Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
18. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

strouzek
18. lis 2009

mimi určo to vyjít musí, já věřím na ježíška že přináší krásné věci. loni hrozně moc koníkovkám přinesl // a letos musí i vám zbývajícím vlaštovičkám

andara
18. lis 2009

Ahoj holky.
Kdo znate Laadu - tak zitra by mela jit na kontrolu s taskou a uvidi se jestli ji porod vyvolaji - je 38tt a jeji Vitecek vazil pred tydnem 3,5kg - tak se uvidi kolik zase nabral 🙂 Tak na ni myslete, ma moje cislo -tak uvidime jestli dostanu krasnou smsku o narozeni 🙂

Jinak Dracku drzim palce na kontrolu 🙂 uz aby byl Lukasek s vami vid?

Kacko - krasny tehu fotky,to je teda brisko a Tadik bude taky kousek 🙂

Strouzku-krasne ti ty tydny naskakujou a brisko mas taky krasny.

Mimi - drzim palce 😉

mimina321
18. lis 2009

andara 😵
laade držím palce
strouži 😵
sarlott ahoj čo nové?

mar26
18. lis 2009

Kačko super monitor 😉 ,ono se na konci už nevyšetřuje tak často a kdyby Tádík přišel na svět,tak určitě vše bude ok

Na ladu moooc myslím, držím palečky a budu se těšit až bude Víteček na světě 😵

mimi držím palce,ať v pondělí slyšíš dobré zprávičky 😵

murynka
19. lis 2009

ahojky holky

to byl večer ☹ malá sýpala rýmou jukli jsme jí do nosu měla tam nudličky nemohla dýchat ani spinkat ☹
tak říkám že to odsajeme jenže konec odsávačky na ní veliký no manžel si poradi odsál jí to on 😅 já na o prostě neměla....a vytáhl z obou dírek velké nudličky malá přitom byla hodná a jak se jí potom ulevilo a krásně spinkala budikla se po 3 hod někdy i dýl 😉 no ale zjistila jsem u už vypije 90ml 😕 takže papá krásně už má i tvářičky naducaný 😀 😀

no holky je to šílený když se to miminko trápí a vy nevíte co naštěstí jí manžel pomohl 😵 😵 je to zlatíčko 😵 😵

na ladu moc myslím 😵 😵 at má vítečka brzo u sebe 🙂

kači jsme ráda že je monitor o.k 😉 a ted už můžeš rodit 🙂 bylo by to v pořádku 😵

copak asi evička??jak zvládají?? 😕 😕

marti děkuji za tip na to zrcátko určo pořídíme 😎

kackark
19. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 19.11. KO v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................20DC
Jaspina.......................15DC
Mimina.........................8DC

kackark
19. lis 2009

Papu, gratuluji k super odběrům a knížce, bude to určitě v pohodě 😵

Kači, moc držím pěstičky na dnešní kontrolu, a ať si tě tam konečně nechají a nemusíš pořád někam cestovat a Lukášek je brzy na světě 😉

Na Ladu taky moc myslím a mačkám pěstičky, co se dá, ať vše zvládnou v pohodě a bez problémů 😵

Mury, máš doma šikovný zlatíčka, manža si zaslouží obr pochvalu 🙂

Strouži: neuvěřitelně rychle ti naskakují týdny. Nestačím se divit.

Marti, já vím, že už je brouček připravený na svět, a že by byl v pořádku, já jen čekám na toho střelce 😀

Mimi, moc na tebe myslím, a věřím, že se konečně toho vánočního dárečku dočkáte 😵

kackark
19. lis 2009

Holky, snad se dneska ozve Evička, pořád na ní moc myslím, jak zvládají 😉 🙂

murynka
19. lis 2009

kači také na ní myslím 🙂 😵

no joo ty čekáš na toho střelce 😀 tak držím palce 😉 😉

marinky beruška je tak kouzelná 😵 😵

to je stejně vid?ještě není prosinec a už tam máme 5 maminek 😵 😵

jinak manžel je z ní úplně paf skoro na ní začínám žárlit přijde dom a první jde k ní atd 😀 😀 😀

jaspina
19. lis 2009

Dobré ránko všem,
byla jsem zvědavá, jestli náhodou nenakoukla Evička - ale určitě toho teď má hodně.
Jinak včera u doktorky mi udělala ten stěr na chlamydie - ale podle toho jak se ptala na příznaky, tak ty nepociťuju.. no a folík nějaký byl, tak dnes mi asi kámoška píchne pregnyl. Sice doktorka říkala v sobotu - ale to nějak vyvodila podle toho, že mám cyklus 30-31dní. Tak snad když to bude dnes večer, tak to nebude nijak vadit..
V pondělí mám narozeniny, tak vím co si přát 😉 A nebo příště k vánocům? No uvidíme..

kackark
19. lis 2009

Mury, taky jsem teď koukala na princeznu do marinky a je to zlatíčko nádherný 😵

A na Sofinku nežárlí, to je ještě lepší varianta, manža první když příjde z práce, tak se mazlí se Bessinkou 😀 😀 😀

kackark
19. lis 2009

Jaspi ahojky, tak to jsou dobré zprávy gratuluji 😵
Nechci Tě vůbec strašit a doufám, že to nebude tvůj případ, ale chlamydie jsou ve většině případů bezbolestné a bezpříznakové.
No a teď už je to jen a jen na vás, snažit se, snažit se a snažit se 😵

murynka
19. lis 2009

jaspi to jsme moc ráda gratuluji 😵 😵

jinak jak píše Kačka ty chlamýdie jsou zákeřné 😒

tak se hezky snažte a množte se 😉 😉

vlastovka385
19. lis 2009

Ahojte vlaštovičky, krásné ráno. Jaspi, to je fajn, že byl folík, tak hup na to, ať to vyjde. Vidím, že Kačenka je pořád vcelku, to je fajn, ať je to ten střeleček. Já jsem měla před manželem všechny střelce a byli všichni moc fajn, akorát to holt nevyšlo, no, já jsem štír, tak to skřípalo. Manžel je vodnář a všichni nám říkali, že nevěřili, že nám to vyjde, protože jsme ve spoustě věcí hodně rozdílní, no ale zatím to klape. Tibor je navíc blíženec, tak su zvědavá, jak to bude fungovat.

Jinak noc tak průměr, vstávala jsem k němu 3krát, ale vzhůru jsem byla tak 5krát, protože se vrtěl, funěl a prděl 🙂 . Aspoň, že neřval. Taky jsem včera dostala MS, první po porodu. No moc radost z toho nemám, protože si musíme začít dávat fakt bacha, abych znovu neotěhotněla, prej rok po porodu je ženská nejplodnější a ještě je fakt brzo, to bych nedala 😖 . Byla jsem zvědavá, co Tibuš na to, protože při MS se mění chuť mléka, no moc se na to netváří, ale zatím pije, tak snad mu to vydrží.

murynka
19. lis 2009

vlastocko až ted MS?? 😨 😨 a do ted jste si pozor nedávali 😅 😕 já byhc se bála ihned po šestinedělí chci prášky věřím že bych otěhu zase hned a to ted fakt nechci 🤐
snad Tiborkovi mlíčko bude chutnat i tak 😉 😉

vlastovka385
19. lis 2009

Mury jo, až teď, a i tak mě to překvapilo, protože při plným kojení ten cyklus bývá většinou zablokovanej hormonama, příroda to tak zařídila, aby bylo dost mlíka pro mimčo.No jako dávali jsme si pozor, ale já jsem ani před těhotenstvím nic nebrala, jeli jsme metodou plodné dny + dávání bacha, protože když jsem brala prášky,tak jsem krvácela a špinila během cyklu, což mě hodně obtěžovalo. A na kontrole po šestinedělí jsem se ptala doktora na prášky a on mi řekl,že při kojení existujou jenom jedny, co se můžou brát, a ty prej dělají špinění, tak jsem řekla, že to nechci, že kvůli tomu jsem přestala brát antiko.

jaspina
19. lis 2009

Vlaštovko já jsem střelec a taky jsem se s chlapem štírem nesnesla.. Tak teď jsem spolu doma 2 střelci a v pohodě.. Ale mám 2 švagrové. Jedna je střelec, druhá štír a tam je to kupodivu opačně. Střelkyni nemusím a tu druhou mám ráda..
Kači ona se mě ptala, jestli nemám výtoky, bolesti podbřišku a bolesti při sexu.. To mi nepřijde, ale měla jsem ty záněty močáku, spojivek a od té doby mám jakoby bolesti v močovodu - podrážděný. A to tom jsem četla, že to může být z nich. Tak jsem zvědavá na výsledky - budou za týden. Jinak dnes odpoledne budu zkoušet volat mé neuroložce, jestli by mi fakt nemohla dát nějaké léky jako prevenci migrén. Topamax mi nedá, to vím - ale třeba něco jiného, co by stačilo vysadit až v případě těhu.. Je to totiž docela mazec, mám pocit že mě ta hlava častěj bolí jak nebolí a myslím, že je míň škodlivé brát tu prevenci než furt zobat kvanta analgetik.. 😖

papua
19. lis 2009

Ahoj vlastovicky moje!

Tak vas zdravim vsetky co ste tu 🙂
Vidim, ze Evicka nenakukla, asi ma toho moc a bohvie jak to maju s tym internetom teraz, ci nepisala vtedy od manzu z telefonu....

Kaci: v utorok 24.11. mam NT :-/// bojim bojim....

jaspina
19. lis 2009

Normálně jsem brouzdala ohledně těch migrén po netu a narazila jsem na stránky paní, co dělá kineziologii a prý to často má vliv i na migrény - tak jsem jí zavolala a za týden tam jdu. Jsem strááášně zvědavá jaké to bude a jestli mi to něco přinese. Tvrdila, že i kdyby migrény nepřestaly, že se potom člověku hrozně uleví. Tak snad jo 😉

papua
19. lis 2009

Jaspi: tak drzim palce, aby to pomohlo 🙂, ja musim strasne klopat teraz v tehu, ale migreny ma obchadzaju a ak mam, tak to neni take hrozne.....Pomoze mi kusok aspirinu, ci kusok paralenu.....v najhorsom pripade....

vlastovka385
19. lis 2009

Ahoj papu, nebuj, všechno bude dobrý. Ty jo 13tt, to letí, to je neuvěřitelný.
Jinak zatím OK co se toho jídla týče, vypil prso a vytuhl, šla bych taky, ale musim uklidit a uvařit si aspoň polívku. Zas je dneska nádherně, tak bojuju s tím, jestli jít ven a nechat Tibuša prospat v kočáře, nebo dneska nejít, dát ho spát doma a lehnout si s ním. Uvidím, jak na tom budu. Já su totiž debil, byli jsme s manželem v pondělí nakupovat, vlezli jsme do papírnictví, kde byly i knížky, a já vidím novej román od Dana Browna, co napsal Šifru mistra Leonarda, za 13 euro, mazec. Tak jsem na manžu udělala smutný voči a on mi ji koupil, jenže já to teď po večerech čtu, nemůžu se od toho odlepit, abych šla spát a ještě navíc je to strašidelný, tak pak nemůžu usnout, jak jsme tu teď s Tiborem sami. Magor, no.

jaspina
19. lis 2009

Papua - prý to často během těhu přejde nebo se aspoň zmírní, tak držím palce, aby to byl tvůj případ 😉

papua
19. lis 2009

Jaspi dakujem !!! aj ja tebe nech to pomoze 😉 !

jaspina
19. lis 2009

Dík Papua - na migrény tomu moc nevěřím, ale třeba tak celkově... Vím třeba, že mám v sobě od doby, kdy mi bylo 7 let a umřel mi taťka - tak mám strach o své blízké. Hlavně o mamku a o přítele. Za každým zdržením vidím hned že
se jim něco stalo a toho se neumím zbavit. Tak kdyby mi to pomohlo jen od tohodle, tak to stojí za to 😉

strouzek
19. lis 2009

ahoj holky

papu ty jo 13 tt utíká to viď? i já měla v 1. trimáči neskutečné migrény, no vlastně i před otěhu, hlavně před mrchou to bylo na zešílení ale jak jsem vstoupila do 2. trimu tak po migréně ani památku, jestli mě bolela hlava od tý doby jednou víc fakt ne. 😉

strouzek
19. lis 2009

koukám že se tu řešili znamení zvěrokruhu, no já jsem býk, manža beran a jde to 😀 občas je to itálie ale to je i v jiných manželstvích které mají ideální spojení 😉

monkula
19. lis 2009

Dievčatá, môj Jarko si dnes v škole zlomil ruku...
Má posunutú zlomeninu, tak mu teraz naprávajú ruku.... manžel je s ním na chirurgii, revem ako blázon, ako ho to musí chudáčika bolieť.... 😢 😢 😢 😢

strouzek
19. lis 2009

monkul bože chudáček malej,no jo to je hned, neboj dají mu něco na bolest a ručička se zahojí

jaspina
19. lis 2009

Monkul to je mi líto 😔 Snad se to bude aspoň pěkně hojit!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru