Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
8. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................27DC, IUI 4.12.
Jaspina........................2DC

kackark
8. pro 2009

Krásné dobré ráno, vlaštovky 😵

Jdu se dát do pořádku a pojedeme. Mám takové smíšené pocity 🤐

jaspina
8. pro 2009

Kači držím palce, ať to dopadne tak, jak to pro vás bude nejlepší 😉

mar26
8. pro 2009

Dobré ránko,
Kačko neměj...Tádík je světu blíž a blíž...těš se 😉

simlenka
8. pro 2009

Proc by si mel nekdo menit nick? ja svuj nazor na katusku rikam verejne... je to nestastnej clovek,stastnej jen kdyz vsichni vidi,jak je nestastnej a lituji ho. a proc koneckoncu odsuzovat zmenu nicku kdyz sama katuska uz ma nekolikaty? a to jen z duvodu vyse popsanych,nekde ji prokouknou,ona smaze album,zmeni nick a jde oblbovat dalsi skupinku. fakt zajimave,ze 4 dny pred porodem uz trpi opravdu velkymi bolestmi a v albu ma foto 24h pred porodem,kde je svezi,fit a usmiva se jak modelka. sorry,ale po par hodinach bolesti mate chut fotak hodit z okna... ja si ale myslim,ze i tady+ji+mate+prokouknutou+-+az+na+par+vyjimek,pripadne+pro+klid+ve+skupine+mlcite+a+semtam+politujete+😉++a+to+ze+se+sem+jdem+podivat+nam+zakazat+nemuzete,jde+o+diskuzni+forum+a+my+reagujeme+na+prispevky+-+o+tom+to+je,ne?

strouzek
8. pro 2009

brý ránko holky

hlásím že jsem právě přihlásila olivera na kastraci, jde příští týden jak to přežiju nevím ořvala jsem jen ten telefon 😔

jaspina
8. pro 2009

simlenka - já nevím, proč se nás ale neustále snažíte přesvědčovat o své pravdě? Mě je to srdečně jedno, jestli si vymýšlí nebo ne, tak proč tady něco rozpoutávat? A že mlčíme pro klid ve skupině? To je pěkná blbost - já osobně mlčím pro to, že je mi to totálně fuk a ať si vymýšlí nebo ne - můj život to fakt nijak nepoznamenává ani neovlivňuje.. A jestli vás to tak baví, založte si téma : My všechny, co jí nevěříme - seskupme se a tam si to omílejte furt dokola 😉 Taky vám tam nepůjdem psát, abychom vás přesvědčovaly o opaku..

jaspina
8. pro 2009

Strouži se nedivím - mě stačilo tehdy snažit se kocoura odčervit 😉 Odmítal doma tu tabletu - mamka to do něj chtěla nacpat, ale já ho bránila 😀 Tak jsem mu to zamíchala do jogurtu, který samozřejně vyprskal, tak jsme jeli na veterinu, kde ho tuším za 350 Kč odčervili něčím ve stříkačce, co vypadalo jak puding a asi to tak i chutnalo - slízal to s chutí. Akorát poškrábal veterinářku, protože se chtěla mrknout, jestli je to on nebo ona. Já jsem nevěděla, jak ho zaregistrovat - fakt jsem si nebyla jistá a on švrndu odmítal ukazovat 😀 No a nakonec, že teda asi kluk, ale fakt málo vyvinutý 😀 Jo a měla jsem i kocoura masturbanta! Fakt! Nepsala jsem vám už o něm? 😕

mimina321
8. pro 2009

ahoj 🙂
kačka budem na vás moc myslieť 🤐
strouži neboj oliver bude v pohode 😉
kočky mne dnes poriadne klesla teplota ☹ asi sa blíži ms,a budem nešťasnááá 😔 ☹

mimina321
8. pro 2009

jaspi masturbanta? 😀 😀 😀

strouzek
8. pro 2009

jaspi přesně tak, mě je to taky celkem fuk jestli si někdo něco přibarví nebo dokonce celý vymyslí.mě by spíš vadilo když by si někdo vymyslel že mu dítko umřelo nebo že se mu narodilo a nebyla to pravda (i tyhle případy na koníkovi byli, to už by bylo hnus ) ale tohle i kdyby to byla lež tak mě to neva. měla jsem spolužačku každý druhý slovo u ní bylo lež, měla rodiče alkoholiky bez peněz ale ona stejně vykládala jak každý rok jezdí k moři, jak chodí na večeře do restaurace přitom jsem věděla že její mamka jako kuchařka ve školní jídelně to tahá dom atd. no ale mě to bylo fuk, měla jsem jí ráda i přes lži. 😉

jaspi tak tabletu tu jsem na odčervení rovnou odmítla, vím že by to náš nesnědl, takže jsem si musela na odčervení koupit vodičku za 350 kč, dala se za krk a v pohodě. pro mě je šílený vzít kocoura i na očkování, pokaždé se klepu jak osika, fleky na krku z nervů, vůbec si neumím představit jak ho budu dávat doktorovi a vědět že ho půjde uspat a že se může něco stát. jsem z toho totálně v prde.. 😔 kdybych nebyla těhu tak se nadopuju nějakýma sedativama nebo nevím ale teď bohužel, navíc jsem citlivější takže jak to přežiju tu jeho kastraci to nevím.mám ho jako mimino. horší že i manža je vyklepanej, pořád říkal že je času do února, jenže kocour už se začíná projevovat víc mňouká, je takový neklidný a jednou se pokusil manžovi ojet nohu. navíc bych se přes vánoce nervovala při představě že nás to teprve čeká. no bude to zkouška odvahy ten den, ráno gynda, odpoledne kastrace 😔

strouzek
8. pro 2009

mimi to že klesla teplota je jenom dobře 😵 může to být těhupokles který je přibližně 5 dnů po ovuli 😵 😵 koukni některým těhulám na grafy, pokles a pak zase nahoru a mají krásný //

jaspi no o kocourovi jsi psala jak hrozně zlobil ale o masturbaci ne 😀

strouzek
8. pro 2009

kači držím na dnešek pěsti 😵

mimina321
8. pro 2009

stroži ten 5 deň by sedel 😕 tak si skúsim mysleť,že je to tehupokles-ved hovorím,že s hormonmi som umrnčaná až no..... 😅

jaspina
8. pro 2009

Mimi ještě nevěš hlavu 😉

A ten kocour.. jako to bylo fakt hrozné, já jsem se za něho styděla! 😅 On jak si kočky vždycky čistý chlupy jazykem, tak si tak ožužlával nohu zespoda - na tlapce. Ale on byl do toho vždycky úplně zažraný a strašně u toho mlaskal a tu packu měl furt oslintanou 😝 No a po chvilce toho jeho žužlání mu úplně vylezl a pak.. no prostě vodotrysk 😀 A on to jako klidně začal dělat i když jsem ho držela v náručí a s někým se bavila 😖 Prostě byl nadržený na svoji tlapku 😀

mimina321
8. pro 2009

teraz je to so mnou ťažké... 😅 😅 😅
úplne chápem ked ste tehulky písali ako vás kde čo rozplače,mm má šoky 😅 už som upišťaná aj pri teplomeri.....no hamba 😅

mimina321
8. pro 2009

jaspi 😀 😀 😀 ked príroda volá tak aké ohlady na návštevy 😀 😀 😀

strouzek
8. pro 2009

mimi já jsem loni taky měla 5. den po ovu pokles a pak to vylezlo nahoru a byli // 😉 a že jsi umrčená? no já jsem taky,zrovna včera říkal manža že jsem někdy na zabití 😀

jaspi ty jo takže tlapkovzrůša. no co chceš je to chlap i když kocouří, bez packy(ruky) se ani neudělaj 😀 😀 náš teda je zatím v poho jen na něm vidím že je víc nervní, méně spí a že víc vytahuje pindíka ale zatím díky bohu nic nestříká.

strouzek
8. pro 2009

mimi kočko já jsem v době snažení měla i stavy kdy jsem brečela z toho že nám došlo máslo nebo že mi manža nekoupil nanuk a to jsem ani žádný hormony nebrala jako ty. 😉

mimina321
8. pro 2009

stroži 😀 😀 😀 je fakt že 1400j.bolo na mňa dosť 😀
teda s tými kocurmi je sranda 😀 😀 😀

evanek77
autor
8. pro 2009

krásné úterý,
co se to tu proboha děje? Co je komu po tom, jaký kdo je? A řešit, jestli se dráček na fotce svíjí bolestí nebo vypadá spokojeně, to už je fakt hnůj... já si do alba také nedávám fotky, kde je vidět, jak jsem po porodu vypadala blbě, to asi nedělá většina lidí, né? Přeci je jasné, že radši sáhnem po fotce, kde nám září oči a je vidět to štěstí, co prožíváme...
jinak mám konečně u kočárku vyměněnou prasklou duši, byl docela mazec být bez něj, včera jak jsme chodili po městě v rámci lítání po úřadech tak nás lidé pozorovali, jak kdybychom malého někomu ukradli, manžel ho měl pod bundou v klokance 😀

evanek77
autor
8. pro 2009

a jak je vtipálek, tak kdykoli jel okolo kočárek, říkal malému: vidíš tomášku, každé normální miminko má kočárek, ale maminka ti píchla kolečko 😀 😀 😀

dracekmracek
8. pro 2009

Dobré ráno spali jsme do deseti 🙂 já už se k tomuhle vyjadřovat nebudu,je to všechno směšný a fakt mě to tentokrát nedonutí nechat si od adminů smazat nick.Byla to blbost a já bez holek nemohla být,tak jsem se přihlásila znovu.
Jestli vám tu vadím tak sem nelezte a nekažte to holkám,koukám co máte času prohlížet si fotky a číst všechny moje komentáře.

Kačenko držím ti palečky 😉

mimina321
8. pro 2009

ahoj evinka 🙂
no od včera tu je akosi dusno....

dracekmracek
8. pro 2009

Líbí se mi diskuze porodnice Motol kde jsem si psala s holkami co tam rodily.A opravdu ne všechny tam byly spokojené,ale to já si přeci nemůžu dovolit 😀

evinko 😀

mimina321
8. pro 2009

kočky dnes varím špagety s mäskom už sa neviem dočkať kedy to dovarím 😵

adajar
8. pro 2009

dracku gratuluji k Lukaskovi at je veselej a stasnej. Jsi se dockala co??? Me te bylo lito opravdu takovejch veci co jsi mela

dracekmracek
8. pro 2009

adajar moc děkuju 🙂 bylo to dlouhý čekání,hrozně ho milujeme a pořád na něj koukáme jako na svatej obrázek,ale to asi každý 🙂 danielek ti krásně roste 😵 to je bojovník jak má být 😵

jaspina
8. pro 2009

Holky mě přišly ty houslééééé 😵 😵 Já mám takovou radost! Sice jsem kvůli nim nešla do pilatesu, abych je mohla převzít, ale to nevadí - hlavně že už je mám!

adajar
8. pro 2009

dracku tak jsem rada ze nektere diagnozi co jsi mela se nepotvrdili, ale to uz jsem ti psala. Jinak Danysek uz ma skoro 4 kg. A nakonec plne kojime a je proste veselej a hodne se snazi aby vse dohnal.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru