Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. lis 2009

Mimi 😀 😀 😀

Tak to ty bolesti trošku ustávají, tak se pokusím jít usnout, jinak bude zítřek zase o ničem.
Tak krásnou dobrou noc a sladké sny, věřím, že je dneska určitě budeš mít 😵

mimina321
23. lis 2009

už idem spať 🙂 dobrú noc kačka pusinka pre Tadíka 🤐

kackark
23. lis 2009

😉 😵

mar26
24. lis 2009

Dobré ránko,

Kačko tak co 😨

mimi moooc držím palečky a věřím,že si nadělíte nej dárek k Vánocům v podobě // 😵

kackark
24. lis 2009

Marti, nic, pořád tu straším 😀

kackark
24. lis 2009

Hrozně mě bolí moudrák 😝 Celý těhu se zuby žádný problémy a teď tohle 😒

Jak se máte vy s Natálkou? Jak bojujete s průjmem? A co dušička, už je líp?

jaspina
24. lis 2009

Dobré ráno,
Kači ty si v tu noc teda užíváš chuďátko ☹
Mimi super zprávy, držím všecky palce co mám!
Já jsem dnes nějaká hrozně unavená - z toho Utroše. Každé ráno mě stojí hrozné úsilí vůbec vstát z postele a dnes mám jít na pilates, ale nevím nevím.. Dokonce přemýšlím, že bych ho přerušila - do vánoc. To budu brát hormony a po vánocích stejně jdu na laparku, tak bych nemohla cvičit.. Ale mrzí mě to vzdát, tak nevím. Co myslíte? 😕

kackark
24. lis 2009

Jaspi, jen choď hezky cvičit, tělíčko se Ti za to pěkně odmění 😉 Vím, že je nejhorší se přemoci, ale pak příjdeš vždy nadšena, a krásně se budeš udržovat ve formě 😵

jaspina
24. lis 2009

Kači asi půjdu - mluvila jsem před chviličkou s tou cvičitelkou a ona taky říkala, že určitě nepřestávat - že to pak souvisí i s psychikou atd. To ale cítím se jak kdyby mi bylo 80 let 😠 Bolí mě ruce, nohy..dnes jsem se navíc vzbudila v noci a zas mě pálily oči jak při zánětu - tak jsem je rozkapala a nezakysaly, ale jak pálí, tak si připadám hrozně unavená - nejradši bych je zavřela, aby nepálily a spala.. Kdyby se mi to vrátilo, tak mám jít do nemocky na oční, ale mě se nechce..tak čekám co se z toho vyvrbí. Ještě zkusím jednu lékárnu, kde mají homeopatickou lékárnu.. A včera dost foukal vítr - tak mi to třeba podráždil?
Jo a včera jsem to s tím Jarkem zakřikla - přišel s tak nádhernou kytkou, že jsem zírala. Nevím co to je - něco jako růžovofialová lilie, ale není ten květ tak otevřený - spíš má tvar jak veliký zvonek. Fakt nádhera. A Švagrová i mamka mi donesly kytky v květináči, tak je to u nás jak v květinářství 😵

kackark
24. lis 2009

Jaspi, tak vidíš, je moc dobře, že si tě předcházejí i doma 😉 😵

Mě poměrně dost teď štípou oči taky a přikládám to tomu hloupému větru.

A je dobře, že ses rozhodla pro to cvičení, ta cvičitelka má určitě pravdu 🙂

jaspina
24. lis 2009

Kači když mě vždy tak zarudnou a zahnisají, že třeba v noci, když jdu na WC, tak si je musím rozlepovat rukama a stejně vidím rozmazaně..
Jo a teď jsem volala na gyndu a chlamydie jsou negativní. Sice mě to těší, ale na druhou stranu jsem si říkala, že kdybych je měla, tak by to zas aspoň leccos vysvětlilo.. Možná fakt zkusím ten Wobenzym. Je to kupa peněz, ale zas kdyby mi to pomohlo od všech těch zánětů co mě otravují, tak by to za to stálo..

mimina321
24. lis 2009

ahoj 🙂
mar jaspi dakujem za palčeky 😵 🤐
mar tak ako Natinka?je lepšie?
jaspi po hormonoch sa aj mne nič nechce a navyše som hrozne upišťaná 😝 ale čo volajako to musím vydržať-alebo skôr všetci naokolo 😅 😅

kackark
24. lis 2009

Jaspi, to je dobře, že jsou negativní, ale chtělo by to, aby konečně někdo přišel na to, proč tě ty záněty tolik trápí 😔 S těma očima si teda užíváš 😖

strouzek
24. lis 2009

brý dopoledne holky teď jsem vstávala 😀

mimi to jsou krásné zprávy, určitě to bude vánoční miminko cítím to v kostech 😉

jaspi ta únava a všechno bude obdobím, jednka je zima a pak taky ty hormony uvidíš bude líp. akorát ty záněty jsou teda záhada, každopádně buď ráda že to nejsou ty chlamydie, já si taky sice říkala že ať už mi něco najdou a vím proč to je ale chlamydie jsou velký potvory takže lepší že je nemáš a bude se pátrat dál. ten Wobenzym je fakt dobrej, ale drahej ale kdyby to pomohlo tak určo je to k něčemu dobrý. já si trošku přenastavila dávkování aby i déle vydržel a cítila jsem se po něm fakt lépe a taky po operaci a potratu jsem byla dřív zahojená

jaspina
24. lis 2009

Strouži a zlepšil ti i imunitu - bylas pak míň často nemocná? A taky jsem četla jak pár lidí psalo, že jim po něm bylo blbě a museli ho vysadit..

strouzek
24. lis 2009

jestli mi zlepšil imunitu to nevím, já ho nebrala jako prevenci chřipky nebo tak, brala jsem ho po potratu a po operaci proti zánětům a na lepší zahojení a je fakt že doktoři v obou případech koukali jak skvěle jsem se zahojila že to nejde ani poznat že jsem něco měla. hlavně u štítky, krk vypadal už 14 dnů po operaci tak jako ho má jinej za rok po operaci.

strouzek
24. lis 2009

holky teď jsem volala na kočár, je odeslaný ale přepravka ho doveze až zítra, přitom původně to mělo být už včera nejpozději dneska 😠 ach jo já se tak těšila na dnešek, oni mi to snad dělají naschvál, jakoby věděli jak se na něho těším,naschvál jsem to objednala z obchodu kde měli krátké dodací lhůty a psali že jsou autorizovaní prodejci téhle značky tak jsem si myslela že ho budou mít na skladě, ale že ne že tuhle barvu museli objednat u výrobce, tak týden než to přišlo a teď zase čekání na přepravku, mě z toho trefííííí

mimina321
24. lis 2009

stouži ale bude to platiť až ked sa kačke a tebe o mojom tehu bude snívať 🙂 😉
vieš ako to bolo s mury a ako sa to tebe snívalo a nakoniec sa to stalo.... 😵

mimina321
24. lis 2009

stroži tak musíš ešte deň počkať....ale inak sú nezodpovedný,aby ťa takto napínali

strouzek
24. lis 2009

mimi to je jasná věc, už nakupuj těhutestíky protože já tomuhle měsíci fakt věřím 😉

mimina321
24. lis 2009

stroži nejaké zásoby sa u mňa najdu vždy,ved to poznáš 😀 😵
priznávam aj ja tomu moooooc chcem veriť,len aby som potom nebola sklamaná

dracekmracek
24. lis 2009

ahoj zlatíčka,

mimi moc držím palečky tak bych ti to přála

farmince moc gratuluju

evince posílám pusinku

martince posílám pusinku

prostě všem 🙂 🙂 🙂

kačenko jak je?taky máš tak hororový noci?já se pořád bojím aby to nepřišlo dřív 😒 ale ten 1 den snad vydržíme 🙂

strouzek
24. lis 2009

ahoj dráčku bobku jsem ráda že si za náma přišla, zítra nebo ve čtvrtek nastupuješ viď? no teda to budeme tady všichni držet palečky, ty nervíky a sny chápu, mít to já za pár hodin vlastně tak hysterčím a nespím

dracekmracek
24. lis 2009

strouzku ve čtvrtek ráno v šest jedeme,tak doufám že vydržíme 🙂 jinak by mě tam taťka dřív nevezl,jedině v noci 😀
mám trošku strach no nebudu tvrdit že ne 😅 neumím si to představit že tenhle týden budu maminka,snad se Lukášek rozhodne vylézt sám,a nebudu tam dlouho ležet a čekat...sama samotinká 😀

kackark
24. lis 2009

Kačenko ahojky 😵
To víš, že už to vydržíš a v nemocnici si tě hezky pohlídají a nebudeš se muset bát, že to nepoznáš, tak jako já. Já mám třeba dvě hodiny opravdu kontrakce a celkem pravidelný, a pak jak přišly, tak odejdou, nechápu to. Ale noci jsou šílený a dny o ničem, protože jsem nevyspalá a utahaná. Ale je to jen za pár, tak to zvládneme 😵 Ani nevíš, jak na tebe budu moc myslet, a jak se budu těšit na krásnou zprávičku o narození Lukáška 😉

Mimi, sen budu mít, až budeš mít rodit 😀 Teď prostě vím, že najdeš //, je ten správný čas 🙂

Strouži: s tím kočárkem ti dávají pěkně zabrat, to je něco na Tvojí psychiku, viď 😖

kackark
24. lis 2009

Kači, musí se narodit tenhle týden, však jsme si to domluvily, no ne? A na mě zbude ten příští, já už dýl taky nechci 😀

jaspina
24. lis 2009

Mimi - vidíš teď jsi mi připomněla, co se mi před nějakou dobou zdálo a zapomněla jsem to napsat! Mě se o tobě zdálo, žes byla těhotná! 😉 Fakt nekecám.. A taky už se mi pár snů splnilo, tak snad.. 😵

dracekmracek
24. lis 2009

kačí no právě,jak se říká že ke konci se miminka málo hýbou tak u nás je to pravý opak,a včera mě dole tak zabolelo,že jsem zařvala a jirka chudák sebou málem seknul 😀 ale nic 🙂 taky jsem jak mátoha,spím tak dvě hoďky,ale aspoň máme trénink 😀

kackark
24. lis 2009

Holky, jak v noci nemůžu spát, tak často myslím na Martinku (maova), nevíte o ní některá něco? Dlouho se neozvala. Jak to zvládá v práci atd. Prostě by mě zajímalo, jak se má.

kackark
24. lis 2009

Jé mimi, tak je to jasňačka jasná. Jaspinka má vždycky pravdu 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru