Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
29. zář 2009

Já to věděla, gratuluji, gratuluji, gratuluji a věřím tomu, že vše je dobré 😵
Máš fotečku? 😵 Můžu přepsat tabulku? 😉 🙂

kackark
29. zář 2009

Já mám takovou radost 😵 😵 😵 Do Vánoc budete všechny snažlky těhulinky, věřím tomu 🙂

dracekmracek
29. zář 2009

Papu moc gratuluju 😵

mar26
29. zář 2009

Ahoj holky,
jsem nakoukla v tu pravou dobu

papu tak moc a moc ti to přeji!!!!!!!!!!!!!!!!Mám radost jako by byly moje 😵 . Tfuj,tfuj,tfuj pro štěstíčko 😵

papua
29. zář 2009

Kaci zlaticko, vies ja som si dnes robila test a boli uplne silne //, ale bala som sa tesit, ci nemam tu cystu alebo tak, tak som volala dr., utekala k nemu, ale utz este neboli nic vidiet, lebo je skoro, tak mi zobral krv a hcg je 1430 🙂

papua
29. zář 2009

Holky ja som tak stastna!!! vsetkym vam velmi dakujem, ste mi velkou oporou 🙂!

Ale kym nebude vidiet nieco, asi sa dost bojim o tom hovorit....

kackark
29. zář 2009

Papu, ty jsi těhule, to je jasný 😵 Ani nevíš, s jakou radostí jdu přepsat tabulku. Já se na to vždycky tak těším 🙂

Ahojky Kačenko, jakpak je? Dlouho si se neozvala. Jak se vám s Lukáškem daří?

Ahojky Martinko, posílám Natynce pohlazení 😵

murynka
29. zář 2009

holky moje potřebuji radu jestli zbourat příčku 😀 😀

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

tohle je ta příčka to futro by se vybouralo trochu by s to zvětšilo a do oblouku...
a tam jak jsou ty skřínky to je babičky sekretář by si jirka udělal bar

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

kuchyn by zůstala jak je akorát bez toho baru tam by byla ta zed je dobré že by lednička byla v rohu a klasická velká..nám se ted nelíbí jak je v tom prostoru a malá

tak a poradte

a nebo příčka půjde pryč a ledničku zavřu do špajzu

tak prosím rady děkujuuuuuuuuuuuuuuuuu

kackark
29. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 5.10. KO, 13.10. NT screening
Papua.........našla //
Jaspina.......................25DC
Sarlotta......................22DC
Mimina.......................12DC
Farmi..........................9DC

murynka
29. zář 2009

papua to je nádhernááááá zpráva 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratuluji moc moc 😵 😵 😵

papua
29. zář 2009

Holky vy moje zlaticka, dakujem vam! Kaci vyzera krasne ta tabulka!!!!!!!!!

Dracku moja, ako sa citis? zlepsilo sa to ?

mar26
29. zář 2009

papu krásné Hcg 😵 ...moc si to zasloužíš! A jsi těhulkááááá

nastartovala jsi určitě novou vlnu po stroužkovi a zase se to tu začne těhulit 😵

Kačko Naty děkuje 😵 ,zrovna spinká na balkoně v kočárku

sarlotta
29. zář 2009

Ahojky holčinky🙂
Papu 😵 😵 😵 😵 nějak jsem tuhle zprávu dneska čekala... všechno bude v pořádku a tak jak má, ničeho se neboj. 😉

strouzek
29. zář 2009

huž jsem tu, kecám s kámoškou a kouknu a taková bomba, papuuuuu gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuu moc a moc a moc, mám takovou radost 😵

dracekmracek
29. zář 2009

Nechci si tu stěžovat,snažím se si to užívat,ale nějak mi to nejde.zítra jedu na poslední návštěvu do gennetu a pak uvidíme.břicho už mám tvrdé pořád,tlak pořád vyšší a vyšší a čípek mě už pěkně pálí.Ale malinký je zlatíčko.Od středy jsem teta 🙂

Martinko Natálka nemá za co ráda dělám radost 🙂

opatrujte se všechny,moc na vás pořád myslím,jen nezapínám počítač tak ted píšu od mamky.

evanek77
autor
29. zář 2009

tak já si jdu v klídku na obídek a tady..... papua moja, to je nádhera 🙂 😉 😉 😉
po roce a půl se usmálo štěstíčko, já ti to tolik tolik přeju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

papua
29. zář 2009

Sarlottka, Strouzi, Mar: dakuejm velmi 🙂!! tesim sa mooooooooc! Keby ste ma videli teraz, stale sa to v praci za kompom usmievam, si myslia ze som mimo 😉

kackark
29. zář 2009

Sarlottko neboj, však za chvilku budeme takovou krásnou zprávu číst od tebe, jaspinky, mimi i farmi. Moc tomu věřím 😵

Martinko, to je dobře, že malá princezna odpočívá. Často vám nakukuji do albíčka, když se tu dlouho neobjevíš.

Mury, já neporadím, protože popravdě tomu moc nerozumím 😀 😀 Ale ledničku bych asi do špajzky nezavírala.

evanek77
autor
29. zář 2009

dráčku,
lukínek už to zvládne, uvidíš, bude dobře 😉 🙂 🙂 doktoři vás ohlídají 🙂

papua
29. zář 2009

Eviiiiiiiiiiiiiiiiinka!!! No po roku a pol !!!!!! dufam, ze mi to pojde tak krasne ako tebe!!!!!

sarlotta
29. zář 2009

dráček, dlouho sem Tě neviděla. Vydržte ještě pár týdnů, ju 😉 Budu na Vás myslet, opatruj se.

evanek77
autor
29. zář 2009

papua,
no vždyť by sis to zasloužila, je to nádherný, skvělý a úžasný, ty jsi těhulinka 😉 🙂

kackark
29. zář 2009

Evi, zrovna jsem si říkala, kdepak asi jsi, aby si nepřišla o takovou krásnou zprávičku 😉

Kači a co s tebou mají dál v plánu? Je přeci nádherný, že jsi už 31tt 😵 A jak se má maminka?

Papu, na ten pocit si přesně pamatuji, tak jsem se pořád culila 😵

evanek77
autor
29. zář 2009

kači,
volal mi manžel, ať s ním skočím na oběd, že se mu zkrátilo jednání, tak jsem hned vyrazila, to víš, já a jídlo 😀

papua
29. zář 2009

Dracku drzim palceky, ale 31 tt je uz krasny, neboj, verim, ze nech pride lukasek na svet kedykolvek, vsetko bude v poriadku, verim v to velmi!!!!

mar26
29. zář 2009

Kačko já jsem tu s vámi pořád,jen o tom nevíte 😵 ..hlídám vás 😅 😉

dráčku to zvládnete...jestli si to teď moc neužíváš,tak po tom určitě budeš..neboj 😉

dracekmracek
29. zář 2009

Kačenko nic moc,je jí hůř,tak se snažím být co nejvíc s ní,a tak mi to na klidu nepřidá,je mi jí hrozně líto 😔

co s námi bude se dozvím zítra snad už,nemám na to dojíždět vlakem do Prahy...zjistilo se že je Lukášek o 21 dní starší což nevím jak je možné,ale tím pádem by se to celé mělo posunout.....u mě mu asi nejlíp není chudinkovi.
jste moje zlatíčka,dám vám vědět po kačence nebo Martince....

evanek77
autor
29. zář 2009

dráčku, jak může být starší, když u vás se to dík IVf ví přesně? to jsou mi věci...

kackark
29. zář 2009

Evi, to mi povídej, já si zapekla brambory s uzeným a sežrala jsem - jinak se to nedá říct - půlku zapékací misky 😵

Marti, když je úplně nejhůř a jsem hladová po informacích o Natálce, tak šmíruji v říjnovkách 😉 🙂

Kači, Tadeášek je taky o tři týdny větší, ale zatím si s tím hlavu nikdo nelámal. Rozhodně to není proto, že bych otěhotněla dřív, ale geneticky, já taky nebyla žádný drobeček 😀 😀 Budu na vás všechny moc myslet a držet pěstičky, ať je vše dobré 🙂

kackark
29. zář 2009

Evi, myslím si, že je to ten stejný případ jako u mě. Prostě genetika a velikostně a váhově jim nezapadáme do tabulek, tak říkají, že jsou starší 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru