Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
28. lis 2009

kočky moje ahoj 🙂 🤐
pozerám,že kačka ešte 2v1 😵
idem vás dočítať 🤐
ja som mala depkové obdobie,nevytvorili sa mi folíky potrebnej velkosti ☹ tak som radšej nekoníkovala nech sem nenosím mindráky a pod vplyvom hormonov som fakt neznesitelne upišťaná až sa hambím 😅 😅

strouzek
28. lis 2009

akorát manža mě včera naštval, večer si ze mě udělal hnusnou srandu. 😠 přišel za mnou že mi musí něco říct, že ten kočárek nemáme. tak jsem se ptala proč a on že tchán ho od té přepravky nepřevzal že je to moc peněz atd. tak jsem se smála že si dělá srandu ale manža normálně navážno že jako už týden neví jak mi to říct, že už se i koukal po jiném kočárku atd. tak jsem furt smála ale asi po 10 minutách kdy pořád hrál divadlo že je to pravda jsem začla brečet proč mi to neřekl, že přece nejde o kočár,že bych přežila kdybychom neměli tento, hlavní je zdravá neluška ale že to že mi lhal a nechal mě se na něho těšit, objednat ho a věřit že leží už tolik dnů u tchýně že je to od něho sprosté. normálně jsem se rozbrečela jak malá holka a manža furt nic pořád mě nechal při tom že fakt ten kočár u tchýně není. asi až za půl hodiny přišel vysmátej že apríl, holky já byla na infarkt práskla jsem dveřma a šla do ložnice že s ním už nemám co řešit že takové hnusné srandy se nedělají, hlavně když ví jak je pro mě kočár důležitý, ne jako že je důležitý tento tato značka ale kočár, pro mě je kočár takový hřeb těhuvýbavičky a prostě kočár je pro mě symbol toho že už mimi bude brzo na světě že je to celé štěstíčko pravda.

strouzek
28. lis 2009

ahoj mimi bobku to mě mrzí že je ti smutno, a jakpakto že folíky nerostly? nepomáhá ani ten clostík?? hele moje kamarádka šla na folíky a taky přišla s pláčem že jsou malé a že z toho nic nebude a teď už je v 2. trimáči 😉

murynka
28. lis 2009

ahojky

kači stále se držíš 😵 😵 to je moc dobře 😎

strouzek kočárek je krásný 😵 😵 pro každou je ten jejich nej 😀 😀 a s na manžela se nezlob já si takové srandy také z manži dělám 😅 hlvně že ho máte a jste spokojený oba 😉 😵 😵 😵

přidala jsme fotky do alba 😎 ted dělám vánoční výzdobu 🙂 a pěkěn v tom plavu nevím co kam dát v novém to zdobím poprvé tamvtom baráčku jsme měla nějaký rituál 😀 😝

mimi to je mi líto jaktože nevyrostli???? ☹ ☹ ☹

kackark
28. lis 2009

Mimi, zlatíčko moje, je mi to tak moc líto, já jsem tak věříla. A to pro tento měsíc IUI vzdalí úplně? 😔
Moc na tebe myslím.

Strouži, to musíš říct manžovi, že o kočárku se nevtipkuje, že to jdou všechny žerty stranou 😀 Jinak já zas až tak kočárek neřešila, manža si vybral barvu a já kývla 😅

Mury, malá já krásná 😵 Jinak jsem právě doklidila po malování, tak jsem zvědavá, zda nepojedeme 😀 😀 😀

murynka
28. lis 2009

kači 😀 😀 měla si spíše malovat 😝 😀 jestli chceš porodit 😀 😀 😀

kackark
28. lis 2009

Mury, ještě nechci, čekám na ten prosinec. Ale kdyby to bylo 1.12., tak bych se nezlobila 😉 😀

sarlotta
28. lis 2009

Ahojík holky🙂
Chudina dráček, moc na ni myslím 😒 ach jooo. Už aby byl Lukášek na světě.

kKči🙂 a Ty už by jsi taky mohla🙂))) já to vidím na 2.12. 😉

Strouži no to jsou srandy teda... nakopat ....

Mimi, neboj bude líp 😉 určitě.

Mury no kráááásné 😎

sarlotta
28. lis 2009

Ty ručičky jsou super 😎

murynka
28. lis 2009

přidala jsem nožičky 😎 😀

sarlotta
28. lis 2009

nádherné🙂 neošlapané, měkoučké🙂))) 😎

kackark
28. lis 2009

Šarlotko, děkuji moc. Ani se nebudu moci dospat zítřka, tak moc budu na tebe myslet a držet pěstičky 😉
Jdu mrknout na Sofinčiny capičky 🙂

murynka
28. lis 2009

sarlot 😀 a jak jsou buclaté 😎
děkuji
moc na tebe myslím a jsem zvědavá na testík ale věřím že tam budou 😵

kackark
28. lis 2009

Mury, moc pěkné 😵

murynka
28. lis 2009

kači však také za chvíli budeme koukat na tvého Tadíka 😵 😵

copak asi evička jak zvládají?? 😵

jaspina
28. lis 2009

Čau holky 🙂
Mimi ty folíky mě mrzí ☹ ale nedorostou ještě třeba? Určitě ti jen upraví dávku a bude to v pořádku - mě první měsíc taky clostil nezabral a já jsem byla nešťastná, ale jak upravili dávku, tak narostly 😉

Šarlot zítra budu moc držet palce!

A včera ta kineziologie.. no bylo to fakt zvláštní. Sice nemyslím, že by mi to pomohlo od migrén, ale člověk si srovná trochu myšlenky a hlavně zjistí, co všechno mu leží na srdíčku, trápí ho to a přitom to vůbec netuší. Před tím jsem četla jak nějaká holka psala, že to tam probulila, tak jsem se divila -a dopadla jsem stejně 😀 Dobré na tom je, že to člověku i pomůže pochopit jiného člověka a pak mu odpustit. Na tohle to bylo fakt dobré. Srovnala jsem si nějaké pocity k Jarkovi. No a co se týká miminka, tak že asi zatím nejsem tak úplně připravená a sama si nejsem jistá jestli vlastně jo nebo ne a že to pramení ze strachu, jestli bych se o něj uměla postarat.. 😅 No a že podvědomně si myslím, že do konce roku nebudu těhule, ale za rok jo - spíš po IVF. Nemusí to tak být, ale v podvědomí to tak vidím. Myslím si, že problém vám to nevyřeší - ale pomůže to v jeho pochopení.

kackark
29. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................30DC
Jaspina.......................25DC
Mimina........................18DC IUI tento měsíc

kackark
29. lis 2009

Holky, stále se hlásíme 2v1, ani úklid nezabral, ale jsem šíleně zvědavá na šarlotku, tak šup, šup 😵 Hezkých zpráv není nikdy dost 😉

sarlotta
29. lis 2009

Dobré ránko holčinky🙂

Kači tak jooooo nooooo, přepiš tabulku 😉 Máme // 🙂

kackark
29. lis 2009

Ježís, já si to myslela. Těhulinko jedna mega moc velikánská gratulace. Úplně jsi mě dojala 😵 😵 😵 A teď už to bude dobré, neboj, vím to 😵 😵 😵

Holky, věštba se plní, mimi, jaspi, v prosinci se už dočkáte 😵 😵 😵

kackark
29. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................25DC
Mimina........................18DC IUI tento měsíc

mar26
29. lis 2009

Dobré ráno,

šarlotko obr gratulaaaace!!! já jsem fakt dojatá...ta tabulka už je tááák krásná,opravdu, kdo by si to před rokem pomyslel 😵 a moc věřím v mimi a jaspi do konce roku a příští rok to moooc přeju Martince

kackark
29. lis 2009

A chci fotečku testíku 😉 Už ráno jsem zvědavě nakukovala do alba 😅

mar26
29. lis 2009

co dráček 😕

kackark
29. lis 2009

Ahojky Martinko s Natynkou,

taky to tak vidím, jsem z toho moc nadšená 😵

kackark
29. lis 2009

Marti, zatím se od včera neozvala, zase odpoledne jí napíšu, nechci jí třeba probudit. Taky na ní moc myslím 🤐

kackark
29. lis 2009

Šarlotko a klidně si hned změn tt v pasu a neboj se, já to taky tak udělala a smůlu to nepřínáší 😉 🙂

mar26
29. lis 2009

Kačko a jak se cítíš ty?

kackark
29. lis 2009

Potom včerejším řádění trošku unaveně, ale vidím to tak, že Tadeášek opravdu vyčkává na prosinec. Počkej budu tady trčet ještě hodně dlouho 😀 😀 😀 Ale když mě už tolik netrápí ty kvasinky a i ty záda jsou lepší, tak se to dá vydržet 😵

kackark
29. lis 2009

šarlotko, fotečka je krásně jasná, ještě jednou moc gratuluji 😉 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru