Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
2. říj 2009

Kači držím palce na UTZ - určitě to bude krásný zážitek 😉
Papua tak to ti clostík pěkně zabral 🙂
Strouži kámoška taky z těch kurzů měla naučené jak se musí dýchat a zadržovat dech.. a v porodnici jí řekli, ať na to radši zapomene, že často ty holky tam se snaží dodržet dýchání co je naučily v kurzu, neposlouchají vlastní tělo a pak omdlívají, že se právě předýchají..

evanek77
autor
2. říj 2009

krásné ráno vlaštovičky,
papu,
držím a nepouštím, dokud malého/malou nebudeš mít v náručí 😉 🙂 🙂 🙂
jaspi,
jak píše kačenka, 21.3. jsem chtěla jít na IVF a 15.3. jsem našla // 😀
snad to zabere i u vás 😉 😉 😉
ba,
synkovi vše nej k svátku 🙂
marti,
co dneska natynka? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
strouži,
ještě pak 30tt

evanek77
autor
2. říj 2009

jo a děkuji za přádní na kontrolu, jdu až na 11h 😉 😉 😉 ale malej vesele kope, tak snad je ok

mar26
2. říj 2009

papu budu držet palečky na utz 😵

stroužku jsou dva velké utz ve 20tt a 30tt...pak už ne

papua
2. říj 2009

Kaci: jasne vyfotim tie kolajnice 🙂 😉, ale mam len jeden ten vitazny !!! dnes vecer ju tam dam... 😉 .

kackark
2. říj 2009

Papu, už se těším 😵
Marti: dvojčátka jsou kouzelný 😵 Věřím, že řešení se najde, neumím si představit, že já osobně bych si nechala cizí peníze 😔
A všem moc děkuji za držení palečků 😵

mar26
2. říj 2009

jaspi tak mě asi předporodní kurz pomohl, byla jsem na dvouhodinovém a PA byla z toho tak unešená,že za mnou přišla ještě druhý den ,jak jsem to na prvorodičku supet zvládla,že mi nemusela říkat jak dýchat,jak tlačiit nic..tak pro mě to asi bylo fajt přínosem. A to podkličkové (psí dýchání) jsem dělala fakt při silných kontrakcích a je fakt těžké v tom,že člověk přijímá víc kyslíku než potřebuje,ale ty silné kontrakce jinak prodýchat nešly a i takhle to byl fakt mazec 😝

Evi Natynka vstala až v půl 8 a teď mi spí v náručí...dám ji do lehátka,namaluju se a pak půjdem ven 🙂

papua
2. říj 2009

Dakujem vam za palecky vsetkym!

Evinka: tebe tiez dnes drzim velmi!!! Urcite je vsetko v poriadku 😉

papua
2. říj 2009

Jaspi: no asi zabral, ale myslim ze hodne tomu pomohli tie moje hormony, ze sa konecne dali do poriadku! Lebo bez nich by clostil bol nanic....Uz minuly mesiac som nemala problem so spinenim, tak som vedela, ze sa to dalo do poriadku....

strouzek
2. říj 2009

jaspi no přesně, přece dýchat a pohybovat se aby mě to nebolelo se dopředu nedá naučit. mě by to právě hrozně rozčilovalo, pořád bych se snažila dělat vše podle kurzu, hlavně to dýchání nějaké počítání a tak akorát bych z toho byla vynervovaná a manža to samé už vidím jak mě na sále poučuje podle příručky a vůbec bych si to neužila.

díky holky za radu, ještě že vás mám, já to říkám furt že nepotřebuju kurzy a školení, mám vás a vy mě poradíte nejlépe 😵

jinak u nás se zase zadařilo tak že v úterý byl manža na spermiogramu a já v sobotu otěhu 😀 brácha zase byl taky na spermiu a než poslali výsledek poštou našla švagrová // 😀

kackark
2. říj 2009

JJ, spermio je taky dobrá věc. Ten měsíc, co manžovi řekli, že je vše OK, a že je "borec" jsem otěhotněla 😉

strouzek
2. říj 2009

papu taky si myslím že u tebe pomohlo srovnat tělíčko, tak jak u mě, dokud jsem neměla srovnanou štítku a pravidelnou mrchu tak nic a pak ještě mi pomohla ta nová doktorka s tou bakterií a tím že nasadila utroš. 😉

kackark
2. říj 2009

Martinko, hezky si užijte s Natynkou vycházku 😵 Já se taky tak moc těším na kočárkování 😉 🙂

strouzek
2. říj 2009

kači u nás se taky manža cítil jako hrozný "king" a taky to hned zabralo 😀

mar26
2. říj 2009

stroužku já teda nic nepočítala 😀 ,prostě když přišla kontra,manža to poznal a okamžitě masíroval kříž 😀 ...ale on se mnou na kurzu nebyl,jen já,ale fakt mě asi pomohl

kačko kočárek tě donutí jít ven,je to fajn 🙂

strouzek
2. říj 2009

mar tak hezkou procházku s Natálkou, já se taky hrozně těším na kočárkování, my budeme kočár objednávat už na konci října, nechám ho poslat rovnou ke tchýni (stejně ho platí ona) a budu se tam jezdit se s ním "mazlit" a nacvičovat 😀 ale ještě víc se těším jak padnou na zadech naše čarodejnice v baráku, babizny mě drbou o 106 že jsem si pořídila kočku jsme tak dlouho manželé a furt žádné mimčo, teď neví že jsem těhule, když jdu domů naschvál si dám kabelku před břicho aby si toho nevšimli, na jaře přijdu s kočárem a mimčem joj to bude šok 😀

strouzek
2. říj 2009

ježiš ne na zadech ale na zadek 😅

kackark
2. říj 2009

Strouzi: ty jsi ale intrikánka 😀 😀

kackark
2. říj 2009

Já kočárek pořád ještě nemám 🤐 Stále se neozvali, mají na to do 29.10., tak doufám, že to bude i o chviličku dřív.

evanek77
autor
2. říj 2009

já tu chvilku nejsem a popsaná stránka....
marti,
natynka je zlatíčko, snad má to nespinkací období za sebou 😉 🙂

strouzek
2. říj 2009

kači nediv se kdybys je znala tak bys byla taky, ony jenom denně sedí na lavičce před barákem a drbou každého kdo projde. drbou jaké máš okna, jak často je myješ, když pověsíš prádlo tak drbou jak často pereš, jak čisté prádlo máš pořád něco. nejhorší je že jsou falešné jak noc, když tě potkají jsou jak med ale za rohem už pomlouvají. ještě horší je že je to barák samým starých lidí, my jediný mladí v baráku a minule se ke mě doneslo že mě pomlouvají že nedělám chodbu i za ně, že prostě očekávají že mi to dojde a budu dělat každý týden všechny patra od vrchu dolů, přitom babky jsou čiperné až moc, denně je člověk slyší šupitat po schodech na drby a kafíčko k druhé, obíhají supermarkety se slevama atd.
co mě ale nejvíc zamrzelo že řešili to mimčo a prej dost jedovatě řešili jak si jezdíme po dovolených, pořídili jsme si prašivou kočku místo abychom si konečně pořídili dítě.

evanek77
autor
2. říj 2009

strouži,
aby ti tam nechodila sociálka, že tě udali z krádeže dítěte 😀 😀 😀 😀
kači,
jejda, to už se těšíš... takhle tě s kočárkem napínat 😔

evanek77
autor
2. říj 2009

strouži,
co máš z toho, my dokud jsme po baráku neroznesli svatební koláčky, tak manžela pomlouvali, že zahejbá s milenkou (se mnou) manželce... že ji nikdo několik let neviděl, jim nevadilo 😀 😀 😀 😀 😀
ještě mi to pak jedna sousedka u těch koláčků řekla, že to probírali, jak to vlastně je....

kackark
2. říj 2009

Strouzi, tomu se říká závist. Jsou to jedule jedovaté a je dobře, že si s nimi takhle zahráváš 😀

Evi: tak to je teda taky dobrý 😀 😀 😀

JJ, s kočárkem mě teda fakt dost napínají.

evanek77
autor
2. říj 2009

kači,
na krásu se čeká 🙂 😉 ale určo už brzy dorazí 😉

kackark
2. říj 2009

Evi, máme si pro něho jet cca 50km, tak doufám, že tam nepojedu třeba v 36tt 😀 Ráda, bych byla u toho předávání 😵

Tobě už zítra skočí 34tt, viď? To je úplně neuvěřitelný 😕

kackark
2. říj 2009

Občas se začínám děsit, jak to letí 😨

evanek77
autor
2. říj 2009

kači,
jo jo, 50dnů do porodu 😀
mně kočárek manžel vyzvedával sám a taky to zvládl 😉

kackark
2. říj 2009

Evi, o tom nepochybuji že by to manža nezvládl, ale chci si to prostě užít 😵

evanek77
autor
2. říj 2009

kači,
no to jo, mne to také mrzelo, ale nešlo to udělat jinak 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru