Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
21. říj 2009

papu jasně pošli pošlu ti i svoje 😉

kackark
21. říj 2009

Papu, lež, odpočívej a nech se obskakovat, však my se nebudeme zlobit, když na nás čas nezbyde, hlavně, že budete v pořádku 😵 Hematom by se měl postupně vstřebávat, je pravda, že krvácení nebo špinění může nastat, ikdyž budeš v klidu. Ta známá na to brala ascorutin, ale to by ses musela poradit s dr., oni na něm totiž přímo píšou, že se v těhu nesmí.

kackark
21. říj 2009

Papu, a snad tě to uklidní, když jsem ležela s prvním těhu s krvácením v nemocnici, tak jsem se ptala sestřičky, jaké mám šance, že to dobře dopadne a ona my říkala, že z 10 těhulek se pak s 9 potkají na porodním sále 😵 Já měla smůlu, patřila jsem k té 1 z 10 😔 Ale ty už máš tu svojí smůlu dávno vybranou.

mar26
21. říj 2009

papu určitě to bude v pořádku,hlavně opravdu odpočívej 😵

Evi jj v laborce to určitě poznat umí...uvidíme...snad to bude jen ta chřipka.V pondělí byla jak žížalka,ale ta kaše a ten ionťák od Hippu to zpravil ....na těch prckách je vidět každé deko dole....dneska ji zváží,myslím,že to bude dobré 🙂 ...ještě že není vychtrlá, má z čeho brát

kackark
21. říj 2009

Marti, taky věřím, že to bude jen nějaká virozka, ale moc ti rozumím, že jsi nervozní. Uvidíš, jak se dr. bude tvářit.

kackark
21. říj 2009

Holky, tak jsem si zadělala na to strojkové cukroví, ale zadělávat těsto z 1,5 kg surovin, byl pro mě docela záhul 😝

kackark
21. říj 2009

Půjdu si asi uvařit něco k obědu 😉

papua
21. říj 2009

Kaci dakujem a dorbu chut k obedu potom 😉
Strouzi dakujem, idem si to precitat....
Mar: dakujem moja :-*

kackark
21. říj 2009

Papu, díky a vážně hodně lež a odpočívej 😉

murynka
21. říj 2009

papua moc gratuluji halvně odpočívat a šetřit se!!!! 😉 😵 😵

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

kdo chcete jukněte na kuchyn 😵 😵 já se těším až tam uvařím 😀 😀

a máme spuštěný topení byl tu revizák a vše v pořádku jen jsme vytasili 3500kč 😝 😝

takže nic nebrání stěhování 😀 😀 😀

evanek77
autor
21. říj 2009

já jsem zas usnula a tady 2 stránky 🙂

evanek77
autor
21. říj 2009

mury,
kuchyně je supééér 🙂

kackark
21. říj 2009

Mury, kuchyně je parádní 😵 Máme stejný dřez 😉

Je dobře, že vše jde tak jak má 🙂

murynka
21. říj 2009

holky děkuju 😵 😵

asi jsem tam parádně nastydla ☹ ☹

jak je vám holky?? 🙂

jiank kači jsme ráda že ani ty nemáš sbaleno 😅 😀

kackark
21. říj 2009

Mury, já peču cukroví a začínám toho mít plné zuby, ale jdu do finále, a pak si půjdu lehnout.

kackark
21. říj 2009

Mury, v plánu ta taška je asi příští týden.

murynka
21. říj 2009

jéé kači už cukroví 😕 😕 a jaké?jsi šikulka 😵 😵 🤐

evanek77
autor
21. říj 2009

kači,
já chci děla jen linecké, manžel ale miluje ochutnávání těsta, takže až o víkendu 😉
takže mury, já polehávám a spím, děsně mě bolí pánev, když si sednu nebo stoupnu

murynka
21. říj 2009

holky to snad ne vy pečete 😀 😀 mě to přijde neuvěřitelný jak to uteklo 😲 😲

evi mě také bolí ty záda au au ☹ ...jen odpočívej 😉

evanek77
autor
21. říj 2009

mury,
si piš, že odpočívám, přeci neporodím v týdnu 😀 😀 😀

murynka
21. říj 2009

evi to chápu 😀 😀 😀

kackark
21. říj 2009

Evi, přesně tak. Tak si dělej o víkendu co chceš, ale přes týden hezky relaxuj 😵

Mury dělala jsem strojkové sušenky (mele se to na mlýnku na maso), jedny kokosové - ty slepím až před Vánocema marmeládou a pomáčím v čokoládě, a pak tmavé s oříšky - a z toho takové věnečky, které jen obalím v cukru a poputují do mrazáku. Jinak by nevydržely, stejně jako perníčky 😝 Ty budu muset upéct znova 😀

kackark
21. říj 2009

Evi, já Tě totálně obdivuji, protože umírám hrůzou, že se třeba manžovi nedovolám, nebo, že přijede pozdě, a to by teoreticky u mě mohl být do půl hodiny. Tak Táďu taky přemlouvám, ať se mu zachce na svět o víkendu a nebo odpoledne. Ale neumím si představit být v Tvojí situaci 😔

murynka
21. říj 2009

evi to tedy jo kačka má pravdu 😒 také se bojím že to ten náš tatínek nestihne ☹
sie dělá 20km od Kladna ale je tam ve dvou a když zavolám nemůže odejít a nehat tam jednu číšnici 😅

murynka
21. říj 2009

kači tedy 🙂 fakt jsi šikovná to já letos asi nepeču 😀 😀

evanek77
autor
21. říj 2009

kači,
ale já bydlím ve městě, to je něco jiného. taxík by tu by za 5 min. Jako bylo by blbé omdlít nebo tak, tenkrát u mimodělžního bylo štěstí, že byl manžel doma, se mi udělalo zle a omdlela jsem. Ale normální porod by měl být OK

kackark
21. říj 2009

Mury, vždyť ty máš tisíc jiných aktivit, starostí a běhání kolem baráku. Já zase třeba až tolik neuklízím, teď mi to nedělá vůbec dobře a navíc, když máš kotel na chodbě, ze které vedou dveře do všech tvých obytných místností, tak časem pochopíš, že boj s prachem je tak trochu boj s větrnými mlýny. Tak se realizuji jinde.

Evi, je fakt, že já to mám do porodnice cca 45 minut a v případě sněhové kalamity ještě déle. Doma máme špatný signála se špatným počasím se ještě horší, tak možná proto takové obavy. Ale zvládli to ostatní, zlvádneme to taky 😵

kackark
21. říj 2009

Mám v troubě poslední plech a pak se radši půjdu natáhnout 😉

evanek77
autor
21. říj 2009

kači,
to to u vás musí krásně vonět 🙂

murynka
21. říj 2009

jo jo tu vůni závidím 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru