Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
8. říj 2009

marti,
dneska ráno sousedčin malej začal povídat a ona na něj zařvala: ku.va, drž tu hu.u, už mne se.eš... jsem nechápala, on neřval, teprv povídal. On nikdy neřve rovnou, nejprv povídá, když si ho nevšímáá, tak volá a pak teprv řve... jenže ona na něj vůbec nemluví 😝 😔

kackark
8. říj 2009

Evi, to je naprostá pravda. Někdo může být skvělým tátou ve dvaceti a někdo k tomu ani v padesáti nedozraje.

Jaspi, tak to chce nějakou fotečku s novým účesem 😉

kackark
8. říj 2009

Marti, poznat trošku to určitě jde, ale asi úplně všechno neodhalíš.

Evi ☹ 😔 Je mi z toho smutno. Zapomněla jsem napsat, že ani některé ženské nedospějí k mateřství 😖

evanek77
autor
8. říj 2009

marti,
to asi ano, já bych s ním nebyla ani za nic, žil několi let v americe, sem jezdil 1x za rok, švagrová ho vyzvedla na letišti a on šel bez ní do hospody 😝 😝 😝 😝 Jako je bedna ve vědě a asi jednou bude slavnej, ale chápu švagrovou, že dělá v praze a domů jezdí na víkend

strouzek
8. říj 2009

evi dík ale jsou to staré fotky teď mám nahoře 20 kilo 😝
jinak na veřejnosti no tak to jsem drsná víc já, hlavně manžova rodina to těžce nese a nemá mě za to ráda ale oni neví kolikrát ty souvislosti. viz na svatbě teď, já poznám na manžovi kdy má dost tak jsem řekla že půjdeme spát, manža okej šli jsme na pokoj ale pak si vzpoměl že tam nechal sako, tak šel dolů , čekala jsem půlhodiny pak jsem tam šla a koukám manža se opět nalívá. tak jsem ho seřvala že mě jednak nechal na pokoji samotnou a pak taky že chlastá. no byla jsem za nejhorší před všema ale oni se pak nestarali celou noc o chlapa s hlavou u záchodu.

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
když mi vykládala, jak v 41 otěhotněla na druhej pokus a už jí to přišlo dlouho, čekat dva cykly... takovým lidem pak nasekat na zadek, když si toho neváží

strouzek
8. říj 2009

jůů natálka je ale velká a krásná a prstíky jsou dobrůtka co? 😀

jaspina
8. říj 2009

Evi to je hnus ta ženská - takhle jednat s dítětem 😠
Kači když já se šíleně nerada fotím!

strouzek
8. říj 2009

evi ty bláho to je mazec na druhý pokus se jí zdálo dlouho jo? no je fakt že mě se loni zdálo dlouho i 4 měsíce ale mě taky bylo 24 tak jsem čekala jak budu superplodná a prd 😝

kackark
8. říj 2009

Evi, komu není dáno... 😝
Strouzi: to tě obdivuji, že dokážeš být "drsná" i před jeho rodinou, potřebovala bych to taky umět, ale jsem posera 😔

kackark
8. říj 2009

Jaspi, tak to máme společné 😅

evanek77
autor
8. říj 2009

strouži,
aha, tak to bych ale neudělala ani bych to manželovi neodpustila, kdyby to udělal on. Já nesnáším scény na veřejnosti, moje máma miluje ostudu a já jsem na to alergická.
Takže když jsme se dokrve pohádali po naší svatbě doma, tak na svatbě jsem to řešila tak, že jsem tu příčinu šla rozdýchat ven a že půjdu domů. Protože ale manžel měl u sebe klíče, tak jsem zavolala kamarádovi uvnitř, aby poprosil manžela, ať jde ven, tam ho požádala o klíče a když mi je opilý nechtěl dát, tak jsem ujela a poprvé a snad i naposledy v životě mu dala facku. Pročež mi řekl, že tím jsem skončila, já jemu že on také a šli jsme svorně dohrát dovnitř divadlo hostitelů 😀 😀 😀 😀 Doma jsem se celou noc rozváděli, ráno se oba omluvili a domluvili si kafe s tím člověkem, kvůli kterému ta hádka vznikla a který se na svatbě choval jako debil. Tam jsme mu u kafe dali najevo, že nás rozeštvat nedokáže a od té doby je klid... už si nikdy nic říct nedovolil, ale také už ho nikam nezveme, manžel se s ním vídá sám. Nedávno nás zval na grilování oba, ale tenhle pán pro mne skončil. Nicméně nebyl důvod mu ukazovat, jak moc mne zranil svými kecy

strouzek
8. říj 2009

kači kdyby si znala manžovu rodinu, jejich chování a okolnosti tak bych byla taky ☹ no co chceš po rodině kde ti tchán řekne že sis neodpracovala ještě oběd a tchýně vykláda po 2 měsících od vysazení HA že jseš neplodná.teď už je to lepší, asi tím že se těší na vnouče tak se chovají lépe a nebo jsem začla být splachovací. ovšem někdy to dá fakt práci nevybouchnout a neříct něco fakt od plic. rychlost že mají dítě a už se berou. Nemyslela jsem tím nic špatného prostě byla to ta hláška z toho filmu a víte co mi na to řekl ten strejda? Že aspoň si ověřili svojí plodnost ne jako někdo kdo se nejdřív vezme a pak není schopný mít dítě a říkal mi to přímo do očí a tak arogantně že i blbec by pochopil že myslí nás, nebo tedy mě jelikož jsem dle nic složila zkoušku plodnosti až na reparát. 😠 Chápete to holky, já byla rudá vzteky ale vydržela jsem to. 😵

kackark
8. říj 2009

Evi, teď si úplně krásně popsala to, co mě štve ze všeho nejvíc. Naše hádky vždy pramení z toho, že se hádáme kvůli někomu dalšímu a to mě neskutečně vytáčí 😝 Málo kdy se stane, že si vyčítáme něco navzájem.

evanek77
autor
8. říj 2009

když já třeba nemám žádnou rodinnou fotku z dětství, tátu si spíš najdu na netu než v albu, naši vůbec nefotili a spolu už vůbec ne. Takže já to mám ráda, ale manžel trpí... i když s malým pozovat bude, to už je zpracovanej a nedávno vydržel si 20min procházet vzorové fotky, co jsem stáhla z netu, že tak je chci kluky svoje nafotit 😀 😀 😀

mar26
8. říj 2009

Evi tak to mi snad ani nepiš,že někdo může být takhle zlý na svoje dítě a ke všemu malé,bezelstné,prostě takové štěstíčko a radost...ach jo. Neumí si představit,že bych byla takhle hnusná na svoje miminko...vždyť to ani nejde..ona zamrká očičkama,nahodí úsměv a to člověk roztaje 😵 ...já bych ji spíš umačkala láskou 😵 😀

kackark
8. říj 2009

Strouzi, já se tu nechci rozepisovat v žádném případě o manžově rodině, akorát bych ubližovala sama sobě, ale věř mi, že to co píšeš ty je slabý odvar toho, co říkají o mě a jak se ke mě chovají 😔 Ale jeden příklad za všechny, který asi tak trošku situaci objasní. Včera manža volal našim a nemohl se nikomu dovolat, zvedla to až Anička, a pak je "sprdl", jak to, že nemají telefony u sebe, co kdybych náhodou rodila a on potřeboval morální podporu. Dojalo mě to skoro až k slzám.

strouzek
8. říj 2009

Evi tak to jako zase nejsou scény že bych po manžovi řvala nebo ho fackovala to ne, spíš prostě zvýším hlas a řeknu to rázně. Prostě jde se a hotovo, nebo manža začne něco vymýšlet a já řeknu na to zapomeň ale víc ne.

kackark
8. říj 2009

Marti, ty to tak krásně popisuješ, že se nemůžu vůbec dočkat 😉 🙂 😵

Evi, tak je hodný, že je k pozování svolný 😵

mar26
8. říj 2009

Kačko tak to je manžel zlatíčko,jak to hezky prožívá,že budeš rodit 😵

evanek77
autor
8. říj 2009

strouži,
problém chlapů je, že oni jsou k takovým řečem splachovací a nechápou, že nás to uráží.
Já na té svatbě také vypěnila kvůli tomu, že manžel byl klidnej a vysmátej, když mu ten debílek začal předhazovat, že je můj pejsánek a zobe mi z ruky... jako shazoval manžela, né mne. A když jsem manžela začala bránit, tak manža řekl, abych nebojovala se silnějším, což byl impuls odejít... a nebýt těch klíčů, mohlo to tím skončit.
Nejzábavnější zpětně bylo, že moji kamarádi, kteří viděli, jak se s tím debílkem bavím a pak jdu pro kabelku a ven + to co jim řekl ten kamarád, kt. jsem volala, mu šli rozbít hubu jako jeden muž a kdybychom nepřišli s manželem v tu chvíli zpátky dovnitř, tak hošík neměl zuby. Jo jo, ať žijí svatby a situace, kdy si člověk uvědomí, kdo je přítel a kdo ne 🙂

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
manžel je zlatej 😉 🙂 🙂 🙂
mně zas včera volala tchýně, jestli mi doma není smutno 😉 😉 😉

kackark
8. říj 2009

Marti, mě na tom dostalo hlavně to, jak si moje rodiče "adoptoval" za vlastní 😵 , protože chudák prostě ví, že u svých by se podpory nedočkal 😔

kackark
8. říj 2009

Evi, alespoň že to máme tak, že fuguje ta jedna strana jak má, viď? 😵

strouzek
8. říj 2009

evi tak to je taky hustný. mě právě štve že manža si mnoho věcí neuvědomí a nebo uvědomí ale prostě mávne nad tím rukou a myslí si že ustoupím já jen abychom byli s každým zadobře. navíc kolikrát prostě to moje drzé chování zachránilo situaci, manža je sice pokaždé naštvaný že u toho byl někdo cizí a co si musí o nás myslet ale podle mě mu spíš vadí že ho mají za podpantofláka. přitom není teda myslím že není, navíc kolikrát pak manža sám přišel a uznal že jsem fakt udělala dobře že jeden z nás prostě musí být ten ráznější v určitých situacích.

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
to jo. jak tu teď byl ten můj kamarád na kafi, co se známe 10let, tak jsem mu popisovala tu kauzu s porodnicí a bratrem a on mi tak hezky řekl: hele, víš, že jsem ti vždycky říkal, jak rád bych ti předvedl, jak to funguje normálně... a jak je dobře, žes našla toma, kterej z normální rodiny je. Tak mě to v tu chvíli dojalo...

strouzek
8. říj 2009

Evi to je dobře že aspoň tchýni máš fajn, mého manžu zase milují naši, když jsme se měli brát tak mu moje mamka vykládala že se nemá ženit že ho má moc ráda na to aby mu dala svojí dceru 😀 Navíc mám pocit že kdybych snad přišla že mě manža mlátí nebo že má milenku že mi snad i naši nadají že si za to můžu sama a co chudák manža 😀

jaspina
8. říj 2009

Strouži - popisem té rodiny jsi mi připomněla moji švagrovou. Jako je fakt na facku jen ji vidím. Její táta je v pohodě, ale matka je stejná kráva jak ona..má to po ní.. Ona i s malým mluví hnusně - třeba se malý pokadil a ona: Fuj ty vole, ty smrdíš jak prase! A když kdysi při jídle praštil do lžičky, že se to vybrindlo, tak na něj zařvala tak, že jsme se lekli i my - v naší kuchyni, která je přes celý dům od mamčiné - tam byli. A šlo to slyšet přestroje dveře 😠
A nebo jsou u mamky a já za ní něco jdu..tak zaťukám a třeba řeknu - já jdu za tebou.. (mluvím na mamku) a ona hned: Ne nesmíš, vypadni. Nebo když si bereš něco ze stolu, tak ona: Nesmíš - vrať to! Tohle dělá všem a jí to přijde vtipné...všem okolo trapné. Nebo si někdo kýchne a ona na něj: Zdechneš! To pak jen zůstaneš hledět..A kolikrát jsou u nás na návštěvě a ona před všema řve na bráchu - ale fakt sprostě. Je vidět, jak mu to vadí a ještě víc je mu trapně, že to slyšíme, ale v rámci klidu to přejde.. Bych ji zabila semetriku 😝

kackark
8. říj 2009

Evi, to je moc hezký 😵
Musela si to mít v dětství hodně těžký, v podstatě mi příjde, že si byla svým způsobem pořád vytrhována z reality 😔

strouzek
8. říj 2009

jaspi no teda tak to je mazec. já se s manžovou sestrou taky nesnáším, ani se nezdravíme ale kvůli jiným věcem z minula ale to co píšeš ty to je fakt extrém.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru