ted jak jsme doma tak říkám že něco bych dělat měla 😅 ale když manžel vidí že mi není nejlíp řekne nevař 😉
tak nevařím 😉
od mamky byl tak rozmazlený že mu připravovala svačinky do batohu čistila botičky a vše 😝 no prostě mazec..
to já rozhodně dělat nebudu nejsem služka ale jeho žena 🙂

kači bud ráda že máš dost věciček 😉 alespon bude parádník a fešák 😎 a ten štrůdl bych tedy brala hned 😅

holky já se omlouvám že tu ted moc nejsem ☹ al eten baráček nás pohlcuje úplně dnes jsme tam byli celé dopoledne....o víkednu bud evelké malování a příští týden stěhování babičky nahoru tak mám radost 😵 😵 😵

kackark
23. zář 2009

Mury, to je moc dobře, že se hýbete takto dopředu, mám za tebe radost 😵

evanek77
autor
23. zář 2009

marti,
moc vám to na chodově slušelo 😉
kači,
že bych s tvojím přidala na převýchovu stroužkovi i svého? 😀 😀 😀
i když z mých známostí je manžel pořád nejzlatější 😉 Jo a dnes konečně podepsal finální verzi dohoody o podmínkách výpovědi, tak od října ho mám v Praze... malej se musí narodit o víkendu 😀

evanek77
autor
23. zář 2009

jo a langoše závidím, já je teď na tu svoji žáhu vůbec nemůžu, jsem je dělala měsíc zpět a doteď na ně nemám chuť 😔 😔 😔

mar26
23. zář 2009

Kačko tak jsem si prohlídla tvoje fotečky a bříško máš,ale malinké a krásné 😵 a Tádík bude mít věciček,že to ani neunosí..vidím to teď u Naty...takových oblečku a něco měla třeba jen 1x na sobě a něco vůbec 😅 ...jak nezvrací,tak ji převlékám jen po koupání.
A děkuju za pochvalu,ale víš, na sobě vidím to,co na fotkách vidět není 😉 ...špek zakryje tričko a tááák a ten tam dřív nebýval 😀 ..ale co,po konci kojení to půjde pryč a basta, se s ním mazlit nebudu,že 😀

mury děkujeme za kompliment 😵 a to je jasné,jen si pěkně baráček dodělejte co nejdříve 😉 ,pak budeš mít jiné starosti 🙂

evi děkujeme
a bude manžel denně dojíždět?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru