Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
9. pro 2009

Holky, kdyby jste viděly můj přebalovák. Starý, velký stůl, ale myslím, že taky dobře poslouží a navíc se na něj vejde Táďa dloho. To pak dám radši peníze na něco jinýho.

mar26
9. pro 2009

mě dneska někdo vyměnil mimi 😨 ,ta je tááák hodná...kéž by jí to vydrželo

kackark
9. pro 2009

Marti, to je moc dobře 😵 Snad jí to vydrží, berušce naší. Ale občas musí trošičku "zazlobit", aby si věděla, že jí máš 😵

mar26
9. pro 2009

Kačko jenže ona poslední týdny jenom zlobila 🤐 , i když si pořád říkám,hlavně že je zdravá,ale když ti celý den poplakává a fňuká, i když jdeš jen na záchod 😔

strouzek
9. pro 2009

kači no jasně, a v jakém dezénu v jaký látce a jaký stůl a židle k tomu, ty co jsou na obrázku?? problém nebude, v pondělí jdu do práce tak bych se ti zeptala

strouzek
9. pro 2009

jestli to nechceš teď tak taky neva, zaměstnanec jsem furt i na mateřský 😀 tak pak dej jenom vědět až jí budete chtít koupit a domluvíme se 😉 možná že zrovna vychytám nějakou akci protože máme v práci i výprodeje a ten flexi tam bývá dost často

mar hodný mimi? no teda to je fakt ve vzduchu já dneska obdivuju kocoura, vůbec nezlobí tak jsem i zkoušela čumák jestli není nemocný 😀

farmarska
9. pro 2009

ahoj holky 🙂 tak občas nakukuju, co naše Kačka..a ona pořád ještě 2v1 😉 se Tádíkoj u ní nějak zalíbilo 😀

mar nechtěj nám namluvit, že ten tvůj andílek krásnej umí i zlobit 😉 😀

strouží jak se máš? Tobě ty týdny krásně rostou 😵

farmarska
9. pro 2009

strouží třeba Oliverka opuští puberta a stává se zněj krásnej poslušnej gaučovej povaleč 😉 😎 😀

tercie
9. pro 2009

Strouži ty jo škoda že nemáte taky sedací soupravy, to bych se hlásila hned, my chceme hodně velkou a do Učka...

strouzek
9. pro 2009

ahoj farmi, no teda zrovna jsem si říkala že ti napíšu jak jsem tě zahlídla na zamklinách. 12 tt paráda jen tak dál.
já se mám dobře, no i když už bylo i líp.manža je protivnej, dneska zase přišel že v práci mají zítra schůzi co bude a nebude, že se bude mluvit o těch vyhazovech takže má nervy a já taky kvůli něho no děs. ale to je vždycky v prosinci, nevím proč lidí mluví o předvánoční pohodě, my snad posledních 5 let máme vždycky nejstresovější měsíce v roce listopad a prosinec. loni jsem řešila štítku, byla jsem po potratu a taky jsem řešila práci protože šéf mi naznačoval že vlastně firmě ušetřím prašule když budu na nemocenský až do léta (no a letos mě zase nechce z práce pustit, jaká ironie) pak další nervíky s prašulema atd. vždycky se to uklidní až na štědrý den ale do tý doby stres stres stres
jinak s olivera se teprve gaučák stane, za týden jde na kastraci ale mám z toho nervy, ne ani z toho zákroku ale z toho jak se bude bát, že to vycítí že ho tam vezeme a necháme ho tam uspat, co si asi řekne až se probudí, jak mu bude atd. prostě je to moje děcko a já to určitě ořvu

strouzek
9. pro 2009

tercie to ještě fakt neděláme ale když počkáš třeba se dočkáš 😀 😀 dřív jsme dělali jen ty stoly židle ale tím že je krize a je třeba se fakt otáčet tak jsme rozšířili výrobu. teď nově o ty vestavěné skříně a o sedačkách se mluví ale kdy to bude to nevím.

tercie
9. pro 2009

Strouži neboj zvířata to tak neřešej, když jim něco je, a on si to určo nevyloží tak, že ty za to můžeš co mu udělali 😀 Přežije to a bude z něj línej tlustej kocour a bude v pohodě, neboj nic, oni vydržej víc než si myslíš, pár hodin po už ti bude lítat po bytě 😉

farmarska
9. pro 2009

stroužku jsou to nervy o ty naše zvířátka, já vím, sama jsem to zažila 4krát, dávala jsem kastrovat naše 4kočky, jednu po druhý a taky jsem se vždycky o ně děsně bála, hlavně to jak se buou probouzet z narkozy a že je to bude bolet..., ale musím , říct, že to všechny zvládly uplně v pohodě a druhej den už ani nevěděly, že jim něco chybí 😅 🤐 A u kocourků to je prej ještě jednodužší, takový šmik šmik a je to 😉 to jen pro uklidněnou, ale je mi jasný, že se budeš bát stejně 😀
A s tím předvánočním obdobím, u nís je to poslední tři roky snad taky uplně to samý..
vždycky někdo onemocní, nebo někoho propustěj, atd.. atd.., takže vím o čem mluvíš 🙄

strouzek
9. pro 2009

tercie já vím všichni mi to říkají že je to pohoda zvlášť u kocoura prostě si chvilku pospí a podvážou mu koule že za pár dnů ani nebude vědět že něco měl ale znáš mě, já když bych nenervovala ze všeho tak bych to nebyla já. 😀 pořád vidím jak jsme olivera tehdy vezli na tu kliniku s otravou a jak nám dr. řekl že asi nepřežije, teď ho vezeme stejnýmu dr. protože jen jemu věřím že je dobrýprotože jen díky němu žije ale prostě jsou a budou to nervy. 😀 já budu hrozná matka, no asi to máme v rodině, už jsem to tu psala, brácha byl před časem s malou na očním a sesypal se tam 😀 😀

strouzek
9. pro 2009

farmi tak kočky holky bych nedala vůbec, já právě proto chtěla kocoura protože jsem se už dopředu připravovala na kastraci 😀 dneska je mi už líp už se na to tak nějak psychicky připravuju ale včera no děs, já volala na tu veterinu a řvala jsem před i po telefonu, manža se mě pak ptal co jsem našla na netu jestli jsou nějaký rizika a já zase řvala, večer se pak přišel kocour mazlit a já zase řvala že jsem hrozná co mu to chci udělat. no masakr.

jinak koukám že takový debil období je i u vás, no přesně, vždycky se něco vysere přesně před vánocema a pak jsou stresy. fakt každej rok jak se blíží zima čekám co se zase stane za průšvih.

farmarska
9. pro 2009

tercule zase jsi mne musela předběhnout! 😠 já jsem první chtěla stoužka uklidňovat 😀 😀 😀 😀

tercie
9. pro 2009

Farmi škoda že tu není smajlík co strouhá mrkvičku 😀

Strouži no tak vidíš, než sesháníme nějaký prachy tak je třeba začnete vyrábět 😀

strouzek
9. pro 2009

tercie no já taky na to čekám sice gauč máme pár let ale je bílej takže masakr a hlavně jsme tehdy kupovali anepřemýšleli, nakoupili jsme podle vzhledu a nedomysleli jsme že když přijede návštěva tak ho neroztáhneme.

farmarska
9. pro 2009

tercindo ty škarohlíku 😝 😀
stroužku neposlouchej Tercindu 😉 kdo dával kastrovat 4kočky, já nebo ona 😀 😀 😀
já 😎 😎 😎
kyš kyš Tercí 😝 😝 😝
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
9. pro 2009

tercí a neskákej z tématu do tématu, předemnou stejně neutečeš 😀 😀 😀

strouzek
9. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 se o mě porvěte třeba 😀 😀 😀 škoda jen že jsem zrovna těhu, nebýt tak si vemu nějaký uklidňovák nebo aspoň si dám frťana takhle se budu muset nervit jen tak 😝

tercie
9. pro 2009

Strouži chápu, taky bych radši rozkládací, je to lepší, nikdy nevíš kdy se bude ležecí místo hodit 🙂 My teď máme provizor půjčenou, ale je hrozná, a myslela jsem že si s ní ta pára poradí, je celá taková uzená, ošmudlaná, a houbelec, mi řekla že to je mikrovlákno a to se blbě čistí a že si to nelajzne, aby to nezničila úplně... tak jsem na ní zas hodila přehoz aby to nebylo vidět, a musíme to vydržet, než si budeme moct koupit novou, no...

Tak holky a jsem saměná vdova, co já budu dělat, manža odjel na noční. dOUFÁM, ŽE TU BUDETE dneska dlouho a budete si se mnou povídat 😉

strouzek
9. pro 2009

no my máme taky mikroplyš či co to je, ale takovou bílou kávu, takže jako vyčistit to jde ale je fakt že když k nám někdo přijde hlavně děcka a mají ruky od čokolády nebo kámoš který nám na ni minule vylil červený víno tak jsem se hroutila. pak si ani tu návštěvu neužívám a jen sleduju kde se objeví flek protože když ho nevyčistím hned tak pak to jde blbě. taky mám na ní přehozy, takové ty bílé deky z ikei ale furt je peru, no zrovna dneska jednu peru protože manža je čuně. ale není to ono, pěkný gauč a já na něho musím dávat nějaký deky.
no a pak to že není rozkládací, ne že by k nám zrovna jezdilo moc návštěv ale mít tu možnost to rozložit to je hrozně fajn.

neboj já tu dneska budu manžela mám sice doma ale chrápe, kocour taky chrápe takže jakobych slaměná byla 🙄

farmarska
9. pro 2009

tercí to se ještě uvidí 😉 😀

jinak k tomu gauči, my jsme si před necelým rokem taky kupovali novej-rohovej, velkej a rozkládací a musím říct, že to je luxus, oproti tomu, co jsme měli předtím a to rozkládání není dobrý jenom pro návštěvy, ale i pro nás..vždycky si ho v sobotu ráno rozložíme a celej víkend se na něm celá rodina válíme u telky..až do neděle 😀 a je to pohodlíčko 😉

strouzek
9. pro 2009

farmi ležící víkendy jo? no to bych taky brala i když já jsem taková že nesnáším neustláno takže i když jsem sami tak manžu honím ať ustele. 😀

tercie
9. pro 2009

Strouži to bych ho mohla hnát, mě tyhle věci prostě chlap doma dělat nebude... no ale zatím má fůru práce venku, ale až bude malej na světě tak ho zapřáhnu, aby si nemyslel.
Farmi já pamatuju jak jsme jako děti když jsme byly nemocný vegetili na rozloženým gauči v obýváku a bylo to taky super 😉

farmarska
9. pro 2009

jéé tak to by jsi u nás doma neuspěla..tady stelu jenom já 😠 ..ustelu a v tu ránu si někdo lehne 😠 nebo mi to nějak jinak rozhází 😠
ale musím říct, že toď ty poslední dva měsíce, jsem ani já moc nestlala 😅 jsem spíš ležela 😅

holky mám hlad, jdu si najít něco k snědku 😉 a pak si zapnout Ulici 😉
tak zatím
a ty se stroužku neboj nic, s kocourkem to dobře dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

tercie
9. pro 2009

Farmi taky šmejdím co bych sežrala 😀 Mám tu výborný kuřecí rizotko od oběda, a nebo buchtu z acidof. mlíka, tak váhám, co si dát... ale asi to vezmu postupně 😀 A ulici mám taky zaplou a dneska vlastně bude finále toho baráku co? Jsem zvědavá kdo ho vyhraje, doufám, že ty modrý...

strouzek
9. pro 2009

tercie však já se rozčiluju furt, teď mu to ještě dovolím ale až bude malá bude drandit s kočárem a pomáhat žádný spaní.
s tím barákem no na to se těším, jsem zvědavá kdo vyhraje, já to přeju modrým ty staré šedé nesnáším hlavně tu babu starou

tercie
9. pro 2009

jo, starej šedivej by bez tý sekyry byl docela sympaťák, viď? 😀 Já to vždycky sleduju jen jedním okem od počítače, ale dneska to zkouknu asi pořádně 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru