Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
6. říj 2009

kači,
to by byla, kamošíme se od 15ti 😀 a nikdy neměl vážnou známost, zato teď jen kvete 😉 😉 😉 🙂

kackark
6. říj 2009

Tak to je dobře, že se mu zadařilo 😵
A jak ty? Je už dneska lépe? 😉

kackark
6. říj 2009

A toho srazíku se nemůžu dočkat, už se moc těším, až vás všechny osobně poznám 😉 😵

evanek77
autor
6. říj 2009

kači,
už jo, jsme měla dlouhý hovor se ségrou a shodly jsme se, že to byl od bráchy jen alibismus a špatné svědomí, ale že jako pomoc to nemyslel. Tak to hážu za hlavu, holt je to furt stejné, tak proč na to skákat 😉 🙂

kackark
6. říj 2009

Evi, taky bych to tak viděla. Když Ti to sám přímo nenavrhl, tak Ti vlastně ukázal, jak si tě váží 😒
A s tím stěhováním to opravdu vidím tak, že má strach, že nebude nikdo, kdo by řešil nálady maminky, jako si to doteď dělala ty a ničila sis tím jen nervy.

evanek77
autor
6. říj 2009

kači,
přesně, kdyby mu vadilo, že budu v praze sama, tak by třeba řekl, když máš teď manžela v týdnu pryč, tak kdyby něco, tak volej... vtip je, že jeho žena dělá v praze na plný úvazek už několi let, takže ví, jaké to je, vztah na dálku. I když jemu to vyhovuje. Já ale chci mít manžela v noci doma, tomík poroste příliš rychle na to, aby ho vídal o víkendech...

kackark
6. říj 2009

Evi, to je jasná věc. Mladá rodina má být pohromadě. A Tvůj manžel je tatínek Tomáška a nejen nějaký hodný strejda, co by ho měl vídat pár hodin v týdnu. Hlavně si nenech to krásné období nikým a ničím kazit a řiď se jen svým rozumem 😵

evanek77
autor
6. říj 2009

Já se na to stěhování víc a víc těším, ono jsou takovéhle "kapky" fajn k tomu, aby člověk věděl, že dělá dobře 😉 🙂
jako po kamarádech v brně mi bude smutno, ale on je člověk může vidět skoro stejně často, dneska už má stejně každý rodinu a vídáme se míň než zasvobodna. a sestra pořád fňuká, že budu daleko, ale přitom ji stejně vídám 4-5x za rok, protože bydlí 70km a většinou jen kecáme přes skype.

kackark
6. říj 2009

Evi, Ti co Tě mají rádi a budeš jim chybět, Tě určitě navštíví, to mi věř. A myslím, že stěhování bude příjemné, konečně budete mít s manželem něco vlastního, co si vybudujete vlastníma silama 😵

evanek77
autor
6. říj 2009

stejně mám podezření, že když seženeme byt jaký chceme, tj. 80-100m2, tak budem ségru i manželovi rodiče vídat častěji jak teď, prostě si udělají výlet, když budou mít vlastní spaní. Ono to teď pro ně vypadá složitě, ale do prahy je tolik spojů, že se není čeho bát. A zrovna rodiče u nás byli za 3,5 roku jednou, jezdíme my k nim 😉

evanek77
autor
6. říj 2009

kači přesně,
já vím, jak mě po máminém několikaletém vyhazování z domu dala ta koupě mého bytu klid a pocit bezpečí, i když byl pronajatý a já bydlela jinde, že už mne nikdy nikdo nemůže vyhodit na ulici. A moc tenhle pocit přeju manželovi, který tu sice splácí byt, ale jeho není a vlastně tak první své bydlení bude mít až za rok, tj. v 37 letech. Každej by měl mít svoje hnízdečko, ten pocit nejistoty je hroznej. No však víš, když ti někdo naznačí, jak jste dostali domeček.

kackark
6. říj 2009

Evi, je to tak. Není nad to mít vlastní zázemí, útočiště, kam se můžeš klidně před celým světem schovat.
Já to nemám tak úplně, za prvé tu nejsme sami a za druhé je barák manži, a kdyby k něčemu došlo, tak na té ulici skončím, ale nesnažím se to vidět tak negativně, to bych se zbláznila.
Třeba se mi jednou splní sen a postavíme si ten malý baráček našich snů a bude jen a jen náš a nebudu muset mít pocit vděku ke komukoli.

evanek77
autor
6. říj 2009

kači,
přesně, jednou bude líp 😉 🙂 🙂 🙂
a váš děda je dílo, v tom tě obdivuju

kackark
6. říj 2009

Evi, dneska mi už ruply nervy a brečela jsem. S vypětím všech sil jsem všude vytřela a sotva jsem zavřela k nám dveře, tak se po tom umytým prošel. Byla jsem jak hysterka a slzičky tekly a tekly 😔 Ale já si nedovolím mu cokoli říct, hold jsem byla vychovávána k úctě ke stáří.

evanek77
autor
6. říj 2009

kači,
to bych brečela také 😝 😝 😝 😝 😝 😝
jenže to je prostě už věkem a nedá se dělat nic, já tu mívám mámu jen na návštěvu a také vždycky trpím, jak mám dadrobeno na zemí, zacákanou poličku v koupelně a tak... asi budem s věkem stejní, máme je 77, dědovi kolik?
ale žít v tom každý den je o nervy, zvlášť, když pro miminko to tam chceš mít sterilní ☹ ☹ ☹ ☹

mar26
6. říj 2009

Ahoj holky 😵
koník nešel a já s Naty byla stejně na srazíku s kamarádkou.

Kačko úplně tě chápu 😔

jééé Anetko to mám mooooc velkou radost,že ses tu objevila a jsem ráda,že se objevil TEN PRAVÝ 😵 😵 Když budeš mít časík,tak se ozvi, můžem dát kafčo 😵

murynka
6. říj 2009

ahojky nejdřív napíšu pak dočtu 😀 😀

kontrola byla skvělá 😵 😵 byl i manžílek,malá se krásně ukazovala opět potvrzena holka 😀 😀 pan dr.nám vše popsal no skvělý 😎 vše odpovídá 32tt,moje váha je plus 7kg 🙂 váha malé odhadem 1700 g 😕 😅 což mě překvapilo roste hezky 😵 😵 😵

odpolko jsme byli na obídku a koupit lino a koberec do ložnice 🙂 koupili jsme i žlutou barvu do ložnice tak se bude malovat a položíme koberec 😵 😵 ten je takový merunkový 😉 a lino je moc krásné nakonec bude i v kuchyni dlažba by byla asi studená 😒 no prostě super den akorát jsme unavená ☹

sarlotta
6. říj 2009

Ahojík, dneska nešel koník? Já byla v práci, tak nevím🙂)))
Ani nedočítám, půjdu zrovna ležet 😝

Holky děti rostou opravdu rychle... ani se neotočíte a půjdou do školy 😒 😉

murynka
6. říj 2009

kačko tedy to je mi líto ☹ ☹

evi na stěhování se těš je to krása zařizovat 😵 😵 mě to tak baví a naplnuje 😀 😀 určo něco seženete 😉

kači na kontrolu jdu 13.10 za týden a 16.10 nastupuji na MATEŘSKOU 😀 😀 😀

murynka
6. říj 2009

JO a dostali jsem papíry na ty jména tak holka Sofie a kluk Jiří 😀 😀 😀 😀 už je to podepsané 😀 😀

evanek77
autor
6. říj 2009

mury,
už jsem ti psala v prosincovkách 😉 🙂
marti,
tak snad se srazík povedl 😉 🙂
já dnes také byla na kafíčku, je to občas fajn 😉
jinak jsem dnes četla o tom "těhotném muži"v americe, co už měli jedno mimčo a letos čekali dvojčátka, že o ně teď v 18tt přišli, ach jo 😝 😔

kristynaw
6. říj 2009

ahoooj

evi,ty uz jsi 34tt??ty jo to leti

anelka001
6. říj 2009

Ahojik holky🙂)

Evi - to asi nebude můj Jakub🙂 ten má realitku😀 to by byla fakt náhodička🙂)))

Kačkoooooo🙂)) jak je Tobě...nestíhám všechno dočíst.......jakpak se máš a co Budař, nezlobí🙂))))

Ahojky Marti...ty jo...už máš mrňouska🙂) určitě někdy dáme kávu🙂)))))
jdu chrnět, zítra vstávám brzo do práce:-P

Dobrou maminy🙂))

kackark
7. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla //
Mimina.......................20DC
Farmi.........................17DC
Sarlotta.......................6DC
Jaspina........................3DC

kackark
7. říj 2009

Krásné dobré ráno, vlaštovky 😵

Mury, gratuluji k úspěšné kontrole 😉

Evi, tak sterilní prostředí je u nás naprosto nereálné. Myslím si, že nic nenormálního nechci, ale i to, co si představuji je pro někoho asi moc 😒 Jsem zvědavá, jak to budu psychicky zvládat, až tu bude malý, radši na to teď nemyslím.

Anetko, jestli si myslela mě, tak já doma Budaře nemám, to má dráčekmráček, ale teď sem moc nechodí, má nemocnou maminku a problémy v těhotenství, jinak je ve stejném týdnu těhu jako já, jen o pár dní napřed.

A já dneska začínám osmý měsíc 😵

jaspina
7. říj 2009

Dobré ránko, včera jsem se k vám nedostala a dnes mi přijede šéf 😝 Doma už máme vyměněná všechna okna a i vchodové dveře a nově probourané na terasu. Je to parádaaaa! 😵 Dnes už jen zasadí parapety a zítra žaluzie. Z venku nám ještě chybí udělat fasádu a dodělat terasu, ale to časem. Teď budem spíš řešit vnitřek.
Jo a už vím, proč je to naše auto tak levné... ono je po krupobití, takže má ďolíčky 😀 Ještě pošlou detailní fotky, tak uvidíme. Ale prý možná ještě sleví 200eur, takže do toho asi půjdem - za ty prachy se to dá vyklepat..
Jo a díváte se na superstar? Komu fandíte? 😉

kackark
7. říj 2009

Ahojky jaspi, to musíte mít doma krásné. Úplně to hřeje na dušičce, když vidíš jak je to hezké, viď?
No, když jsem manžovi říkala tu cenu, tak se mu to taky nezdálo a říkal, že s tím určitě něco bude. Záleží, jak budou vypadat ty fotky, a zda by to nemělo vliv na rezavění auta.
No a na superstar moc nekoukám, tak se vyjádřit nemůžu 😅

jaspina
7. říj 2009

Já jsem si ty fotky co zatím mám přiblížila a jsou trochu ďůlky ve předu na kapotě a na střeše. Ale to je jen kosmetická vada - pod tím je normálně barva neporušená.. A vnitřek auta prý je jak nový - že je vidět, že se v tom moc nejezdilo. No a možná ním ho dají za 1000eur + dovoz, clo, daň... takže celkem do 40tis. Což by bylo super. V tom případě kašlu na ďolíčky 😉
A okna se mi líbí moc - akorát to člověka žene opravovat i ten zbytek, aby bylo všecko už pěkné.. a na všecko peníze nejsou.. Štve mě, že teď bude buď kuchyň nebo koupelna... tak nad tím pořád polemizuju..
Jo zkusím ti sem hodit odkaz na to auto. Akorát je tam uvedená blbě spotřeba - prý je nižší..

jaspina
7. říj 2009
kackark
7. říj 2009

Jaspi, vypadá to moc hezky 😵 A za tu cenu to je přímo úžasný 🙂

Jinak mě taky štve, že není spousta věcí hotových, a že to tu vypadá, jak to tu vypadá. Na druhou stranu, kdybychom měli vše najednou, tak by sis to ani pořádně neužila a nedokázala se z toho radovat. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru