Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
4. pro 2009

Strouži, právě dorazil olejíček, díky moc, jsi zlatíčko.
Jaspi, nedávno mi volala nějaká ženská z české spořitelny a za pár korun měsíčně (bylo to myslím do 100,-Kč) my nabídla pojištění, že když budu nemocná, tak mi měsíčně vyplatí 5 000,-Kč. Ale jak se to vztahuje na těhotné a dlouhodobé neschopenky nevím.

jaspina
4. pro 2009

Kači no já bych si to právě dala jen kvůli tomu.. Jako na laparku už to nestihnu - to prý platí až po nějaké době, ale na to příp. rizikové by to bylo super. Psala jsem si z holkama, co byly tady u nás na IVF a některé marodily od začátku stimulky až do konce - to je tak 10 měs a zaplatit IVF a pak být doma s minimem.. To by se pak cokoli blbě kupovalo, tak bych to ráda pojistila.
Já si teď zas objednávala matroš na gelovky - vyšlo mi to tak blbě před vánoce a už posledně jsem to smolila z takových zbytků, že to moc nešlo. A bez nehtů bych byla jak bez ruky. Akorát při pečení - dělání těsta, to není níc moc..

kackark
4. pro 2009

Jaspi, právě, že to platí až po nějaké době a snad musíš i podepisovat, že nemáš naplánovanou žádnou operaci. Taky jsem o tom kdysi uvažovala a ani nevím, proč jsem to vzdala, právě si nejsem úplně jistá s tou diagnozou rizikové těhotenství, to by si musela mít pak nějakého známého dr. co by to napsal na něco jiného.

Já mám ty nehty šílené 😝 Někdo psal, že zadělává těsto v těch chirurgických rukavicích, ale to si neumím představit. Já to vždy ďoubala párátkem 😀

jaspina
4. pro 2009

Taky jsem to dělala i s nehtama - ale pak je to děs 😀 Ještě že už budu mít matroš na nové! 😵 No a právě že plánovanou operaci mám.. ale kdybych ji zapřela a na laparku to nechtěla? Musím to zjistit - už jsem psala mail paní, co nám dělá veškeré pojištění, tak jsem zvědavá jak to je..

kackark
4. pro 2009

Jaspi, tak to pak prosím napiš, jak jsi dopadla, taky mě to zajímá 😉

jaspina
4. pro 2009

Kači zatím jsem volala jen na Uniqu a tam to paní nevěděla jistě, ale že na těhotné to taky platí, ale prý až 9 měsíců od založení smlouvy.. 😒
Už půjdu domů, tak se měj hezky a o víkendu budu nakukávat, ať vím jak na tom s Táďou jste 😉

kackark
4. pro 2009

Jaspi, tak ahojky, a hlavně dej vědět, jak dopadla večeře, jsem moc zvědavá 🤐

jaspina
4. pro 2009

Kači ale nepočítej s tím, že se tam odehraje něco převratného 😀 Prostě bude na jaře kuchyń nebo nebude 😉
A už fakt letím, páá

mimina321
4. pro 2009

ahoj kočičky 😵
tak som doma z iui-mala som strach až no 😅 je to nepríjemné ale nič čo by sa nedalo teraz už len čakať aký výsledok bude 😵

kackark
4. pro 2009

Mimi, tak se hlavně pořádně šetři, odpočívej a mysli na něco hezkého. No a za 14 dní budou//.
Tak moc tomu věřím a přeju ti to 😵

mimina321
4. pro 2009

dakujem kači v care mi odporúčali dnes oddychovať,mm bol celí čas sa mnou,teraz ma obskakuje 😅 😵 tak si to užívam 😀
snád z toho bude barborka alebo barborák 😀 boli by sme šťasný prešťasný 😵
pozerám,že ty si ešte 2v1

mimina321
4. pro 2009

.....možno vám niečo nadelí mikuláš 😵 😵

kackark
4. pro 2009

Mimi, uvidíme. Mám pocit, jestli Táďu nepřinese Ježíšek 😀 😀
To je dobře, že tě manžílek obskakuje, potřebuješ to a zasloužíš si to 😵

tercie
4. pro 2009

Ahoj holky, jdu dočíst a kouknout, jestli už k nám nepřibyl Tádínek 🙂

kackark
4. pro 2009

Ahojky Terci, Táďa je zapřený a moc se mu u maminky líbí 😀 Byli jsme se teď s Bessinkou na půl hodinky projít, ale pochybuji, že to zabere.

kackark
4. pro 2009

Kdybych čistě náhodou zítra rodila, tak by to bylo přesně na Aniččiny desáté narozeniny, ta by mi asi dala 😀

tercie
4. pro 2009

Tak hotovo, Kači to je sranda s Táďou, nakonec ho budem přemlouvat 😀

Mimi držím mooooooooc palce ať jsou za 14 dní // 😉

Jaspi teda to jsem taky zvědavá, co se z večeře vyklube. Doufám, že to bude příjemný odhalení 😉

papua
4. pro 2009

Ahoj lastovicky moje, idem len nakuknut, ako sa mate a co Kaci...🙂
Kacenka: vidim ze Tadikovi sa naozaj od teba naozaj nechce, tomu musi byt dobre 😉, kedy mas oficko TP vlastne?
Mimi: velmi drzim palce aby boli za 14 dni // 😉...U nas to nevyslo vtedy bohuzial, ale my sme ani nestimulovali, nic.....

mimina321
4. pro 2009

dakujéééééém moje zlaté lastovičky 😵 určite to tých 14 dní nevydržím maximálne tak 10 do testu 😀

mimina321
4. pro 2009

papu kačka má tp 8 dec

strouzek
4. pro 2009

ahoj holky omlouvám se dneska jsem utekla bez rozloučení ale přijel manža naložil mě do auta a jeli jsme na nákupy do ostravy. jsem úplně mrtvá 😝

kači nemáš zač hlavně ať olejíček pomůže.
jaspi no já si taky říkala že testama plítvám ale stejně jsem je dělala dál, prostě bylo to silnější než já.

mimi držím palečky ať jsou za 14 dnů na testíků krásný kolejnice 😵 hlavně se šetři kočenko

evičko taky nemůžu uvěřit že malému už jsou 3 týdny, buď ráda že je takový hodný miminečko.

s tím pojištěním no já nevím nezdá se mi to že by to bylo tak výhodný, jakože určitě tam bude nějaké omezení si myslím, třeba jakože by nešlo si to zařídit a hned druhý měsíc jít na nemocenskou na rok to zase asi tak pojištovna blbá není.

maova
4. pro 2009

Ahoj holky,
mimi, taky držím moc a moc palečky, zasloužíš si to moc 😵

Já se jdu pochlubit, dneska jsem dodělala vizážistický kurz a mám certifikát 🙂 Mám z toho radost a strašně mě to baví 🙂

tercie
4. pro 2009

Ahoj Mao, teeeda, gratuluju, jsi šikulka 😉

strouzek
4. pro 2009

ahoj mai moc gratuluju k certifikátu 😵 super mě by to taky bavilo

tercie
4. pro 2009

Čus strouži, mě by to asi taky bavilo, ale jenom chvíli, a hlavně kdyby ty lidi do toho nekecali, to by bylo úplně nej 😀

mar26
4. pro 2009

Martí super...kdy se mnou něco provedeš? 😀

mimi tak za 10 dní budem čekat // 😵

maova
4. pro 2009

Děkuju holky 🙂
Marti, až nakoupím potřebné věci, tak klidně přijedu 😉, musím trénovat 🙂

mar26
4. pro 2009

Marti beru tě za slovo,moc ráda tě uvidím 🙂

jsem se dneska už přemohla a upekla 3 druhy cukroví

tercie
4. pro 2009

Jééé já budu taky klidně dělat pokusnýho králíka 🙂 akorát je to trošku z ruky 😎

maova
4. pro 2009

Marti, tak já se potom ozvu 🙂 A jsi šikulka, my jsme letos řekli, že péct nebudeme, sice jsm se na to těšila, ale nejím teď sladké, tak bychom to ani nesnědli. Udělám jen vosí hnízda, která mají všichni objednaný 😀 A chtěla jsem perníčky na stromeček, ale nemůžu se k tomu dostat.

Terci, koukám Karlovy Vary, tak to je malinko z ruky 😉 , ale třeba budete mít někdy cestu do Prahy a nebo si udělám výlet 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru